Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szczupaki 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1387 odpowiedzi w tym temacie

#201 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 26 maj 2007 - 11:30

Zazdroszczę takiego zarośniętego łowiska gdzie można poszaleć z powierzchniowcami :unsure: . Zobaczymy co ten rok przyniesie. Narazie na powierzchniowca złowiłem jedną rybę - bolenia 65cm i miałem masę brań innych bolków. Może się u mnie one nie sprawdzają na szczupaki :unsure:

Pozdr.

Salmo

#202 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9643 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 26 maj 2007 - 19:55

Ja dzisiaj rodzinnie obwiozłem syna po jeziorze. Spotkałem ekipę WMH w akcji - coś kręcili o łowieniu w IE, też szczupaki na muche, ale trafili na jakiegoś przewodnika neptyka, co chyba miał kłopot z odnalezieniem się.......A wracając pstrągi siurpały majówki..... ale syf meteo był taki że nawet nie rozkładałem wędki tylko do dodmku.

#203 ONLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 26 maj 2007 - 22:15

wrzucam drugie zdjęcie z telefonu

Załączone pliki



#204 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 26 maj 2007 - 22:29

Jednak coś zostało na tym Skomelnie.

Ale odważny jesteś - tyle twarzy odsłonić

Ładne jezioro.

Pozdr.

Salmo

#205 OFFLINE   Yeah

Yeah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • LokalizacjaDar es Salaam

Napisano 27 maj 2007 - 02:03

Dzisiaj byłem przetestować mojego nowego trc66 i jestem bardzo zadowolony kijek super leży w ręce a hol nim sprawia dużo przyjemności :D
efekt 4 godz wypadu :D
3 nezłe szczupaki w tym jeden 65 cm :huh:
2 okonie po 35 cm ;)
i masa popsutych brań oraz kilka pistolecików :wacko:
ogólnie dzień bardzo udany i każdemu życze tyle wrażeń :D


z lewej strony pontonu albo odwrotnie :unsure:

Ryby były jak zawsze i było świetnie B) ale kiedyś jak nic nie złowie to i tak będzie super ,bo mogę łowić na takim zakątku świata gdzie zimorodki ,bobry i inne cuda umilają każdą wyprawę :D


ładnie, ładnie, ja dzisiaj chyba z 5h po wisloku i nawet brania :(

#206 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 27 maj 2007 - 11:14

Dzisiaj byłem przetestować mojego nowego trc66 i jestem bardzo zadowolony kijek super leży w ręce a hol nim sprawia dużo przyjemności :D
efekt 4 godz wypadu :D
3 nezłe szczupaki w tym jeden 65 cm :huh:
2 okonie po 35 cm ;)
i masa popsutych brań oraz kilka pistolecików :wacko:
ogólnie dzień bardzo udany i każdemu życze tyle wrażeń :D

z prawej strony pontonu


z lewej strony pontonu albo odwrotnie :unsure:

Ryby były jak zawsze i było świetnie B) ale kiedyś jak nic nie złowie to i tak będzie super ,bo mogę łowić na takim zakątku świata gdzie zimorodki ,bobry i inne cuda umilają każdą wyprawę :D



Przepiękne miejsce, u mnie też by się coś takiego znalazło, muszę tylko jak najszybciej kupić ponton.


#207 OFFLINE   luksaj

luksaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 27 maj 2007 - 21:14

Czesc dzis poras pierwszy odwazylem sie udzielic w tym wadku i tez chcialem sie pochwalic szczupakami z Hiszpani . Jak wielu z was pewnie wie ze w tym cieplym kraju tez wystepuja duze populacje szczupakow i tez niczego sobie . Jestem czlonkiem jednego z tutejszych klobow Bass Henares i mam okazje poznawania roznych zbiornikow bo czesto (mniej wiecej co 2 tygodnie ) maja miejsce nasze wypady wedkarskie i obejmuja provincje Extremadura , Castilla La mancha i Madrid , i niektore z tutejszych zbiornikow daja obfite resultaty. Lecz moim ulubionym miejscem jest zbiornik Valmayor gdyz mieszkam niecale 25km od niego i najwiecej wolnych chwil spedzam nad nim wzmagajac sie z zamieszkujacymi go szczupakami.

Załączone pliki



#208 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 maj 2007 - 21:17

Czesc dzis poras pierwszy odwazylem sie udzielic w tym wadku i tez chcialem sie pochwalic szczupakami z Hiszpani . Jak wielu z was pewnie wie ze w tym cieplym kraju tez wystepuja duze populacje szczupakow i tez niczego sobie . Jestem czlonkiem jednego z tutejszych klobow Bass Henares i mam okazje poznawania roznych zbiornikow bo czesto (mniej wiecej co 2 tygodnie ) maja miejsce nasze wypady wedkarskie i obejmuja provincje Extremadura , Castilla La mancha i Madrid , i niektore z tutejszych zbiornikow daja obfite resultaty. Lecz moim ulubionym miejscem jest zbiornik Valmayor gdyz mieszkam niecale 25km od niego i najwiecej wolnych chwil spedzam nad nim wzmagajac sie z zamieszkujacymi go szczupakami.



Luksaj, a kiedy można przybyć do Ciebie na bassy wielkogębowe?

Pozdrawiam
Remek

#209 OFFLINE   luksaj

luksaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 27 maj 2007 - 21:17

jeszcze pare

Załączone pliki



#210 OFFLINE   luksaj

luksaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 27 maj 2007 - 21:20

Zawsze jest jeden zbiornik gdzie jest centrala nuklearna i tam nawet w zimie biora Black bass . Korzystajac z okazi pochwale sie moim rekordem zyciowym i tez rekordem klubu Bassem 2.820 kg

Załączone pliki



#211 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 maj 2007 - 21:22

Zawsze jest jeden zbiornik gdzie jest centrala nuklearna i tam nawet w zimie biora Black bass . Korzystajac z okazi pochwale sie moim rekordem zyciowym i tez rekordem klubu Bassem 2.820 kg



O ku...rna mać .... ale ryba! Piękny! Przyjadę

Pozdrawiam
Remek

#212 OFFLINE   luksaj

luksaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 27 maj 2007 - 21:23

jeszcze pare z ostatnich dni

Załączone pliki



#213 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 maj 2007 - 21:25

Szczupaki są fajne ale ... ja dałbym wiele za kilka ładnych bassów :D

Pozdrawiam
Remek

#214 OFFLINE   luksaj

luksaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 27 maj 2007 - 21:27

ten bass byl zlowiony w jednej z najlepszych prowincji wedkarskich Extremadura na na malym zbiorniku o nazwie AZUTAN ale tam zima odpada

#215 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 27 maj 2007 - 21:30

Szczupaki ładne,bass powalający :huh:
Jak byłem mały to łowiłem te ryby we Francji,tyle ,że troszkę mniejsze ;)

#216 OFFLINE   luksaj

luksaj

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 144 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 27 maj 2007 - 21:32

Jak byłem mały to łowiłem te ryby we Francji,tyle ,że troszkę mniejsze
na ogol tez lowie troszke mniejsze to moja zycowka

#217 OFFLINE   lukomat

lukomat

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2750 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Materek

Napisano 27 maj 2007 - 21:47

@luksaj, ladne rybki!
Ja ganialem za zebatymi w piatek i w sobote. Ilosciowo calkiem dobrze, ale rozmiary raczej marne. Ewidentnie ryba odeszla od brzegu, a te co zostaly sa dosyc wybredne i niezle trzeba sie nad nimi napracowac. Tym razem bezsterowce okazaly sie mniej skuteczne, ale za to na posterunku byl skinner&perch. Jako ciekawostke dla dorzucam fotke szczupaka z rocietymi w pol skrzelami, ktore juz mu sie zagoily. Domyslam sie ze to specjalisci od trupka go tak zalatwili, zwlekaja z zacieciem, az ryba ma przynete dobrze w przelyku, a potem sa takie efekty. Tak czy siak, warto ryby wypuszczac nawet w ciezkim stanie, bo jest DUZA szansa ze przezyja, nawet z tak powaznym uszkodzeniem.

Załączone pliki



#218 OFFLINE   warciak

warciak

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 680 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 28 maj 2007 - 05:35

ja wczoraj z zamiarem przetestowania salmo rovera wybrałem się nad śródleśne jeziorko :D niestety d... blada podczas pompowania okazało się ,że rozkleja się na zgrzewie <_< <_< <_< (tak mnie okrutnie zdenerwował ,że już jest pocięty i po tym zabiegu trochę ulżyło :mellow:
Odnośnie rovera to super przynęta nie używałem go miałem opory po poperze salmo,któremu firma poświęciła za mało czasu ale rover rzeczywiście nadaje się do powierzchniowego łowienia w każdych warunkach po zdjęciu środkowej kotwicy i zastąpieniu ostatniej z chwostem tej samej wielkości.
Efektem 15 min bo ile można rzucać z pomostu :wacko: był okoń 25 cm ,szczupaczek 46 cm i gruba sztuka ,która przebijając się do rovera 3m przez rośliny i kapelony w końcu hybiła zostawiając gejzer wody :(

P.S. :D Mój kolega był ze mną pierwszy raz na rybach jak zobaczył popery rovery i inne powierzchniowe cuda to wyśmiał mnie w głos :unsure: nie będe cytował jego ironicznych słów po moich 2 pustych rzutach ,rzecz natomiast kameralnie zmieniła się po widoku jaki mu podałem z tym szczupem co,jak ,dlaczego , a czemu tak całą drogę do domu łeb mi suszył.Chyba będzie nowy poperowiec bo nie dał sobie z tym rady.

aha w tym tygodniu przetestuje maas marauger junior ,oczywiście jak go dostane. :lol:

@Bass piękne bassy,z tego co wiem to te rybki lubią powierzchnie tak ja ja :lol:

#219 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 28 maj 2007 - 16:58

@warciak25 -fajne klimaty i niezle rybki :D
Moja niedzielna wyprawa i bylo calkiem niezle.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3e786e00906931b1.h tml
Dozo bran malo ryb ,patelnia na wodzie i zero witru .Szczupaki zaledwie tracaly przynenty a niekiedy tylko je odprowadzaly.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/43ff29bcea4b4c34.h tml
Szkoda bo bylo naprawde dozo fajnych ryb tak blisko nas.
Z drogiej strony to piekny widok zawracajacej metrowy i te wiry przy wycofaniu B)

#220 ONLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 28 maj 2007 - 17:15

Termos gratuluję ryby.
Warciak - mój kolega też dziwnie zmierzył wzrokiem poperka. JESTEM CIEKAW JEDNEJ KWESTII. SKORO SALMO PRODUKUJE ROVERY A PRAWIE NIKT O NICH NIE PISZE TO ZNACZY ŻE MUSZĄ CHYBA BYC W UTAJNIONYCH ARSENAŁACH :D
Faktem jest że uzależnia on niesamowicie. Ja po swojej rybce łowiłem nim do końca, chociaż niektóre miejsca prosiły się o gumę albo o percha :D
Warciak a łowiłeś na buzzbaity?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych