Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zalew Siemianówka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5076 odpowiedzi w tym temacie

#1121 OFFLINE   Krystianin

Krystianin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 123 postów
  • Imię:Krystian
  • Nazwisko:K

Napisano 19 listopad 2017 - 10:09

Cos dla rozlużnienia slipowo-portowej atmosfery ...zdjecia  z wczoraj ;)Załączony plik  IMG_6829 - Kopia.JPG   40,28 KB   26 Ilość pobrańZałączony plik  IMG_6826.JPG   37,37 KB   19 Ilość pobrań



#1122 OFFLINE   lyparypa

lyparypa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:ROBI

Napisano 19 listopad 2017 - 10:14

Dzisiaj chyba większość miała kontakt z rybą. Ja też, tylko że nie z wymiarową:) Padały i fajne byczki po 70-80cm. Gratulacje Karlos za tę 90-tkę! Żałowałem że noe pobiegłem za "stadem" i nie stanąłem na środku przed wyspą. Rano skończyłem liczenie na 80 łodzi. Setka pewnie była na wodzie. Z tego co zaobserwowałem, większość brań miała miejsce na 5-6 metrze, chociaż ktoś tam i przy brzegu połowił.

Oja, ale byki!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#1123 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 19 listopad 2017 - 15:15

Witam, taka mała prośba z mojej strony. Może powstałby spis ogólno dostępnych miejsc do slipowania, dzie nikt nikogo nie gania, no i oczywiście bezpłatnie. Myślę, że to pomoże rozpoczynającym przygodę z Siemianówką (między innymi mi :) )



#1124 OFFLINE   Zdrodu88

Zdrodu88

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:Rdz

Napisano 19 listopad 2017 - 16:02

Stary dwór. Blisko parkingu przy plaży :)
  • fred88 lubi to

#1125 OFFLINE   mentnooki

mentnooki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:ANDRZEJ
  • Nazwisko:KRUK

Napisano 20 listopad 2017 - 20:53

Kolego proponuję żebyś kupił sobie działkę nad zalewem i udostępnił ją wędkarzom ,a i może wybudował slip . Oczywiście wodowanie za free,postaw kontenery na śmieci..
  • godski, tomi101 i mafijas lubią to

#1126 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 20 listopad 2017 - 21:28

Co w tym złego, że zapytałem o miejsca z możliwością bezpłatnego wodowania? Już nic nie można powiedzieć bo zaraz ktoś z pretensjami wyjeżdża...


  • spinnerman lubi to

#1127 OFFLINE   j@rex

j@rex

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 136 postów
  • LokalizacjaSokółka
  • Imię:Jarek

Napisano 20 listopad 2017 - 21:48

Co w tym złego, że zapytałem o miejsca z możliwością bezpłatnego wodowania? Już nic nie można powiedzieć bo zaraz ktoś z pretensjami wyjeżdża...

Bezpłatnie i spokojnie możesz zwodować łódkę na plaży Koło miejscowości Rybaki. Tam gdzie jest taras widokowy. Jest tam slip i bez problemów możesz zrzucić łódkę za free 


  • beton007, fred88 i Wartoslaw lubią to

#1128 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 20 listopad 2017 - 21:48

Piotrek, post Andrzeja nie był adresowany do Ciebie



#1129 OFFLINE   fred88

fred88

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 219 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Piotrek

Napisano 21 listopad 2017 - 06:59

Tak to na początku odebrałem. Opcja "cytuj" rozwiewa wszelkie wątpliwości... 

Dzięki kolegom za podpowiedzi gdzie zwodować pływadło. Jadę i skożystam z opcji przy wieży widokowej.


  • bartsiedlce lubi to

#1130 OFFLINE   mentnooki

mentnooki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • Lokalizacjasiedlce
  • Imię:ANDRZEJ
  • Nazwisko:KRUK

Napisano 21 listopad 2017 - 21:46

Kolego Piotrze ja tylko napisałem jak to wygląda z perspektywy własciciela dzialki ,myslę że nie chciałbys żeby ktoś smiecił ci na twojej działce a to że pobiera opłaty za przyczepy to jego prawo. Co do innych zachowań pana Janka pozostawiam ocenie każdemu indywidualnie.A jeżeli odebrałeś to jako pretensję to przepraszam


Użytkownik bartsiedlce edytował ten post 21 listopad 2017 - 21:50

  • mafijas lubi to

#1131 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6254 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 21 listopad 2017 - 21:51

Pan Janek to długa i skomplikowana opowieść  ;) :P :D


  • mafijas lubi to

#1132 OFFLINE   Kaczor Marki

Kaczor Marki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 200 postów
  • Lokalizacjamarki
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:kaczor

Napisano 23 listopad 2017 - 06:54

Kolego proponuję żebyś kupił sobie działkę nad zalewem i udostępnił ją wędkarzom ,a i może wybudował slip . Oczywiście wodowanie za free,postaw kontenery na śmieci..

Nie zapomnij o kibelku bo przy scenie mocno trzeba uważać :D


  • mafijas lubi to

#1133 OFFLINE   compi

compi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Piotr

Napisano 25 listopad 2017 - 18:54

Dzisiaj na bogato. Największy spośród trzech dzisiaj wyjętych to 86cm, a spod łodzi zszedł mój życiowy rekord. Woda ma już tylko lekko ponad 4 stopnie i prawdopodobnie był to ostatni wyjazd w tym roku.

#1134 OFFLINE   Karlos85

Karlos85

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Lit

Napisano 25 listopad 2017 - 19:32

To fajnie kolego że trochę dziś połapałeś. Szkoda tylko tego rekordu co ci zwiał. Ja w tym roku swój pobiłem. A dziś skromnie 1 sandaczyk 53 cm , Pare się uczepiło ale zwiało. A czemu mówisz że już ostatni wyjazd?

#1135 OFFLINE   Karlos85

Karlos85

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Lit

Napisano 25 listopad 2017 - 19:33

I jak możesz powiedzieć to gdzie łapnoł dzisiejsze sztuki????

#1136 OFFLINE   compi

compi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 274 postów
  • LokalizacjaPodlaskie
  • Imię:Piotr

Napisano 25 listopad 2017 - 20:11

Tydzień wstecz żałowałem, że popłynąłem pod port i zaporę. Dzisiaj znowu tłum przed wyspą w korycie i tam się odpychałem. Echo pokazało trochę ławic na 5-6 metrze przed woprem i udało mi się trafić te kilka sztuk właśnie tam. Satysfakcja jest bo u innych było kiepsko. Kolega się lekko podłamał po mojej trzeciej sztuce, ale też potem trafił 66cm. Był też sandacz mikrus no i ta życiówka. Ale tak się kończy hol gdy zbyt pomocny kumpel w końcowej jego fazie stwierdza, że mamy zbyt słabo popuszczony hamulec i pcha łapy w nasz kołowrotek :) Ten nie zagadał jak chwilę wcześniej i było po wszystkim. Fakt że mając dosyć miękkie wędzisko mam w zwyczaju docinać rybę, a tego tu nie zrobiłem. Zaczynam powoli w ogóle weryfikować sprzęt pod kątem łowionych ryb. Te minimalistyczne agrafki, plecioneczki, podbieraczki i standardowe haki nie wróżą dobrze przy spotkaniu z metrówką. Za tydzień już grudzień. Ma być już podobno coraz zimniej.
  • wisniowy21 lubi to

#1137 OFFLINE   Karlos85

Karlos85

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Lit

Napisano 25 listopad 2017 - 20:32

Spoko spoko.. Co do weryfikacji sprzętu to ja też z upływem czasu wszystko pozmieniałem. Wędzidło ,podbierak,przypony,przynęty. Nabieram doświadczenia i weryfikuje na bierzonco. Łowie dopiero od maja tak na serio. A na naszym podlaskim morzu dopiero od sierpnia. Plany na przyszły sezon to mam duże. Łudź lepsza ,echo trzeba zakupić bo bez tego lipa. Pieniędzy pójdzie,ale co tam.. Dzisiaj to też się podłamałem jak cały ranek ani skubnięcia i właśnie w okolicach tamy. Jeszcze jutro pojadę w końcu ostatnie chwilę tak ja piszesz grudzień zara.. pozdro

#1138 OFFLINE   beton007

beton007

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • LokalizacjaBielsk
  • Imię:Andrzej

Napisano 26 listopad 2017 - 09:54

Co do sprzetu to zdecydowanie polecam "mocny". Szkoda ryb.. ;) ja lowie kijem do 80g i plecionka 0,24 i bardzo sobie chwale. Ryby wyjezdzaja szybko, a i z większości zaczepow uwalniam sie bez wyczepiacza.
  • karbor111 i czocho lubią to

#1139 OFFLINE   tost

tost

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 288 postów
  • LokalizacjaMińsk Mazowiecki

Napisano 26 listopad 2017 - 21:01

Spoko spoko.. Co do weryfikacji sprzętu to ja też z upływem czasu wszystko pozmieniałem. Wędzidło ,podbierak,przypony,przynęty. Nabieram doświadczenia i weryfikuje na bierzonco. Łowie dopiero od maja tak na serio. A na naszym podlaskim morzu dopiero od sierpnia. Plany na przyszły sezon to mam duże. Łudź lepsza ,echo trzeba zakupić bo bez tego lipa. Pieniędzy pójdzie,ale co tam.. Dzisiaj to też się podłamałem jak cały ranek ani skubnięcia i właśnie w okolicach tamy. Jeszcze jutro pojadę w końcu ostatnie chwilę tak ja piszesz grudzień zara.. pozdro



"GrÓbo dobŻe bendzie połowione" ;-)
  • tomi101 lubi to

#1140 OFFLINE   Karlos85

Karlos85

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Lit

Napisano 26 listopad 2017 - 21:15

Dobra kolego to nie dyktando w szkole.. nie każdy się przykładał




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych