Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2012 tuz tuz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:04

Legenda strzela!

ANDRZEJ! B)

Szacun.

#122 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:10

Dokładnie B) I teraz 2 : 1 dla Ukrainy B) B) B)

#123 OFFLINE   Marvin

Marvin

    mogul

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 1047 postów
  • LokalizacjaLempäälä

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:16

Oglądam ten mecz i wstyd, jaki wzbudziło we mnie nasze starcie z Grecją, narasta z każdą minutą...
Ukraińcy walczą jak na gospodarzy przystało, i godne gospodarza mają wsparcie kibiców. I Szewczenkę i Woronina na boisku, bo jakżeby można było ich nie powołać na taki turniej :unsure:

#124 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:26

Mam print scrina z golem Szewczenki, niestety w mapie bitowej nie wiem jak to zmienić na jpg'a. Może ktoś pomoże. B)

#125 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:39

ukraina pozytywnie mnie zaskoczyła, gra, walka, doping, zaangazowanie, szwedzi to nie fusy do lania, więc sorry ale Polska znowu się osmieszyłą, nawet jak wyjdzie z grupy i coś pogra to i tak do takiej gry im daleko, Panie Smuda matura to podstawa :mellow: jak nie ma się doświadczena z boisk europejskich.

#126 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:39

szwedzi z ukrainą pojadą 2-1 :mellow:


No i co teraz powiesz ? ;) :lol:

#127 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:42

Piękna gra Ukrainy,nasi to się tylko mogą od nich uczyć gry.Blado widzę eliminacje do Mistrzostw Świata z Ukrainą. :wacko:

#128 OFFLINE   aTomek

aTomek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 214 postów
  • LokalizacjaTarnów i okolice

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:45

Mam print scrina z golem Szewczenki, niestety w mapie bitowej nie wiem jak to zmienić na jpg'a. Może ktoś pomoże. B)


Spróbujmy tak:
1) Na nazwie pliku naciśnij prawy klawisz myszy -> zmień nazwę -> zmień rozszerzenie z .bmp na .jpg

2) Sposób nr 2 to: prawy klawisz myszy na pliku -> otwórz za pomocą i wybieramy paint a w nim -> zapisz jako jpeg



#129 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 11 czerwiec 2012 - 21:46

Piękna gra Ukrainy,nasi to się tylko mogą od nich uczyć gry.Blado widzę eliminacje do Mistrzostw Świata z Ukrainą. :wacko:


Zgadzam się, jednak dajmy Naszym pograć dalej, zobaczymy co będzie. Nie ma sensu negatywne nastawienie, jak pisałem, poczekajmy. B)


#130 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 11 czerwiec 2012 - 22:00

[quote]
Piękna gra Ukrainy,nasi to się tylko mogą od nich uczyć gry.Blado widzę eliminacje do Mistrzostw Świata z Ukrainą. :wacko:
[/quote]

Zgadzam się, jednak dajmy Naszym pograć dalej, zobaczymy co będzie. Nie ma sensu negatywne nastawienie, jak pisałem, poczekajmy. B)

[/quote]
Oczywiście,że damy pograć naszym dalej,liczymy na zwycięstwa,ale na dobrą grę biało-czerwonych czekamy od...olimpiady w Barcelonie 1992. B)

#131 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 06:58

[quote]
szwedzi z ukrainą pojadą 2-1 :mellow:
[/quote]

No i co teraz powiesz ? ;) :lol:
[/quote]

Każdy ma swoich faworytów, ja na każdych większych imprezach lubiłem i dopingowałem Szwecję, wiedziałem, że Ukraina jest klasową drużyną, ale w piłce róznie przeciez bywa. Szczerze to jestem trochę znudzony już grą Hiszpanów, ogólnie nie podoba mi się sytuacja do jakiej doszło, czyli gra jednym napastnikiem, lub żadnym :mellow: , zaczynam trochę tęsknić za klasycznym 4-4-2, dwoma szybkimi napadziorami, dobrze się uzupełniającymi. Zawsze wolałem drużyny walczące, zostawiające trochę zdrowia na boisku, np. turasy w ostatnich latach, na poprzednim world cupie - Urugwaj.
Ale wracając do euro to fajnie, że pada sporo bramek, wysoki bardzo poziom, znacznie wyzszy niż na poprzednich ms. Szkoda, że my nie potrafimy wykorzystać roli gospodarza.

#132 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 07:57

Szkoda, że my nie potrafimy wykorzystać roli gospodarza.


Ja myślę, że jako gospodarz z grupy wyjdziemy. Byłoby niekorzystne dla UEFA gdybyśmy już dziś wiedzieli, że nie gramy dalej. Stąd w dzisiejszych meczach typuje remis z Rosją, wygraną Czechów lub remis. W ostatniej rundzie My wygrywamy z Czechami a Rosja z Grecją. :D

#133 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:42

:D Grupa A! :D

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/252739_403529096355036_736562385_n.jpg

#134 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 12 czerwiec 2012 - 09:45

Ja myślę, że jako gospodarz z grupy wyjdziemy. Byłoby niekorzystne dla UEFA gdybyśmy już dziś wiedzieli, że nie gramy dalej. Stąd w dzisiejszych meczach typuje remis z Rosją,


Krzysiek, nie sądzę, że Rosję wiele obchodzi co byłoby dla UEFA korzystne co nie ;) Mało to patriotyczne, ale mecz Polska: Rosja typuję 0:2 i naszą drużynę jako pewniaka, na niewyjście z grupy.

#135 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 12 czerwiec 2012 - 11:01

Wczorajszy ,, szlagier ,, Francja - Anglia...no podobno było starsznie upalnie...ale dla mnie najsłabszy mecz pierwszej rundy.

#136 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 12 czerwiec 2012 - 11:09

Wczorajszy ,, szlagier ,, Francja - Anglia...no podobno było starsznie upalnie...ale dla mnie najsłabszy mecz pierwszej rundy.


Widziałem 1 połowę, później - na ryby. Pewnie trzeba było oglądać Ukrainę zamiast tego, bo zszedłem na 0 :unsure:

Anglicy mnie pozytywnie zaskoczyli. A mecz - macanka na remis, nie spodziewałem sie niczego innego. Obie drużyny liczą, że i tak wygrają pozostałe mecze w grupie.

#137 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 11:52

[quote]

Ja myślę, że jako gospodarz z grupy wyjdziemy. Byłoby niekorzystne dla UEFA gdybyśmy już dziś wiedzieli, że nie gramy dalej. Stąd w dzisiejszych meczach typuje remis z Rosją,
[/quote]

Krzysiek, nie sądzę, że Rosję wiele obchodzi co byłoby dla UEFA korzystne co nie ;) Mało to patriotyczne, ale mecz Polska: Rosja typuję 0:2 i naszą drużynę jako pewniaka, na niewyjście z grupy.
[/quote]

A ja wierzę w statystyki i nadprzyrodzone okoliczności własnego stadionu. No nic, już tylko parę godzin. :D

#138 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 12 czerwiec 2012 - 12:20

Polska 1:0 Rosja


<_<

#139 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 12 czerwiec 2012 - 12:31

Polska 1:0 Rosja


<_<


Chciałbym...mam nadzieje ze moje serducho wytrzyma ten horror oblezenia naszej bramki...no coz trzeba wczesniej wyskoczyc na rybki dla spokoju :mellow:

#140 ONLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 12 czerwiec 2012 - 12:50

Tylko patriotycznie :D 2-0 :mellow: Od tego są marzenia Panie i Panowie.