Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

KLUB "STRZEGOMKA"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:02

Jakub chodzi o to co pokazujesz. Ktoś chce coś zrobić, a tu zawsze znajdzie się inny mądrzejszy ze swoimi filozofiami i zaczyna mieszać. Jeśli nie podoba Ci się pomysł to po prostu siedź cicho, nie mieszaj się i nie ośmieszaj.

Sam siedź cicho - jeśli lubisz być obrażany. Jestem Polakiem i nie ma znaczenia czy jestem nad wodą czy w innym miejscu. Inicjatywa mi nie przeszkadza i kibicuję chłopakom ale jak widzę taki tekst to mi się flaki wywracają.

#42 OFFLINE   nito82

nito82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:33

A jednak Twój wpis w Wrocław SuperFish nie był zbyt optymistyczny i post Tomka odnosił się m.in. do takiego gadania. Mi flaki się wywracają jak widzę lamenty i płacz że jest źle, a jak coś trzeba zrobić to każdy patrzy na innego. Niestety to jest typowo polskie.
Z mojej strony koniec off-topa.

#43 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 23 kwiecień 2012 - 09:52

Niepotrzebnie komplikujesz i rozdmuchujesz moją uwagę która odnosiła się tylko do słów o przynależności narodowej. Choć widzę wiele złego nie mówię na cały świat że NIESTETY jestem Polakiem - nie mam z tym problemu jak nasz forumowy kolega.
Nie mam nic przeciwko inicjatywom, które powstają choć nie podzielam aż takiego optymizmu - tyle mi wolno. Nie podłączyłbym się również do inicjatywy wzięcia łopaty w swoje ręce w celu budowania drogi, szpitala czy przedszkola - bo tych też brakuje. Są od tego inni których utrzymuję.

#44 OFFLINE   nito82

nito82

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 kwiecień 2012 - 10:21

...jestem Polakiem - nie mam z tym problemu...


Takich patriotów nam trzeba :lol:

#45 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 kwiecień 2012 - 10:47

Panowie...Jeszcze nic nie drgnęło w tej sprawie, nic nie ustalono...Ba! Nawet konkretnych propozycji wiele nie padło- a już kłótnie i spory...Z takim nastawieniem to za daleko nie zajedziemy...

#46 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 23 kwiecień 2012 - 11:15

Nie od dziś wiadomo, że gdzie 2 Polaków tam 3 zdania. Niestety takim jesteśmy narodem. I nie trzeba być nauczycielem historii by o tym wiedzieć. Z reszta widać to na bieżąco. Nawet tutaj. Ja również nie mam problemu z tym, że jestem Polakiem, ale z dumy nie pękam. Nie wystarczy Grunwald i bitwa Wiedeńska by lizać się po jajkach ze swego pochodzenia. Takie właśnie polskie geny. Choć pocieszam się, że jeżeli jest to kwestia genów to nie jest to nasza wina. Przez wieki byliśmy najeżdzani, najczęściej ze Wschodu. Jak wiadomo sowieci również nie należą do narodów ułożonych i skorych do pracy. ;) Pewnie stąd to nasze podejście do życia. Jednak przez Szwedów i Niemców też byliśmy napadani. Rzadziej, ale zawsze ! :lol: Może ten promil krwi nordyckiej w naszych żyłach pomoże na zebranie garstki osób, by choć w jednym miejscu zapanował ordung. :unsure: Z tego co wiem w moich żyłach płynie trochę krwi włoskiej (może dlatego lubię rzeczy piękne) i trochę krwi tatarskiej (pewnie dlatego tyle palę). Pomimo tego niestety jestem Polakiem. Mogę więc mieć zdanie w temacie. Pomimo jednak tego, że nim jestem wolę coś zrobić pożytecznego niż np. krzyczeć - Gdzie jest krzyż??? :lol:
totalny OFF TOP.
Przypominam listę obecności by temat się nie rozmył przy tym naszym narodowościowym zadęciu.

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter
15. Kamil Z.
16. lukehster
17. ??

p.s. Nie martw się Kamilu. Gdyby niechcąco wypaliło, to chętni zlecieli by się na łowienie jak muchy do kupy. Frekwencja gwarantowana !!! :lol:

#47 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:29

Jakub, jedno pytanie... od kiedy łowisz na wrocławskich odcinkach i jaką różnicę zaobserwowałeś w ostatnim czasie???
Nie jest to złośliwe, tylko chciałbym wiedzieć.

#48 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:37

Przepraszam chłopaki, co to zmienia w sprawie Strzegowmi, kto gdzie i od kiedy łowił i co obserwuje?!?

Uszanujmy chęci zaangażowanych osób i zostawmy ten wątek dla Strzegomki...

#49 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:48

Racja, jest to off top, w takim razie Jakub odpowiedz mi na prv.

#50 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 23 kwiecień 2012 - 13:13

Gdyby niechcąco wypaliło, to chętni zlecieli by się na łowienie jak muchy do kupy.

Pierwsi będą kłusownicy, po nich tacy co lubią łowić w hodowlanych stawach gdzie wszystko bierze na pusty haczyk. Ja dziękuję - ja jeżdżę na ryby a nie po ryby.

Kibicuję Wam jak reprezentacji piłkarskiej ... ale piłkarzem też nie będę :D Powodzenia.


#51 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 23 kwiecień 2012 - 13:17

nie wiem co ma Strzegomka do stawu hodowlanego, ale Twoje prawo myślec inaczej... jak ktoś lubi szukać igły w stogu siana, to wolnym człowiekiem jest. Ja tam wolę łowić w zadbanym łowisku, nad którym jest przynajmniej minimum opieki... i tego życzę Strzegomce i jej podobnym rzeczkom....



#52 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:52

Jestem cytowany na równi z naszym Premierem !! :unsure:



to już ostatni raz, przysięgam! B)

@Analityk miał rację. Tylko prowokacja może sprawić, że ludzie się czymkolwiek zainteresują.
Dla mnie to czasem wszystko jest bardzo dziwne. Kilka dni temu zamieściłem kilka zdań z linkiem na kilku forach o Strzegomce. A nóż ktoś będzie chętny z innych wędkarskich forów. Co ciekawe odzew chyba zerowy. Do tego ciekawy motyw. Wstawiłem te kilka zdań na forum Wędkarskiego Świata. No kto jak kto ale tacy propagatorzy nowoczesnego wędkarstwa tylko powinni przyklasnąć pomysłowi. Niestety, temat wyleciał bo był podany link do jerkbaita.pl. :lol: Popisałem sobie z moderatorem tego forum, ale po za komercyjnym podejściem do wędkarstwa nie okazał zainteresowania tematem. Nie bo nie. Napisałem kolejny temat, już bez linka i ani słowa o jerkbait.pl. Tylko z ewentualnym odesłaniem zainteresowanych na PW. Też wyleciał. W sumie nie wiem jak się ma tamto forum do gazety, ale w samej gazecie więcej o łowiskach w Szwecji niż u nas. Może dlatego !?

P.S. Gwoli wyjaśnienia @ziom, uważam się za dobrego, klasycznego Polaka. Nie lubię zarówno tych z zachodu jak i tych ze wschodu. ;)

Kiedy jakieś spotkanie? W sumie to chyba nie ma już na kogo czekać. :unsure:

#53 OFFLINE   jakubwr

jakubwr

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaWrocław/Siechnice

Napisano 23 kwiecień 2012 - 15:57

@Analityk miał rację. Tylko prowokacja może sprawić, że ludzie się czymkolwiek zainteresują.

Trochę się obaj mylicie z tymi wnioskami - tym bardziej jeśli chodzi o mnie. Deklarację w chęć współpracy wyraziłem jako jeden z pierwszych a że okazało się że wizja mnie nie pociąga ...
Na Waszą prowokację odpisało tyle samo osób co deklarujących chęć współpracy ... więc nie macie co mówić o wielkim odzewie.
Forum to miejsce na dyskusje i wymianę zdań ... tylko tyle.
20 osób z forum i tysiące wędkarzy w rejonie ... kijem Wisły nie zawrócisz ale ważne że jakiś szum się robi.

Ja nie znam tutejszych władz PZW ale jeśli ktoś ma wpływy to mógłby np. wyjść z propozycją wkładki do każdego rejestru połowów na 2013... forma ulotki, a w niej słów kilka o propagowaniu c&r. Na okładkach telefony alarmowe do straży, dla każdego gratis jakaś nalepka na auto, rower - z tematyką no kill ... Pomysłów może być wiele. Wolicie zamknąć kilometr rzeki pod własnym oknem, i oczekiwać na zaangażowanie wędkarzy z całego województwa. Ja wolałbym spojrzeć na problem z szerszej perspektywy i wspierać na inne sposoby. Mam już nawet pomysł - szczegóły muszę dopracować i omówić z jednym środowiskiem.




#54 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 23 kwiecień 2012 - 16:08

Tomek O napisał(a) dnia pon, 23 kwiecień 2012 12:15

Gdyby niechcąco wypaliło, to chętni zlecieli by się na łowienie jak muchy do kupy.
Tomek i jeśli uda sie cos zdziałać to nie licz na jakieś ciepłe słowa zawsze znajdzie się osoba która nic nie robiąc wyrzyga Ci jakies dawne błędy.Na Strzegomskich Muszkarzy i Spinningistów możesz liczyć.Co do spotkania już zapraszałem do Strzegomia,to nadal aktualne.Każdy zainteresowany losem Strzegomki mile widziany w Siedzibie Koła PZW Strzegom tylko ustalić termin.

#55 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 23 kwiecień 2012 - 16:40

Właśnie o to chodzi, że jest wielu takich ludzi, którzy twierdzą, że nawet w słusznej sprawie nie wzięli by łopaty do ręki. Bo oczywiście od tego są inni. W takich również momentach ciągnie się temat zastępczy. Patriotyzm. W sumie temat jak każdy, ale tylko w Polsce właśnie tak działa na ludzi. No i jeszcze religia. Tylko jak na mnie to z religii sobie nie żartuję.:unsure: Jest to oczywiście mikroskala. Makro mamy w sejmie. Powiem Ci Jakubie, że pomimo wszystko prowokacja się udała. W każdym razie ja tak uważam. Ty jeden jednak miałeś cywilną odwagę by powiedzieć mam gdzieś łopatę, pokibicuję. Wyraziłeś się właściwie za tysiące wędkarzy, bo właśnie u nas takie jest podejście do tych tematów ! To tyle o pisaniu pierdół. A jak jest w realu ? Możliwe, że kilku pozapieprza dla dobra ogółu, jeden będzie zdegustowany, a pozostałym już cieknie ślina na łowy w fajnej, dopilnowanej rzeczce. Pomimo tego, że nie popieram Twojej postawy muszę stwierdzić, że masz jaja !!

#56 OFFLINE   bjpol

bjpol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 500 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:44

Taaaa tysiące leniwych wędkarzy, którzy chcą iść na gotowe .... podejrzewam, że z każdego statystycznego tysiąca kilkuset po prostu nie ma czasu na prace społeczne, bo nawet, aby raz na jakiś czas wyskoczyć na ryby zarywa jakieś obowiązki, innych po prostu nie stać na kolejne wydatki, ponieważ z ledwością udaje im się opłacić kartę, a pozostalych 20-30% to faktycznie tacy, którym się wszystko należy .... Prawdopodobnie, gdyby łowisko znajdowalo się we Wrocławiu byłoby więcej chętnych, nie tylko do łowienia, lecz także to pilnowania, zarybiania i innyh prac społecznych, ale niech pomysłodawcy zrozumieją, że dla przeciętnego Kowalskiego sam wyjazd kilkadziesiąt kilometrów od domu generuje koszty na które przeciętny wędkarz nie zawsze może sobie pozwolić. Zauważyłem, że niektorzy chcieliby z wędkarstwa zrobić elitarny sport dla bogatych, pewnie jest to możliwe, ale czy opłacalne? Jeszcze raz podkreślam, że czym więcej nad wodą uczciwych, choćby nawet niezaangażowanych społecznie wędkarzy to tym większe utrudnienie dla kłusowników i przygodnych amatorów niewymiarowych lub aktualnie chronionych ryb.

#57 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9510 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:48

.............. Pomimo tego, że nie popieram Twojej postawy muszę stwierdzić, że masz jaja !!


Szach i Mat :lol:

#58 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 20:59

No właśnie, brakuje mi zawsze emotki <jak turlam się ze śmiechu>


#59 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:06

Strzegomka... przez ponad 25 lat mieszkałem we Wrocku i ani razu tam nie łowiłem... musicie być na Dolnym Śląsku już nieźle zdesperowani.

Powodzenia i nie kłócić się
Krzysiek


#60 OFFLINE   mlynek1976

mlynek1976

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 368 postów
  • LokalizacjaDZIERŻONIÓW

Napisano 24 kwiecień 2012 - 20:00

TAK TRZYMAĆ PANIE STASZKU!!!
chętnie dołączę i postaram się pomóc
1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter
15. Kamil Z.
16. lukehster
17. mlynek1976
18. fishbartek1