Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Panie, chono tu!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4892 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 lipiec 2013 - 20:19

Ho hoo , nic z tego panie kolego - zakrzyknąłby gromko Pan Prezydent , który nawet bez wąchów jest największym jajcarzem wśród naszych , żyjących wciąż jeszcze prezydentów  :)  :) 



#42 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 lipiec 2013 - 20:21

Po jego wodzie płynąłem.

Dziadek pewnie ma zajęcie cały dzień, jak nie ktoś po jego wodzie pływa, to po jego niebie lata - a kabany jak deszczki ... :lol:  :lol:

 

U nas kontrolują w miarę normalnie, zawsze wiadomo, że to strażnik, lub policja rzeczna. Jeszcze nigdy nie byłem sprawdzany przez ubranego w codzienne ciuchy kontrolera. Zawsze też podchodzono, podpływano do mnie i tak to powinno wyglądać moim zdaniem. Gdyby zaczepiało mnie z brzegu dwóch kolesi, co do których, z ubioru czy zachowania miałbym wątpliwości - kto zacz, IGNOR.  ;)


Użytkownik Dagon edytował ten post 28 lipiec 2013 - 20:24


#43 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 28 lipiec 2013 - 20:46

Czy PSR może mnie skątrolować jak nie łowie? Ostatnio szedłem sobie z wędką nad rzeką. Spining miałem w pokrowc,nie rozłorzony. Podchodzi do mnie dwoch panów i mnie kontroluje. Odpowiedziałem przecież nie łowię spaceruje sobię, można był odnieść takie wrazenie, ponieważ rzeka płynie przez miasto, a wedkę to sobie kupiłem przed chwilą i nie łowię. Nie było dyskusji z nimi. Co sądzicie o tym?

Powinni Cie jeszcze o usiłowanie gwałtu oskarżyć. Bo przecież sprzęt też masz. Tzn. chyba masz, bo nie wiem na pewno. Nie znamy się. Masz?  :D


  • Wojtek B. lubi to

#44 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 29 lipiec 2013 - 00:14

Powinni Cie jeszcze o usiłowanie gwałtu oskarżyć. Bo przecież sprzęt też masz. Tzn. chyba masz, bo nie wiem na pewno. Nie znamy się. Masz?  :D

nie Twój interes.. joke  :P

 

Zaciekawiła mnie jedna rzecz : skąd wiesz, że ci których znasz to mają??? ;P :D  >> a to Ciekawe?! bo tych co nie znasz to juz niewiadomo...  ;)


Użytkownik tibhar edytował ten post 29 lipiec 2013 - 18:49


#45 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • Twórcy
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 29 lipiec 2013 - 00:28

. PSR/SSR też powinni być jakoś rozpoznawalni, powinny być jakieś procedury takiego przywoływania do brzegu.

Zgadzam się z tym.Powinni mieć takie ubranka klownów .



#46 OFFLINE   Gadget

Gadget

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 708 postów
  • LokalizacjaRumia

Napisano 29 lipiec 2013 - 06:45

Powinni Cie jeszcze o usiłowanie gwałtu oskarżyć. Bo przecież sprzęt też masz. Tzn. chyba masz, bo nie wiem na pewno. Nie znamy się. Masz?  :D

http://demotywatory....owania-spozycia



#47 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 01 sierpień 2013 - 16:45

Zaciekawiła mnie jedna rzecz : skąd wiesz, że ci których znasz to mają??? ;P :D  

Mam takie podejrzenia.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych