Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rybomania Poznań 2016 - 12-14.02.2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
324 odpowiedzi w tym temacie

#281 OFFLINE   lamiglas87

lamiglas87

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 287 postów
  • LokalizacjaPałuki/WLKP
  • Imię:Radek
  • Nazwisko:W

Napisano 14 luty 2016 - 17:33

Zgadzam sie z kolega @dino9 zeby znalezc Art-Rod to gdyby ktos tam nie powiedzial ze jest jeszcze jeden pawilon to chyba bym tam nie dotarl chyba ze zadzwonilbym do Michala to by mi wyjasnil, ale tak to istny bajzel na kolkach. Odnosnie Daiwy to jak zobaczylem stanowisko to myslalem ze parschne smiechem ,ogromne stanowisko a sprzetu prawie nic, natomiast Shimano jak dla mnie prezentowalo sie duzo lepiej (w zasadzie na tym stanowisku prezentowal sie caly Normark) ale bylo na co popatrzec. Takie moje spostrzezenia


Użytkownik lamiglas87 edytował ten post 14 luty 2016 - 17:35


#282 OFFLINE   dino9

dino9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Przemo

Napisano 14 luty 2016 - 18:06

Cd...

Użytkownik dino9 edytował ten post 14 luty 2016 - 18:07


#283 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1744 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 14 luty 2016 - 18:10

Garbus to DAM, a nie SG. W SG Rafcia Malinowski only z tylko mi znanych. A Targi, no cóż. Jeżdżę na nie od lat. Co tam będę narzekał. Każdy orze, jak może. Bez zarzutu SG, DAM, Westin. O Shimano i Daiwie koledzy już wcześniej napisali. Cieszę się, iż mój przyjaciel Rafał Bednarkiewicz 'Varivas" rozwija skrzydła. To dobry i ceniony sprzęt. W tym roku, w porównaniu do poprzedniego zwiększył asortyment o Zexusa i Graphitleadera ( latarki czołowe i patyki do spina i casta). Poczekamy, aż wróci z Osaki, i co dalej będzie się działo.Oglądałem też, wespół z Hubertusem, wspomniane przez Remka patyki na stoisku Kongera. Jak Hubcio nadmienił, blanki są godne uwagi, jeno zobaczymy w jakiej cenie wejdą na rynek. Były wystawione jako "no name". Pogadałem i pochodziłem trochę z Andrzejkiem Nowikiem i wysłuchałem jego opinii, jak z pod ziemi wyrósł @Tofik czyli Łukasz. ( Dzięki Łuki za czujność, jesteśmy umówieni). Wraz ze mną był też Przemo, czyli@Minecjusz. Spotkałem też paru kumpli z mp.pl. Cholera, o włos minąłem się z Andrzejem@Godski i innymi kolegami. Przybiłem piątkę z Robertem Taszarkiem, w locie z Maćkiem@wobler 129. Parę słów zamieniłem z Majkim z pleciona.pl.Ogólnie tłoczno było, ale parę nowości dało się obejrzeć i pomacać. Oczywiście, powyższe napisałem okiem castingowca. Niepocieszonych, przepraszam.


  • ManieQ lubi to

#284 OFFLINE   ManieQ

ManieQ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1336 postów
  • LokalizacjaBłonie/k Wawy i oklice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Wróbel

Napisano 14 luty 2016 - 18:37

Piotrek, byliście dzisiaj czy w sobotę??

Wczoraj się rozglądałem za znajomymi i ....... kilku namierzyłem :)

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych w sobotę.


Użytkownik maniek1972 edytował ten post 14 luty 2016 - 18:38

  • BOB lubi to

#285 OFFLINE   dino9

dino9

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaWLKP
  • Imię:Przemo

Napisano 14 luty 2016 - 18:57

Faktycznie "garbusa" przykleiłem do SG za co przepraszam .

#286 OFFLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2324 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 14 luty 2016 - 19:11

Może Daiwa zapomniała zapełnić stoisko :-). Największe miejsce, a sprzętu niezbyt wiele. No cóż - pokaż się, a zastaw się :-).
Brak planu hal - to spory minus.
Na stoisku łodzi Semper była łódka obecnego Mistrza Polski.
Nie wiem czy zwróciliście uwagę, na system kotwiczenia na płytkiej wodzie.
Mam mieszane uczucia, bo wielkie to to ale wygoda, gdy jest się samemu na rybach niewątpliwa :-)
Z elektroniki Raymarine się rozwija. To jeszcze nie to i jeszcze odstaje od czołówki, ale idą w dobra stronę.



Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Dano-G edytował ten post 14 luty 2016 - 19:11

  • jkos lubi to

#287 OFFLINE   krzysiek gżybek

krzysiek gżybek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 637 postów
  • Lokalizacjawołomin.
  • Imię:krzysztof
  • Nazwisko:grzybowski

Napisano 14 luty 2016 - 19:26

Robercik (Bob1) widze że i Ty w końcu poznałeś Gawła i Dużego.Co by nie mówić fajne chłopy
  • gaweł, BOB i ManieQ lubią to

#288 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 luty 2016 - 19:49

Oglądałem też, wespół z Hubertusem, wspomniane przez Remka patyki na stoisku Kongera. Jak Hubcio nadmienił, blanki są godne uwagi, jeno zobaczymy w jakiej cenie wejdą na rynek. Były wystawione jako "no name".

 

Pytałem o to Pana Bogdana Gosztyłę i powiedział, że

- cena w sklepie około 350PLN - ale teraz zastrzel mnie bo przez chwilę się zawahałem czy powiedział w sklepie czy u dystrybutora :)

- "no name" bo podobno przyleciały bezpośrednio na targi  (pierwsze próbki) i ... nawet nie nałożono na nie napisów 


  • BOB lubi to

#289 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 14 luty 2016 - 19:54

https://maszbranie.p...0-cm-2-10g/1463

Pierwszy z brzegu jaki wyskoczył ;)

Swoją drogą ciekawe jest to co pisał Remek że wędki przylecialy prosto na targi i nawet oopisać nie zdążyli, w sklepach internetowych widziałem je od co najmniej tygodnia :P

Zostając w temacie Kongera, mi najbardziej spodobał się ich nowy trawel z serii Pocket i już wiem co będzie moim nowym zakupem na ten sezon ;)

Użytkownik MichałM edytował ten post 14 luty 2016 - 20:04


#290 OFFLINE   Novis

Novis

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1744 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Nowicki

Napisano 14 luty 2016 - 20:09

No proszę, kolega Michał już wycenił. Pogadaliśmy trochę na stoisku Kongera. Ma wejść patyk na rynek, który w sklepie będzie kosztował "tylko" 1700 zł.

Nie wiem, co nasi rodzimi sobie myślą, ale za 1700 zeta ukręcę sobie , co będę chciał :mellow:



#291 OFFLINE   szemo

szemo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 88 postów

Napisano 14 luty 2016 - 20:10

Pytałem o to Pana Bogdana Gosztyłę i powiedział, że

- cena w sklepie około 350PLN - ale teraz zastrzel mnie bo przez chwilę się zawahałem czy powiedział w sklepie czy u dystrybutora :)

- "no name" bo podobno przyleciały bezpośrednio na targi  (pierwsze próbki) i ... nawet nie nałożono na nie napisów 

 

tez pytałem i cena końcowa miała oscylować w granicach 350zł co do "no name" w katalogu strona 24-25 opis tabele..



#292 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 luty 2016 - 20:14

https://maszbranie.p...0-cm-2-10g/1463

Pierwszy z brzegu jaki wyskoczył ;)

Swoją drogą ciekawe jest to co pisał Remek że wędki przylecialy prosto na targi i nawet oopisać nie zdążyli, w sklepach internetowych widziałem je od co najmniej tygodnia :P

Zostając w temacie Kongera, mi najbardziej spodobał się ich nowy trawel z serii Pocket i już wiem co będzie moim nowym zakupem na ten sezon ;)

 

Michale zerknij - w sklepie status "spodziewana dostawa". To standardowy manewr. Wpisuje się produkty z katalogów i .... czeka na dostawę. Więc w sklepie masz wirtualny produkt, a na targach ... ten rzeczywisty. 


  • platynowłosy, ManieQ i Dawid.K lubią to

#293 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1687 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 14 luty 2016 - 20:45

No proszę, kolega Michał już wycenił. Pogadaliśmy trochę na stoisku Kongera. Ma wejść patyk na rynek, który w sklepie będzie kosztował "tylko" 1700 zł.

Nie wiem, co nasi rodzimi sobie myślą, ale za 1700 zeta ukręcę sobie , co będę chciał :mellow:

Ale nie będziesz miał  nobilitującej nalepki  "Konger", tylko np. "Loomis" , "Talon", albo inne dziadostwo :P


Użytkownik slawek_2348 edytował ten post 14 luty 2016 - 20:47


#294 OFFLINE   Bandit

Bandit

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 360 postów
  • LokalizacjaLegionowo
  • Imię:Marcin

Napisano 14 luty 2016 - 20:47

Konger nie ma ich jeszcze u siebie oni maja jakos tez te dostawy dziwnie rozplanowane ze towar wjezdza do Pl nie rzadko w polowie kwietnia. Taka maja dziwna polityke

Nie mniej ja chyba wole Sicario SL z Mikado. Cena podobna a kijek lzejszy i koponenty tez ok

#295 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 14 luty 2016 - 20:54

Michale zerknij - w sklepie status "spodziewana dostawa". To standardowy manewr. Wpisuje się produkty z katalogów i .... czeka na dostawę. Więc w sklepie masz wirtualny produkt, a na targach ... ten rzeczywisty.


Słuszna uwaga, sam niedawno mówiłem komuś o tym że to czesta praktyka sklepów internetowych a tymczasem zapomniałem o tym zupełnie ;)

#296 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 14 luty 2016 - 21:08

Słuszna uwaga, sam niedawno mówiłem komuś o tym że to czesta praktyka sklepów internetowych a tymczasem zapomniałem o tym zupełnie ;)


Spox!
Ale wiesz to chyba najczęstsza praktyka .... polskich ... sklepów internetowych. U nas to nawet towar, który jest w magazynie, jest ... w magazynie na cargo w chinach :)

#297 OFFLINE   t-a-d-e-k

t-a-d-e-k

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • Imię:tadek

Napisano 14 luty 2016 - 22:23

na targach byłem poraz pierwszy , z castem zaczynam 2 sezon , jakoś tak wyszło że na czasie teraz mam UL -  fajny kijek polecił mi Andrzej Przybytek z Varivasa , no i w sumie chodzi jak marzenie (Varivas area drive 1-7g) testowany już na kropkach -malinka jak on pracuje , mimo wszystko jakoś tak chciałem pomacać inne oferty ,tak dla zaspokojenia i porównania --- i co ? i lipa    na wszystkich stanowiskach jak spytałem o casta ul zaczynano rozmowe od 10 g w góre , jak mówiłem że na 7-8 ma sie kończyć patrzyli na mnie jak na nienormalnego :blink: , no to se chciałem pomacac młynki no i co ? poza steezem nowym ( jakoś nie przemawia on do mnie ) to jeszcze Quantuma jakoś dostrzegłem niby ze szpulą tuningową ,ale jakoś chłopak nie za bardzo wiedział na stoisku o co w tym wszystkim chodzi ....    tak powiem szczerze iż jestem zdegustowany .

poza oczywiście fajną atmosferą targów i pogawędkami z kilkoma kolegami , to wrażenia mam jak po wyjściu ze średnio zaopatrzonego sklepu wędkarskiego :wacko: ,  na dodatek auto zostawiłem na światłach - fajnie se poprosić ludzi o pomoc w popchaniu (nie użyje tu już słów ,które mam na końcu języka ) wkońcu przyjazd taxi z kablami i 4 dyszki w plecy ....

 

ogólnie fajnie , ale ............   a i oscypka zjadłem (to mi sie spodobało)


  • platynowłosy i Grzesiek88 lubią to

#298 OFFLINE   zzwierzak

zzwierzak

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 14 luty 2016 - 22:48

Dziękuję za wszystkie relacje i informacje. Sam nie dałem rady się wybrać a czytajac w/w posty kilka ciekawostek przyswoiłem.

#299 OFFLINE   immortal

immortal

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 226 postów
  • LokalizacjaPrzeczyce
  • Imię:Marcin

Napisano 14 luty 2016 - 22:58

Pytałem o to Pana Bogdana Gosztyłę i powiedział, że

- cena w sklepie około 350PLN - ale teraz zastrzel mnie bo przez chwilę się zawahałem czy powiedział w sklepie czy u dystrybutora :)

- "no name" bo podobno przyleciały bezpośrednio na targi  (pierwsze próbki) i ... nawet nie nałożono na nie napisów 

 

Zwróciłem na te wędki uwagę w katalogu Kongera, zapowiadają się ciekawie. To wklejanki? 



#300 OFFLINE   ~30

~30

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 341 postów
  • LokalizacjaŻelechów
  • Imię:Łukasz

Napisano 14 luty 2016 - 23:11

Zwróciłem na te wędki uwagę w katalogu Kongera, zapowiadają się ciekawie. To wklejanki? 

Nie, każda to tubular.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych