Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Różne przypadki wędkarskie - niekoniecznie przyjemne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3423 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 23 listopad 2012 - 23:04

hehe ;)
ja kiedys wychodzac po stromej skarpie zlamalem drzewko na ktorym sie trzymalem - wyladowalem w wodzie gdzies po klatke/szyje na dupie. Kazde podniesienie jej z dna skutkowalo splywem kilkudziesieciocentymetrowym... zebralo mi dluzsza chwile zanim wstalem i wyszlem..
Ps kiedys (mam numer buta 45-47) za czasow ultrabiedy (no nie urodzilem sie wsrod magnatow) jedyne wodery jakie mialem to od czasu do czasu porzyczane od kolegi stomile (rozmiaru bodaj 40-41) i w takich kierpcach poszlem lowic w zimie w dunajcu (nie pamietam gdzie wiem, ze w okolicach bylo sporo cyganow). Z zimna tracilem czucie w stopach i kopalem w kamienie by jakiekolwiek krazenie odzyskac. pozniej wracalem z kolega na plecach (mial tylko gumowce) z jakiejs lachy zwirowej - wypierdzielilismy sie oczywioscie oboje. Jak doszlismy do poloneza to sie okazalo,z e kluczyki zatrzasniete w srodku... koniec koncow otworzylismy poldka naciskajac dloniami na szybe i ciagnac w dol (na tyle by wsadzic petelke do zlapania"cyca" od drzwi) a ja pozbylem sie paznokci z serdecznych palcow u obu stop (sa najdluzsze) poprostu odbilem je w tym mrozie az zlazly. Schodzily mi pozniej kilka lat takimi dziwnymi warstwami - moj rekord to 1 paznokiec trzymal sie na slowo honoru pod spodem drugi tez juz odpadal a pod nim bylo widac zalazki 3go... - do tej pory mam paznokcie na tych palcach zakrzywione jak sokol (reszta rosnie w miare prosto) hmm jak tak pomysle to troszke jednak urazow doznalem nad ta woda......

#62 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 listopad 2012 - 03:26

To musiało boleć... :o



Nie wiem jak Ty to robisz , że wynajdujesz takie historie w necie.

#63 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 26 listopad 2012 - 11:21

Nie wiem jak Ty to robisz , że wynajdujesz takie historie w necie.


jak to mowia... taki zapiernicz w robocie, że nie ma czasu taczki zaladować... :P

#64 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 listopad 2012 - 12:44

wittam moze to nie jest przypadek wedkarski ale moze ktos jakas pomoze. Dzisiaj w szkole po wf chcialem wziosc kurtke z drabinki na ktora ja wczesniej zawiesilem wyciagnewszy reke w strone drabinki wbilem sobie gruba drzazge centralnie pos paznokiec nic nie wystaje pielegniarka probowala wyjac nie da rady drzazga ciagnie sie przez caly paznokiec pod nim. Strasznie boli jakies rasy mial ktos taki przypadek na ostry dyzur bym musial stac do jutra zeby mnie przyjeli

#65 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 listopad 2012 - 12:54

szczerze to same nudy w tej szkole na pewno z pod paznokcia wyjddzie i ile to moze potrwac i przecierz zakazenia tak sie moze wdac ;p

#66 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 27 listopad 2012 - 13:16

Na początek jakiś wypróbowany środek przeciwbólowy (taki, który znasz i już kiedyś pomógł). Nie zwlekaj z wizytą u lekarza, bo kiedy zrobi się stan zapalny znieczulenie odmiejscowe działać nie będzie.
Stary wypróbowany sposób to gorąca woda z dużą ilością najprostszego mydła (szare najlepsze). Mydło zetrzeć na tarce by lepiej się rozpuszczało, zalać gorącą wodą mieszać do uzyskania "mydlanej zupy" :).
Do takiego roztworu zanurzyć palec i trzymać przynajmniej ok. godziny, dolewać gorącej wody, kiedy za bardzo wystygnie. Gorąca woda nie znaczy wrzątek, bo będziesz miał dodatkowy problem.
Taki zabieg rozmiękcza paznokieć, może uda Ci się bardziej obciąć go (nie razem z drzazgą).
Jeżeli nie uda się wyciągnąć, koniecznie wizyta u lekarza.



#67 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 listopad 2012 - 13:18

dziekuje za porade hmm wyprobowany srodek bedzie ciezko ;d bo rzadko takie srodki biore ale cos pomysle

#68 OFFLINE   Mari

Mari

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 21:25

Zdejmowanie paznokcia przewiduję. Kiedyś miałem, przyjemne nie jest :(

#69 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 listopad 2012 - 21:27

zawsze kazdy zamiast pocieszyc to dołuje ;d

#70 OFFLINE   rafaelo1996

rafaelo1996

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 502 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 listopad 2012 - 23:00

bylem u chirurga szczypcami wyjal w ciagu paru sec ;p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych