Skocz do zawartości

 •      Zaloguj się   
 • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Eko pobieda

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 13 czerwiec 2023 · 1236 Wyświetleń

Naprawdę nie wiem jak to się stało, że tak ważny event uszedł uwadze tutejszych ekoludków wojujących. Być może nikt nie zarządził co one sobie mają myśleć lubo też imaginować. A być może w trosce aby nie doświadczyli poznawczego dysonansu? Ee, chyba nie..
Tak czy siak, zaprzysięgły eko przodownik jest aktualnie w czarnej doopie - albowiem sam nie jest zdolny mieć - sorki - posiadać!! :) własnego poglądu, a przodujące w walce konwentykle, czy tzw niezależne fundacje - w tym dzielna Koalicja Uwolnić Rzeki, nie zajęły oficjalnego stanowiska. Cóż za nietakt, w obliczu tak wielkiego zwycięstwa..
Moment po radosnym fakcie próbowałem się przebić na forum z nowiną radosną przez niechęć modowską, ale nic z tego nie wyszło. Zatem z pozycji ciemnogrodziańskiej ławki ogłaszam wszystkim człowiekom uciśnionym zaporami!

 

Wiktoria! Zapora na Dnieprze została unicestwiona!! Rzeka jest wolna i swobodna, a nawet dzika, Armia Czerwona i zieloni triumfują, a sukces jest tak wielki że nawet Krym jest bez wody..

 

Kiedy u nas!!? Kindżały wpieriod.. :) • Fatso, mietek i NMCNP lubią toTak się składa, że mam kilku znajomych z tamtego regionu Ukrainy.

 

Nie życzę Ci tego co oni przeżyli.

  • Kuba Standera, Krzysiek P i Kleniu333 lubią to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
13 cze 2023 11:12

Fakty są bez znaczenia w planowo ideologizowanym świecie. Liczy się tylko interpretacja i zgodność z aktualnie serwowanym przekazem..

 

Z grubsza wygląda to tak ; skoro są wody lepsze i gorsze, słuszne z pochodzenia i obrzydliwie niesłuszne, politycznie poprawne oraz niepoprawne, to musi być słuszny wniosek wyciągany przez eko hunwejbinów - mniej wody znaczy, że jest lepiej :)  

  • mietek lubi to
Zdjęcie
Krzysiek P
13 cze 2023 12:33

Tak się składa, że mam kilku znajomych z tamtego regionu Ukrainy.

Nie życzę Ci tego co oni przeżyli.

Sławek to stary ;-) prowokator..
Nie łap się na te Jego wrzutki
Nie w ten "sposób" i nie "po to" usuwa się zapory na zachodzie czy kontynencie amerykańskim.
Krzysztof, niech Sławek będzie prowokatorem starym czy młodym. Nie przeszkadza mi to. Wręcz przeciwnie, jako emerytowany punkowiec nawet sobie to cenię. Natomiast nie bawi mnie używanie tragedii ludzkiej do tego by dostać kilka lajków na forum wędkarskim, "pognębić" oponentów i zabłysnąć erudycją.

I mam do tego prawo.
  • Krzysiek P i Kleniu333 lubią to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
13 cze 2023 16:38

Dopiero co jeden z użytkowników - proweniencji i orientacji wiadomej - domagał się ładunków wybuchowych, Kindżałów do rozwalenia wszystkich zapór jakie są w Polsce. A inny oszołom nazywa zaporówki gównem. Jest tu takich lemingów na setki, jeśli nie tysiące.. 

 

Czy to znaczy, że ja prowokuję jeśli ze szczerym zdumieniem nie zauważam śladu ich niewątpliwej satysfakcji? :)

 

Żebyście nie tkwili w oparach ekologianckiej socjotechniki und lekkostrawnych dyrdymałów to uprzejmie i po koleżeńsku przypomnę ze to mityczne usuwanie zapór w USA powodowane jest ich wyeksploatowaniem, ekonomiczna nieopłacalnością a także biznesowym przestawieniem na inne źródła energii. Przy stałej budowie kolejnych piętrzeń. Polecam waszej uwadze statista.org..

 

Natomiast w Polsce deprecjonowanie i zwalczanie wszelkich form  retencji jest jednych z elementów prowadzonych wojen gospodarczych czy też konfliktu ekonomicznych interesów. Trudno sobie wyobrazić celniejsze i bardziej długofalowe uderzenie w żeglugę, rybactwo, elektrownie wodne, no i przede wszystkim w rolnictwo - bośmy są przecie po Balcerowiczu, krajem na poły rolniczym. Tak więc  nie róbmy z Polski skansenu etnograficznego :)           

  • mietek lubi to
Zdjęcie
Pluszszcz
13 cze 2023 17:39

Sławku drogi, Twój tekścik wygląda na skrzywioną nieco percepcję rzeczywistości. Nikt się  nie cieszy z rozwalonej tamy, bo nikt o zdrowym rozumie nie chce rozpie.dolać wszystkiego co popadnie w związku z zabudową rzek. Ten fakt powinien Cię raczej zmartwić, bo to się jakby nie do końca zgadza z Twoim aberracją dotkniętym spojrzeniem na "ekologiantów".

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
13 cze 2023 18:27

Czyżby zatem nie były szczere po wielokroć pojawiające się na tym forum wynurzenia ekoaktywistów, gorące marzenia, a czasem wręcz żądania rozpierdolenia zapór w tzw pizdu? :) Czyli to wszystko można poczytać za zwykły pic na wodę, brak większego rozumu, wyartykułowany z gówniarskiej pozycji - morda w dżemie i proca w kieszeni? 

Obertroll musi podstawić lustro.. 

 

Dawniej, zupełnie instynktownie, tak samo jak teraz zielonych oszołomów, nie cierpiałem  zetemesowców paradujących pod  czerwoną flagą. Ta sama nadęta własną głupotą obłuda, ten sam fałsz i pustosłowie:) 

  • Fatso i mietek lubią to
Zdjęcie
Pluszszcz
13 cze 2023 22:18

Zdaje się po prostu, że nie bardzo jesteś w stanie wyjść po za coś w rodzaju "propagandowej  fikcji". Inaczej się  nie da wytłumaczyć tego brania na tapetę tamy w Kachowce.

,.

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
14 cze 2023 00:10

Jedną wielka fikcją to jest obłędne ideologiczne ekologianctwo. Nie tylko kretyńskie narracje, czasem równie kretyńskie domaganie się ich realizacji. Brak ostentacyjnych pojebów w typie gretyn, nam nie grozi..

Czemu więc się nie cieszą oszołomy  jeśli takie radykalne rozwiązania, publicznie głosili.. a właśnie spełniają się? 

 

Wystarczy dźwięknąć - sprawdzam, a umysłowy fajans spróbuje odwrócić kota ogonem. Albowiem nie to mieli na myśli :) 

  • bassy, Fatso i mietek lubią to
Na koniec zagadka. Dlaczego prezydent Ukrainy wszędzie jeździ w zielonej bluzie. Ale do Klausa Schwaba już w pełnym gajerze? P.S. Całe szczęście prezydentowa zawsze wystrojona.....
  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
19 cze 2023 06:25

Może to odwzorowanie rosyjskiego powiedzonka -  Вася знает свою мeру. Ale może to tylko zwykły przejaw staromodnego szacunku bardzo młodego polityka do swojego mentora :) 

Załączony plik  German_Interference_Political_Foundations.pdf   2,22 MB   4 Ilość pobrań
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
10 lip 2023 18:18

Treść niedostępna (: 

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
12 lip 2023 06:49

Paweł - to nie jest tajemnica dla nikogo, prócz lemingów. Czwarta Rzesza nie powstanie bez terytoriów sobie podległych. Tak jak imperialna potęga Rosji nie odrodzi bez Ukrainy i republik azjatyckich. Wojny mogą być gorące albo zimne. Skutki takie same..   

Luty 2024

P W Ś C P S N
   1234
567891011
12131415161718
1920212223 24 25
26272829   

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

 • Zdjęcie
  green hell
  Sławek Oppeln Bronikowski - 13 lut 2024 23:13
 • Zdjęcie
  green hell
  Krzysiek P - 13 lut 2024 19:56
 • Zdjęcie
  green hell
  Sławek Oppeln Bronikowski - 13 lut 2024 17:07
 • Zdjęcie
  green hell
  strary - 13 lut 2024 15:37
 • Zdjęcie
  green hell
  Sławek Oppeln Bronikowski - 12 lut 2024 00:20

Przeszukaj mój blog