Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rzeka Narew


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1612 odpowiedzi w tym temacie

#341 OFFLINE   Danni91

Danni91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Damian

Napisano 04 październik 2016 - 17:30

Ja za to w niedzielę zlowilem parę okoni i szczupaczkow . Może nie okazy ale coś się zaczyna ruszać
  • Kazan32a i AdrianK lubią to

#342 OFFLINE   Łowca.b

Łowca.b

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Michal

Napisano 11 październik 2016 - 12:56

To w na jakim odcinku Narwi tak ryba bierze?



#343 OFFLINE   Danni91

Danni91

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaŁomża
  • Imię:Damian

Napisano 13 październik 2016 - 10:09

Brać to za dużo powiedziane . Czasem są lepsze dni ze uda coś się ulowic

#344 OFFLINE   SkiDivPL

SkiDivPL

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 696 postów
  • LokalizacjaWa-wa
  • Imię:Tom

Napisano 14 październik 2016 - 20:36

Dzisiaj 2 wymiarowe sandacze z opadingu.

Ryba żerowała od 17 wcześniej cisza i spokój.

Brania na 5 calowe canibale 12 gram główka.



#345 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6209 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 03 listopad 2016 - 13:29

Dla odmiany miły akcent. Afera rybna, pisiont złoty w tle.

http://pultuszczak.p...a-za-polow-ryb/



#346 OFFLINE   Kamil_D

Kamil_D

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 03 listopad 2016 - 13:39

Dla odmiany miły akcent. Afera rybna, pisiont złoty w tle.
http://pultuszczak.p...a-za-polow-ryb/


Gość proponując 50 zł to idiota inaczej tego nazwać nie można. Z drugiej zaś strony żałosne jest pisanie mandatów za brak z..... wpisu j...... daty w rejestrze no ale jak to u nas w kraju po co "Łowić grube ryby" jak można robić wyniki wylawiajac uklejeczki. Zamiast pilnować tego co trzeba to się glupotami zajmuja


Użytkownik milupa edytował ten post 03 listopad 2016 - 14:50
słownictwo


#347 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 04 listopad 2016 - 20:10

No tera to już jest afera, tera zatrzymano "grubą rybę", próbującą wręczyć korzyść majątkową funkcjonariuszom na służbie, tu będą medale! A facet...cóż, niestety zachował się jak idiota właśnie, mógł nie przyjąć mandatu, mógł go zapłacić nawet, nie byłoby tak poważnej sprawy. Sam zazwyczaj nie wypełniam rejestru, od kiedy dowiedziałem się, że zalecają tam wpisywać jakieś głupoty (np. że ze dwie setki szczupaków rocznie łowię i zżeram) oraz że za "niemanie" starego rejestru przy opłacaniu składki na kolejny sezon płacę extra 10 zł, straciłem wiarę w sens tej buchalterii :rolleyes: 

 

Dziś od 9 do 16 na parkowych wodach...stan wysoki, nurt silny, czysto...no i bezrybnie! Nawet trącenia! Ani w rzece, ani w zatokach/starorzeczach. Nie widać życia, jedynie w jednej z większych zatok, gdy na chwilę ucichł wiatr, drobnica zbierała pajączki z powierzchni. Wciąż martwy sezon, co się dzieje??? :wacko:



#348 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6209 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 04 listopad 2016 - 21:14

U mnie ta sama historia tydzień temu ZERO- nawet drobnica do chleba nie podpływała, aż mi się nie chce człapać jutro nad rzekę. Żebym nie testował nowych rzeczy to bym olał temat i pasł się przed TV.


Użytkownik Hesher edytował ten post 04 listopad 2016 - 21:14


#349 OFFLINE   Łowca.b

Łowca.b

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 155 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Michal

Napisano 04 listopad 2016 - 21:29

No i się powoli wyjaśnia sytuacja, rok temu było mało wody i rybę wyłapano ;-) w tym roku woda wysoka w porównaniu do poprzedniego i ta rybka co się uchowała ma dużo swobody do pływani :) tak sobie żartuję oczywiście Panowie. 

Hesher potwierdzam skuteczność wahadełka tylko tego w kolorze szczupaka u mnie w stawie na muskie nie reagują ;)

A co do wędkowania to sam się zastanawiałem gdzie by tu jutro się wybrać. I nic mi nie przychodzi do głowy bo na każdej swojej tz miejscówce dostałem w tym sezonie zajebiste baty. 


  • Hesher lubi to

#350 OFFLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3938 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 04 listopad 2016 - 21:37

Dla odmiany miły akcent. Afera rybna, pisiont złoty w tle.

http://pultuszczak.p...a-za-polow-ryb/

Gratulację dla naszych STRAŻNIKÓW i dla PANA "KOMEDIANTA" , przepraszam  KOMENDANTA ,że jeszcze trzyma takich ............................ obrońców naszej wody!

Miałem z nimi kilka razy do czynienia - NIE POLECAM  spotkania z " Panami STRAŻNIKAMI", dla wielu żle się to kończy.



#351 OFFLINE   mentnooki

mentnooki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:ANDRZEJ
  • Nazwisko:KRUK

Napisano 06 listopad 2016 - 20:31

Gratulację dla naszych STRAŻNIKÓW i dla PANA "KOMEDIANTA" , przepraszam  KOMENDANTA ,że jeszcze trzyma takich ............................ obrońców naszej wody!

Miałem z nimi kilka razy do czynienia - NIE POLECAM  spotkania z " Panami STRAŻNIKAMI", dla wielu żle się to kończy.

D....ile.Ja zaczynam łowić tu a kończe  15 -20 km dalej i co mam wpisywać co 1km czy co 5km .


  • cyprys19 lubi to

#352 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6209 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 06 listopad 2016 - 20:41

Hesher potwierdzam skuteczność wahadełka tylko tego w kolorze szczupaka u mnie w stawie na muskie nie reagują ;)

Cieszę się, ja jeszcze w tym roku będę miał pewnie jedną metę do przerzucenia tym spoonem :)



#353 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 22:39

Dziś ze znajomym przenosiliśmy jego plastikową łódkę na zimową miejscówkę, woda idzie w górę, najwyższy czas. Wiele pychówek już na leżach, koniec sezonu najwidoczniej. Ale w krzakach co znajduję? Cztery odcięte szczupacze główki...trzy ryby w okolicach 35-40 cm, jedna nieco większa, ale chyba także niewymiarowa. Podejrzanych dwóch młodych (ale znowu nie tak bardzo) wędkarzy, z dobrym sprzętem i osprzętem, z gadki inteligentnych. Kląłem na głos, ręce opadają, pięknie zakończyli ten wędkarski rok :angry: Ile razy marudzili, że nic nie bierze...


Użytkownik cristovo edytował ten post 06 listopad 2016 - 22:39

  • martek i coma lubią to

#354 OFFLINE   maroni26

maroni26

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 85 postów
  • LokalizacjaPolskie wody
  • Imię:Wojtek

Napisano 01 grudzień 2016 - 12:50

Czy był z was ktoś na Podlaskim odcinku Narwi ostatnio?Interesuje mnie stan wody na odcinku od żółtek do Tykocina.Da się tam chodzić że spinem wzdłuż brzegu w gumowcach, nie wylała woda na łąki?



#355 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 00:28

W pobliżu Żółtek da się, niestety woda wysoka, nurt silny, tu i tam lekko wylane, ale Lemigo na nogach załatwiają sprawę...nawet lód się pojawił gdzieniegdzie. Tendencja jest jednak opadająca i jeśli w najbliższych dniach mocno nie wleje, jeśli znowu nie zaczną bawić się jazami czy Siemianówką, na łąki póki co woda na poważnie nie pójdzie.

 

Oczywiście nic nie bierze. Jedynie miejscowi z żywcami szczupaki łowią, przykładowo po kilkanaście sztuk (zdaje się, że nie w samej rzece, raczej starorzecza okupują...no i zamroziło, pech :P). Tyle wiem z wczorajszej rozmowy. Już nawet nie dopytywałem, czy wszystkie do wora idą, po co się denerwować. Ech, udało się zakazać trollingu (pomijam sensowność powszechności zakazu), na żywcową metodę silnych nie ma (a tu akurat nie powinno być żadnych wyjątków) :wacko:

 

Ogólnie życia w wodzie nie widać. Okonia wymiotło na jakieś zatoki, starorzecza, cofki, trudny temat. Zwłaszcza w Żółtkach, gdzie jak wiadomo, wyłączony (i słusznie) jest odcinek od mostu w górę rzeki. Gdyby nie ów zakaz, teraz by tam rzeź zapewne była, pielgrzymki przybywałyby z drugiego końca województwa. A tak sobie spokojnie, mam nadzieję, przezimuje w zatoce spora część populacji. Pan od żywca wspomniał, że często tam widuje strażników, to akurat dobra wiadomość ;)

 

Pochodzić jak najbardziej, złowić...patrząc na wodę i pogodę, niemożliwe :rolleyes:


Użytkownik cristovo edytował ten post 02 grudzień 2016 - 00:43


#356 OFFLINE   mariuszwf

mariuszwf

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • Lokalizacjapodlaskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 02 grudzień 2016 - 10:15

To jest dopiero, wyczerpująca informacja :D :D :D :D.



#357 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 17:02

To żeby już było do końca wyczerpująco...na spacery miejsce jak najbardziej, z ryb widziałem jedną norkę :rolleyes:

 

Załączony plik  nadnarwianskie przedzimie.jpg   45,37 KB   27 Ilość pobrań


  • maroni26 i pawello lubią to

#358 OFFLINE   Nizioł

Nizioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaNarew
  • Imię:Michał

Napisano 02 luty 2017 - 17:53

Witam. Czy jest tu ktoś z Pułtuska? Ja wygląda sytuacja z lodem na Narwi? Lód,śryż czy puściło? Da się usiąść z feederem, lub ew. pogonić za okoniem po klatkach?



#359 OFFLINE   David77

David77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • LokalizacjaPultusk
  • Imię:Cezary

Napisano 02 luty 2017 - 19:49

Tylko między mostami płynie, z tym że nie ma dojścia od brzegu.Powyżej i poniżej mostów gruby lód.

#360 OFFLINE   SkiDivPL

SkiDivPL

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 696 postów
  • LokalizacjaWa-wa
  • Imię:Tom

Napisano 22 marzec 2017 - 14:45

Zdjęcia z weekendu, woda wysoka i brak aktywności ryb

7734995_n1.jpg

7734996_n2.jpg






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych