Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wyjazd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 28 wrzesień 2006 - 15:01

@lukomat
Muszę Ciebie rozczarować, nic w tej fotce nie zostało zmienione, oryginalny jpeg w pełnym wymiarze wysłany został mailem do remka, który dzięki swojej uprzejmości jedynie zmniejszył jego rozmiar.

#42 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 28 wrzesień 2006 - 15:04

@petrus33, ale ja nie o twojej fotce tylko nastepnej, gdzie ryba wyglada jakby miala najmniej 1,5m a to juz jest cos <_<

#43 OFFLINE   petrus33

petrus33

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marek

Napisano 28 wrzesień 2006 - 15:12

No chyba, że tak B) B) B)

#44 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 30 wrzesień 2006 - 10:02

Panowie z WCWI!Coraz bardziej dociera do mnie ,że gdzie tylko pojawią się wasze nicki szykuje się jakaś zadyma.Z WCWI kojarzy mi sie jeszcze @Cezorator. Z tego powodu (i paru pomniejszych) nie odwiedzam tamtego forum. Nie wiem who is who ,ale udział w zasmiecaniu tego zacnego forum osobistymi wycieczkami macie znaczny.


Właśnie wróciłem z dłuższej podróży, a tu widzę, że podczas mojej nieobecności szkaluje sie moje dobre imię.
Wypraszam sobie takie wycieczki osobiste pod moim adresem.
Prosze o konkrety.
Chciałem wprowadzic tematy przyrodnicze w temacie wieści znak wody (tak zwane zagadki znad wody), napisałem wiele rzeczy na temat.
@ rocky - oczekuję publicznych przeprosin.






#45 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 wrzesień 2006 - 10:36

A ja bym sobie zyczyl, zebyscie znalezli sobie inne miejsce na swoje wojenki, niz ten watek, ktory dotyczyl pierwotnie mojego wyjazdu na ryby.
Wtedy od razu bede wiedzial, ktorego watku mam nie otwierac, zeby nie tracic czasu.
Jak sadze nie tylko ja mam takie zapatrywanie...
A najlepiej to zalatwiac za pomoca wiad. pryw. (ale wtedy nie ma zabawy bo ogol tego nie widzi)
Gumo


#46 OFFLINE   cezorator

cezorator

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 950 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary
  • Nazwisko:Pacocha

Napisano 30 wrzesień 2006 - 18:58

A ja bym sobie zyczyl, zebyscie znalezli sobie inne miejsce na swoje wojenki, niz ten watek, ktory dotyczyl pierwotnie mojego wyjazdu na ryby.
Wtedy od razu bede wiedzial, ktorego watku mam nie otwierac, zeby nie tracic czasu.
Jak sadze nie tylko ja mam takie zapatrywanie...
A najlepiej to zalatwiac za pomoca wiad. pryw. (ale wtedy nie ma zabawy bo ogol tego nie widzi)
Gumo


No widzisz ja mam takie samo życzenie, ale nie każdy to rozumie.
Również jak Ty byłem na rybach w okolicy Vaxsjo. (od 16 do 28 września) Chętnie bym napisał coś na ten temat, ale jak mnie tu chcą obrazić to co ja mogę na to poradzić. Wątek dotyczył wyjazdu, a tu nagle szargaja moim nikiem bez przyczyny i to osoba której kompletnie nie znam.
Nie chcę sie wdawać w dyskusję bo to nie jest wątek do tego.
Przeporosiny od tego obywatela, który pubicznie poddał pod wątpliwość moje dobre imie mogę przyjąć na innym wątku.
Pozdrawiam i przepraszam za zachowanie innych.
Nie mam wpływu na to co inni piszą na mój temat.
Jeżeli oczywiście moja pisanina mogła Cie w jakis sposób urazić to również mogę przeprosic.


#47 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2424 postów

Napisano 30 wrzesień 2006 - 21:03

Proponuje zatem, ku wspólnemu zadowoleniu - zeby otworzyc sobie obok sasiedni post, bedzie dobrze.

#48 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 02 październik 2006 - 09:39

Przepraszam cię Gumo,to ostatni raz Embarassed
Chciałem na priva ale cezorator domaga się publicznie

@cezorator
Co do zaśmiecania forum faktycznie z konstrukcji postu mogłeś odnieść to do siebie,choć w tym momencie miałem na myśli tamtych dwóch panów.Za to przepraszam.
Niestety kojarzysz mi się z nimi nie bezpodstawnie,bo o ile przypominam sobie wątek Kłusownicy to dorzuciłeś od siebie trochę rozgrzanych węgli.Moge ci tylko współczuć takich znajomych,ale wierzę że znajdziesz dystans i nie dasz się więcej wciągać w bagienko.Bez urazy.Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych