Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakie śpiochy polecacie?

śpiochy wodery

  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
1356 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   szaker

szaker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 18:36

mam pytanie do użytkowników Solvkrokenow czy wytrzymają przedzieranie się przez krzaki, jerzyny itepe. Ponieważ w takich warunkach łowi u siebie, a nie chce kupić śpiochów, które zaraz będą miały dziury.
  • fryc203 i Marek_86 lubiÄ… to

#162 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 805 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 19:27

Krzorów i jeżyn nie wytrzymały nawet ocaeny super (podobno najlepsze gumowe gacie na rynku) - kilka razy już je podklejałem.
A solvkrkokeny - jak starasz się omijać przynajmniej te kolcaki, które widzisz, dadzą sobie radę. Ja swoje mam już trzeci sezon. Coś tam przepuszczają, ale tragedii jeszcze nie ma.
  • Hubertus lubi to

#163 OFFLINE   szaker

szaker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 19:30

Dzięki za info. Staram się między tymi krzaczorami lawirować, bo inaczej bankowe miejsce szybko pustoszeje;)

#164 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 04:28

Moje Simmsy uzywam juz 9 lat i jakos nie chca odmowic posluszenstwa :D Wiem ze nastepne tez beda z tej firmy.

#165 OFFLINE   szaker

szaker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 16:11

ze wzgledu na ograniczony budzet 500-600 zl, na simmsy albo cos innego z wyzszej polki nie moge sobie pozwolic.

#166 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów

Napisano 23 maj 2012 - 17:30

Witam
PlanujÄ™ kupić spodniobuty oddychajÄ…ce. PrzejrzaÅ‚em forum, ale jeszcze chcÄ™ dopytać i prosić o opinie od doÅ›wiadczonych kolegÃÅ‚w- praktykÃÅ‚w. Co uÅźytkujecie, co Wam siÄ™ sprawdziÅ‚o, a jakie modele nie. ChcÄ™ przeznaczyć na zakup do ok. 700 zÅ‚.
Pozdrawiam
Bobby

#167 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • ImiÄ™:Bartek

Napisano 23 maj 2012 - 20:05

Pogmeraj w forum, kilka razy ten temat był wałkowany.
W tej cenie moÅźe Taimen River, niezÅ‚e gacie. :mellow:

#168 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 23 maj 2012 - 20:32

kupisz solvkrokena, razem z butami jak poszukasz

#169 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 23 maj 2012 - 20:51

kupisz solvkrokena, razem z butami jak poszukasz


Kuba ma racjÄ™. W ciÄ…gu dwÃÅ‚ch lat kupiÅ‚em cztery pary gaci, Solvkrokeny wypadajÄ… zdecydowanie najlepiej, Taimenie najgorzej....


#170 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 23 maj 2012 - 21:03

W fishing marcie cały set za 730 zeta do wciągnięcia.

#171 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • ImiÄ™:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 24 maj 2012 - 07:45

Za 699zÅ‚. kupisz wodery Vision keeper ( najniÅźszy model w ofercie ) wraz z butami. Buty dostaniesz do wyboru - na filcu albo na gumie. Do kompletu dodadzÄ… ci jeszcze kolce do butÃÅ‚w.
Mam taki komplecik i nie narzekam , choć przyznajÄ™ Åźe nie eksploatowaÅ‚em go nadmiernie.
ZdecydowaÅ‚em siÄ™ na Vision bo przekonaÅ‚y mnie opinie na rÃÅ‚Åźnych forach o nienagannie funkcjonujÄ…cym serwisie tej firmy , jednak przyznajÄ™ Åźe nie korzystaÅ‚em jeszcze z serwisu.
Gacie sÄ… odszyte i podklejone bardzo solidnie , w obliczu tej ceny bez wahania polecam.

#172 OFFLINE   Bobby0404

Bobby0404

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów

Napisano 24 maj 2012 - 08:20

Właśnie myślałem o Vision lub o Taimenie. Dzięki za opinie.
Bobby

#173 OFFLINE   jureki

jureki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 210 postów
  • LokalizacjaBrzeg Dolny

Napisano 24 maj 2012 - 08:42

Cześć
Nie polecÄ™ Åźadnych konkretnych (Solvkrokeny majÄ… generalnie dobre opinie, ale ten krÃÅ‚j/fason dla mnie kiepski).
Natomiast z pełną odpowiedzialnością odradzam Taimeny.
KupiÅ‚em w zeszÅ‚ym roku Taimen River Waders II na poczÄ…tku jako nÃÅ‚wki byÅ‚y bez zastrzeÅźeÅ„: super oddychalność (Åźadnego pocenia nawet po dość dÅ‚ugim marszu), dobry krÃÅ‚j, niezÅ‚e z wyglÄ…du. Generalnie byÅ‚em zadowolony z zakupu do czasu, aÅź po ok. 20 uÅźyciach (i to nie jakieÅ› wielogodzinne stanie w wodzie, ale raczej lekkie moczenie od czasu do czasu) pojawiÅ‚a siÄ™ plama wilgoci na zwykÅ‚ych wewnÄ™trznych spodniach pod kolanem. MyÅ›lÄ™ sobie bywa, trudno zaklejÄ™ i po kÅ‚opocie.
WyglÄ…daÅ‚o jakby przeciekaÅ‚y na Å‚Ä…czeniu dwÃÅ‚ch szwÃÅ‚w pionowego i poziomego. I tak po uÅźyciu kleju Stormsure miaÅ‚em je szczelne przez dwa wyjazdy, na trzecim po kilku godzinnym staniu w wodzie po jajka czuÅ‚em jak spodnie wewnÄ™trzne robiÄ… siÄ™ coraz wilgotniejsze. Po wyjÅ›ciu z wody (na szczęście byÅ‚a juÅź na tyle ciepÅ‚a) stwierdziÅ‚em, Åźe nogawka spodni z tyÅ‚u (gdzie jest szew Å›piochÃÅ‚w) jest mokra na caÅ‚ej dÅ‚ugoÅ›ci a na dodatek druga nogawka teÅź jest wilgotna dość mocno.
TakÅźe wyglÄ…da na to, Åźe po roku maÅ‚o intensywnego uÅźywania Å›piochy siÄ™ posypaÅ‚y i juÅź chyba nawet szkoda kleju na nie. Dodam jeszcze, Åźe o Å›piochy dbawaÅ‚em po kaÅźdym wÄ™dkowaniu suszyÅ‚y siÄ™ w garaÅźy w pozycji wiszÄ…cej.
Na zakoÅ„czenie moich wywodÃÅ‚w chÄ™tnie takÅźe bym siÄ™ zapoznaÅ‚ z jakÄ…Å› rozsÄ…dnÄ… propozycjÄ… na Å›piochy, bo Taimenom juÅź podziÄ™kowaÅ‚em.

#174 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 maj 2012 - 10:13

Za 699zÅ‚. kupisz wodery Vision keeper ( najniÅźszy model w ofercie ) wraz z butami. Buty dostaniesz do wyboru - na filcu albo na gumie. Do kompletu dodadzÄ… ci jeszcze kolce do butÃÅ‚w.
Mam taki komplecik i nie narzekam , choć przyznajÄ™ Åźe nie eksploatowaÅ‚em go nadmiernie.
ZdecydowaÅ‚em siÄ™ na Vision bo przekonaÅ‚y mnie opinie na rÃÅ‚Åźnych forach o nienagannie funkcjonujÄ…cym serwisie tej firmy , jednak przyznajÄ™ Åźe nie korzystaÅ‚em jeszcze z serwisu.
Gacie sÄ… odszyte i podklejone bardzo solidnie , w obliczu tej ceny bez wahania polecam.

Keepery to chyba nie vision tylko osobna marka, ale w tej cenie - brac, nie oglÄ…dać siÄ™. Kumpel uÅźywa tego chyba ze 2 lata a Å‚owi sporo.

#175 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3527 postów
  • LokalizacjaIre
  • ImiÄ™:Tomek

Napisano 24 maj 2012 - 10:22

Cześć
Nie polecÄ™ Åźadnych konkretnych (Solvkrokeny majÄ… generalnie dobre opinie, ale ten krÃÅ‚j/fason dla mnie kiepski).
Natomiast z pełną odpowiedzialnością odradzam Taimeny.
KupiÅ‚em w zeszÅ‚ym roku Taimen River Waders II na poczÄ…tku jako nÃÅ‚wki byÅ‚y bez zastrzeÅźeÅ„: super oddychalność (Åźadnego pocenia nawet po dość dÅ‚ugim marszu), dobry krÃÅ‚j, niezÅ‚e z wyglÄ…du. Generalnie byÅ‚em zadowolony z zakupu do czasu, aÅź po ok. 20 uÅźyciach (i to nie jakieÅ› wielogodzinne stanie w wodzie, ale raczej lekkie moczenie od czasu do czasu) pojawiÅ‚a siÄ™ plama wilgoci na zwykÅ‚ych wewnÄ™trznych spodniach pod kolanem. MyÅ›lÄ™ sobie bywa, trudno zaklejÄ™ i po kÅ‚opocie.
WyglÄ…daÅ‚o jakby przeciekaÅ‚y na Å‚Ä…czeniu dwÃÅ‚ch szwÃÅ‚w pionowego i poziomego. I tak po uÅźyciu kleju Stormsure miaÅ‚em je szczelne przez dwa wyjazdy, na trzecim po kilku godzinnym staniu w wodzie po jajka czuÅ‚em jak spodnie wewnÄ™trzne robiÄ… siÄ™ coraz wilgotniejsze. Po wyjÅ›ciu z wody (na szczęście byÅ‚a juÅź na tyle ciepÅ‚a) stwierdziÅ‚em, Åźe nogawka spodni z tyÅ‚u (gdzie jest szew Å›piochÃÅ‚w) jest mokra na caÅ‚ej dÅ‚ugoÅ›ci a na dodatek druga nogawka teÅź jest wilgotna dość mocno.
TakÅźe wyglÄ…da na to, Åźe po roku maÅ‚o intensywnego uÅźywania Å›piochy siÄ™ posypaÅ‚y i juÅź chyba nawet szkoda kleju na nie. Dodam jeszcze, Åźe o Å›piochy dbawaÅ‚em po kaÅźdym wÄ™dkowaniu suszyÅ‚y siÄ™ w garaÅźy w pozycji wiszÄ…cej.
Na zakoÅ„czenie moich wywodÃÅ‚w chÄ™tnie takÅźe bym siÄ™ zapoznaÅ‚ z jakÄ…Å› rozsÄ…dnÄ… propozycjÄ… na Å›piochy, bo Taimenom juÅź podziÄ™kowaÅ‚em.


Moje Taimenie braÅ‚y wodÄ™ po drugim wÄ™dkowaniu...ByÅ‚y w naprawie gwarancyjnej, ale to nic nie daÅ‚o, poza tym zostaÅ‚em bardzo oschle potraktowany przez paniÄ…, z ktÃÅ‚rÄ… rozmawiaÅ‚em dzwoniÄ…c z kolejnÄ… reklamacjÄ…...Teraz uÅźywam ich do Å‚aÅźenia po krzarach i innych brzegowych paryjach.


#176 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • ImiÄ™:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 24 maj 2012 - 10:43

Nie Kuba . Keeper to marka Vision. Kupowałem u Adama Sikory i są w ofercie na stronie Hurch. Znaczy się - serwis gwarantowany :D

#177 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • ImiÄ™:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 24 maj 2012 - 10:48

Tyle Åźe z butami na gumie kosztujÄ… 800 zÅ‚.
Na filcu 700.
Ja wziąłem na gumie bo częściej mi się zdarza łazić po błocie.

#178 OFFLINE   Jerzy Kowalski

Jerzy Kowalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisano 24 maj 2012 - 11:06

Te wszystkie wodery są marki Yongpong, Wujszuj czy innych, dostępne na przykład tutaj: http://www.alibaba.com/trade/search?SearchText=chest+waders+ breathable&IndexArea=product_en&fsb=y w cenie (FOB) w granicach 30-50 USD w hurcie...
Nawet te najdroÅźsze ... http://www.alibaba.com/product-gs/565363193/Headwaters_Chest _Waders_Breathable_waders_waterproof.html



Podobno (nie sprawdzaÅ‚em, tylko sÅ‚yszaÅ‚em od kogoÅ›) Taimen (Yongpong) Master II majÄ… niezÅ‚Ä… wytrzymaÅ‚ość, ale to wydatek prawie 800 zÅ‚, bez butÃÅ‚w ...

Zawsze to jednak trzy razy mniej niÅź Simms (Wujszuj) ...

Pozdrawiam serdecznie

Jerzy Kowalski

#179 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • ImiÄ™:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 24 maj 2012 - 11:28

Tylko po co komu 500 par gaci ?

#180 OFFLINE   Jerzy Kowalski

Jerzy Kowalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 672 postów

Napisano 24 maj 2012 - 11:32

Na sprzedaÅź moÅźe?

Pozdrawiam serdecznie

Jerzy Kowalski
  • Wanio lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery