Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

KLUB "STRZEGOMKA"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 25 kwiecień 2012 - 16:32

Sądzę ze to jest właściwa postawa szanowny Kol.młynek.Ja juz troche zyje nad wodami Strzegomki i niejedno przezyłem.Jak wiele sobie wyobrazałem gdy zostałem poproszony o pomoc w rozstawieniu w rzece troci wędrownej (wylęgu)(rzeka przeszła pod opiekę Okregu Wrocław).Marzył mi sie podział rzeki ze względu na stosowane przynęty moze jakiś odcinek złow i wypuść.Niestety temat umarł i urzędnicy z O.W. przeszli sami siebie bo w mininym roku rzeka ujeta byla jako nizinna w wykazie wód O.W..Pamietam słowa Wrocławskich muszkarzy którzy doszli do wniosku że to mała rzeka itd.Obietnice ich pomocy i wędkarzy ze Świbodzic.Niestety to byly tylko puste słowa.W myśl powiedzenia umiesz liczyc licz na siebie, mamy populacje pstraga potokowego i fajne stadko lipieni które sie pieknie wycierają.Powinniśmy się zastanowic jak działać dla dobra rzeki a nie spierac sie o pierdoły.Rzeka zasługuje na dobrego gospodarza i opiekę wzorujmy sie na Krakowskich wedkarzach.To może być piekne łowisko pstragowo lipieniowe.
Pozdrawiam Stanisław Pomykała

#62 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 28 kwiecień 2012 - 18:32

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter
15. Kamil Z.
16. lukehster
17. mlynek1976
18. fishbartek1

????????

#63 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 28 kwiecień 2012 - 18:43

??????? I.I temat umarł śmiercią naturalną,zgon :(.Nie ma sensownego pomysłu szkoda a wygladało to juz obiecująco.

#64 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 28 kwiecień 2012 - 18:49

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter
15. Kamil Z.
16. lukehster
17. mlynek1976
18. fishbartek1
19.Danek


#65 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 28 kwiecień 2012 - 19:10

Hmm... raczej czekamy na propozycję terminu spotkania. Spokojnie. ;)

#66 ONLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 28 kwiecień 2012 - 20:48

No to trochę mnie uspokoiłeś Tomek.Jeśli nie w Strzegomiu to wskaż miejsce stawie się i jeszcze przyprowadzę kilku kolegów.

#67 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 929 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 28 kwiecień 2012 - 20:50

Lipien 54 trzeba sie ruszac duzo Samemu zeby sie towarzystwo ruszylo !Tak to jest ,ale jak sie juz ruszy............. :mellow: ;)

#68 OFFLINE   robertd

robertd

    Legnica

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1075 postów

Napisano 28 kwiecień 2012 - 21:10

1. Superuszy
2. Analityk,
3. drago75
4. Tomek O
5. Baloo
6. Slavobeer
7. vajrus
8. nito82
9. lipien54
10.CLAUDIO
11.MichałR
12. Fido
13. przemoL
14. piter
15. Kamil Z.
16. lukehster
17. mlynek1976
18. fishbartek1
19.Danek

ja tez se pisze do klubu robertd

#69 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 28 kwiecień 2012 - 21:15

CLAUDIO w tym sęk że rzeka jest pod władaniem Okregu Wrocław a ja niestety jako wędkarz osciennego Okręgu niewiele mogę moje pisma mają tam w d...e ba nawet pisma z mojego Okręgu Wałbrzych nie doczekały się odpowiedzi.Czas sobie płynie niestety i sądzę ze jedyna nadzieja w wędkarzach z O.W.moze sie w końcu obudzą.Jest jeszcze jedna mozliwośc że O.W. po wygaśnięciu dzierzawy jej nie ponowi a rzeka wróci pod władanie O.Wałbrzych.Tylko czy to duzo zmieni i w moim Okregu jest jeszcze duzo do zrobienia z wodami górskimi.Idzie to wszystko ku lepszemu tylko jakoś tak z oporem.

#70 OFFLINE   CLAUDIO

CLAUDIO

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 929 postów
  • LokalizacjaMADRID

Napisano 28 kwiecień 2012 - 22:38

Mam nadzieje ,ze Wroclaw odda wode(straci do niej prawo)i zajmie sie nia znowu Walbrzych!(zawsze to blizej i znajomosci jakies!)
Niestety nie liczylbym na OBUDZENIE sie kogos z tamtad ! :wacko: dla nich ta rzeczka to jak strumyk jakis we Wrocku !Plynie to niech plynie !!!
Jak idzie ku leprzemu to tylko czekac!dobrze ze nie na gorsze <_<
Piekna to rzeczka i liczmy na to ,ze zaczna ludzie patrzec na to co maja pod nosem i doceniac ,chronic a nie chwalic to co daleko i dla przecietnego Kowalskiego nie osiagalne (Szwecja;lub inne kraje) ale tacy Jestesmy Polacy :wacko:
Pozdro i optymizmu zycze !

#71 OFFLINE   PiotrL70

PiotrL70

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:P.L

Napisano 29 kwiecień 2012 - 19:41

dzis w wiosce Morawa do rzeki byly wpuszczane scieki :huh: rok temu odcinek rzeki ponizej wsi Miedzyrzecze zostal wytruty w Pien .

w rzece w ciagu roku przewaza przeplyw biologiczny 0,2 m/s



#72 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 09 maj 2012 - 14:07

W najbliższą sobotę 12.05. o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie przyszłości rzeki Strzegomki. Miejsce spotkania most drogowy na Bystrzycy w miejscowości Samotwór (tuż obok Strzegomki). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Liczymy również na kolegów ze Strzegomia!! ;)

#73 OFFLINE   superuszy

superuszy

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 maj 2012 - 15:21

Cześć
Nr 1 na liście zobowiązuje ;)
Na spotkaniu mnie niestety nie będzie gdyż akurat na ten weekend wyjeżdżam na ryby, już od dłuższego czasu zaplanowane. Podejrzewam że kolega Drago75 również nie będzie gdyż jedziemy razem :D
Bez względu na to co wyniknie z klubu strzegomka ja mam ochotę i chce spróbować, bez względu na efekty!!!
Ja deklaruję swą chęć i chciałbym uczestniczyć w tym projekcie pomimo że akurat nie mogę być.
pozdrawiam





#74 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 09 maj 2012 - 19:33

To dzień IX Warsztatów Piwowarskich i drugi z trzech dni Festiwalu Dobrego Piwa w Leśnicy. Raczej niefortunny, przynajmniej dla mnie termin. Nie będzie mnie.

#75 Guest_Tomek O_*

Guest_Tomek O_*
  • Guests

Napisano 09 maj 2012 - 19:40

W takim razie termin do zmiany. Nie ma przecież ciśnienia. Najważniejsza jest frekwencja ! Propozycje terminu i miejsca !?

#76 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 09 maj 2012 - 19:50

A może weekendzik nad Strzegomką, ognisko, piwko, namiocik i takie tam?
Może ktoś zna jakieś fajne miejsce?

#77 OFFLINE   przemoL

przemoL

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 maj 2012 - 22:03

Mi ten termin też nie pasuje, myślę że trzeba dać trochę więcej czasu na zarezerwowanie terminu, może przyszła sobota?

Weekend nad Strzegomką brzmi interesująco :D


#78 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 10 maj 2012 - 13:31

Kurcze bardzo chcę byc na tym spotkaniu tylko terminy sie pokrywają 12 będę w Lubaniu a 19 na Wiśle,sezon zawodów sie rozkreca 27 Organizujemy Zawody Dzień Dziecka.26.05 to sobota która jest dla mnie mozliwa i w tym terminie będę.Przy złej pogodzie możemy skozystac z siedziby Koła Strzegom.

#79 OFFLINE   Slavobeer

Slavobeer

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Sławozbir

Napisano 11 maj 2012 - 21:41

Mnie też nie będzie :( Pracuję do 14...
Ale kolejne dwie soboty mam wolne, więc jeśli wymyślicie coś w kolejnych terminach, będę na pewno !!!

Do zobaczenia

Slavobeer

#80 OFFLINE   lipien54

lipien54

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaStrzegom ul.Legnicka 7/5

Napisano 13 maj 2012 - 15:23

A więc tak jeśli chodzi o miejsce to jest takie urokliwe koło Małego Modlęcina(między Strzegomiem a Dobromierzem ognisko i namiot jest gdzie postawić i woda w rzece czysta).Odcinek od Morawy do Pastuchowa fajny ale nie lubię go za sprawa zanieczyszczania go i panującego tam czasami odoru.Wczoraj oglądałem odcinek miejski rzeki i ku mojemu zaskoczeniu ryby nie opuściły tego kawałka rzeki widziałem fajne lipienie i pstrągi.Jak na tak mały siurek 30-35 cm to fajne rybki.A moze ktoś ma inne miejsce.