Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Drwęca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   leszekd

leszekd

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 181 postów
  • Lokalizacjaciechocin
  • Imię:leszek
  • Nazwisko:dobr

Napisano 07 styczeń 2020 - 20:58

Ja byłem w niedzielę I poniedziałek to miałem 1 pukniecie okonia I spinke fajnego szczupaka na drop shota. Okolice CGD
  • Molteni lubi to

#82 OFFLINE   mariuszek91

mariuszek91

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaIława
  • Imię:Mariusz

Napisano 28 listopad 2020 - 16:39

Siemanko czy są tutaj ludzie którzy wędkują na Drwęcy w okolicy Nowego Miasta Lubawskiego bądź Iławy i mogliby opisać sytuację rybostanu?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

#83 OFFLINE   Bootleg

Bootleg

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 657 postów
  • LokalizacjaNDM/Brodnickie

Napisano 28 listopad 2020 - 20:29

Kolego napisz na priv. Znam tam każdy dołek. Moja woda

#84 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 29 listopad 2020 - 18:07

Gdzie i jakie opłaty musze wnieść aby  połazić i połowić sobie na Drwęcy , za trotką  w styczniu ?  Z zamojskiego okręgu jestem .



#85 OFFLINE   marioligi

marioligi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2020 - 18:13

Gdzie i jakie opłaty musze wnieść aby  połazić i połowić sobie na Drwęcy , za trotką  w styczniu ?  Z zamojskiego okręgu jestem .

Pewnie członkowską u siebie żeby być zrzeszonym. I okresową na Drwęcę - PZW Toruń - płatności.pl. 

Pozdrawiam.


  • gulf lubi to

#86 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 29 listopad 2020 - 18:29

Pewnie członkowską u siebie żeby być zrzeszonym. I okresową na Drwęcę - PZW Toruń - płatności.pl. 

Pozdrawiam.

Dzięki za szybką odpowiedź i podpowiedź . Wg tabeli wychodzi , że 7 kolejnych dni spaceru na rzeką , z wyłączeniem trollingu , dla zrzeszonych to 76zł . Czy ja dobrze to zrozumiałem ?  Na czerwono jest mowa o rejestrze . Skąd rejestr wziąć , wydrukować ?



#87 OFFLINE   marioligi

marioligi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 309 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2020 - 18:40

Tak, a rejestr wydrukujesz jak opłacisz - składki na 2021 mogą się zmienić.


Użytkownik marioligi edytował ten post 29 listopad 2020 - 19:02

  • gulf lubi to

#88 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 29 listopad 2020 - 18:45

Jeszcze raz dzięki  :)



#89 OFFLINE   Lokityrem

Lokityrem

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 17:51

Jeszcze raz dzięki  :)

Nie wiem czy wiesz, PZW Toruń w tym roku obrał sobie za cel odłowienie 1,3 tony Troci i 400 kg Łososia do końca grudnia z Naszej Wisły i Drwęcy. Z Trocią i łososiem od kilku lat jest padaka u Nas, wiec dobrze się zastanów czy w takiej

 

sytuacji jest sens wydawać pieniądze.. Rybacy się cieszą, bo ta ryba z powrotem nie wróci, tzn. wróci w postaci narybku wielkości 1cm. Żal dupę ściska, a nóź w kieszeni się otwiera.

 

 

Zrodlo: https://www.facebook...142062226244523



#90 OFFLINE   POLONIAb

POLONIAb

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 366 postów
  • Lokalizacjabyd
  • Imię:A
  • Nazwisko:S

Napisano 30 listopad 2020 - 20:30

Hmm... To tzn. że serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu trociowego 1.01.2021. Wróć, keltowego 😉
... do okolicznych barów i restauracji. Oczywiście na wynos. Lub w gościnę do działaczy pzw toruń.

#91 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 30 listopad 2020 - 20:31

W tej chwili jest to najbliższa rzeka dla mnie gdzie mogę pochodzić za największymi z łososiowatych ;) W przyszłości powinno być lepiej 😁 Nie zawracam sobie głowy rybakami. Ja łowię bo lubię, wręcz bez tego warzywko jestem... Długo by gadać. Dzięki i połamania.
  • chulo lubi to

#92 OFFLINE   OlekD

OlekD

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad Wartą

Napisano 30 listopad 2020 - 20:40

Tarlaki są odławiane w Lubiczu co roku (czego oczywiście nie popieram) ale mimo to zawsze warto przyjechać i pokontemplować jej piękno, a przy odrobinie szczęścia można zaliczyć spotkanie z trocią i wcale nie stoimy na straconej pozycji. Wiadomo, każdy rok jest inny. Najważniejsze to być, łowić...
  • chulo lubi to

#93 OFFLINE   Ahaw

Ahaw

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 20:47

Nie wiem czy wiesz, PZW Toruń w tym roku obrał sobie za cel odłowienie 1,3 tony Troci i 400 kg Łososia do końca grudnia z Naszej Wisły i Drwęcy. Z Trocią i łososiem od kilku lat jest padaka u Nas, wiec dobrze się zastanów czy w takiej

 

sytuacji jest sens wydawać pieniądze.. Rybacy się cieszą, bo ta ryba z powrotem nie wróci, tzn. wróci w postaci narybku wielkości 1cm. Żal dupę ściska, a nóź w kieszeni się otwiera.

 

 

Zrodlo: https://www.facebook...142062226244523

Dobre, 3 składowe a i tak nikt dodać nie potrafi ot cała kompetencja PZW w soczewce.



#94 OFFLINE   rybarak

rybarak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 postów

Napisano 30 listopad 2020 - 21:20

Nie wiem czy wiesz, PZW Toruń w tym roku obrał sobie za cel odłowienie 1,3 tony Troci i 400 kg Łososia do końca grudnia z Naszej Wisły i Drwęcy. Z Trocią i łososiem od kilku lat jest padaka u Nas, wiec dobrze się zastanów czy w takiej

sytuacji jest sens wydawać pieniądze.. Rybacy się cieszą, bo ta ryba z powrotem nie wróci, tzn. wróci w postaci narybku wielkości 1cm. Żal dupę ściska, a nóź w kieszeni się otwiera.


Zrodlo: https://www.facebook...142062226244523


Planować a odłowić to dwie różne rzeczy. To, że łowią tarlaki to chyba dobrze, ponieważ naukowcy nie wymyślili jeszcze sposobu na produkcję gamet silikonowych. Rybacy morscy wiadomo, że się cieszą bo dzięki tym zarybieniom łowią więcej. Coś, choć niewiele, zostanie dla wędkarzy dla których sezon się kończy gdy trocie zaczynają być aktywne, a zaczyna gdy większość już spływa do morza. Zarybienia są jednak prowadzone narybkiem większym niż 1cm z tej prostej przyczyny, że u tych gatunków nawet wylęg przekracza podaną przez kolegę długość.
  • Byniek lubi to

#95 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:18

Mógłby ktoś z kolegów podesłać miejsca parkingowe dla samochodu osobowego, bezpieczne, nie kolidujące z tubylcami i w miarę bliskiej odległości od rzeki. Mogą być płatne. Chodzi o styczniowe trotki. Z góry dziękuję.

#96 OFFLINE   PrzemekL

PrzemekL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 284 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:46

Na gorskim odcinku praktycznie od lubicza do Kaszczorka masz droge nad/w bardzo bliskiej odleglosci od Drwecy. W wielu miejscach z drogi ja widzisz. Mowa o brzegu od strony Torunia. Parkingow specjalnych nie ma ale miejsc gdzie spokojnie i bezpiecznie mozna zostawic samochod nie brakuje

Użytkownik PrzemekL edytował ten post 22 grudzień 2020 - 18:46

  • gulf lubi to

#97 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 22 grudzień 2020 - 18:48

A na jakim odcinku chciałbyś połowić? Nie jestem częstym tubylcem na Drwecą ale mogę cośiko podpowiedzieć
  • gulf lubi to

#98 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 22 grudzień 2020 - 20:08

A na jakim odcinku chciałbyś połowić? Nie jestem częstym tubylcem na Drwecą ale mogę cośiko podpowiedzieć


Tak jw kolega napisał . Nigdy nie łowiłem na tej rzece i specjalnie nie spinam się, że coś łososiowatego sądzie, ale jak nie pojadę to na bank nie złowię ;) Bazę noclegową mam we Włocławku, to że trzy dni bym połaził z chęcią

#99 OFFLINE   Sławomir

Sławomir

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 356 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Sławomir

Napisano 23 grudzień 2020 - 06:00

Mat, masz priw

#100 OFFLINE   sqara

sqara

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 02 styczeń 2021 - 17:01

Jak tam panowie i panie wyniki? U mnie pusto a chodziłem w okolicach Lubicza
  • PrzemekL lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych