Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Górny Śląsk - gdzie na ryby?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2000 odpowiedzi w tym temacie

#701 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 29 październik 2015 - 22:13

Odnośnie rur ;)


  • Majowy lubi to

#702 OFFLINE   ROOS

ROOS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Ryszard

Napisano 29 październik 2015 - 22:13

wiadomo że okręg pzw katowice jaki jest to wiemy, ale wracając na tor wątku, sezon na większości wód gdzie można łowić z łodzi dobiega ku końcowi, zostaną nieliczne zbiorniki gdzie można podjąć próbę łowienia :P

za czasów starych ośrodków na pogorii 1 na jesieni można było trafić grubego pasiaka, w tym roku byłem tam tylko na spacerze, może gdzieś będzie nie zamknięty ośrodek (z tych nowych) to trzeba spróbować, nie odbić się od bramy :D



#703 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 29 październik 2015 - 22:19

Odnośnie rur ;)

 

Na pewno powinni zrobić porządek z tymi kempingami i agregatami prądotwórczymi!

wiadomo że okręg pzw katowice jaki jest to wiemy, ale wracając na tor wątku, sezon na większości wód gdzie można łowić z łodzi dobiega ku końcowi, zostaną nieliczne zbiorniki gdzie można podjąć próbę łowienia :P

za czasów starych ośrodków na pogorii 1 na jesieni można było trafić grubego pasiaka, w tym roku byłem tam tylko na spacerze, może gdzieś będzie nie zamknięty ośrodek (z tych nowych) to trzeba spróbować, nie odbić się od bramy :D

Rysio chętnie bym się tam wybrał ze swoją łódką ale nie bardzo wiem, gdzie można tam łódkę zwodować. Na Rybaczówce miejsca i warunków nie mają. Znasz jakieś życzliwe ośrodki, gdzie za wodowanie nie życzą sobie 50-100zł...



#704 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 30 październik 2015 - 09:31

Jeżeli zrobią zakaz łowienia przy rurach to od strony rybaczówki już nikt nie połowi.Od samych rur do tabliczki dokąd można łowić to raptem 200 m ( chodzi mi o końcowy odcinek gdzie ten beton wchodzi do wody )Presja spora.Ciekawe czy to przejdzie bo jednak trochę kasy z pozwoleń mają.
Próbowałeś za sandaczem od pierwszej tabliczki do rur?

#705 OFFLINE   ROOS

ROOS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza
  • Imię:Ryszard

Napisano 30 październik 2015 - 10:54

Na pewno powinni zrobić porządek z tymi kempingami i agregatami prądotwórczymi!

Rysio chętnie bym się tam wybrał ze swoją łódką ale nie bardzo wiem, gdzie można tam łódkę zwodować. Na Rybaczówce miejsca i warunków nie mają. Znasz jakieś życzliwe ośrodki, gdzie za wodowanie nie życzą sobie 50-100zł...

na pogorii 3 w jacht klubie niby było 20zł za slipowanie, a na P1 nie znam, ostatnio tam nie jeżdżę nawet na łódkę z rybaczówki - lepiej wziąć łódkę z rybaczówki niż się tam męczyć z szukaniem slipu lub czegoś podobnego



#706 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 30 październik 2015 - 17:34

Ostatnio na P1 ktoś chyba się utopił. Wypłynął na łódce i znaleźli tylko łódkę. Wolę bezpiecznie łowić niż siedzieć w tych szczynach z łódki z rybaczówki.
  • oktawiusz lubi to

#707 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 30 październik 2015 - 17:40

Nigdy nie pływałem ich łódkami, taki badziew ? W jakich godzinach i do kiedy jest czynne ?



#708 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 30 październik 2015 - 19:43

Jeżeli zrobią zakaz łowienia przy rurach to od strony rybaczówki już nikt nie połowi.Od samych rur do tabliczki dokąd można łowić to raptem 200 m ( chodzi mi o końcowy odcinek gdzie ten beton wchodzi do wody )Presja spora.Ciekawe czy to przejdzie bo jednak trochę kasy z pozwoleń mają.
Próbowałeś za sandaczem od pierwszej tabliczki do rur?

Dzwoniłem dziś do rybaczówki i kobita się lekko roześmiała,jak zapytałem jej odnośnie tego zakazu.Powiedziała,że o niczym nie wie a jeśli by był taki plan to musiała by wiedzieć...dziadki dostały szoku tlenowego od siedzenia nad wodą i wymyślają jakieś pierdoły.

Coś tam na zmianę rzucałem za sandaczem ale za wiele możliwości nie ma,żeby pospacerować( od do) jak wszędzie rozłożeni z majdanem siedzą...

Jutro rano Zęby ;)



#709 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 31 październik 2015 - 07:45

Daj znać jak wyniki:-)
Może wyskocze do Strumienia w tygodniu.

#710 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 31 październik 2015 - 14:29

Miałem być w Zabrzegu o 4 rano ale,jak to mówią "miłość i...przychodzi z nienacka".Do mnie przyszło to drugie i byłem nad wodą dopiero przed 8.Zimno niemiłosiernie i mgła.Miałem w sumie 5 pasiaków w 2 godziny ( 20-25cm) ale nie wytrzymałem na tym zimnie.Jutro wracam w cieplejszych butach.Gadałem z jednym gościem to mówił,że miał 6 krótkich sandaczyków i jednego okonia,tylko że był dużo wcześniej ode mnie.


  • coma lubi to

#711 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 31 październik 2015 - 17:42

Miało być dobrze, a było tak jak zwykle :) Późno wstałem i pojechałem na Przeczyce...



#712 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 31 październik 2015 - 18:26

Może coś się ruszy!
Daj znać jak jutro.Okonie ostatnio całkiem nieźle gryzły.

#713 OFFLINE   kaczor

kaczor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 446 postów
  • LokalizacjaBielsko -Biała
  • Imię:daniel

Napisano 01 listopad 2015 - 10:25

Wieści z Zabrzega :)

Opłacało się dziś być trochę wcześniej nad wodą.0 ludzi cisza spokój.Najpierw jeden krótki sandacz a potem zaczęły gryźć pasiaste.Było ich koło 8 sztuk 2 spadły ale wyjechał taki kierownik grupy na 30 cm i uradował moje zranione pod rurą serce ;) Brania do godziny 8,potem się skończyło.

Ludzi 0 ale trafił się burak sztuk 1.Zarzucone 2 żywcówki i spinning w łapie...pytam czemu tak robi,a on na to " Tak tylko,spróbować chciałem..."

Brak słów.



#714 OFFLINE   Łukasz W

Łukasz W

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 531 postów
  • LokalizacjaCzechowice - Dziedzice

Napisano 01 listopad 2015 - 13:28

Czyli udany dzionek:-)
Pasiaste fajnie gryzą z samego rana.Brak średniego i dużego sandacza martwi.Ostatnio ktoś tam prądem pojechał bo było sporo martwej białej ryby przy brzegu szczególnie na pierwszych miejscach przy małej wyspie.Od lat ten sam problem kłusowników na tym odcinku.
Mnie ciągnie do Strumienia.:-)

#715 OFFLINE   Modełator

Modełator

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaKatowice
  • Imię:Modest

Napisano 07 listopad 2015 - 16:01

Dziećkowice na zero, podobnie na innych łodziach, ależ pięknie PZW tę wodę zniszczyło.



#716 OFFLINE   theYard

theYard

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 68 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:K.

Napisano 07 listopad 2015 - 17:35

Witam, czy ktoś był ostatnim na Paprocanach ?

#717 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 listopad 2015 - 21:11

Dziećkowice na zero, podobnie na innych łodziach, ależ pięknie PZW tę wodę zniszczyło.

PZW  ? nie rozumiem , to jakiś twór z kosmosu czy stowarzyszenie wędkarskie . To nie PZW tylko jego niektórzy durni członkowie wyciągający wszystko bez umiaru i wymiaru tak zdegradowali tą wodę / fakt że PZW nic nie robi żeby było lepiej /


  • Zwierzu i Woytec lubią to

#718 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 08 listopad 2015 - 17:26

Wyniki zawodów z 25.10 na Dziećkach mówią za wszystko, ponad 50 osób nie złowiło nic poza okonkami, ani jednego szczupaka czy sandacza.



#719 OFFLINE   -PYTOON-

-PYTOON-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 963 postów
  • Lokalizacja...

Napisano 08 listopad 2015 - 17:33

Dziś wietrznie, wczoraj deszczowo. Aura nie rozpieszcza, ryby również.



#720 OFFLINE   Woytec

Woytec

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 721 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 08 listopad 2015 - 20:02

Tymczasem na zbiorniku Nakło - Chechło trwa walka z moczarką - LINK  Ciekawe czy uda się w końcu pokonać to zielsko, bo zbiornik całkiem przyjemny i pływa w nim jeszcze kilka okazów ... chyba, że "koledzy" wędkarze tłumnie przybywający nad tą niestrzeżoną wodę, załatwią sprawę definitywnie w tym roku. Rzeź trwa ... 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych