Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Mnie też ta choroba dotknęła

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1333 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   siacho73

siacho73

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Gd.
  • Imię:Sylwek

Napisano 17 styczeń 2013 - 17:45

Wstrzymam się chyba ze składaniem i zamówię 16,żebym później nie pluł sobie w brodę .

W razie czego zostanie do następnego patyka,bo też mi pasują te uchwyty.

Przymierzałem się do nich od zeszłego roku ale nigdzie nie można było ich kupić,niby były ale nie dostępne.

Nie każdemu będą pasić ,zależy jak kto trzyma patyka ale dla mnie bomba,myślę że większość moich patyków ubiorę w niego.



#102 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 17 styczeń 2013 - 20:13

Jeżeli pracujesz nadgarstkiem to nie ma nic lepszego uchwyt leży doskonale. To tak jakbyś wszedł do sklepu wędkarskiego i brał kije do ręki , niektóre odsawiasz od razu niektóre rozważasz a kij na tym uchwycie wręcz powoduje że mówisz w duchu "to jest to" i jeżeli blank jest pod sandacza to weź 16 stkę. Pięknie zaciska się ręka na uchwycie i przy prawidłowo zmontowanym kijem można podbijać z nadgarstka cały dzień ,nie mówię już o palcu na blanku   :)


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 17 styczeń 2013 - 20:16


#103 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 17 styczeń 2013 - 20:16

Jeżeli pracujesz nadgarstkiem to nie ma nic lepszego uchwyt leży doskonale. To tak jakbyś wszedł do sklepu wędkarskiego i brał kije do ręki , niektóre odsawiasz od razu niektóre rozważasz a kij na tym blanku wręcz powoduje że mówisz w duchu "to jest to" i jeżeli blank jest pod sandacza to weź 16 stkę. Pięknie zaciska się ręka na uchwycie i przy prawidłowo zmontowanym kijem można podbijać z nadgarstka cały dzień ,nie mówię już o palcu na blanku   :)

Arku komfort i ergonomia jest cholernie ważna przy długim łowieniu.Wiesz na co zwracać uwagę :) .



#104 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 18 styczeń 2013 - 11:18

Wstrzymam się chyba ze składaniem i zamówię 16,żebym później nie pluł sobie w brodę .

W razie czego zostanie do następnego patyka,bo też mi pasują te uchwyty.

Przymierzałem się do nich od zeszłego roku ale nigdzie nie można było ich kupić,niby były ale nie dostępne.

Nie każdemu będą pasić ,zależy jak kto trzyma patyka ale dla mnie bomba,myślę że większość moich patyków ubiorę w niego.

jeśli szukasz tych uchwytów to są u chłopaków w ART ROD w Poznaniu ,zajrzyj na Ich stronkę

http://spinningshop....h-gbs18c-b.html



#105 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 18 styczeń 2013 - 11:42

jeśli szukasz tych uchwytów to są u chłopaków w ART ROD w Poznaniu ,zajrzyj na Ich stronkę

http://spinningshop....h-gbs18c-b.html

Chyba nie doczytałeś wcześniejszych postów , człowiek ma uchwyt 18 i szuka 16 a ty wysyłasz go do sklepu gdzie jest tylko nr 18 i to tylko w dwóch średnicach 11 i 12 mm i to za 85 zeta. W niemczech taki uchwyt kosztuje 15 euro a nr 16 13 euro więc 1/4 taniej . Dziwne te polskie ceny przecież w Niemczech koszty magazynowania są wyższe a koszty sprowadzenia produktów takie same 



#106 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 12:27

W Polsce trzeba sie obłowić póki okazja, wiesz jak jest, dziwnie te ceny równe we większosci pracowni :)



#107 OFFLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 18 styczeń 2013 - 12:34

podałem tylko gdzie te uchwyty mają , i nie było by dla nich chyba problemem zamówić inny , a co do cen?, to rzeczywiście dziwna rozbieżność



#108 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:45

Kij skończony i prezentuje się ...no właśnie sam nie wiem jak bo kolor omotek to nie moje klimaty ale lakier położony ok więc tak bardzo nie rzuca się w oczy  :)

002nrc.jpg004bhj.jpg005tqo.jpg012imr.jpg

 

Chciałem zrobić parę ujęć mikro ale aparat do d... a prawdę mówiąc szkoda mi kasy na coś nowego więc wolę jednak zamiast aparatu jakiś fajny nowy blank kupić :)


  • Patryk1125 lubi to

#109 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:48

Artek wypieściłeś tego patyczka :) .



#110 OFFLINE   ark70

ark70

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański
  • Imię:Artur

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:51

Faktycznie omotki pasują jak, no mniejsza o to jak pasują ;), bardzo podoba mi się projekt dolnika. Wszystko pięknie współgra.

Lakier jak zwykle położony wzorowo.

Nic tylko kręcić Arturze.



#111 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:56

Dzięki Józek następny będzie dla mnie z takim uchwytem . Dobrze że Arek zwrócił uwagę że można zrobić mały Fore i chyba coś takiego wykonam , coś na kształt kijaszków Greysa Zabawna sprawa bo wpadł do mnie kolega sandaczowiec i jak zobaczył to mówi "zrobisz głupotę jak ten kij oddasz XXX bo on i tak go nie wykorzysta a leży wspaniale , słowem był pod wrażeniem ergonomią i tym co takim kijem można "wykosić" .Blank 1025 jest raczej za potężny dla mnie i lepszy z pewnością byłby 1024 ale dla niemiaszka to i tak szczyt delikatnego łowienia :)



#112 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2013 - 13:59

Faktycznie omotki pasują jak, no mniejsza o to jak pasują ;), bardzo podoba mi się projekt dolnika. Wszystko pięknie współgra.

Lakier jak zwykle położony wzorowo.

Nic tylko kręcić Arturze.

Dzięki Arek pewnie chciałeś napisać że omotki pasują jak świni siodło :) ja też tak myślę ale tutaj ludzie poczucie humoru mają wycinane przy porodzie a poczucie gustu też czasami przy tej operacji ucierpi :)



#113 OFFLINE   matusiak

matusiak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1415 postów
  • Lokalizacjakielce

Napisano 22 styczeń 2013 - 14:27

Ładniutko wyprofilowałes korek i dzieki temu wszystko pasuje idealnie



#114 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2013 - 14:30

Dzięki panie Piotrze :)



#115 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 22 styczeń 2013 - 17:36

Mnie też się podoba to wyprofilowanie i wydaje mi się, że także dzięki temu i optycznie podnosi się ergonomiczność dolnika, bo co do faktycznej ergonomiczności nie można mieć zastrzeżeń,- kto raz miał ten uchwyt w łapie i łowi sandacze z zamiłowaniem ten doceni na pewno jego zalety.

I bynajmniej nie chodzi mi o tę dziurę co widać przez nią dolnik ale o cala resztę! Ta dziura to bajer dla tych co spóźniają zacięcia i dzięki niej myślą ze będą lepiej czuć  :lol:  :lol:  :lol:

W swoich Seekerach zrobię tak, że końcówkę foregripu przytnę o 0,5cm i wstawię 1,5 lub 2cm tego z czego będzie materiał po drugiej stronie uchwytu, wydaje mi się, że dzięki temu dolnik zyska na symetryczności...


Użytkownik Rheinangler edytował ten post 22 styczeń 2013 - 17:38


#116 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2013 - 17:43

Arek mam prośbę abyś ten segment sfotografował i wstwił tutaj .Przyjrzę się dokładnie jak to rozwiązałeś. Przyglądałem się uchwytowi i doszedłem do wniosku że będzie dobrze jak wpóści się trochę Fore w uchwyt i doszlifuje się do średnicy tak aby było płynne przejście w miejscu styku uchwyt Fore .Dalej Fore planuję dalej trochę rozszeżyć w kształcie kielicha i zakończyć windigiem



#117 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5360 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 22 styczeń 2013 - 17:52

Też może być funkcjonalnie!

Taki delikatny nie wysoki kieliszek może bardzo fajnie wyjść i będzie nawiązywał stylem do pozostałych fragmentów dolnika.

Doskonały pomysł!!!



#118 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2013 - 17:57

005ztof.jpg

008vg.jpg

 

 

Wyjdzie coś podobnego


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 22 styczeń 2013 - 18:04


#119 OFFLINE   mrWhite7

mrWhite7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2266 postów
  • LokalizacjaHamburg
  • Imię:Artur
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 22 styczeń 2013 - 18:13

Mnie też się podoba to wyprofilowanie i wydaje mi się, że także dzięki temu i optycznie podnosi się ergonomiczność dolnika, bo co do faktycznej ergonomiczności nie można mieć zastrzeżeń,- kto raz miał ten uchwyt w łapie i łowi sandacze z zamiłowaniem ten doceni na pewno jego zalety.

I bynajmniej nie chodzi mi o tę dziurę co widać przez nią dolnik ale o cala resztę! Ta dziura to bajer dla tych co spóźniają zacięcia i dzięki niej myślą ze będą lepiej czuć  :lol:  :lol:  :lol:

W swoich Seekerach zrobię tak, że końcówkę foregripu przytnę o 0,5cm i wstawię 1,5 lub 2cm tego z czego będzie materiał po drugiej stronie uchwytu, wydaje mi się, że dzięki temu dolnik zyska na symetryczności...

Pewnie myślałeś o czymś takim

atcfore.jpg

 

Zdjęcie zapożyczone z wątku pracowni pana Kawalca


Użytkownik mrWhite7 edytował ten post 22 styczeń 2013 - 18:16


#120 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 21:28

Kijek piękny,lakierek jak zawsze bez zarzutu :) Elementy split gripu wyprofilowane tak jak lubię,szczegulnie przyjemne w mocnych kijach,mam  taki we Flipperku ,fajnie leży pod łokciem :)  ;) Co do zakończenia uchwytu ,pierścionek mi osobiście pasuje,ale super pasiłby też jeszcze zwężający się prawie do samego blanku,normalnie  widzę to, jak na żywca :D







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb