Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czorsztyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2957 odpowiedzi w tym temacie

#1301 OFFLINE   Łukasz90

Łukasz90

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów

Napisano 14 październik 2016 - 08:05

Minami Lures Ty czasem nie łowisz czasem na Dunajcu od czasu do czasu ? w tym roku nie , ale chyba 2 lata temu od przynajmniej dwóch osób spotkanych na wodzie i jednej w sklepie wędkarskim słyszałem o gościu/fanatykach C&R , którzy ręcznie tłumaczyli im ,że pomimo nieprzekroczenia limitu i widełek (czyli teoretycznie można zabrać), każdą nawet ta rybę należy niezwłocznie wypuścić. Podobno raz zrobiła się nawet spora ustawka .

Wczoraj sobie tak siadłem i zacząłem wspominać ten sezon bo z moim lichym zdrowiem i natłokiem obowiązków raczej szans na wyjazd nie ma .
I przypomnieli mnie się dwaj bardzo zabawni kłusole-bertetownicy wszystkiego co ryba jest i drudzy mniej śmieszni i tak sobie ostatnio siadłem i doszedłem do wniosku ,że naprawdę z obydwoma trzeba coś zrobić a ,że ja raczej nie mogę bo oni dobrze wiedzieli by kto doniósł i bym potem regularnie widywał własne auto z poprzebijanym,i oponami itd, bo wodują się w tym samym miejscu , ale przypomniało mnie się ,ze mam namiary na miejscowych fanatyków co zrobią z nimi porządek bo sami prosili ,że jak namierzę jakiś kłusoli by dać im znać tak też zrobię.



#1302 OFFLINE   bober

bober

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 220 postów
  • LokalizacjaPodhale

Napisano 14 październik 2016 - 12:42

wspomnień czar

 

http://oakrakow.pttk...razy_13-185.pdf



#1303 OFFLINE   xwaldi

xwaldi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 58 postów
  • LokalizacjaZakopane/Gorlice
  • Imię:Waldemar

Napisano 14 październik 2016 - 15:03

Piękne zdjęcia. Najładniejszy odcinek Dunajca jest pod wodą.


  • Gobio Gobio lubi to

#1304 OFFLINE   badtobone

badtobone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 456 postów
  • LokalizacjaPieniny
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:S

Napisano 14 październik 2016 - 19:53

Łukasz90 - tak łowie na Dunajcu pstrągi na spinning. Być może i o mnie slyszales ale mniejsza o to ;-p  Ja się nie boje o opony wyprzebijane bo i tak jezdze na starych heheh jeżeli w sprawach jeziorowych znasz jakiś upartych klusoli to zapraszam na Facebooka, pogadamy. Oczywiście dyskrecje gwarantuje ;-)


  • NARA i Rebel64 lubią to

#1305 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 14 październik 2016 - 19:55

Historia uczy, że jeszcze nigdy, nikogo i niczego nie nauczyła...
Budujemy kolejne zaporówki!
Znam te fotki i jestem rozdarty bo kocham to jezioro, a z drugiej strony pod jego lustrem leży najpiękniejszy odcinek Pienin i żałuje że nie było mi dane ich zobaczyć na własne oczy. Mogłem jako nastolatek ale juz w trakcie budowy kiedy wyglądało to odrażająco...
Dbajmy przynajmniej teraz o ten cudowny fragment świata!!!
Pa: dawno nie byłem ale podobno PET ściele się gęsto?!

Użytkownik Gobio Gobio edytował ten post 14 październik 2016 - 19:56


#1306 OFFLINE   TomaszN.

TomaszN.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • Imię:Tomasz

Napisano 14 październik 2016 - 21:43

Ja się nie dziwię, że Pan Janusz chwali się rybami, bo to jest jego praca. Przecież na innym portalu ogłasza się jako przewodnik wędkarski to nie robi nic innego jak tylko marketing swoich usług. Zrozumiałe

Na potwierdzenie mody na Czorsztyn dodam tylko to, że w niedzielę na swoim zbiorniku spotkałem wędkarzy, którzy zabierali łódkę na przyczepkę.... pytam " co już koniec sezonu" a oni " nie!!! przewozimy na Czorsztyn, tam biorą". Niestety dla nich wypuszczanie ryb to temat nie znany.



#1307 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 17 październik 2016 - 07:39

Kiedyś mój kolega z którym długo jeździłem na ryby napisał artykuł o Kanale Szczakowskim. Rozreklamował go jak fix. Wystarczyły 2 lata. Pierwszy raz w życiu widziałem wtedy żeby wędkarze przyjeżdżali autobusem na ryby. Podobnie stanie się z Czorsztynem dzięki pseudo marketingowi niektórych ludzi.
Zdjęcia które otrzymuję od znajomych z agrafkami oblepionymi sandaczami zaczynają to potwierdzać.

#1308 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 17 październik 2016 - 08:44

Pozazdrościć Ci znajomych

#1309 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 17 październik 2016 - 08:48

Zawody ... zawody ... po ktorych dawno popiół opadł, ale wielki obrońca sandaczy i zbiornika ... na ktory go pewnie zona nie puszcza opisuje szeroko jak znajomi wracaja z agrafkami pelnymi sandaczy ... nie nieee to nie jest reklama wcale a wcale, tyyyylko te nieszczesne zawody, one juz zabily ten zbiornik.
  • NARA i wobler130 lubią to

#1310 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 17 październik 2016 - 08:51

Wszyscy tu piszący są cacy tylko maja znajomych mięsiarzy co to przez zawody dowiedzieli sie o Czorcie bo wczesniej mysleli ze tam nie ma sandaczy .... Panowie .. znajomych zmienic!!
  • NARA i wobler130 lubią to

#1311 OFFLINE   francisco scaramanga

francisco scaramanga

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1245 postów

Napisano 17 październik 2016 - 09:40

Zona jeździ ze mną. Zastanawiam się dlaczego uprawiasz taką błazenadę.
Chętnie poczytam o tym.

#1312 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 17 październik 2016 - 09:46

Ja do Ciebie nie piłem pierwszy, a na głupotę obojętny nie będę. Bierz Żonę wędki i jedź na ryby, albo kup 30km siatki i ogrodz sobie jakies jeziorko, bedzie tylko Twoje.
Posądzasz mnie o błazenadę? To co robisz na tym forum ... na którym dzieli się wiedzą, a nie ja ukrywa.
Wpisz sobie wędkowanie Czorsztyn na youtube czy w wuja google i daj znac co zobaczysz. Ten zbiornik nie ma 2ha i jest od lat sukcesywnie kłusowany jak i oblegany. Nie trzeba mu robić ani reklamy ani antyreklamy ... wszystko jest w necie. A Ty zamiast prawić swoje mądrości weź się za coś konstruktywnego np.namawiaj "kolegow" do wypuszczania co drugiej ryby, małą łyżeczką, aby do celu. Ja w tym czasie spróbuje powalczyć z czarną latającą zarazą wyjadającą nam ryby.

Użytkownik Sandre edytował ten post 17 październik 2016 - 10:43


#1313 OFFLINE   Michał Jandura

Michał Jandura

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2016 - 18:33

FRANIU... tak tak do Pana pisze... dziwnie się Was czyta... Wielu tu znawców, profesjonalistów, tych co znają wszystkie zakamarki na zbiorniku... Normalnie łzy się mi po plecach leją... Ze śmiechu oczywiście... Jeszcze ten tekst który powalił mnie na kolana..,, przyjadą koledzy za tydzień, a oni ryby nie oszczędzają " pierw ten pajac pisał o szacunku, niezłych ma znajomych... Więc po co takie głupie Wasze gadanie na forum. To my wędkarze doprowadzamy każdy zbiornik do 0, szukacie winnych w rozgłośie, tak to ja organizuje taką imprezę... Choćby po to żeby dobrze spędzić czas w gronie znajomych którzy cieszą się wędkarstwem. Jestem dumny z siebie ze wszyscy dobrze się bawili.. Ze UDALO się złowić ryby... Pieprzycie jakieś głupoty o zbiorniku info z palca wyssane... Wielu z wypowiadajacych się w życiu tutaj nie łowiła... Takie opinie to jakoś bokiem mnie omijają hahahah A pan Franek jaką dziwną myśl sobie walną... AUTOBUSEM NA RYBY .. Niech sobie przyjeżdżają, Pan ma czyste sumienie? NIE.... Więc na koniec złota sentencja... W PEWNYCH PRZYPADKACH MILCZENIE JEST ZŁOTEM.... Miłego wieczoru

#1314 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 18 październik 2016 - 20:25

To ja z innej beczki.....o rybach są jeszcze .....sam złowiłem ;)  :P no i jedną samołówkę :angry: z sandaczem - ale sandacza puściłem ;)



#1315 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 18 październik 2016 - 21:47

Jadę rano sprawdzić.


Wysłane z mojej Daiwy 3000h za pomocą anteny z kija StCroix
  • pitfish lubi to

#1316 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 18 październik 2016 - 22:19

Tylko na Kluszkowcach sie nie woduj bo tam autokary stoja po lewej a po prawej mobilne wędzarnie. Nie było ich wszystkich tylko jakis dureń wymyślił zawody a 60ciu jeszcze większych brało udział... złowili podobno kilka 50tek i dwa klocki i jeszcze się chwalili. Na Frydku mozesz za to śmiało sie wodować bo druga połowa autokarów pojechała na Zegrze bo jacys idioci zorganizowali mistrzostwa Polski i zlowili 2500 okoni i 150 szczupakow ... dzwonili do mnie koledzy i zamiast do Szwecji leca na Zegrze bo bliżej a nie wiedzieli że tam takie Eldorado.

#1317 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 18 październik 2016 - 22:27

Tak Francisco, czy sie tam nazwałeś chroniąc swoje inicjały i chowając się za nickiem jak wiekszosc internetowych bohaterow .... błaznuje i dobrze mi z tym. Publicznie tego nie przyznasz, ale może kiedyś w twej głowie zakiełkuje myśl, że to nie pasjonaci zdrowego współzawodnictwa, a hordy miejscowych i nie tylko wynoszac w czarnych workach tony ryb rocznie zakatowuja nasze zbiorniki.
Kazdy glupi wie, że w Czorsztynie są drapieżniki, ale uważam, że na Turawie jest wiecej sandaczy i sa większe .. przez specyfike zbiornika. Na Rożnowie zaś pływają większe okonie. Czorcik na chwilę ożył, ale przyjdzie czas, że delikwencji spłyną na 0 poklną troche i pojada. I wszystko wróci do normy i nad woda i w tym temacie i znów kulturalnie zaczniemy się przepychać w temacie silników spalinowych. Połamania życzę.

Użytkownik Sandre edytował ten post 18 październik 2016 - 22:29


#1318 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 20 październik 2016 - 06:59

Dobrze , ze mamy z kolegami wi Fi w autobusie , bo po ostatnim wpisie zmieniliśmy kierunek i lecimy na turawe .
Przepraszam czy wie ktoś moze gdzie na turawie jakiś parking dla autobusow
  • Gobio Gobio i Janusz Wideł lubią to

#1319 OFFLINE   michcio

michcio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 966 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 20 październik 2016 - 09:10

Krzysiu, weże mi przywieź ze trzy filety. Stara z dziećmi już się doczekać nie mogą :lol:



#1320 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 20 październik 2016 - 09:39

Przykro mi Michal ale detal nie wchodzi w gre , zbiezcie sie w kilku I zrobcie jakies porzadne zamowienie bo autokar troche Pali a wszyscy wiemy ze wyjazd music sie zwrocic:)

Użytkownik Krzysiu edytował ten post 20 październik 2016 - 09:39

  • Gobio Gobio lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych