Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wyjazd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 16:50

Zdjecia sa chyba w 3ech roznych aparatach wiec pewnie troche to potrwa.
Jak chcecie to napisze ale tak sie troche boje, ze wygwizdzecie...widze, ze teraz ze szczupakiem do relacji nie wypada zjezdzac ponizej 100cm... <_<

Zapas relacji chyba jeszcze jest, jak pisalem jest jeszcze moja relacyjka z Turawy.

Widzisz petrus, ja duzo lepiej trawie czlowieka, ktory moze nawet nie nalapal okazow okazowych, moze nawet calkiem przecietnych nalowil, ale umie o tych swoich rybach mowic z taka jakas....klasa.
Facet, ktory stwarza atmosfere, cisnienie, ze kazdy wypad z wedka musi owocowac gigantem, jest po prostu meczacy dla otoczenia.

Jest zastanawiajace, ze kazde Twoje pojawienie sie owocuje jakimis przepychankami, a szczerze mowiac w takiej atmosferze kiepsko oglada sie zdjecia, nawet ze szczupakiem 1,5 m.
Gumo


#22 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 17:58

Petrus, czekam na Twoje fotki. W kwestii formalnej. Największy szczupak na prezentowanych poniżj fotkach miał 105 cm., okoń 40 cm.

Załączone pliki



#23 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:04

I jak to się ma do twoich rzekomych 135 cm?? Jestem ciekaw niesamowicie szczupaka 123 cm....
Na fotkach jestem ja, Aregh (WCWI) i rrysiek (WCWI) z naszych wspólnych wypraw. Ryby są moje.

#24 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:19

Fotki poszły e-mailem do remkai pewnie wkrótce się ukażą.
@gumofilc.....nic Ci na to nie poradzę, że niektórzy uczestnicy forum uwielbiają przepychanki, widocznie taka ich natura, ja ich nie znoszę, ale jeśli ktoś wypisuje kompletne bzdury to chyba mam prawo zareagować i udowodnić, że ta osoba się myli. Jeśli męczy Ciebie to tak bardzo to po prostu nie czytaj. Co do moich wypraw wędkarskich to głównym priorytetem jest dla mnie wypoczynek nad wodą, gdzie przez tydzień nie spotkam nikogo. Szczupaki 90-100cm, pomimo, że to dorodne ryby, nie robią już na mnie większego wrażenia, za dużo ich po prostu złowiłem......teraz coś powyżej 120cm wyzwala we mnie ten dreszczyk emocji !!! Strasznie mnie ta Skandynawia i Wielka Brytania zepsuła.

pozd.

#25 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:22

.....teraz coś powyżej 120cm wyzwala we mnie ten dreszczyk emocji !!! Strasznie mnie ta Skandynawia i Wielka Brytania zepsuła.

pozd.

Tak, tak... lekarz kazał przytakiwać.... <_<

#26 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18653 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:27

do Petrusa1.jpg



@witek
nie chce sie czepiac, ale fotografowanie zwlok.... oczywiscie kazdy ma prawo robic ze swoim aparatem to co zechce, u mnie jednak pozytwynych emocji to nie wzbudza :wacko: Wiem że to już było na tym forum wałkowane do przesady ale prosze - jak chesz pochwalic kolegow, wybierz cos lepszego... :unsure:

Pozdrawiam

#27 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:31

@Friko
Szczupaki takie do 10kg nazywane są przez Witka Nowaka smażykami.... :wacko: :wacko: ....jakby ktoś nie wiedział.

#28 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:36

Friko, fakt. Zwłoki. Teraz już tego nie robię. Już się w swoim życiu zaszczupaczyłem. W ogóle nie łowię szczupaków. Te fotki zamieściłem tylko w jednym celu. Wiesz, w jakim. Wszystkich nokillowców przepraszam.

#29 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:38

to zrob nam ta przyjemnosc i je usun prosze, bo bebechy sie wywracaja :D

#30 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:40

@Friko
Szczupaki takie do 10kg nazywane są przez Witka Nowaka smażykami.... :wacko: :wacko: ....jakby ktoś nie wiedział.

Petrus, bez przesady.... Kiedyś miałem widełki. 100-105 cm. Jeden szczupak w roku. Tylko takiego zabierałem i TYLKO W TEJ ILOŚCI. I tylko w Szwecji. Bo uwielbiam jeść ryby. Z supermarketu mi nie smakują.


#31 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:42

to zrob nam ta przyjemnosc i je usun prosze, bo bebechy sie wywracaja :D

Zgodnie z życzeniem.

#32 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 18:59

Dla uspokojenia sfalowanej wody...

Załączone pliki

  • Załączony plik  2.jpg   29,89 KB   125 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.jpg   36,09 KB   119 Ilość pobrań


#33 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 wrzesień 2006 - 19:09

Panowie, przepychanki mnie męczą. Przede wszystkim mają mało wspólnego z celem tego forum - szerzenie informacji na temat etycznego połowu ryb drapieżnych metodą spinningową, jerkową, castingową i trollingową. Proszę mówcie jak łowicie, na co, w jakich warunkach ale ... wzajemne animozje pozostawcie dla siebie - mnie to nie interesuje i myślę, że wielu innych użytkowników również. Nie chciałbym również by dwie strony udowadniały sobie racje. Jeśli chcecie dowiedzieć się kto ją ma idźcie do sądu oni zwykle rozstrzygają spory. Ja sędzią nie będę bo nie mam na to czasu. Proszę uszanować moje stanowisko - jako właściciel tego miejsca mam prawo do ustalania pewnych reguł i egzekwowania ich przestrzegania.

Pozdrawiam
Remek

#34 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 wrzesień 2006 - 19:14

Publikuję, na prośbę Petrusa, zdjęcie szczupaka. Teraz można dyskutować na temat szczupaka, jego rozmiarów itd.

Pozdrawiam
Remek

Załączone pliki



#35 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 26 wrzesień 2006 - 19:35

Dzięki wielkie za pomoc remek!!!
Szczupak złowiony został na Sieka 17cm na głębokiej wodzie, w pysku miał ogon niestrawionego węgorza, wszystkie wyholowane ryby miały woblery na zewnątrz paszczy, zaden nie zażarł poprawnie. Gadda 123cm cały czas pływa i czeka na następnego wedkarza, może to będę ja, za miesiąc znowu będę miał szansę na złowienie tego potworka.

#36 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 19:43

1. To nie Petrus jest na fotce.
2. Fotka nienaturalna. Prawa dłoń znika w brzuchu ryby. Nigdy nie widziałem czegoś takiego. A gdzie lewa?? Może zbyt krótko żyję na tym świecie. Nie obrażając autora... nie wierzę w tą fotkę. Tak samo jak nie wierzyłem w 135 cm....
Remek, jeśli uważasz, że posunąłęm się za daleko - wybacz... i usuń mój post.
Ale tak samo nie wierzę w sumy Petrusa z Narwi czy z ZZ... Nie wierzę w jego NikonAa D200, czy GPS-a, z którym nie pływał...
Ps. załącznik wykonany w ciągu 2 min..
PsPs... Jeden ogólnie znany w środowisku człowiek przejechał się na czymś takim... Ale - jeśli się mylę - proszę o wybaczenie...

Załączone pliki



#37 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 26 wrzesień 2006 - 19:56

Panowie z WCWI!Coraz bardziej dociera do mnie ,że gdzie tylko pojawią się wasze nicki szykuje się jakaś zadyma.Z WCWI kojarzy mi sie jeszcze @Cezorator. Z tego powodu (i paru pomniejszych) nie odwiedzam tamtego forum.Nie wiem who is who ,ale udział w zasmiecaniu tego zacnego forum osobistymi wycieczkami macie znaczny.
Remku,może troche się unoszę ale pomyśl o jakims ruchu porządkowym.Za bardzo mi zalezy (i pewno nie tylko mi) na tym forum i na ludziach, by schodziło ono do takiego poziomu.
Witek-gratuluję!
Okrasiłeś swoje posty takimi zdjęciami ,że po raz pierwszy w życiu skorzystałem z funkcji ignoruj tego użytkownika.

#38 OFFLINE   witek

witek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 wrzesień 2006 - 20:14

@rocky
a kiedyś byłeś z Petrusem na rybach?? Ja byłem... Cezorator również...

#39 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 26 wrzesień 2006 - 20:49

Panowie spoko-roko, nie opluwajcie sie tak nawzajemnie bo mi piwo nie smakuje. Stare chlopy, a cisnieniujecie sie jak nie powiem kto... A tak na marginesie ta przerobiona fatka jest w cyc. Z braku wynikow musze sobie cos takiego zrobic i podniesc morale :lol:

#40 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 wrzesień 2006 - 11:55

@Gumo,

...Jak chcecie to napisze ale tak sie troche boje, ze wygwizdzecie...widze, ze teraz ze szczupakiem do relacji nie wypada zjezdzac ponizej 100cm...

- nawet się nie pytaj czy chcemy. Pewnie, że chcemy i czekamy na relację oraz zdjęcia! :D
Dla mnie liczy się każda ciekawa relacja, okraszona zdjęciami złowionych ryb i nie muszą to być ryby okazowe.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych