Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kradzież sprzętu wędkarskiego nad Bugiem.


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • ImiÄ™:Remek

Napisano 31 październik 2011 - 20:02

Marcin, przyłączam się do kondolencji :( Złodziejstwo!

#22 OFFLINE   chrzanek

chrzanek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaCzarna BiaÅ‚ostocka

Napisano 01 listopad 2011 - 21:16

No,przykra sprawa :(
ZaleÅźy jaki typ ukradÅ‚,jak ktoÅ› kumaty w wÄ™dkarstwie,co maÅ‚o prawdopodobne to pogna gdzieÅ› wÄ™dkÄ™ w stanie nienaruszonym,ale moÅźe ona wypÅ‚ynąć i za pÃÅ‚Å‚ roku dopiero :unsure:
A jak ktoÅ› tÄ™py,to jak juÅź byÅ‚o powiedziane,Å›lady szczegÃÅ‚lne pozaciera,choćby farbÄ…...znajomy,podlasiaki znajÄ… Bodka z Krakowskiej,zostaÅ‚ okradziony parÄ™ lat wstecz,z domu mu sprzÄ™t wynieÅ›li,część odzyskaÅ‚,ale wiele nie nadawaÅ‚o siÄ™ juÅź,tak zmasakrowali kije,tyczki na baty porobili,pomalowali,pociÄ™li :wacko:

#23 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 listopad 2011 - 21:22

Przykra sprawa, pamiÄ™tam tego Talona :( ParÄ™ lat temu spotkaÅ‚o mnie coÅ› podobnego. Zglosilem sprawe na policje, po roku odzyskaÅ‚em jeden koÅ‚owrotek - policjanci znaleźli go przy okazji innych czynnosci w zagrodzie poÅ‚ozonej ok 1 km od mniejsca wÅ‚amania, sprawcami byÅ‚o dwÃÅ‚ch nieletnich, przyznali siÄ™ do winy.

Jak to sie staÅ‚o? Gdzie zostawiÅ‚eÅ› samochÃÅ‚d - nad rzekÄ… czy przy wiosce. To popularne miejsce? PatrzÄ…c po swoim przypadku, onbstawiaÅ‚bym ze to robota miejscowego ktÃÅ‚ry siÄ™ napatoczyÅ‚ przypadkiem i postanowiÅ‚ skorzystać z okazji.

#24 OFFLINE   domin

domin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaPruszków
  • ImiÄ™:Dominik

Napisano 01 listopad 2011 - 21:22

Tak jak pozostali przyłaczam się do kondolencji.

Wiem jakie to ciśnienie jak sie zastaje splądrowane auto lub jego brak :(

PrzewaÅźnie do takich sytuacji dochodzi za sprawÄ… miejscowych maÅ‚olatÃÅ‚w gÅ‚odnych wraÅźeÅ„.
DowiedziaÅ‚em siÄ™ niedawno z nieoficjalnych źrÃÅ‚deÅ‚ - w miejscowoÅ›ci gdzie jeźdzÄ™ nad WisÅ‚Ä™ jakiÅ› czas temu spotkaÅ‚em siÄ™ z podobnÄ… sytuacjÄ… rozwalania zamkÃÅ‚w w autach i plÄ…drowania zawartoÅ›ci. Ci sami gnoje, Åźe sie delikatnie wyraÅźę w sezonie zarobkujÄ… koszÄ…c trawniki na dziaÅ‚kach a po sezonie czyszczÄ… dziaÅ‚kowiczÃÅ‚w ze wszelkich sprzÄ™tÃÅ‚w a przy okazji czyszczÄ… teÅź auta wÄ™dkarzy.

Tak więc poszukiwania najlepiej rozpocząć na miejscu ...



#25 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużaÅ„skie tereny.
  • ImiÄ™:Marcin

Napisano 02 listopad 2011 - 09:39

Dzięki koledzy za wsparcie.

Auto staÅ‚o 10 m. od koryta rzeki. ZostaÅ‚em okradziony gdzieÅ› miedzy godz. 11;00 a 12;00. PatrzÄ…c w kom. na policje dzwoniÅ‚em 12:15. Przyjechali gdzieÅ› po godzinie od powiadomienia. ByÅ‚ na miejscu pies tropiÄ…cy. ZÅ‚odzieje raczej byli pieszo, bo po drodze zgubili mojÄ… czapkÄ™ cabela's, ktÃÅ‚ra leÅźaÅ‚a na tylnym siedzeniu mojego auta, zgubili teÅź rzep team dragon, ktÃÅ‚rym zapinaÅ‚em kij. Pies podjÄ…Å‚ trop i zakoÅ„czyÅ‚ go przy jeziorze ktÃÅ‚re znajduje siÄ™ po drugiej stronie waÅ‚u ok. 1km od rzeki Bug. Po drugiej stronie tego jeziora sÄ… domki letniskowe. Na wÅ‚asnÄ… rÄ™kÄ™ pytaÅ‚em miejscowych ludzi, czy nie widzieli kogoÅ› kto szedÅ‚ tÄ… drogÄ…, chÅ‚opak miejscowy mÃÅ‚wiÅ‚, Åźe siedziaÅ‚ w domu przy kompie i zerkajÄ…c co raz w okno, widziaÅ‚ jak dwÃÅ‚ch mÄ™Åźczyzn szÅ‚o, jeden byÅ‚ ubrany w moro i trzymaÅ‚ w reku wÄ™dkÄ™. PrzekazaÅ‚em tÄ… wiadomość policji. Namierzyli dwÃÅ‚ch goÅ›ci z jednej z kilku dziaÅ‚ek nad tym jeziorem, jeden mÄ™Åźczyzna byÅ‚ ubrany w moro, nieźle wypici, ten w moro jak siÄ™ pÃłźniej okazaÅ‚o po sprawdzeniu przez policje, byÅ‚ wczeÅ›niej poszukiwany i siedziaÅ‚ w kryminale. Zaprzeczali, Åźe byli dziÅ› nad rzekÄ…, ale chÅ‚opak z wioski jednego rozpoznaÅ‚, Åźe szedÅ‚ od strony rzeki w stronÄ™ jeziora. NastÄ…piÅ‚o przeszukanie, nic nie znaleźli na tej posesji. Na tym pewnie sprawa siÄ™ zakoÅ„czy. Być moÅźe coÅ› siÄ™ kiedyÅ› znajdzie, przy nastÄ™pnej kradzieÅźy i wpadce zÅ‚odziei.

#26 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18633 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 listopad 2011 - 10:08

O kurcze, naprawdÄ™ sprawna i szybka akcja, szkoda Åźe nie przyniosÅ‚a efektÃÅ‚w :(

#27 OFFLINE   Fish for all

Fish for all

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPL

Napisano 02 listopad 2011 - 19:54

nie ma sie co dziwić, normalka, niedawno koledze przyczepkę zawinęli nad woda okazało wie ze była 3km dalej schowana, przygotowana do ...

ludzie roboty i kasy nie maja to kombinujÄ…, kradnÄ…, kÅ‚osujÄ… - Åźycie

PS
@Friko od razu widac ze Ty jakiś niezyciowy jesteś, gdzie Ty się urodziłeś?

#28 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 02 listopad 2011 - 20:15

No no, jak na pierwszy post to zgrabne wejście.
Chyba Åźe to Åźale i smutki po ostatnim wywaleniu i kolejny walking dead na forum. JakaÅ› inwazja na wszystkich Å›wiÄ™tych <_<

#29 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2211 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 03 listopad 2011 - 07:46

Marzy mi siÄ™, Åźeby w tym temacie znalazÅ‚ siÄ™ wpis:ZÅ‚odzieje podzczas ucieczki wpadli pod TIR'a z kostkÄ… brukowÄ…/utopili siÄ™ w jeziorze/wpadli na przewody wysokiego napiÄ™cia/spadli z urwiska. SprzÄ™t porzucili podczas ucieczki, wszystko udaÅ‚o siÄ™ odzyskać.


#30 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„

Napisano 03 listopad 2011 - 09:13

Marzy mi siÄ™, Åźeby w tym temacie znalazÅ‚ siÄ™ wpis:ZÅ‚odzieje podzczas ucieczki wpadli pod TIR'a z kostkÄ… brukowÄ…/utopili siÄ™ w jeziorze/wpadli na przewody wysokiego napiÄ™cia/spadli z urwiska. SprzÄ™t porzucili podczas ucieczki, wszystko udaÅ‚o siÄ™ odzyskać.


Amen.

#31 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 03 listopad 2011 - 09:28

Skradziony sprzÄ™t. Przykra sprawa. Ale tyle razy byÅ‚o pisane o kradzieÅźach z samochodu. CzÄ™sto tak jest- maÅ‚o czasu na ryby czÅ‚owiek podniecony- jeden kij przytrzaÅ›nie drzwiami, drugi kije zostawi na widoku. Wiem mÃÅ‚j post jest w toni draÅźniaco moralizujÄ…cym. Ale moÅźe dziÄ™ki temu ktoÅ› siÄ™ na mnie wkurzy i nie zapomni o gratach w samochodzie. Bo o tym ze szukanie sprzÄ™tu to ciÄ™Åźka sprawa to wiadomo. Pomijam ze na tej miejscÃÅ‚wce jesteÅ› spalony, czasem do wyjazdy na ryby trzeba dorzucić koszt 4 nowych opon. Nie wiem czy sobie zdajecie sprawÄ™ ze police nie chcÄ… Å‚apać nielatÃÅ‚w bo sÄ…dy wypuszczajÄ… albo daja najÅ‚agodniejsze Å›rodki- takie to teraz trendy. Sam nie raz gadaÅ‚em z psami. SÄ… na maksa wkurwieni bo siÄ™ Å‚by z nich Å›miejÄ… jak wychodzÄ… na wolność.MÃÅ‚wiac oglÄ™dnie- jest kryzys i nie ma kasy na ochronÄ™ obywatela. WiÄ™c ja na takÄ… nie liczÄ™.

#32 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6280 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • ImiÄ™:Bartek

Napisano 04 listopad 2011 - 21:13

Cholera, tyle razy zostawiaÅ‚em auto nad rzekÄ…, przykro, wspÃÅ‚Å‚czujÄ™. :(

#33 OFFLINE   Tomek TJ

Tomek TJ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 924 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • ImiÄ™:Tomasz
  • Nazwisko:J

Napisano 04 listopad 2011 - 23:48

Ja teraz zostawiam auto u chlopa na placu lub przed samÄ… jego bramÄ…,dajÄ™ mu browara i mam spokÃÅ‚j.KawaÅ‚ek nad wodÄ™ to juz dojdÄ™ piechotkÄ… a jak wracam za kilka godzin to wiem Åźe wszystko jest GIT.

#34 OFFLINE   Endryou

Endryou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 91 postów
  • LokalizacjaWisÅ‚a, Skrwa
  • ImiÄ™:Andrzej
  • Nazwisko:SzymaÅ„ski

Napisano 05 listopad 2011 - 00:20

Podzielam zdanie kolegi TomekTJ. Jak na danym Å‚owisku jestem kilka razy do roku i gospodarz zapamiÄ™ta Mnie czy kolegÄ™, z ktÃÅ‚rym zwykle wÄ™dkujÄ™ to naprawdÄ™ ryzyko zdarzeÅ„ losowych zdecydowanie zmniejsza siÄ™ do zera. Tak naprawdÄ™, jeÅźeli wybieramy siÄ™ na caÅ‚odniowÄ… wyprawÄ™ - to czy te ok. 30 min. spÄ™dzone na dojÅ›cie do wody, zrobi aÅź tak duÅźą rÃÅ‚ÅźnicÄ™ :unsure: .


#35 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6280 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • ImiÄ™:Bartek

Napisano 05 listopad 2011 - 21:12

Podzielam zdanie kolegi TomekTJ. Jak na danym Å‚owisku jestem kilka razy do roku i gospodarz zapamiÄ™ta Mnie czy kolegÄ™, z ktÃÅ‚rym zwykle wÄ™dkujÄ™ to naprawdÄ™ ryzyko zdarzeÅ„ losowych zdecydowanie zmniejsza siÄ™ do zera. Tak naprawdÄ™, jeÅźeli wybieramy siÄ™ na caÅ‚odniowÄ… wyprawÄ™ - to czy te ok. 30 min. spÄ™dzone na dojÅ›cie do wody, zrobi aÅź tak duÅźą rÃÅ‚ÅźnicÄ™ :unsure: .


Wszystko zgoda, ale 4-5 km do wody nie chce mi siÄ™ pedaÅ‚ować na butach, szczegÃÅ‚lnie teraz, jak jestem ciepÅ‚o ubrany. WolÄ™ te kilometry zrobić z kijem wzdÅ‚uÅź wody. BywajÄ… takie miejsca, Åźe przedzieram siÄ™ krzakami 40 minut w autku, wiÄ™c co wtedy zrobić? Trzeba zaryzykować, choć prawdÄ… jest, Åźe warto schować wszystko pod roletÄ… bagaÅźnika.

#36 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 listopad 2011 - 04:20

Lub mieć auto, ktÃÅ‚rym moÅźna NAPRAWDĘ dojechać nad wodÄ™ :mellow:

<_<

#37 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny ÅšlÄ…sk
  • ImiÄ™:Waldek

Napisano 06 listopad 2011 - 08:07

Auto jak auto, za to wyciÄ…garka zaje...... :lol:

#38 ONLINE   Marcin Rafalski

Marcin Rafalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 750 postów
  • LokalizacjaPoznaÅ„

Napisano 06 listopad 2011 - 09:15

Lub mieć auto, ktÃÅ‚rym moÅźna NAPRAWDĘ dojechać nad wodÄ™ :mellow:

<_<

WkurzajÄ… mnie silnie taki i temu podobne filmy. Off road to nic innego ja dewastacja przyrody. Przejdźcie siÄ™ po trasach rajdÃÅ‚w. PociÄ™te linami, powyrywane drzewa, poÅ‚amane krzaki co widać nawet na tym filmie etc (i proszÄ™ nie mÃÅ‚wić Åźe na line ochraniacz etc - pÃÅ‚jść zobaczyć). Pogadajcie sobie ze straÅźnikami parkÃÅ‚w narodowych (tak !!!) zwÅ‚aszcza Bieszczadzkiego. Poczytać w necie teÅź moÅźna. No i po rajdzie samochÃÅ‚d trzeba umyć auto - gdzie - najlepiej w gÃÅ‚rskim potoku. I teÅź nie mÃÅ‚wcie, Åźe to nie prawda - widziaÅ‚em zdjÄ™cia i filmy. NaprawdÄ™ maÅ‚o jest tak inwazyjnych dla Å›rodowiska hobby jak to wÅ‚aÅ›nie
U.


#39 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9641 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 06 listopad 2011 - 10:58

Sratata
Wszyscy wÄ™dkarze to pijane brudasy i niedorozwiniÄ™ci sadyÅ›ci... Przejdźcie siÄ™ nad jakimkolwiek jeziorem i zobaczcie pociÄ™te drzewa, wideÅ‚ki z gaÅ‚Ä™zi, gÃÅ‚ry Å›mieci, pudeÅ‚ek po przynÄ™tach i robakach, workÃÅ‚w po zanÄ™tach... Nie mÃÅ‚wiÄ…c o fragmentach zarÅźniÄ™tych ryb, Å‚uskach, Å‚bach i flakach, wymieszanych z butelkami po wÃÅ‚dzie i tanim winie.
Ja widziałem na filmie, jak facet szlachtuje szczupaka.
Czytałem opis jak z Tereską ciął suma na kawałki i woził taczką...
i teraz UWAGA - IRONIA
Na pewno teÅź taki jesteÅ› i swego zdania nie zmieniÄ™, nie mÃÅ‚w mi ze to nieprawda, bo jak pisaÅ‚em, widziaÅ‚em filmiki i zdjÄ™cia. Podobnie jak i Ty - wiem lepiej.
Błogosławiona ignorancja :unsure: a jeszcze lepiej nią błysnąć publicznie <_<

Bo wpaść na to, Åźe sÄ… poligony, tereny starych kopalni, haÅ‚dy, tereny starych piaskowni, gdzie bulisz za wjazd i do upadÅ‚ego... Å»e sÄ… wyprawy np na Kolski, gdzie tak wyglÄ…da normalna droga... Å»e sÄ… myjnie, trudne do znalezienia, gdzie moÅźesz usrany po dach wjechać i zostawić 15 kilo szpeju, jeÅ›li ciÄ™ na to stać - to widzÄ™ Åźe za trudne.
A Åźe pierwszy z kumpli, ktÃÅ‚ry wparowaÅ‚by swoim landem do dzikiej rzeki dostaÅ‚by w papÄ™ - to juÅź musisz na sÅ‚owo wierzyć...

#40 OFFLINE   Tomek TJ

Tomek TJ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 924 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • ImiÄ™:Tomasz
  • Nazwisko:J

Napisano 06 listopad 2011 - 12:19

Kuba ale auto na ryby to masz zajefajne :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych