Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Benche z Polski !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 12 grudzień 2012 - 18:17

Jozi,

To zaczelo tylko super trend: ''zrob se sam''. Dzis zapewne bedzie bench za pare zlotych, jutro moze uda sie wstawic podbierak domowym sposobem w dodatku gumowany ( jak tylko znajde jakas dentke od czegos wiekszego) i tak dalej w kolko Macieju :) A pomyslow mamy wiele co przy potencjalnym wsparciu know how z forum na pewno bedzie przelomem w polskim fishingu :) :) :)

Michał dętka może mieć za twardą gumę i będziesz rybki skrobał z łusek.Proponuję prezerwatywki cięte w paski :) :) :) .
Ot.TY wiesz na co czekam od Ciebie, chyba że jest suveran CI potrzebny :lol: :lol: :lol: .

#42 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 18:34

Antena z cb radia jako mandryl, do tego mata ze szkła - tkanina rowingowa, żywica wałkiem i oszlifowanie...
Nic się nie znasz..

Tu masz link, chwila słonca w ten ponury jak kebab na dworcu dzień:

http://jerkbait.pl/t...zrobic-szklaka/

:D

Nawet akcent ostatnich wydarzeń sie pojawia migu - migu :D



Ha, ha, hi, hi... całe życie miałem takich wykładowców, co to zawsze byli skorzy do odgapiania innych narodów, gospodarek itd... a sami nawet Linuxa nie umieli sobie zainstalować. Chodziło mi wtedy tylko o zrobienie blanku na zimno, a nie o wykonanie wędki produkcyjnej.

To jest obrazek wstydu, polskiego wstydu, wynikającego m.in. kulturowo z tego, że u nas za myślenie się z Ciebie śmieją od skinheadów w podstawówce chodzących z Adidasach i pijących Colę, aż po inteligencików na studiach chodzących w Martensach i pijących Carlsberga... co to przeczytali trzy lepsze książki na krzyż i uważają się za światło w ciemnogrodzie:

Dołączona grafika

Źródło: http://wiadomosci.wp...,wiadomosc.html


Zamiast stworzyć własne patenty i gałęzie gospodarki oraz zróżnicować wobec wschodu i zachodu polską ofertę naukową, produkcyjną i handlową, to my niejako z wyboru pozbywamy się twórczości, gospodarowania i zarządzania, na rzecz kopiowania, bycia zagospodarowanym i zarządzanym.

Na własne życzenie... zaczyna się od demotywowania od podstawówki i ten syf trwa aż do habilitacji niemalże cały czas... chyba, że się trafi na kogoś odstającego od polskiego klimatu negacji wszystkiego co się rusza i nie rusza.

Z tzw. "głupich pytań" można wyprowadzać ciekawe odkrycia i innowacje. Ale Polska tego nie chce. Gardził automatyzacją pracodawca państwowy oraz prywatny, pamiętam dobrze reakcje otoczenia nawet gdy miałem realne i działające dowody automatyzacji części procesu wytwarzania. To problem stricte kulturowy, wzdychania do bliżej nieokreślonej metropolii, centrum cywilizacyjnego, która ma coś nam dać za darmo, pokazać jak żyć... No właśnie, "Jak żyć Panie Barrosso, jak żyć?"


Pozdrawiam serdecznie
Krzysiek

#43 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 grudzień 2012 - 20:06

Ech, kolejny niedoceniony geniusz - automatyzator ;)

Jak życ, jak żyć...
Chyba tylko upić sie można tak smutno...

#44 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1187 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 12 grudzień 2012 - 20:08

Dmychu zlituj się nad nami i na.....aj sobie elaboraty filozoficzne z hrabiami na FF .

#45 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 12 grudzień 2012 - 20:12

Dmychu zlituj się nad nami i na.....aj sobie elaboraty filozoficzne z hrabiami na FF .

:lol: :lol: :lol:
Tomi są takie państwa na mapie do których kolega by pasował :lol: :lol: .
Co on tu jeszcze w tym popapranym kraju robi.Talent marnuje :) .

Użytkownik Jozi edytował ten post 12 grudzień 2012 - 20:16


#46 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 20:41

Dmychu zlituj się nad nami i na.....aj sobie elaboraty filozoficzne z hrabiami na FF .


Słowo harcerza, że nie będę Was męczył w Waszej knajpie... w zamian proszę ze mnie zejść i będziemy kwita B)

#47 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 12 grudzień 2012 - 20:50

:lol: :lol: :lol:
Tomi są takie państwa na mapie do których kolega by pasował :lol: :lol: .
Co on tu jeszcze w tym popapranym kraju robi.Talent marnuje :) .

Zarówno Krzysiek Dmyszewicz jak i Ty piszecie słusznie, z tym że on rozsądnie, a Ty po "Polsku".
Co do tego przyrządu. Życzę chłopakom jak najlepiej. Byli chętni na Anosy za 5 tys to i na taki przyrząd za tysiaka się znajdą. Reszta zrobi prowizorkę za 200zł i straci przez to na użyteczności 5-10(?)%

#48 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 grudzień 2012 - 20:50

Zgodnie z zapowiedzią, pojawił się film, w wysokiej jakości - jak wykonać bench muchowy. Szybko, co najważniejsze - bardzo tanio. Z dostępnych materiałów.
Szykownie, stylowo, klasa dla polskiego muszkarza.
Bo jesteś tego warta!!!

Miłego oglądania:


  • wobler129, Tomek_N i Jack__Daniels lubią to

#49 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4433 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:05

Jesli beda problemy ze zdobyciem pudelek to ja chetnie pomoge. Mam ich setki na magazynie, niemiecka robota, pierwyj sort ale to bardziej dla wersji deluxe gdzie trzeba uzyc zapalek z Tesco a nie tych pokazanych na filmie z Lidla. A ja glupi chcialem tyle placic...

#50 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:07

Widzisz, gotcha :D
Flaszkę wisisz jak nic :D

#51 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:25

Olo Ty i tak jesteś gadżeciarz. Przypuszczam, że kołowrotek z którym ostatnio biegałem za kleniami byś się wstydził pokazać nad wodą.
Cormoran za 50 pln na dodatek z urwanym hamulcem :)


Owszem, troche gadżeciarz jestem. Ostatnio jednak przykręcałem stare DAMy plastykowe do wędki, więc i Twojego Cormorana bym przeżył, nawet z urwanym hamulcem :P
Ale jak będziemy gdzieś razem jechac to zostaw go w domu, wezmę Ci coś odrobinę dostojniejszego ;)
A tak serio już to tak: ja mam raczej gadzety praktyczne, za które warto zapłacić żeby komfortowo w łowic. Wędka, kołowrotek, ciuch jakiś. A skoro całkiem ładne (niektóre :) ) muchy wiążę bez bencza, na imadle przykręconym do blatu regału z epoki PRLu to uważam że bencz za około 1000 zł jest mi zbędny. Kurde, serce by mi pękło chyba, gdyby choć kropelka rubinowego szelaczku nań kapnęła :unsure: Gdyby zaś taki bencz kosztował realne pieniądze, adekwatne do zużytych materiałów, pomysłu, wkładu pracy to sam bym może chętnie nabył.

Tu zaryzykuję odpowiedź na Kuby pytanie, ile taki bencz powinien kosztować; moim zdaniem i (rozeznaniem ;) ) cena regularna za największa wersja na poziomie 550 zł byłaby do przyjęcia i na pewno wygenerowała by zyski :P

Olo,

Niestety kazdym razem musze sie Tobie tlumaczyc z tego co napisalem :) Ja nikogo nie namawiam do zakupu, sam planuje od jakiegos czasu, bede mial wszystko rozlozone i gotowe do uzycia.

Musze ciebie tez niestety rozczarowac, bencz na 1000 czy nawet 2000 czy tuba wysadzana diamentami od Svarowskiego z nikogo nie uczynia ''prawdziwego muszkarza''. Gdybys mnie znal, choc raz byl razem nad woda, to bys wiedzial ze sam orginalnych tub nigdy nie posiadalem.

Chodzilo mi o cos zupelnie innego- pomoc koledze nad woda badz trawniku, pokazanie pudelek z muszkami szczegolnie gdy mi bierze a jemu nie. To pomoc instruktorowi ze wszystkimi znaczkami AAPGAI jezdzacemu Range Roverem bo biedny amerykaniec co mu placi gruba kase nie moze zlowic ryby( nie moze bo nie ma wlasciwych much); szacunek do innych wedkarzy, rozmowy z nimi nawet kosztem straconej rojki- ta sie powtorzy, przyjaciele zostaja na cale zycie; to ''odstapienie'' koledze rynny gdzie przed chwila wyjelo sie 50 cm lipienia a widzialo jeszcze wieksze bo na razie mu nie idzie, a niech zlowi; to wypuszczenie ladnej troci bez zdjec bo kolega ma wlasnie na kiju cos duzo wiekszego; to po wyjeciu 70 zm pstraga slowa do kolegi: wolal bym abys ty ja zlowil, bardziej zaslugujesz.Takich przykladow mozna mnozyc i oczywiscie nie dotycza mnie ale tez moich przyjaciol od wspolnego wedkowania Gdybys mnie znal to bys wiedzial wiecej, tak snujesz tylko w myslach obraz potwora stworzony przez ludzi, ktorzy podobnie jak Ty nie widzieli mnie nawet na oczy zas swoja opinie czerpia na podstawie moich przyjaciol. Miales okazje czesc z nich spotkac...

A ten Twoj Winston to swietna wedka w super cenie, taki bench od pana z Krakowa.

Bujo


Michał, sorry jeśli znów ukąsiłem, ale jeśli piszesz takie rzeczy w kontekście drogiego bencza, to tak zrozumiałem, taka pierwsza moja interpretacja. Dla tego cieszę się, że sprostowałeś co miałeś na myśli. Teraz wszystko jest jasne. :) Przepraszam, nie żyw do mnie urazy!
A porównanie Winstona do bencza za 1000 zł jakoś mnie nie przekonuje. Nie jestem w stanie przyjąć, że ten bencz jest luksusowy i tyle wart. Żeby jeszcze był sygnowany Łukasz Ostafin, Antoni Bogdan, czy choćby Kuba Standera, to jeeeeeeszcze mógłbym rozważać ;) Wiesz, towarów luksusowych to jest w pyte po galeriach i butikach, tylko co z tego jak marka nierozpoznawalna ;)

A żeby Ci coś zobrazować to przytocze Ci takie zdarzenie. Kiedyś w warszawskiej Promenadzie (takie dość ekskluziwne centrum handlowe) był butik z ekskluziwnymi i drogimi "włoskimi" butami damskimi. Buty kosztowały tam od 600 do1800 zł a te same u producenta w Łaskarzewie koło Garwolina kosztowały od 150 do 450. Pani długo nie pohandlowała, bo albo tak się dorobiła, że jej stykło, albo po prostu towar mimo że luksusowy, ale nie znanej marki za taką kasę nie szedł. A buty były na prawdę dobrej jakości!!! I robił je taki Heniek ze śwagrem w przydomowym warśtacie. Osobiście obstawiam drugą opcję, czemu pani zamknęła interes.Producenci tych benczy to też niejako takie Heńki, więc jak dla mnie bencze ceny tej nie są warte. Choć jak już wspomniałem na pewno funkcjonalne, obstawiam że starannie wykonane i sam bym z przyjemnością na takim kręcił. Ale nie za tą cenę.

Reasumując Wy macie prawo promować ten produkt, ja mam prawo twierdzić że jest zbyt drogi :)

#52 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:33

Zgodnie z zapowiedzią, pojawił się film, w wysokiej jakości - jak wykonać bench muchowy. Szybko, co najważniejsze - bardzo tanio. Z dostępnych materiałów.
Szykownie, stylowo, klasa dla polskiego muszkarza.
Bo jesteś tego warta!!!

Miłego oglądania:

http://www.youtube.com/watch?v=CnDf8zQTw4s&feature=youtu.be


Rzadko tu zaglądam, ale powiem jedno, dla tego filmu było warto :D
  • hlehle lubi to

#53 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:40

Kuba, w kontekście tego Twojego debilnego filmiku zapytam:
Czy muchy które wiązałeś na targach w Warszawie 2 lata temu były wiązane na tymże luksusowym benczu? Pytam, bo były bardzo fajne. A jeśli wiązałeś nie ta takim luksusowym, to zakładając że miałbyś takowy wtedy to czy te muchy byłyby lepsze, ładniejsze, łowniejsze? Więcej ludzi by podeszło do Ciebie wówczas? Kopia filmu byłaby lepsza?

#54 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1187 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:47

Kuba pierwsza klasa :D :lol:

#55 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 grudzień 2012 - 21:58

Kuba, w kontekście tego Twojego debilnego filmiku zapytam:
Czy muchy które wiązałeś na targach w Warszawie 2 lata temu były wiązane na tymże luksusowym benczu? Pytam, bo były bardzo fajne. A jeśli wiązałeś nie ta takim luksusowym, to zakładając że miałbyś takowy wtedy to czy te muchy byłyby lepsze, ładniejsze, łowniejsze? Więcej ludzi by podeszło do Ciebie wówczas? Kopia filmu byłaby lepsza?

Nie wiem, ale kilka postów wyzej jest człowiek który chętnie na tak głębokie tematy podyskutuje...

Olo, tak na serio
Pliz, wyciągnij trochę ten kij z wiadomego miejsca, który masz w kontaktach z Bujo i ze mną od czasu SzŁ...
Męczy juz to mulenie i zyganie przy każdej okazji...

#56 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 12 grudzień 2012 - 22:02

Tak Panowie, Kuba i Bujo mają rację, w Polsce chyba takich oryginalnych, lidlowskich pudeł nie dostaniecie....Pozostaje tylko import z Wysp...
:lol: :lol: :lol:
Bravo Kubuś!

#57 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 12 grudzień 2012 - 22:06

Kuba nie wiedziałe że z ciebie taki Słodowy ;)
Poproszę o kolejne filmiki może pływadełko, multiplikator .... chętnie pooglądam :)
Super na te zimowe dni.

ps.a może tak kontrak w telewizji .

Użytkownik mirat edytował ten post 12 grudzień 2012 - 22:07


#58 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 12 grudzień 2012 - 22:08

spoko spoko, przy takiej zimie to zaraz sie machnie klejonkę, a moze nawet łódkę do wywozu żywca :D

#59 OFFLINE   MaleX

MaleX

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaTeren prywatny
  • Imię:Marcin

Napisano 12 grudzień 2012 - 22:15

... moze nawet łódkę do wywozu żywca :D


Ile zaliczki na tę łódkę trzeba? Jakby co to numer konta na priv ;)

#60 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3655 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 12 grudzień 2012 - 22:17

Tak tak tpe, a za wszystko zapłacisz MasterCard ;) Chyba za długo tam siedzisz.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych