Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo
AUTORSKI

Sparta Rods

autorski-rb

  • Please log in to reply
683 replies to this topic

#201 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,476 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Posted 14 January 2019 - 20:48

Łukasz, prowadzisz Content Marketing niestety... I moim zdaniem popełniasz wszystkie błędy z tym stwierdzeniem związane.


Może tu jest ten problem w interpretacji , ja tu niczego nie sprzedaje i nie oferuje i takiego zamiaru nie posiadam , dziele się swoimi spostrzeżeniami i staram się coś wnosić i raz jeszcze podkreślam że gdyby nie sugestia moderatora działu ja bym tu tematu nie zakładał chociażby ze względu na takie sytuacje jak ta czy poprzednia z przelotkami.
  • bifu, jurkan and @Brig like this

#202 OFFLINE   pszzz

pszzz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 posts
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Michał

Posted 14 January 2019 - 20:54

Kolego WEREM, strażniku moralności, prawa i sprawiedliwości - popatrz na siebie, może łatwiej będzie Ci się ugryźć w język. Nie znam się na blankach, wędkach itp, ale znam się na języku polskim w stopniu podstawowym i wiem, że twierdzenie jest czymś zobowiązującym, a pytanie czymś, na co się odpowiada.

Przepraszam za OT, ale żeberka w moim kaloryferze się wyginają, jak czytam te wypociny


  • jurkan and @Brig like this

#203 OFFLINE   Werem

Werem

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 621 posts
  • LokalizacjaHajnówka
  • Imię:Jerzy

Posted 14 January 2019 - 21:01

Czy panowie podważacie to, że blanki zaprojektowane przez  Janusza i na jego zlecenie wykonane mogą być lepsze niż inne, które Łukasz miał możliwość poznać, obłowić i co tam jeszcze przy okazji prowadzenia profesjonalnej pracowni?

 

Bez sprawdzenia a choćby "pomacania" tak uważacie

A dlaczego miałbym być och i ach...Skoro tylko jednostka testuje nowe blanki Janusza, a więcej osób się nie wypowiada na ich temat, chociaż niby inne osoby  trzymały w ręku, to dlaczego mam wierzyć, że są wyjątkowe...Dlatego to podważam po prostu i chyba nic w tym dziwnego. Jeśli więcej osób sprawdzi blanki i opisze swoje refleksje, wtedy wszystko będzie miało ręce i nogi, a nie tylko zarys...
Bez urazy do Janusza i jego przemyśleń. 


  • jacekp29 and jedin like this

#204 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 849 posts
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Posted 14 January 2019 - 21:07

A jak z wyważeniem tych blanków?

Bo podobno w przypadku solid carbon bywa z tym różnie (vide: Shobu Sword).



#205 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,581 posts
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Posted 14 January 2019 - 21:10

Mam pytanie gdzie te blanki są produkowane ? W PL w FA ? Czy to jakaś chińska fabryka , czy jest to zamówiona produkcja u jakiegoś producenta typu Phenix czy inna w zależności od kontaktów ? A może powstała konkurencja dla Fishing Art ? A może to tajemnica ?
 



#206 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,476 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Posted 14 January 2019 - 21:15

A jak z wyważeniem tych blanków?
Bo podobno w przypadku solid carbon bywa z tym różnie (vide: Shobu Sword).

Te konkretne mają specyficzną konstrukcje i fajne rozwiązanie zbieżności, przy 14 i 15 lb da się je w miarę ogarnąć już około 30-32cm dolnikiem ale tu nie ma sie co oszukiwac , niskiej wagi nie uzyska się nigdy gdy sam blank waży ponad 90g , konstrukcja jest na tyle specyficzna że swoje założenia spełnia i cieszy :) założenia to lowienie bardzo dużych ryb na lekkie przynęty oraz na leniwe ryby i wszelkiego rodzaju miejsca gdzie można spodziewać się konkretnych przylowow.

Gotowe kije wyszły mi kolejno chyba 134 i 142 gramy przy pełnym carbonowym dolniku 31cm i ciut jeszcze im w dupsku brakuje dodatkowej masy.

Edited by Profil_Nieaktywny, 14 January 2019 - 21:17.

  • Krzysiek Rogalski likes this

#207 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2,252 posts
  • Imię:Rafał

Posted 14 January 2019 - 21:19

Tak dla jasności sytuacji.

I proszę nie traktuj tego wpisu jako ataku w Twoim kierunku, bo nie mam takiego zamiaru, jak i do tej pory nie miałem.

Łukaszu temat przelotek nie dotyczył bezpośrednio Ciebie i nie był nawet pisany w Twoim wątku, więc nie czepiaj się.

Sprawa druga.

Nigdzie wyżej nie napisałem ,że blanki te czy inne ( tu akurat chodziło o blanki Janusza) są złe  a nawet wręcz przeciwnie. Chodzi o sposób w jaki je opisujesz. Bo jeżeli są fajne a są i takie to dla czego. Np. wyjątkowo szybkie, lekkie i czułe, o pięknym progresywnym ugięciu, bez przesztywnień na łączu ( lub gdziekolwiek),o wyjątkowo korzystnym balansie, smukłe o solidnych ściankach, świetnie amortyzujące a przy tym dynamiczne w prowadzeniu i podawaniu przynęty. To tylko taki przykład opisu.

A Twoje opisy są takie " miażdżą na całe linii  konkurencję", "fizyka się załamała", "będzie się działo", "coś ponad resztą " i parę jeszcze "cukiereczków" można było by przytoczyć.

Powiedz mi jak to nazwać i jak  ma rozumieć to  potencjalny czytający. Chyba nie dosłownie.

Poprzez takie wpisy tracisz jakakolwiek wiarygodność. Robisz " krzywdę" sobie a jeszcze bardziej Januszowi a dokładnie jego blankom.


Edited by skalek-77, 14 January 2019 - 21:21.

  • bassy, fish28, jacekp29 and 4 others like this

#208 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,476 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Posted 14 January 2019 - 21:23

Potencjalny czytający nie piszący o jakims urojonym makaronie zapewne dostrzega że wrzucam zdjęcia, filmy i relacje na temat blankow i gotowych wędek jak również dostrzega że kilka razy już wspomnialem o artykule jaki tworzymy na temat tych konkretnych wędek gdzie wszystko zostanie opisane oraz przedstawione w sposób, który wiele wyjaśni.

Dla mnie to jest proste , robię coś to zdaje relację i opisuje swoje wrażenia w sposób taki a nie inny , a wszelkie konkrety z których więcej można wynieść wymagają czasu , nie wrzucam informacji o zajebistosci blankow ani porownan w inne tematy i nie mam zamiaru , opisuje konkretne sytuacje związane z tytułem tego konkretnego wątku nie szkalujac nikogo , nie oceniając i noe wydajac opinii na czyjś temat.

Za "miażdży konkurencję " była dalsza część , a "fizyka się załamała" to chyba metafora opisująca moje wrażenia i sądzę ze 99% osób to poprawnie odebrało, "będzie się działo " ??? Tak po przerzuceniu chorej ilości blankow jak dostaję w łapy coś co mi się podoba bardziej niż wszystkie poprzednie to właśnie ten zwrot świetnie oddaje moje odczucia oraz następstwa czyli zarwane noce na zbrojeniu i wykorzystanie każdej minuty na oblowienie wędek przy mało sprzyjających warunkach.

Edited by Profil_Nieaktywny, 14 January 2019 - 21:31.

  • strary and jurkan like this

#209 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2,252 posts
  • Imię:Rafał

Posted 14 January 2019 - 21:27

Możesz mi wytłumaczyć to zdanie. "Potencjalny czytający nie piszący o jakims urojonym makaronie..."



#210 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 posts
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Posted 14 January 2019 - 21:28

Jeśli nie pojawia się jakieś konkretne opisy opinie to zaraz cały wątek obróci się w antyreklamę, a przecież nie tędy miało to iść , sam obserwuje z ciekawością bom ciekaw nowości albo może inności, a że jest cierpliwy to czekam ale pewnie inni są już z deka sfrustrowani ...
  • Krzysiek Rogalski, ark70 and bongo731 like this

#211 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2,252 posts
  • Imię:Rafał

Posted 14 January 2019 - 21:33

Jeśli nie pojawia się jakieś konkretne opisy opinie to zaraz cały wątek obróci się w antyreklamę, a przecież nie tędy miało to iść , sam obserwuje z ciekawością bom ciekaw nowości albo może inności, a że jest cierpliwy to czekam ale pewnie inni są już z deka sfrustrowani ...

No właśnie dokładnie o tym piszę wyżej.



#212 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,476 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Posted 14 January 2019 - 21:34

Możesz mi wytłumaczyć to zdanie. "Potencjalny czytający nie piszący o jakims urojonym makaronie..."


A co jest mało zrozumiałe ? Potencjalny czytający jest w moim odczuciu osobą która wchodzi do tematu obejrzec czyjeś prace, dowiedzieć się czegoś, coś poradzić, coś zasugerować lub o coś zapytać a nie oceniać osobę poprzez teksty o nawijaniu makaronu na uszy.

#213 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,476 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Posted 14 January 2019 - 21:37

Jeśli nie pojawia się jakieś konkretne opisy opinie to zaraz cały wątek obróci się w antyreklamę, a przecież nie tędy miało to iść , sam obserwuje z ciekawością bom ciekaw nowości albo może inności, a że jest cierpliwy to czekam ale pewnie inni są już z deka sfrustrowani ...


Pewnie że się pojawią, nawet napisałem -/+ kiedy , pierwszego solid carbona miałem wczesniej i sporo napisałem, wrzucilem zdjecia i filmy i bez słowa dalem obejrzec na żywo
każdej zainteresowanej osobie , którymi w większości i zdecydowanie są osoby o podobnej pasji ktore same budują sobie wędki więc tu tez nie ma co doszukiwac się reklamy i promowania siebie.

#214 OFFLINE   skalek-77

skalek-77

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2,252 posts
  • Imię:Rafał

Posted 14 January 2019 - 21:41

Nie zrozumiałeś.

Pisząc o "nawijaniu makaronu na uszy" nie oceniałem Ciebie jako osoby. Opisałem tylko sposób w jaki przekazujesz potencjalnemu czytelnikowi rzetelne informacje ( w tym przypadku dotyczące blanków).

I wyluzuj trochę bo kipi z Ciebie agresja. A ja chciałem na spokojnie i rzeczowo. 


  • fish28 and jacekp29 like this

#215 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,936 posts

Posted 14 January 2019 - 21:45

Jeśli nie pojawia się jakieś konkretne opisy opinie to zaraz cały wątek obróci się w antyreklamę, a przecież nie tędy miało to iść , sam obserwuje z ciekawością bom ciekaw nowości albo może inności, a że jest cierpliwy to czekam ale pewnie inni są już z deka sfrustrowani ...

No bez przesady, jaka antyreklama? Zagajenie w stylu "młodzieżowo-marketingowym" ;) i informacje o przygotowywaniu solidnego materiału to "antyreklama"?


  • MajKar likes this

#216 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,476 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Posted 14 January 2019 - 21:48

Nie kipi ze mnie żadna agresja , nie odwracaj kota ogonem bo zwrot jakiego użyłeś kilka razy jest oceną a każdy potencjalny czytelnik , którego interesują blanki napewno zauważy , że napisałem w jakiej formie i kiedy orientacyjnie przedstawie "rzetelny" opis tego co wzbudza we mnie takie odczucia , które wyrażam w taki a nie inny sposób w swoim wątku nie obrażając przy tym nikogo i nie naruszając żadnych norm czy to związanych z marketingiem czy moralnością czy samymi regułami forum.
  • jurkan likes this

#217 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 posts
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Posted 14 January 2019 - 21:49

To może mogły by coś napisać o charakterystyce , odczuciach , właśnie chyba większość czeka na porównanie do już istniejących pozycji różnych firm które są na rynku , czy będzie coś podobnego czy może jednak niektóre pozycje wpiszą się w jakąś bankową niszę
  • Profil_Nieaktywny likes this

#218 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 posts
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Posted 14 January 2019 - 21:51

To może mogły by coś napisać o charakterystyce , odczuciach , właśnie chyba większość czeka na porównanie do już istniejących pozycji różnych firm które są na rynku , czy będzie coś podobnego czy może jednak niektóre pozycje wpiszą się w jakąś blankową niszę


  • kajman likes this

#219 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,476 posts
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Posted 14 January 2019 - 21:52

To może mogły by coś napisać o charakterystyce , odczuciach , właśnie chyba większość czeka na porównanie do już istniejących pozycji różnych firm które są na rynku , czy będzie coś podobnego czy może jednak niektóre pozycje wpiszą się w jakąś bankową niszę


Naprawdę to przemyślałem kilka razy i nie chcę tego rozbijać na kawałki , które gdzieś znikną w otchłani ;) a później co 5 stron będą powielane te same pytania, bardzo szanuje prace Janusza i chcę to przedstawić w ładnej i czytelnej formie także dajcie chwilę ;)
  • maniak and jurkan like this

#220 OFFLINE   jedin

jedin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 posts
  • Lokalizacjawyrzysk
  • Imię:Mariusz

Posted 14 January 2019 - 21:52

blankową - miało być
  • Profil_Nieaktywny likes this





Also tagged with one or more of these keywords: autorski, autorski-rb