Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SPORTY - WALKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2911 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 27 październik 2009 - 18:43

Szacunek dla obu Panów - Gołota za podjętą walkę i przyjęcie tyle ciosów - nie jeden by nie wstał, Adamkowi za zaprezentowaną serię ciosów - niesamowite, aby ktoś posiadał tyle siły na oddanie aż tylu ciosów.Zbyt łatwo go pokonał, by mówić o jego przyszłej karierze.

List Adamka do Gołoty KLIKNIJ

#42 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 04 grudzień 2009 - 14:05

Relacja z konferencji prasowej zorganizowanej przed walką MMA Pudzianowski - Najman. FILM

#43 OFFLINE   Flls

Flls

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 255 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 grudzień 2009 - 16:46

Jaka dla mnie wynik tej walki jest jasny, Pudzian by totalne zniszczenie :lol: A tak serio to pewnie mają z góry ustalone, w której rundzie ma paść, widowisko musi być.
Po tych filmikach można zobaczyć klasę Marcina El Progesteron Najmana...
http://w692.wrzuta.p...fUqA/najman_usa

I trening miszcza :mellow:
r_embedded

#44 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 04 grudzień 2009 - 17:05

Dobry tekst,będziesz błagał o litość głosem szopa pracza :mellow: .Pudzian jest tu faworytem,nie tylko ze względu na siłę oraz posturę,on zawsze z wielką powaga i zaangażowaniem przygotowuje się do takich akcji...lecz wszystko się może wydarzyć,po prostu niech wygra lepszy :D.

#45 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 04 grudzień 2009 - 17:11

I trening miszcza :mellow:
http://www.youtube.com/watch?v=mwtCCovR3BY&feature=playe r_embedded


popłakałem sie ze smiechu :D dzieki Flls za link


#46 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 04 grudzień 2009 - 22:35

Pudzian win by fatality :lol:

#47 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5790 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 05 grudzień 2009 - 09:29

Myślę że Pudzian nie ma szans, siłą nie da się nadrobić techniki. Jedyna szansa dla Pudziana to walka w parterze. Może Najman jako bokser jest cienki, ale na człowieka który nigdy nie walczył zawodowo może to być próg nie do przeskoczenia. No chyba że to będzie zwykła ustawka.
W

#48 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 05 grudzień 2009 - 10:03

A mi się wydaje że Pudzianowski rozniesie Najmana, ten drugi będzie miał szanse jedynie wykręcając mu rękę albo nogę jakimś chwytem, nie to żebym specjalnie kibicował Pudzianowskiemu ale Najman to żadna czołówka :D

osobiście chciał bym zobaczyć Pudzianowskiego w walce z Popkiem, to by była ciekawa walka...

#49 OFFLINE   barwena1977

barwena1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 05 grudzień 2009 - 11:41

A ja tak sobie myślę że cienki bokser ma bardzo cienką technikę,do tego dochodzi brak talentu do sportów walki,do boksu w szczególności.Mówię o Najmanie.Pudzianowski to inna bajka.Za co by się nie brał zaczynając od karate wychodziło bardzo fajnie a momentami nawet nadspodziewanie dobrze.To ich wyróżnia. W przypadku Najmana nie można mówić o jakimkolwiek zawodowstwie,wystarczy prześledzić jego opłakane postępy.Myślę panowie że należy realnie oceniać tą walkę.
Pozdrawiam!

#50 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 05 grudzień 2009 - 15:26

Ja wiem jedno, że jak bym był tak pewny swoich opinii jak niektórzy, to bym obstawił zakłady (póki to jeszcze możliwe) :D

#51 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 05 grudzień 2009 - 16:50

Robercie-ciągle czekam na zakłady, bo jeszcze nie ma. I na pewno obstawię. Jak stracę to trudno, ale warto spróbować. Obstawiam Pudziana bo na Nejmana to nawet patrzeć nie mogę.

#52 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:15

Ja żadnej stronie nie kibicuje ale jak większość jestem ciekaw jak się to rozegra. Oby tylko to nie była walka ustawiona na zrobienie kasy z góry przygotowanym scenariuszem, coś jak walka King Konga z T. Rexem w filmie.

#53 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:17

dokladnie jak i ja ...zadnemu nie kibicuje ale czekam z ciekawoscia .... :D

#54 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:39

http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Tak-bije-Mariusz-Pudziano wski,wid,11750751,wiadomosc.html?ticaid=193a2

Trening Pudzianowskiego

sporą zadyszkę łapie, ale widać że daje z siebie 100% i chyba nieźle mu idzie :D

#55 OFFLINE   tymon

tymon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 05 grudzień 2009 - 17:39

Może być i tak jak mówisz. Wejdzie w trakcie walki jakiś kibic postury Małysza i oklepie jednego i drugiego. Tu jest wszystko możliwe. :lol:

#56 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 05 grudzień 2009 - 18:02

Rozsądniej było by im nawrzucać przez telefon :lol:

#57 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5790 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 05 grudzień 2009 - 20:02

Trening jak trening, niestety w czasie walki przeciwnik nie będzie mówił co zrobi, Pudzian bije poprawnie i mocno, ale jest wolny i szybko puchnie, a 2razy po 5 min na ringu to sporo. Poza tym trzyma nisko ręce co może się zemścić. Na mnie nie zrobił wrażenia, ale pewnie wygra bo kariera musi się rozwijać :)Tylko co potem, kolejni lepsi przeciwnicy nie będą dawali taryfy ulgowej, chyba że zawsze będzie to klasa Najmana.
W

#58 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 05 grudzień 2009 - 21:39

Filmik z treningu to zawsze może być podpucha, zarówno w przypadku Pudziana i Najmana. Pudzian trenował w przeszłości karate i troche boksu. Karate nie uchodzi za najlepszy styl wyjściowy w mma chociaż tacy zawodnicy jak Lyoto Machida i GSP wydają sie temu przeczyć. Jeżeli mialbym porównac Pudziana w chwili obecenej to porównałbym go do Boba Sappa - swego czasy wymiatał w K-1 do kiedy nie nadział sie na Filipowica. Narobił tez troche zamieszania mma. Sama różnica masy i dysproporcja siły wystarczyła aby zdominować takich technicznych przeciwników jak legenda K-1 Ernesto Hoost. Szanse Najmana upatruje w wypunktowaniu a Pudziana jak napisał @Wujek w parterze - chciałbym zobaczyc G&P w wykonaniu Pudziana <_< Jestem za Mariuszem bo lubie go jako sportowca i jako człowieka.

#59 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5790 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 05 grudzień 2009 - 22:21

Też jestem za Pudzianem bo będę wolał oglądać w walkach jego niż Najmana, ale pod warunkiem że będzie się rozwijał. Myślę że takie walki w wykonaniu najsilniejszego człowieka świata byłyby ciekawsze.
W

#60 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 05 grudzień 2009 - 22:31

wiadomo że chodzi o pieniądze i wygra ten co ma wygrać.....ale osobiście jestem za Mariuszem mimo iż poza STRONG MAN nie wiele o nim wiem. tylko mam w pamięci taki obraz jak dwóch takich jak pudzian wpadło na imprezę i się im wydawało że Boga za nogi chwycili ....po czym za te nogi chwycił ich zwykły mały człowieczek co kilka lat coś trenował i pokazał im że siła to nie to samo co technika ,refleks i umiejętności :lol: i może bym tak nie pisał gdy bym takiego przypadku w domu nie miał, ojciec walczył w pierwszej lidze właśnie jako bokser i uwierzcie mi że jego postura nie wróży nic na pierwszy rzut oka....ale nie jeden się przejechał B)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych