Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

KLUB "STRZEGOMKA"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 19:05

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido


#22 ONLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 21 kwiecień 2012 - 19:05

Kropas to był na 100%, długą chwilę tam stałem. Przy murku, chyba teraz już można powiedzieć w czasie przeszłym, była rynna, a ona stał na krawędzi. Sam byłem zdziwiony, że się nie boi, zwłaszcza że pełno ludzi z okazjo odwiedzin grobów tam chodziło tego dnia. A na Grabach też zmeliorowali?

#23 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 21 kwiecień 2012 - 19:13

Tomku staram się to robić już od lat i jakoś nie mogę się pogodzić z tym że mój Okreg oddal moją rzeke pod Wrocław.Inny okreg tak to bym nie wyszedl od prezesa bez odpowiedzi co dalej.A i nie pozwolił bym na pominięcie rzeki przy zarybianiu.

#24 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 21 kwiecień 2012 - 19:15

Tak od bylej roszarni której upadek pozwolił na powrot życia do rzeki niestety dla spoleczeństwa miasta utrata miejsc pracy.

#25 OFFLINE   przemoL

przemoL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 kwiecień 2012 - 22:09

Ja też się piszę jeśli będę mógł się do kogoś podczepić z dojazdem :unsure: bo niestety nie dysponuję samochodem :wacko:

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL

#26 OFFLINE   vajrus

vajrus

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPrzyłegów

Napisano 22 kwiecień 2012 - 09:58

Jestem mile zaskoczony że jest tyle osób którym los tej rzeczki nie jest obojętny :D

Właśnie się zbieram powoli porzucać troszkę :D Dam znać jakie efekty...

#27 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 22 kwiecień 2012 - 09:58

Panowie nie wyobrażam sobie by mej osoby nie bylo w klubie.Jako rodowity Strzegomianin rzekę na odcinku od źródel do granicy okregu Wałbrzych znam dokładnie i od 12 lat staram się o to by w rzece były ryby.Osobiscie przywoziłem pstrągi z dopływu Bystrzycy do Strzegomki (2000 szt.) wpuszczałem wylęg troci wedrownej a trzy lata temu lipienie.Lipienie pięknie przyjeły się i odbywają tarło.Zapraszam na stronę Strzegomski Serwis Wędkarski(jest to strona Kola Strzegom).
Prosze dopisać mą osobę do listy.
Pozdrawiam Stanisław Pomykała
To lipien ze Strzegomki złowiony przez młodego muszkarza Kubę i wypuszczony! Mamy nie tylko wylęg lipieni ale i WĘDKARSKI NARYBEK


:lol: :lol: :lol: Aleee sie ubawilem.

Ja tez prosze o wpis na liste ale......

no tak zdjecia na Pana profilach spolecznosciowych dowodza tego ze dba Pan o rybostan strzegomki :lol:

SORY ale nie moglem sie powstrzymac

#28 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 22 kwiecień 2012 - 10:01





#29 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 22 kwiecień 2012 - 12:33

Ewentualne powstanie klubu ma na celu poprawę rybostanu rzeki Strzegomki. Nie wiem więc czy wycieczki osobiste są dobrym fundamentem pod w/w incjatywę. Klubu jeszcze nie ma, a zaczynają się zbędne uwagi i polemiki. Nikogo nie oceniam, ale wszelkie historie powinny ulec zapomnieniu. Pamiętajmy o priorytetach. Do wszelkich rozliczeń bardziej nadaje się real. Zarówno zapędy jak i języki zdecydowanie wtedy miękną. Przełoży się to zdecydowanie na zaangażowanie w terenie. :mellow: Bardziej pamiętajmy o tym co łączy niż dzieli. Choć nad wodą zapomnijmy, że jesteśmy niestety Polakami.

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter

#30 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 22 kwiecień 2012 - 13:57

Ewentualne powstanie klubu ma na celu poprawę rybostanu rzeki Strzegomki. Nie wiem więc czy wycieczki osobiste są dobrym fundamentem pod w/w incjatywę. Klubu jeszcze nie ma, a zaczynają się zbędne uwagi i polemiki. Nikogo nie oceniam, ale wszelkie historie powinny ulec zapomnieniu. Pamiętajmy o priorytetach. Do wszelkich rozliczeń bardziej nadaje się real. Zarówno zapędy jak i języki zdecydowanie wtedy miękną. Przełoży się to zdecydowanie na zaangażowanie w terenie. :mellow: Bardziej pamiętajmy o tym co łączy niż dzieli. Choć nad wodą zapomnijmy, że jesteśmy niestety Polakami.

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter


. Super pomysl z tym Klubem i ja dwoma rekoma sie pod tym podpisuje

pozdrawiam


#31 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 22 kwiecień 2012 - 14:20

Kropas to był na 100%, długą chwilę tam stałem. Przy murku, chyba teraz już można powiedzieć w czasie przeszłym, była rynna, a ona stał na krawędzi. Sam byłem zdziwiony, że się nie boi, zwłaszcza że pełno ludzi z okazjo odwiedzin grobów tam chodziło tego dnia. A na Grabach też zmeliorowali?


Tak Graby tez zmeriolowali a i duzo wyzej sie juz do rzeki dobieraja :(
wszedzie wycinaja nabrzezne krzaki pomalu robia kanal :(


#32 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 22 kwiecień 2012 - 16:13

[quote]
Panowie nie wyobrażam sobie by mej osoby nie bylo w klubie.Jako rodowity Strzegomianin rzekę na odcinku od źródel do granicy okregu Wałbrzych znam dokładnie i od 12 lat staram się o to by w rzece były ryby.Osobiscie przywoziłem pstrągi z dopływu Bystrzycy do Strzegomki (2000 szt.) wpuszczałem wylęg troci wedrownej a trzy lata temu lipienie.Lipienie pięknie przyjeły się i odbywają tarło.Zapraszam na stronę Strzegomski Serwis Wędkarski(jest to strona Kola Strzegom).
Prosze dopisać mą osobę do listy.
Pozdrawiam Stanisław Pomykała
To lipien ze Strzegomki złowiony przez młodego muszkarza Kubę i wypuszczony! Mamy nie tylko wylęg lipieni ale i WĘDKARSKI NARYBEK
[/quote]

:lol: :lol: :lol: Aleee sie ubawilem.

Ja tez prosze o wpis na liste ale......

no tak zdjecia na Pana profilach spolecznosciowych dowodza tego ze dba Pan o rybostan strzegomki :lol:

SORY ale nie moglem sie powstrzymac
[/quote]
zdjęcia z dawnych lat czy dowodza ze łamałem R.A.P.RYB raczej nie.Jakos nie widziałem kol. podczas zarybiania.I wypraszam sobie takie aluzje.Ja w przeciwieństwie do kol. potrafię przyznać się do błędów i podpisac sie pod tym.A zdjecia z zawodów na żywej rybie również przeszkadzaja bo są i tego przeciwnicy.


#33 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 22 kwiecień 2012 - 16:30

nie interesuja mnie zdjecia z zawodow :D mi chodzi glownie o ryby ze strzegomki jak to Pan nazywal Pana strzegomki :lol:

kiedys Pan stwierdzil ze jak Pan zarybial to ma Pan prawo zabierac z wody komplety (3) sztuki pstragow :lol: pamietam jak dzis ten tekst jaki mi Pan odpisal.

i to jest zenujace . reszta mnie nie interesuje

#34 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 22 kwiecień 2012 - 18:17

nie interesuja mnie zdjecia z zawodow :D mi chodzi glownie o ryby ze strzegomki jak to Pan nazywal Pana strzegomki :lol:

kiedys Pan stwierdzil ze jak Pan zarybial to ma Pan prawo zabierac z wody komplety (3) sztuki pstragow :lol: pamietam jak dzis ten tekst jaki mi Pan odpisal.

i to jest zenujace . reszta mnie nie interesuje

I to jest nieprawda bo napisałem ze na to pozwala R.A.P.Ryb.A z tego prawa nie korzystam już od kilku lat.Dlatego jest niesmaczne dla mnie Kol. twierdzenie i uważam ze nie ma Kol.prawa mnie osadzać.Korzysta Kol. z mojej i moich Kolegów pracy i jakies dziwne aluzje sa nie na miejscu.Nie widziałem kol. podczas zarybiania Bystrzycy pstragiem w tym roku ani minionego.Dlatego nie życzę sobie ze strony Kolegi żadnych insynuacji.A dlatego moja bo mi na jej dobrze zależy co potwierdzam swym działaniem.Sądzę że to dotarło do Kolegi.
Pozdrawiam Stanisław Pomykała


#35 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 22 kwiecień 2012 - 18:25

:lol: :lol:

Pozdrawiam

#36 OFFLINE   lukehster

lukehster

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 22 kwiecień 2012 - 21:03

Witam wszystkich miłośników Strzegomki.
Proszę o dopisanie mnie do listy.

#37 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 kwiecień 2012 - 06:14

Bardzo ciekawa inicjatywa. Z racji tego, że mieszkam całkiem blisko tejże rzeczki, chętnie przyłączę się do akcji :D


1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter
15. Kamil Z.

#38 OFFLINE   vajrus

vajrus

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaPrzyłegów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 07:31

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter
15. Kamil Z.
16. lukehster

#39 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:23

Choć nad wodą zapomnijmy, że jesteśmy niestety Polakami.

A kim kur... mielibyśmy być? Zawsze możesz zmienić obywatelstwo i łowić w Szwecji.

#40 OFFLINE   nito82

nito82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 kwiecień 2012 - 08:50

Jakub chodzi o to co pokazujesz. Ktoś chce coś zrobić, a tu zawsze znajdzie się inny mądrzejszy ze swoimi filozofiami i zaczyna mieszać. Jeśli nie podoba Ci się pomysł to po prostu siedź cicho, nie musisz łowić na żadnym łowisku specjalnym o ile takie powstanie, zawsze możesz siedzieć na tyłku i narzekać na PZW.