Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BOLENIE 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1045 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   WOBLER-W1

WOBLER-W1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1784 postów
  • LokalizacjaKonin
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Brzuskiewicz

Napisano 05 czerwiec 2012 - 21:21

Piotrek , ten bolo to na klamkę czy sterowca ? Fajny i cieszy , że na przynętę garażowej produkcji :D .

#362 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 06 czerwiec 2012 - 06:08

Piotrek , ten bolo to na klamkę czy sterowca ? Fajny i cieszy , że na przynętę garażowej produkcji :D .

Na Klamkę :mellow:

#363 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 07 czerwiec 2012 - 20:41

Dzisiaj po raz drugi w życiu łowiłem bolki w wodzie stojącej , moje dotychczasowe doświadczenie w łowieniu boleni można sobie ws...ć.
Zaliczyłem 4 rybki ( niestety rybki poniżej forumowego wymiaru ) wszystkie na wolno prowadzoną obrotówkę, a nie na jakieś super ekspresowe przynęty :unsure: jakieś dziwne to łowienie , ale ważne że skuteczne :mellow:

#364 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 07 czerwiec 2012 - 21:38

Dzisiaj po raz drugi w życiu łowiłem bolki w wodzie stojącej , moje dotychczasowe doświadczenie w łowieniu boleni można sobie ws...ć.
Zaliczyłem 4 rybki ( niestety rybki poniżej forumowego wymiaru ) wszystkie na wolno prowadzoną obrotówkę, a nie na jakieś super ekspresowe przynęty :unsure: jakieś dziwne to łowienie , ale ważne że skuteczne :mellow:


Piotr też mam podobne odczucia, łowiłem bolki na wodzie stojącej i wszystkie teorie można było o kant d..y rozbić. Brały, tak jak piszesz na obrotówki, na wahadła i na woblery wolno kolebiące się na boki (co oczywiste, wolno prowadzone) ale też na ołowianki prowadzone szybszym tempem, lecz nie ekspresem. B)


#365 OFFLINE   maek7

maek7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów
  • LokalizacjaŁokurwonowo Zadupne

Napisano 07 czerwiec 2012 - 22:52

rzadko łowie rapy na stałym zbiorniku, może dlatego że jedyny w mojej okolicy gdzie rapy występują jest na zalewie dobczycach gdzie jest całkowity zakaz połowu... a takie piękne miejsce i ryby kolosy (nie wiem kto wymyślił ten przepis ale chciałbym się go kiedyś zapytać wtf). Jedyny połów jaki tam sie odbywa to wieśniackie kłusownictwo i to na potęgę!! Zostaje mi Wisła gdzie mam rzut beretem... dzisiaj zastałem tam rwąca wode. Miejsca gdzie przeważnie były stada uklei były pozamiatane więc nie było widać ataku bolków. Drobnica się rozproszyła co moim zdaniem wróżyło łatwiejszy połów tej ryby. Szybki nurt nie pozwalał na powolne łowienie bezsterowcami więc pośmigałem dzisiaj z Raptorami. W sumie 6 rap w przedziale 55-65 i jeden grubas 77 :D

http://img808.imageshack.us/img808/6172/p1040793.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img19.imageshack.us/img19/5632/p1040838ca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjątka nie najlepsze bo byłem sam i musiał mi wytarczyć samowyzwalacz na kamieniu :/

#366 OFFLINE   Rhyacophila

Rhyacophila

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • Lokalizacjabamboosfera.blogspot.com/

Napisano 07 czerwiec 2012 - 22:57

Piękna ryba, moje gratulacje.

#367 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 07:15

Piotrek, piekny fish, u mnie na krótko w ostatnim czasie, a wczoraj na 0. Zacząłem jeździć za zedami i też wymiar forumowy nie został osiągniety :mellow:

#368 OFFLINE   Gobio Gobio

Gobio Gobio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1253 postów
  • Lokalizacjagórna Wisła
  • Imię:Wojtek

Napisano 08 czerwiec 2012 - 07:55

rzadko łowie rapy na stałym zbiorniku, może dlatego że jedyny w mojej okolicy gdzie rapy występują jest na zalewie dobczycach gdzie jest całkowity zakaz połowu... a takie piękne miejsce i ryby kolosy (nie wiem kto wymyślił ten przepis ale chciałbym się go kiedyś zapytać wtf). Jedyny połów jaki tam sie odbywa to wieśniackie kłusownictwo i to na potęgę!! Zostaje mi Wisła gdzie mam rzut beretem... dzisiaj zastałem tam rwąca wode. Miejsca gdzie przeważnie były stada uklei były pozamiatane więc nie było widać ataku bolków. Drobnica się rozproszyła co moim zdaniem wróżyło łatwiejszy połów tej ryby. Szybki nurt nie pozwalał na powolne łowienie bezsterowcami więc pośmigałem dzisiaj z Raptorami. W sumie 6 rap w przedziale 55-65 i jeden grubas 77 :D

http://img808.imageshack.us/img808/6172/p1040793.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img19.imageshack.us/img19/5632/p1040838ca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjątka nie najlepsze bo byłem sam i musiał mi wytarczyć samowyzwalacz na kamieniu :/

elegancki prosiak...piękne bolenie są na Rożnowskim ale ciężko je przechytrzyć.

#369 OFFLINE   Bluzer

Bluzer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Kamil

Napisano 08 czerwiec 2012 - 08:15

gratulacje Piotrek,kapitalna rapa!! :mellow:

#370 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15989 postów

Napisano 08 czerwiec 2012 - 08:36

Piotr będę musiał się do Ciebie wybrać na naukę łowienia tymi wobkami. :D Pięknie.Ryb zazdroszczę w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Pozdrowionka.

#371 OFFLINE   maek7

maek7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów
  • LokalizacjaŁokurwonowo Zadupne

Napisano 08 czerwiec 2012 - 09:08

dzieki chłopacy za gratki! Tomy, mam nadzieje że w tym roku sie w końcu zobaczyć na moich wodach... wiecznie zapracowany człowieku :D

#372 OFFLINE   Maro1947

Maro1947

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 98 postów
  • LokalizacjaPłock

Napisano 08 czerwiec 2012 - 11:42

Gratki. Piękna rapa na raptora :mellow:

#373 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 09 czerwiec 2012 - 23:23

ostatnio bardzo ciężko o rapę - zwaną medialną, dzisiejszy poburzowy grubasek w promieniach zachodzącego słońca :mellow:
sprzęt ten sam ze spiritem na końcu zestawu :D
https://lh4.googleusercontent.com/-2FaJjjD9rcg/T9PJZKx8cHI/AAAAAAAAAh8/l-8O2HiGlZ4/s800/P1010167.JPG

pozdrawiam
ziom

#374 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 10 czerwiec 2012 - 01:57

Czy Ty byłes na jakies zadymie po meczu we Wrocławiu? Embarassed

#375 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 10 czerwiec 2012 - 09:20

Czy Ty byłes na jakies zadymie po meczu we Wrocławiu? Embarassed

Z ruskimi walczył :lol: :lol: :lol:
Piękny rapiszon, gratulacje.

#376 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 10 czerwiec 2012 - 11:24

dzięki, dzięki, hehehe nie byłem na zadymie, to naturalne cienie, jadę do Warszawy dopiero na ustawkę :mellow:

#377 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 11 czerwiec 2012 - 01:14

dzięki, dzięki, hehehe nie byłem na zadymie, to naturalne cienie, jadę do Warszawy dopiero na ustawkę :mellow:


Ja tez mam ustawke na 28.6.w Wawce...ale brachu nad Wisełke z pod Narodowego jest rzut hermesem....
yo - fajny rapciak.

#378 OFFLINE   mkuczara

mkuczara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Kuczara

Napisano 11 czerwiec 2012 - 10:10

rzadko łowie rapy na stałym zbiorniku, może dlatego że jedyny w mojej okolicy gdzie rapy występują jest na zalewie dobczycach gdzie jest całkowity zakaz połowu... a takie piękne miejsce i ryby kolosy (nie wiem kto wymyślił ten przepis ale chciałbym się go kiedyś zapytać wtf). Jedyny połów jaki tam sie odbywa to wieśniackie kłusownictwo i to na potęgę!! Zostaje mi Wisła gdzie mam rzut beretem... dzisiaj zastałem tam rwąca wode. Miejsca gdzie przeważnie były stada uklei były pozamiatane więc nie było widać ataku bolków. Drobnica się rozproszyła co moim zdaniem wróżyło łatwiejszy połów tej ryby. Szybki nurt nie pozwalał na powolne łowienie bezsterowcami więc pośmigałem dzisiaj z Raptorami. W sumie 6 rap w przedziale 55-65 i jeden grubas 77 :D

http://img808.imageshack.us/img808/6172/p1040793.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img19.imageshack.us/img19/5632/p1040838ca.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zdjątka nie najlepsze bo byłem sam i musiał mi wytarczyć samowyzwalacz na kamieniu :/


Czyżby stary dobry Przewóz? Piekne ryby!

#379 OFFLINE   maek7

maek7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 233 postów
  • LokalizacjaŁokurwonowo Zadupne

Napisano 11 czerwiec 2012 - 10:17

To akurat nie Przewóz ale czasami też tam poluje na rapy. Niestety w tym roku jest ich tam zdecydowanie mniej niż w ostatnich latach. Może coś sie zmieni jak przyjdą upalne dni. Zobaczymy...
pozdrawiam,
Piotrek

#380 OFFLINE   mkuczara

mkuczara

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Kuczara

Napisano 11 czerwiec 2012 - 10:36

To akurat nie Przewóz ale czasami też tam poluje na rapy. Niestety w tym roku jest ich tam zdecydowanie mniej niż w ostatnich latach. Może coś sie zmieni jak przyjdą upalne dni. Zobaczymy...
pozdrawiam,
Piotrek


Fajne miejsce. Nie mogę go zlokalziwać w pamięci. Rozumiem, że poniżej NHuty. Hmm chyba że to Dąbie :D. Sorry za moją zabawę w detektywa heheh




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych