Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tomy's Bait-Tomy Hand Made


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19462 odpowiedzi w tym temacie

#1841 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 25 kwiecień 2012 - 07:29

Drugie to już wcześniej sygnalizowany automobil :lol: stricte wędkarski.Ten akurat będzie na bazie Berlingo 2HDI.Pomysł taki:
-Przy podsufitce wnęka na kije,dół wiadomo to co jest mata którą można wyjąć i zmyć.Boki paki będą zasłonięte a na nich zaczepy np.na torby itp.Na wyposażeniu znajdzie się łóżko karpiowe[jak by czasem odległa miejscówka okazała się nad wyraz rybodajna],kuchenka gazowa też zapożyczona z wędkarstwa karpiowego i może jeszcze parę gadżetów.
Baza stosunkowo tania w cenie wypasionego multika za 1000Euro można kupić,spalanie na trasie 5litrów diesla,raczej bez awaryjny choć myślę to podnieść bo ostatnio zgubiłem calusieńki tłumik.Wyszło z tego że części też bajka 300zł za całość.Nie drażni autochtonów,nie kusi co by kopnąć,wybić szybę-jednym słowem nie wzbudza zawiści a złodziej się brzydzi.
Jak macie jakieś pomysły co by się miało znaleźć jeszcze w tym mobilku to piszcie.


Załączone pliki



#1842 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 25 kwiecień 2012 - 07:53

szyby bym mu zalepił najtańszą folią z allegro, podejrzeń nie wzbudzi bo to teraz w ,,modzie, a przed wścibskimi oczami ukryje co w środku :D

#1843 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 kwiecień 2012 - 08:53

szyby bym mu zalepił najtańszą folią z allegro, podejrzeń nie wzbudzi bo to teraz w ,,modzie, a przed wścibskimi oczami ukryje co w środku :D


O to to. Bo wiesz, samo auto może i nie kusi, ale jak coś w środku zostawisz to może być różnie...

Fajna chata Tomek, mnie się też przeprowadzka szykuje w maju. W końcu będzie piwnica - 20m2! Wykroję coś na bank na mały warsztacik i może sam postrugam...nie sposób tego nie robić jak się choć trochę uczestniczy w życiu jerka ;)

#1844 OFFLINE   Bass-74

Bass-74

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaNowogród Bobrzański
  • Imię:Mariusz

Napisano 25 kwiecień 2012 - 13:26

Szyby na bank bym przyciemnił lub nawet cały tył zakleił co by nie kusić. Tomy nie wiem po jakim terenie masz zamiar się poruszać tym bolidem ale dla bezpieczeństwa jednostki napędowej zamontował bym jakąś osłonę miski olejowej i na dach jakieś dodatkowe halogeny by się przydały, a i jak masz zamiar nocować to min. 10 litrowy zbiornik na wodę też by trzeba było zabrać :mellow:

#1845 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9515 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 25 kwiecień 2012 - 17:52

[quote]
szyby bym mu zalepił najtańszą folią z allegro, podejrzeń nie wzbudzi bo to teraz w ,,modzie, a przed wścibskimi oczami ukryje co w środku :D
[/quote]

O to to. Bo wiesz, samo auto może i nie kusi, ale jak coś w środku zostawisz to może być różnie...

Fajna chata Tomek, mnie się też przeprowadzka szykuje w maju. W końcu będzie piwnica - 20m2! Wykroję coś na bank na mały warsztacik i może sam postrugam...nie sposób tego nie robić jak się choć trochę uczestniczy w życiu jerka ;)
[/quote]
Z autopsji wiem, że jak nie widać, co w środku, też kusi :angry:

#1846 OFFLINE   wedkarzyk1

wedkarzyk1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 989 postów
  • LokalizacjaWrocław/Oława
  • Imię:Zbigniew

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:01

Dwa pływaki i śrubę :lol: .

#1847 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18632 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:10

mobilku to piszcie.

- nakrętki zapobiegające łatwemu odkręceniu kół
- dwa zapasowe koła
- dodatkowy system zapobiegający kradzieży auta (np. mechaniczny)
- dobre ubezpiecznie
- gaz pieprzowy na złego psa

... i bedzie git

#1848 OFFLINE   Jacek_bp

Jacek_bp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 425 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska
  • Imię:Jacek

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:22

A ja bym wstawił stoliczek do środka, a w okienka firaneczki i na tylną szybkę maskotkę np. michelin :mellow:.

Zrób dyskretnie te schowki na wędki i akcesoria wędkarskie. Im więcej pozasłaniane tym bardziej ciekawi, więc z szybkami raczej ostrożnie. Wyciągnąłbym tylko na tył ze dwa gniazda 12V. Jakaś lodówka, albo tak trywialna sprawa jak ładowarka telefony w nocy, czy choćby jakaś lampka. I jeszcze jedno kieszenie z siatek na burtach, pakowne i stabilizujące towar.

#1849 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:26

Nie zaponij o laczkach z grubym protektorem , no i może łańcuchy które już nie raz wygrzebały mnie z błota . :mellow:

#1850 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:48

lodówka do chłodzenia ... by się przydała :mellow:

Tomy, co do salonu kosmetycznego dla psów, mam nowufundlandkę do zrobienia...
http://imageshack.us.../dscf7432l.jpg/

taki misio tez na niebieski bilet wchodzi :mellow:

#1851 OFFLINE   and67

and67

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 681 postów
  • LokalizacjaOświęcim Małopolska

Napisano 25 kwiecień 2012 - 21:49

Wyciszenie boków od środka obowiązkowo,lampa LED do paki.

#1852 OFFLINE   dzerwys

dzerwys

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1046 postów
  • LokalizacjaTrzy kroki do Iny
  • Imię:Igor
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 25 kwiecień 2012 - 22:00

http://landklinika.pl/index.php?option=com_content&task= view&id=178&Itemid=28
Pod tym linkiem gotowa podpowiedz troche roboty jest ale jaki efekt :D

#1853 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 kwiecień 2012 - 22:46

Holdery na browar i instalację hydrauliczną kryptonim szisza na wypadek, gdyby na odległym, rybnym łowisku nagle zaczęło mocno padać :lol:

#1854 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 25 kwiecień 2012 - 23:07

Tomy- fajna buda,lubię takie remontować :mellow: uważam że kiedyś cieśle mieli jakby większe pojecie niż teraz, a i stara cegła na mnie działa pozytywnie.może trochę szkoda że rury ogrzewania zostały na wierzchu w przypadku obrabiania wszystkiego GK,ale na starych budach czasem nie ma wyjścia,taki urok.sufity i ściany obłożone GK według norm ,wiec gratuluję wyboru wykonawcy :D

#1855 OFFLINE   Krisu23

Krisu23

    Zniewalam okazy

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2620 postów
  • LokalizacjaPensjonat pod pstrągiem

Napisano 26 kwiecień 2012 - 06:02

Płyte CD na lusterku. Bez tego go pod kaskadą nie chcę widzieć.

#1856 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 06:52

Tofik jak szukałem tych fachowców to cały czas zadawałem sobie pytanie.K....a gdzie ten kryzys jest???Wszyscy terminy na rok do przodu!Znalazłem w końcu no i niech będzie dokładnie robi,widzę że nie kręci się jak g w przerębli ale to pytanie-kto mu wyniesie płyty regipsowe na 2piętro.Moja Żona i do Mamy wykręcę mu powiedziałem,najlepsze jest to że wziął to na poważnie.Ogólnie to bardzo dużo ciekawych konwersacji przeprowadziłem przy okazji tego remontu.Do bicia się brałemino roztak więc bez tragedii.Patrząc na to wszystko cały czas zastanawiam się czy nie założyć takiej firmy na swoim terenie,ale ile można-4zdrowotne do ZUS no to już bym chyba na nic nie chorował.Widzę to inaczej jeśli chodzi o organizację i pozamiatał bym tą konkurencję bez żadnych problemów tyle że trzeba ludzi do tego a z tym jak z kryzysem niby jest,bezrobocie też ale robić się nie chce.Kraj tysiąca jaj.

#1857 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 07:17

lodówka do chłodzenia ... by się przydała :mellow:

Tomy, co do salonu kosmetycznego dla psów, mam nowufundlandkę do zrobienia...
http://imageshack.us.../dscf7432l.jpg/

taki misio tez na niebieski bilet wchodzi :mellow:

Wszystko się da :lol: Mamy takie 3pod opieką :D Pierwsza fotka z maluchami druga po roku co z nich wyrosło-Największy Ali wita moją lepszą połowę.Salon specjalizuje się głównie w trudnych/groźnych rasach.Ostatnio były robione 3Kałkazy na wystawę które przyjechały z nad morza.Ciężko czasem podejść do takiego 100kilowca z ostrym narzędziem gdy on bulgota :lol: porównując-Rotweiller,Bulterier itp.to potulne baranki.Dobra poszło trochę off topowo trzeba jakieś wobki zrobić i na ryby joł!!!!1Maj już tuż,tuż :D


Załączone pliki



#1858 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 26 kwiecień 2012 - 07:58

Coraz bardziej mnie rozpie...sz :mellow:


To Ty czasem sprzęt do strugania zamieniasz na degażówki, trymery, szczoty i grzebienie :lol:
i zamiast wiórów sypie się sierść :lol:
Kiedyś w Opolu na wystawie za szybko wlazłem pomiędzy 3 kaukazy, ich właścicielowi włosy się zjeżyły na głowie, a kaukazom na grzbiecie ;)
Ale tak niufy górą i .

#1859 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 26 kwiecień 2012 - 10:18

Nie ja nie strzygę za duże ryzyko,lepsza połowa się tym zajmuje.
Jumpery gotowe i Raptory6stki 6,5cm w skromnej szacie-najbardziej w moim guście.




Załączone pliki



#1860 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 26 kwiecień 2012 - 10:27

Tomy, śpisz czasami??
P.S. Świetny wątek - jedź po wyznaczonym torze...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych