Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Euro 2012 tuz tuz...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 12 czerwiec 2012 - 21:47

Lalalalalaa :D W górę serca, bo Polska wygra mecz! Brawo !

#162 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 12 czerwiec 2012 - 21:55

Tak na spokojnie, nie ma co popadać w euforie. Skończyło się remisem, czyli Ok. Jednak trzeba wspomnieć też o tym, że mecz był niezły. Pierwsza połowa dla Rosjan, ale w drugiej było już dużo lepiej. Jednak gra w środku pola pozostawia wiele do życzenia. Jak to uda się poprawić i jeszcze dłuższe utrzymywanie się przy piłce w trakcie gry pozycyjnej. To będzie Ok. B)

Do kolegów, którzy już w euforii. Oczywiście mamy ogromną szansę wyjść z grupy. Jednak, nie lekceważmy Czechów, są do ogrania to pewne. Tylko do meczu trzeba podejść poważnie i z respektem dla przeciwnika. Samo się nie zrobi. ;)

#163 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:05

Jestem pozytywnie zaskoczony.Remis z Rosją nonono!

#164 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:13

Dzisiaj mielismy druzyne!
Zmiana w ustawieniu (wskazana tu na jerkbait) przyniosla skutek.
Wiecej ludzi w srodku pola. Lepiej zbalansowana druzyna.
Gdyby Piszczek mial swoj dzien (a nie ANTYdzien).
To bysmy moze i wygrali...
Ale remis i teraz pierwszy raz od kiedy jestem duzy, w ostatnim meczu o awansie decydujemy sami.
Takze, jak pisze Janusz, z respektem ale trzeba wygrac.
Grajac tak jak dzis jest to mozliwe!

Pozdrawiam

Guzu


#165 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:53

no i serce z rozumem na remis :D do Smudy mam nie mniej zastrzeżeń niż przed meczem, owszem udało się,ale zmiany uważam wciąż za spóźnione,ostatnia to już przegięcie :wacko:
Czesi dziś zrobili to co my mieliśmy zrobić z Grekami,tyle że zabrakło szczęścia i gazu by wyjście z grypy było kwestią nie dania dupy. W punktach mamy 4-3-2-1 i właściwie wszystko jest możliwe,przy czym że Polska wychodząc z grypy trafi na kogoś z grupy śmierci i to już będzie koniec,tam nie będzie remisów i liczenia na wynik reszty i nie wiem czy na to czekaliśmy.no i jakby nie było Czechom starczy remis żeby z tej grupy wyjść,a dla nas ten remis to przegrana,i nie liczyłbym na to że Cech poda piłkę do któregoś z naszych :angry:

#166 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:57

W teorii 3 mecz, dla każdego z naszych rywali jest tym decydującym. Głowa do góry. Daniel dobrze napisał, mówmy otwarcie-liczymy na siebie, a nie na wsparcie :D Jest szansa wysłać Czechów w kosmos ! B)

#167 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 12 czerwiec 2012 - 22:58

no i serce z rozumem na remis :D do Smudy mam nie mniej zastrzeżeń niż przed meczem, owszem udało się,ale zmiany uważam wciąż za spóźnione,ostatnia to już przegięcie :wacko:
Czesi dziś zrobili to co my mieliśmy zrobić z Grekami,tyle że zabrakło szczęścia i gazu by wyjście z grypy było kwestią nie dania dupy. W punktach mamy 4-3-2-1 i właściwie wszystko jest możliwe,przy czym że Polska wychodząc z grypy trafi na kogoś z grupy śmierci i to już będzie koniec,tam nie będzie remisów i liczenia na wynik reszty i nie wiem czy na to czekaliśmy.no i jakby nie było Czechom starczy remis żeby z tej grupy wyjść,a dla nas ten remis to przegrana,i nie liczyłbym na to że Cech poda piłkę do któregoś z naszych :angry:


Jesli Polacy grajac U SIEBIE. Nie sa w stanie wygrac z Czechami, to znaczy ze nie zasluguja na wychodzenie z grupy na Euro.
Tyle w temacie z mojej strony :D

Jutro Holandia - Niemcy.

Jakies typy ?
Ode mnie 2:2

Pozdrawiam

Guzu




#168 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 12 czerwiec 2012 - 23:07

Ode mnie 0-2 :D

#169 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 12 czerwiec 2012 - 23:24

Ode mnie..
Po zdobyciu na 1:1 powinien wejsc Mierzejewski, no ale mmnie za to nie płacą. Lewy wygladał dzis jak ZLATAN wczoraj. Mam nadzieje ze ten pułap osiagnie kiedys, bo reszta kolegow z pioerwszej polowy, niewiele mu pomogla. Kuba !!! Stadiony swiata. Swietny - potorbowany Perquise, Wasyl, słaby Obraniak.


#170 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 czerwiec 2012 - 23:51

A ja sie dzis utwierdzilem w twierdzeniu, ze tylko silnego przywodzta trzeba, i mniej pierdolenia a wiecej dzialania. Czyli to o co sie tak ogolnie zazwyczaj rozchodzi..

A wielu zawsze jest na wokandzie roznych gnojów, prezentujacych rozmaite poglady, sami bedacy na musiku...rzeczywistosci... B)

Gumo

#171 OFFLINE   Marcel

Marcel

    pasjonaci

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1391 postów
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Leloch

Napisano 13 czerwiec 2012 - 00:21

:lol: :lol: ?

#172 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 13 czerwiec 2012 - 00:31

Slaby Obraniak?? Dla mnie gral fantastycznie - dlaczego sie tak wkurwil po zmianie?

Szkoda ze nie mozna sie cieszyc z remisu - po tym co widac bylo w wiadomosciach kibole sie zachowali tragicznie!! WSTYD jak cholera!!

#173 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2739 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 13 czerwiec 2012 - 01:16

Uff, jak dobrze, ze udalo sie uniknac kompromitacji. Remis chyba sprawiedliwy, ale do euforii to mi daleko. Niezle pilnowali Lewego i za duzo sobie nie pogral. Troche brakowalo mi akcji zaczepnych z przodu, tak jak to robili Rosjanie i w efekcie kilka razy zdobyli pilke na naszej polowie. Ogolnie nasi zagrali maksymalnie na miare swoich mozliwosci, chyba, ze dopiero to co najlepsze zostawia na mecz z Czechami. Ostatnia porcja tortur w piatek i juz na spokojnie bedzie mozna ogladac turniej.

@Marcel, co ty taki nerwus jestes :lol: Wolny kraj, kazdy pisze jak chce o ile gramatyka i ortografia sie zgadza. Ja tam problemow ze zrozumieniem nie mam ;)


#174 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9507 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 13 czerwiec 2012 - 05:07

A tutaj mamy stały fragment gry :wacko:

#175 OFFLINE   ziom7

ziom7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 07:05

Rosyjskie media...
jeszcze Wrocław

http://www.trthaber.com/videolar/taraftarlar-birbirine-girdi -7641.html

#176 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1088 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 13 czerwiec 2012 - 07:32

Nawet nie wyobrażałem sobie, że mozemy nie przegrać z Rosją :huh:
Brawo w takim razie! :D

#177 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 czerwiec 2012 - 08:51

Rosyjskie media...
jeszcze Wrocław

http://www.trthaber.com/videolar/taraftarlar-birbirine-girdi -7641.html


Ja pindole, nie brakuje u nas zjebów. Szkoda, że w ten sposób psują obraz dobrej imprezy. I Polski.

A w kwestii meczu: Lewy - klasa światowa. Kopany, przewracany kryty indywidualnie, gnojony przez sędziego i tak doszedł do kilku sytuacji. Z niczego, bo koledzy nie pomagali. Co za koleś...No i Błaszczykowski - piękny gol! Perquis - jeszcze niech ktoś napisze coś o jego pochodzeniu. Hymn śpiewał (wszyscy się darli oprócz Lewego, hehe), a na boisku zostawił masę zdrowia. Pewnie dlatego, że się nie czuje Polakiem.

Szkoda, że nie pocisnęliśmy Ruskich w końcówce, bo ewidentnie chcieli przeczekać ostantie 10 - 15 minut.

A teraz trzeba odbić od Czechów Festung Breslau. Fajnie, że pierwszy raz od długiego czasu od nas zależy czy wychodzimy. Fajnie, że nie będzie kalkulacji i kunktatorstwa. Trzeba wygrać, trzeba zagrać ofensywnie. Będzie Brozio z Lewym od początku? Będzie Grosicki szybciej na zmianę? Mam nadzieję B)

#178 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 09:01

Będzie dobrze, wyjdziemy z tej grupy. W ćwiercinale spotkamy się z... Niemcami <_< .

#179 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 13 czerwiec 2012 - 09:04

Będzie dobrze, wyjdziemy z tej grupy. W ćwiercinale spotkamy się z... Niemcami <_< .


Miales dostep do tych wynikow o ktorych pisal Slawek Oppeln ? :D



#180 OFFLINE   Gruzin

Gruzin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 czerwiec 2012 - 09:04

Będzie dobrze, wyjdziemy z tej grupy. W ćwiercinale spotkamy się z... Niemcami <_< .


Oby. Chcę Niemców, nie będzie ciśnienia, bo wiadomo kto będzie faworytem. To mógłby być piękny mecz. Ale z grupy trzeba wyjść najpierw ;)