Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#6581 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 30 listopad 2013 - 18:46

he he he :P

Jestem pare km od granicy jak wroce to sie policzymy ,he he.
Pamietaj o wtorku ,w poludnie bede .
Dobra bo nie na temat.....chociaz....

#6582 ONLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 01 grudzień 2013 - 14:54

Tomy

Jakie zadanie ma drewno zalane platstikiem?Co toto daje?



#6583 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 01 grudzień 2013 - 15:05

Chyba to ma na celu ;) 

To jest plan na wobki duże zwłaszcza jerki.które jak już będę robił to będą spore.Z samej żywicy tej z której robię koszt woblera byłby zbyt wysoki.Zbyt wysoki dla mnie :)



#6584 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 15:59

No i zabezpieczenie Panowie,zabezpieczenie.Na tym szczupak to sobie zęby może połamać.Zobaczę co to będzie,Tym czasem ćwiczę design tych Japońskich wobków a one muszą być z drewna.Ostatnio dostałem bardzo ciekawe zamówienie od kolegi który połowił na ZZ'Rap85 z żywicy.Woblery mają być pokryte rybią łuską i powiem szczerze że może to wyjść czadowo.Technologię przerzucania łuski na woblera mam opanowaną ale nigdy nie robiłem tego na korpusie syntetycznym.Tych pomysłów to jest za dużo,zdecydowanie za dużo.Teraz mam ruszonych tyle tematów że czasem jak wchodzę do pracowni,ręce opadają i nie ma ochoty na nic.Człowiek już stary,taka prawda. 



#6585 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 01 grudzień 2013 - 18:02

(...)Człowiek już stary,taka prawda. 

:D

Tomku, jaki "stary"?! Na co dzień masz w sobie więcej werwy niż niejeden młodzieniaszek!

Aleś wymyślił ;)



#6586 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 22:15

No i zabezpieczenie Panowie,zabezpieczenie.Na tym szczupak to sobie zęby może połamać.Zobaczę co to będzie,Tym czasem ćwiczę design tych Japońskich wobków a one muszą być z drewna.Ostatnio dostałem bardzo ciekawe zamówienie od kolegi który połowił na ZZ'Rap85 z żywicy.Woblery mają być pokryte rybią łuską i powiem szczerze że może to wyjść czadowo.Technologię przerzucania łuski na woblera mam opanowaną ale nigdy nie robiłem tego na korpusie syntetycznym.Tych pomysłów to jest za dużo,zdecydowanie za dużo.Teraz mam ruszonych tyle tematów że czasem jak wchodzę do pracowni,ręce opadają i nie ma ochoty na nic.Człowiek już stary,taka prawda. 

***** to na chwilę (jakiś miesiąc) idź na rower ,bierki ,rzutki ,może na ryby :) browar lub mineralna z kumplami bezcenna B) Spalić można się w każdym wieku.

Odnowa może być banalna.,************ .a jak nie to***** do Częstochowy na kolanach :ph34r:

 

Forum czytają też niepełnoletni użytkownicy, proszę zachowajmy poziom.


Użytkownik milupa edytował ten post 01 grudzień 2013 - 22:32


#6587 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 02 grudzień 2013 - 12:32

hehe.Dobre Dąbek.Najbardziej mi się z tą młodą pupcią podobało.Częstochowa to zdecydowanie nie dla mnie.Dobra ZZ'Rap10-śledzix i ZZ'Rap9.Taka seryjka.

Załączony plik  P1150015.JPG   79,57 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  P1150018.JPG   73,62 KB   10 Ilość pobrańZałączony plik  P1150016.JPG   76,33 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  P1150019.JPG   81,41 KB   9 Ilość pobrań

 

 



#6588 OFFLINE   szyspinek17

szyspinek17

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 209 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Szymon
  • Nazwisko:Kabaciński

Napisano 02 grudzień 2013 - 15:14

Ładnie


  • Czoper555 lubi to

#6589 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 11:51

Ruskie Pampuchy 3cm/5g w wersji biała ryba.Dzisiaj dostaną opalizację.

Załączony plik  P1150020.JPG   41,98 KB   11 Ilość pobrańZałączony plik  P1150024.JPG   60,6 KB   9 Ilość pobrań

Perłowe Hooligansy.

Załączony plik  P1150023.JPG   51,14 KB   9 Ilość pobrań

Robactwo przyszykowane do wysyłki.

Załączony plik  P1150031.JPG   48,79 KB   9 Ilość pobrań

 

 

 

 

 



#6590 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 03 grudzień 2013 - 13:14

chyba widzę swoje mrówy Tomek....? :o :rolleyes: :rolleyes: :D



#6591 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 13:20

Tak są gotowe.



#6592 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 03 grudzień 2013 - 14:27

Tomek to są te mniejsze czy większe mrówy ;)

Jak masz formę na te mniejsze to dopisz mi do zamówienia 10szt tych mniejszych oczywiście czarnych z białymi wstaweczkami.

Bo tu kolega Krystian mi się wbił ja prosiłem o reaktywacje a on mi bezczelnie :ph34r: :ph34r: :D :D

 

No a jak nie to Krystian będziesz się dzielił a co B)


  • krystiano1981r lubi to

#6593 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 14:42

Nie mam formy na małe mrówki.Rheinangler wezmie duże a dla Krystiana są mniejsze.Poczekaj jeszcze z tydzień ,dwa a zobaczymy czy dalej będziesz chciał "małe" mrówy.Idzie nowy wzorek.Skrzydełka już tnie konrad z poliwęglanu a ja robię formę.Imitacja dużej muchy potocznie zwanej MASARĄ,Malownia będą różne-mucha.osa i napewno jeszcze coś wymyślę.Dochodzą raczki bo pracują miodnie i na 100% ryby będą na to mocno reagować,żabki,koniki polne.Poczekaj :)  



#6594 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 16:32

Gościu ... byliśmy z Młodym nad wodą,wyciągnąć łajbę ale jak obiecałem" poszarpaliśmy" tym żywicznym brzydalem ...

Mimo że nie bardzo lubię ten materiał przy boleniówkach... do pracy i wyglądu tak samo nie można się przyczepić ,chyba że złośliwie ;)

Powiem ... Dobra Robota ,przynajmniej egzemplarz który dostałem :P :lol:

Lusterko na maxa i faktycznie ładnie pyka na boki ino trochę ciężkawy .

Jak będziesz robił to zrób dla Krystka 2szt. 8cm i 2szt. 6cm do testów na rybach już ,dobra będzie łowił B) ,tylko nie pisz że już połowili ,bo wiesz że mnie to :ph34r:

Tego co dostałem ... testowego podarowałem Młodemu ,praca mu się podobała dużo bardziej (o dziwo)niż tych żywicznych ze sterem.Miękkie serce mam :ph34r: :lol: to dałem.

Dorzuć do paki ,poczekam.Tylko policz jak dobrych ludzi :P :lol: ,bo cały wyjazd na wobki przewalę ,ta robota z dala od domu taka ciężka :D .



#6595 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 03 grudzień 2013 - 19:16

Tomek to są te mniejsze czy większe mrówy ;)

Jak masz formę na te mniejsze to dopisz mi do zamówienia 10szt tych mniejszych oczywiście czarnych z białymi wstaweczkami.

Bo tu kolega Krystian mi się wbił ja prosiłem o reaktywacje a on mi bezczelnie :ph34r: :ph34r: :D :D

 

No a jak nie to Krystian będziesz się dzielił a co B)

Nie ma Seba problemu,będę się dzielił... :) Ale do "smużenia" jeszcze sporo czasu a Tomek coś nowego wymyśli na nowy sezon... ;) :D



#6596 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 21:56

Gościu ... byliśmy z Młodym nad wodą,wyciągnąć łajbę ale jak obiecałem" poszarpaliśmy" tym żywicznym brzydalem ...

Mimo że nie bardzo lubię ten materiał przy boleniówkach... do pracy i wyglądu tak samo nie można się przyczepić ,chyba że złośliwie ;)

Powiem ... Dobra Robota ,przynajmniej egzemplarz który dostałem :P :lol:

Lusterko na maxa i faktycznie ładnie pyka na boki ino trochę ciężkawy .

Jak będziesz robił to zrób dla Krystka 2szt. 8cm i 2szt. 6cm do testów na rybach już ,dobra będzie łowił B) ,tylko nie pisz że już połowili ,bo wiesz że mnie to :ph34r:

Tego co dostałem ... testowego podarowałem Młodemu ,praca mu się podobała dużo bardziej (o dziwo)niż tych żywicznych ze sterem.Miękkie serce mam :ph34r: :lol: to dałem.

Dorzuć do paki ,poczekam.Tylko policz jak dobrych ludzi :P :lol: ,bo cały wyjazd na wobki przewalę ,ta robota z dala od domu taka ciężka :D .

Kryst będzie ten co dostałeś 8,5cm i jeszcze na sezon 6,5cm.Innych nie będzie.Woblery Boleniowe ze sterem to już raczej przejdą do historii u mnie.Na wiosnę parę seryjek Raptorów7 z drewna i tyle.Potem jak już się ruszą Rapy tylko bezsterowce ZZ'Rap85 i ZZ'Rap65-żywica.Drewno tylko na zamówienie.Bardzo dużo jaziowo/kleniowych przewiduje w 2014r.



#6597 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 22:20

Tomek ,jaziowo kleniowe to dla mnie tylko wiosna i póżna jesień ,taka odskocznia od bolków .

Numer jeden to jest i był zawsze bolek.Ten sezon był dla mnie kupa ,Ty wiesz dlaczego i paru chłopaków też .

Na początek sezonu dostałem od życia kopa i na koniec znowu ,szkoda gadać.

Sezon był jaki był ,najgorszy odkąd pamiętam pod każdym względem,coś tam połowiliśmy z Młodym ale co to jest.

Powiem Ci że w tym sezonie bardziej sprawdził się ten R- 6,5cm ,wprawdzie tylko jedna rybka 80cm na niego ale dwie po 78-79 cm też się skusiły.

Tylko to wiadomo początek sezonu ,ale potem jak zaczynają żerować te większe w miarę regularnie to tylko wobki bez sterowe.

Miałem dwie potężne ryby, zabrakło trochę szczęścia ,jedna pod nogami spadła ,druga parę metrów od łajby ,no cóż...

Wobki bez sterowe dla mnie są czymś idealnym ,ja je kocham rapule też .Zrób tego M 8,5cm i 6,5cm chociaż po dwie sztuki z żywicy .

Reszta to co gadaliśmy ,bo ja taki konserwatywny jestem :P ,chociaż czasem ...



#6598 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 22:48

Zrobię,zrobię.ZZ'Rapy drewniane 8 i 6 przed klejeniem łuski.ZZ'Rap85 żywica gotowe jeszcze może dzień,dwa a ZZ'Rap65 jutro robię formę. 


  • Krystekwolf lubi to

#6599 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 23:00

Dziękuję .W sumie to Młody powinien, bo on go ma -tego z żywicy .Podobała mu się praca to mu dałem ,ja sobie kupię .

Młody pokazał mi takiego ZZ-ta 8cm wydartego komuś ;) praca turbo ,teraz nie powie że dałem mu podróbkę :o  i dla tego nie może złowić :ph34r:  .

Zaczął tak gadać, jak wyjąłem mu drugiego konkretnego bolka, spod kija.Żeby nie było że jestem gołosłowny, to mamy to na filmie ,tyle że ja nie umiem wysyłać ,tak dużych plików.

Adamowi też obiecałem ,bo mam też filmik ale nie umiem.Jak się na umiem :huh: to pokażę ,tylko trochę do wyciszenia będzie bo mięcho lata ostro i wiatr też przeszkadza.



#6600 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 04 grudzień 2013 - 07:25

bo filmik to trza postawic na YT i tylko zalinkowac ;) 

 

jak coś sluze pomocą...


  • Krystekwolf lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)