Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Czorsztyn


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2957 odpowiedzi w tym temacie

#1321 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 20 październik 2016 - 14:40

widziałem na czorcie medialną ekipę ojca dyrektora, więc lada dzień pojawi się reportaż z holami grubych klamotów...


  • NARA lubi to

#1322 OFFLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1305 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 20 październik 2016 - 14:46

widziałem na czorcie medialną ekipę ojca dyrektora, więc lada dzień pojawi się reportaż z holami grubych klamotów...

Oby tylko pielgrzymek nie organizowali :D


  • NARA, Patrykkowalcyk i Krzysiu lubią to

#1323 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 20 październik 2016 - 14:49

Nie wiem jak z pielgrzymkami ale ofiary napewno będą składane.


Wysłane z mojej Daiwy 3000h za pomocą anteny z kija StCroix
  • wildriver, michalvcf i Krzysiu lubią to

#1324 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 20 październik 2016 - 15:21

Ciekawy jestem czy ten miesio którym przyjechali to za nasze pieniądze na walkę ze smogiem .
A gobio powiedz czy tym razem tez byli tak po bożemu po litrze na głowę , bo ostatnio z tego co pamietam to sobie nie żałowali , no chyba , ze to zyganie przez burtę to choroba lokomocyjna .

Użytkownik Krzysiu edytował ten post 20 październik 2016 - 15:24

  • kostom63 i Gobio Gobio lubią to

#1325 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 20 październik 2016 - 19:35

Chłopaki dajcie spokój świata idą :-)
A na zz zapraszam super woda z potencjałem.

#1326 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 20 październik 2016 - 19:47

widziałem na czorcie medialną ekipę ojca dyrektora, więc lada dzień pojawi się reportaż z holami grubych klamotów...

 

Hola hola, nie tak prędko najpierw trzeba gdzieś zdobyć

(zakupić?) godnego kamery okaza,a najlepiej ze dwa. ;)



#1327 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 21 październik 2016 - 09:20

Zawsze mozna w makro tylko filmik z wypuszczenia moze byc troche niemrawy , chyba ze cos w stylu " gratuluje postawy duszko" nic nie widac tylko bulgot wody , takie c&r zawsze mocno smieszy

#1328 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 21 październik 2016 - 12:52

Zreszta panowie nie ma co , lepiej powiedzcie jak tam gryza?

#1329 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 21 październik 2016 - 15:52

Gryza jak oszalałe. Jutro kumple jada i juz bez łódki bo po co ten majdan cały taszczyc. 6 sezonow glupoty bo myslelismy ze jezioro najlepsze lata ma za soba a tu prosze eldorado. Tysiace metnookich skurczybykow. Teraz stajemy na slipie trzy rzuty, dwa siedzą, bo za pierwszym rzutem SE nie trafilem do wody. No coooo zimno bylo, na brzegu nie trzeba byc trzezwym. W ogole to jezdze sam teraz bo wszyscy kumple to killerzy i zabierają wszystko i sie dodatkowo poobrazali niektorzy ze im nie powiedziałem że się ryby nie mieszczą w zbiorniku.
A na koniec dodam, że miałem blisko Przylasek Rusiecki ... cud łowisko, nikt o nim nie wiedział, ale wziałem kolege ten wziął kolege, a ten kolega był maszynistą ... a tam przecie tory ida ... kto był ten wie. Kilega mial szwagra co siostra jego zony znała ta minister od "sory taki mamy klimat" jak ze jej było Binkowska?? Mniejsza z tym ... przeforsowali ze stacje pkp zrobili przy jeziorze. Wyobrazacie sobie co bylo ??? Całe rodziny przyjeżdżały. Wycieli wszystko w pień.
I rozpacz mnie ogarnia bo mam drugiego kolege co to babcia emerytka krecila z dziadkiem obecnego ministra. Jak tam sie dowie ze na Czorcie byly zawody to ani chybił i szarpna nitke do Kroscienka od chabowki ze stacja dworzec Czorsztyn główny to dopiero bedzie ... pociągami będą wywozić:( chlip
Fakt ze wizzair jest zainteresowany budowa lotniska koło NowegoTargu pomine. "Tanie loty na Czorta" - pasuje wam?? ... muszą chyba jumbojety kupic bo do zwyklego boeinga wygłodniałe hordy dziadków z przełowionej północy sie nie zmieszczą.

Użytkownik Sandre edytował ten post 21 październik 2016 - 16:11

  • NARA lubi to

#1330 OFFLINE   zielu

zielu

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 21 październik 2016 - 16:59

Kolego Krzysiu mam info z pierwszej ręki  mercedes, którym przyjechała ekipa "z wędką nad wodę" należy do osoby prywatnej jeśli chcesz wiedzieć za czyją kasę był kupiony to chętnie podam ci nr tel do właściciela.


  • coma lubi to

#1331 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 21 październik 2016 - 17:09

Ja skończyłem ... i wracam z powrotem do normalnego poziomu. Kolega Franek Skarabeusz chyba łowi, spokój jest i basta.
Co do ekipy to pływali z Darkiem Jankowskim ktorego osobiście bardzo cenię za wiedzę i osiągnięcia. Z wędka nad wode gdzies swoje programy robić musi, za chwile przyjedzie taaaka ryba i sto innych youtuberskich produkcji. I niech przyjeżdżają bo ja dalej swoje. ELIMINOWAĆ KŁUSOLI!!! Całkowity zakaz połowu dla wędkarzy na akwenie i takie kontrole jak obecnie (na łatwiznę) i za 5 lat możemy za leszczem jeździć. Teraz ludzie się kręcą, pływają i ciężko zastawić sieć. A wystarczy ze raz się uda i idzie to w setki kg.

Użytkownik Sandre edytował ten post 21 październik 2016 - 17:10

  • coma lubi to

#1332 OFFLINE   Lepton

Lepton

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 829 postów
  • Imię:Andrzej

Napisano 21 październik 2016 - 17:41

Kolego Krzysiu mam info z pierwszej ręki  mercedes, którym przyjechała ekipa "z wędką nad wodę" należy do osoby prywatnej jeśli chcesz wiedzieć za czyją kasę był kupiony to chętnie podam ci nr tel do właściciela.

 

Jak już się szczypiecie -

Od tego, czyj i za jaką "kasę" kupiony

ważniejsze jest, czy kasa była czysta.

                                                          :ph34r:.



#1333 OFFLINE   lopez77m

lopez77m

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 238 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 21 październik 2016 - 18:34

 

Może troszku nie na temat , ale każdy dla siebie może wyciągnąć wnioski .................. :(

 

ps. potrzebne jest coś co liczy ;)


Użytkownik lopez77m edytował ten post 21 październik 2016 - 18:36


#1334 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 21 październik 2016 - 20:48

Dziś na naszym eldorado metrowe fale i wszystkie ekipy na silnikach założonych dla bezpieczeńswa :rolleyes:  ryby chyba wiedziały że nie ma zawodów i jakoś poszły na urlop cięzko było znaleźć osobniki, które "pełniły obowiązki" a jak już się taki trafił to raczej brał z przymusu niż chęci. I nagle około piętnastej wiatr praktycznie stanął ale na jakość brań nie bardzo to wpłynęło - pewnie już wszystkie zjedzone dlatego nie biorą B)


  • NARA lubi to

#1335 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 17 listopad 2016 - 08:32

Coś ostatnio podupadł wątek czorsztyński. Czyżby śnieg i woda o temperaturze 6 stopni przygasiły zapał sandaczowców, czy może wyniki skłoniły do zmiany zbiornika na inny bardziej "dający"?? A może odczyty z echo na którym jakoś pustynia ostatnio powyżej 30m. Dajcie trochę życia może rybom się udzieli ;)



#1336 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 09:58

Albo tak ostro gryzą , że nikt nie ma czasu nic pisać :D



#1337 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 17 listopad 2016 - 10:37

Przegapileś Piotrze zapisy na przyszly rok na ZanderPassion a raczej Podhalanski Sandacz ... chyba że Cię nie zauważyłem.
Wątek podupadł i bardzo dobrze. Nikt nie pisze, że brały biorą albo będą brały ... martwa woda, omijać szerokim łukiem. Teraz może lepiej. Napiszesz że biorą to Cie op...dolą, nikt nic nie pisze "tyż" nie dobrze.
Rybka musi odpocząć bo 1.04 startuje sezon sandaczowy. Siaty jeszcze w stodołach, ale na spokojnie ... zdąrzą :)

#1338 OFFLINE   Piotr Boruch

Piotr Boruch

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaKraków/Nowy Sącz
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Boruch

Napisano 17 listopad 2016 - 13:45

faktycznie w tym roku się nie  udalo być na zander passion jakoś terminy zbiegły sie trochę z innymi zawodami na których startowaliśmy już w trzeciej tegorocznej edycji stąd też taka decyzja, natomiast jeśli chodzi o edycję 2017 i zapisy to pierwsze słyszę....że już byly. Natomiast myśle, że jakoś to załatwię by tam być i spotkać się z gronem przyjaciół, fanatyków czorta - pewnie skrobnę kilka słów do Michała albo tyrknę do Kondzia może się coś uda ruszyć ;)  w każdym razie dzięki za przypomnienie bo jakoś nie myślałem że to tak szybko nastąpi B)  


  • maverick lubi to

#1339 OFFLINE   Sandre

Sandre

    Fishing Team Sandre

  • Giełda komercyjna
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • LokalizacjaNiepołomice
  • Imię:Darek

Napisano 17 listopad 2016 - 15:39

Atakuj Michała, ale nawet najlepsze znajomosci nie pomoga bo chyba 40 zalog jest juz wpisanych na 30 miejsc :)

Użytkownik Sandre edytował ten post 17 listopad 2016 - 15:40

  • NARA lubi to

#1340 OFFLINE   Z.Milewski

Z.Milewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 623 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 17 listopad 2016 - 20:30

Coś ostatnio podupadł wątek czorsztyński. Czyżby śnieg i woda o temperaturze 6 stopni przygasiły zapał sandaczowców, czy może wyniki skłoniły do zmiany zbiornika na inny bardziej "dający"?? A może odczyty z echo na którym jakoś pustynia ostatnio powyżej 30m. Dajcie trochę życia może rybom się udzieli ;)

 

Na podgórskiej zaporówce temperatura wody to aż 6stopni :o ?!

Wczoraj właśnie pływałem na nieodległym zbiorniku zaporowym i woda miała 2,9-3,1oC. Pogórze to chłodny region, u mnie (lubuskie) to raczej biegun ciepła. Ciekawe te różnice .

Dodam, że zupełnie sandacze nie reagowały na przynęty. Spadek temp wody z 8oC do 3oC w ciągu tygodnia spowodował całkowite odrętwienie ryb.


  • wobler129 lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych