Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warszawska i podwarszawska Wisła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12426 odpowiedzi w tym temacie

#12361 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 30 styczeń 2024 - 14:18

Buraków....fajna dość dzika woda kiedyś, jak jeszcze szlaku rowerowego nie było wzdłuż opaski...

Nie dzisiejszy, tylko ten z mapki, obecnie część Żoliborza



#12362 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2148 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 30 styczeń 2024 - 15:14

Nie dzisiejszy, tylko ten z mapki, obecnie część Żoliborza

aaaa ok nie zatrybiłem :D


  • korol lubi to

#12363 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 03 marzec 2024 - 16:25

Sandacze odpaliły. Ktoś był? Podobno można łowić je na przynęty poniżej 5cm, potem kłaść na betonie, pomierzyć , zrobić sesje i oczywiście wypuści 🤣 nie wierzycie? Nowa Warszawska Gwiazda internetów zaprasza na film. Ps. Komentarzy pod filmem nie polecam pisać, większość nasz bohater kasuje.
https://youtu.be/zwZ...5Q4Kv7Et8Dc9NzL
  • elmo lubi to

#12364 OFFLINE   grisha

grisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:po ojcu

Napisano 03 marzec 2024 - 16:53

Kolejny patocelebryta Co się z tymi ludźmi dzieje, że za „łapkę w górę” potrafią się tak zeszmacić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • MARCUS i Okonhel lubią to

#12365 OFFLINE   Gelson

Gelson

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów

Napisano 03 marzec 2024 - 18:36

Dno. Niestety takiej patologii nie brakuje.
  • Robert91 lubi to

#12366 ONLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 marzec 2024 - 19:26

Ja przestałem oglądać filmy na yt o tematyce wędkarskiej bo dno i pie.dolenie o szopenie w większości :) oglądam motoryzację i turystykę przynajmniej jakoś spokojnie mi się to ogląda 😀
  • pawello i Gad1979 lubią to

#12367 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 03 marzec 2024 - 19:41

Uwierz mi bo trochę zdążyłem poznać środowisko motoryzacyjnych dziennikarzy w tym kraju że działa to bardzo podobnie do wędkarskiego grajdoła 😁

#12368 ONLINE   PePe.

PePe.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1295 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 03 marzec 2024 - 19:44

Ale przynajmniej testują auta które mi się podobają 😀

#12369 OFFLINE   Tomek St.

Tomek St.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 581 postów
  • LokalizacjaGóra Kalwaria
  • Imię:Tomek

Napisano 03 marzec 2024 - 19:54

Doskonale widać gdzie gość łowi, może to zadanie dla okolicznych Straży Rybackich aby gościa zdyscyplinować?



#12370 ONLINE   Dziad Wodny

Dziad Wodny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:D
  • Nazwisko:W

Napisano 03 marzec 2024 - 20:18

Czy na podstawie przedstawionego materiału filmowego nie można zawnioskować o ukaranie? Przecież wiadomo gdzie, wiadomo kiedy i wiadomo co. Chyba nawet wiadomo kto, bo kanał jest opatrzony nazwiskiem.

#12371 OFFLINE   Krzysztof Jeżyna

Krzysztof Jeżyna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 286 postów
  • LokalizacjaNowa Aleksandria

Napisano 03 marzec 2024 - 20:48

Mamy na forum przedstawiciela okręgu. Myślę że wezwanie na sąd koleżeński byłoby dobrym pomysłem...jednak widać jednostka wyjątkowo zadufana w sobie i raczej nie reformowalna. Naszczescie jest szansa że wędkarze wezmą sprawy w swoje ręce 😁
  • bob74 lubi to

#12372 OFFLINE   korol

korol

    Zaawansowany

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPip
  • 2199 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:K

Napisano 03 marzec 2024 - 22:20

Jak to było, a wiem - ryby w okresie ochronnym niezwłocznie wypuścić...

I to palenie Jana, że przylow.

Użytkownik korol edytował ten post 03 marzec 2024 - 22:21

  • kogut1982 lubi to

#12373 OFFLINE   pablo

pablo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 223 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 marzec 2024 - 19:46

Nie piszcie mu komentarzy. Pisząc komentarze na YT tylko mu się zwiększa zasięg. YT nie rozróżnia czy komentarz był pozytywny czy negatywny. PS. Zobaczymy ile filmik będzie wisiał na YT. Raport poszedł.  


Użytkownik pablo edytował ten post 04 marzec 2024 - 19:51

  • Stachu lubi to

#12374 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1055 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 marzec 2024 - 20:50

Z tego, co słyszałem na Wisłą (a typ jest dość popularny) jest to osobnik sponsorowany przez któtegoś z producentów woblerów. Jeśli ktoś może to potwierdzić, można by mu narobić smrodu, docierając do sponsora. Zdaję sobie sprawę, że firmy mają przed oczami głównie słupki sprzedaży. Z drugiej strony reklamowanie się kłusownikiem nie jest chyba najlepszym pomysłem.
  • psd27 lubi to

#12375 OFFLINE   grisha

grisha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 295 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:po ojcu

Napisano 04 marzec 2024 - 20:59

Koleś na jednej z grup na FB „mocno” lokuje woblery Rapala


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#12376 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 04 marzec 2024 - 21:09

A tu znowu bicie piany.Idzcie na ryby i nie komentujcie ryb innych z YT.Co z tego że złowił?Czego mu zazdrościcie?Jaki przepis złamał?Za co chcecie go karać?Był złowił wypuścił.....mógł to zrobić odrobinę szybciej ale nie zapominajcie że teraz temeratura wody i powietrza to kilka stopni.Nie podniecajcie się bo nie ma czym.-film moim zdaniem dno...


Użytkownik JG39 edytował ten post 04 marzec 2024 - 21:10


#12377 ONLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 954 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 04 marzec 2024 - 21:32

Z tego, co słyszałem na Wisłą (a typ jest dość popularny) jest to osobnik sponsorowany przez któtegoś z producentów woblerów. Jeśli ktoś może to potwierdzić, można by mu narobić smrodu, docierając do sponsora. Zdaję sobie sprawę, że firmy mają przed oczami głównie słupki sprzedaży. Z drugiej strony reklamowanie się kłusownikiem nie jest chyba najlepszym pomysłem.

https://rapalavmc.pl/kontakt/



#12378 ONLINE   Dziad Wodny

Dziad Wodny

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:D
  • Nazwisko:W

Napisano 04 marzec 2024 - 23:02

A tu znowu bicie piany.Idzcie na ryby i nie komentujcie ryb innych z YT.Co z tego że złowił?Czego mu zazdrościcie?Jaki przepis złamał?Za co chcecie go karać?Był złowił wypuścił.....mógł to zrobić odrobinę szybciej ale nie zapominajcie że teraz temeratura wody i powietrza to kilka stopni.Nie podniecajcie się bo nie ma czym.-film moim zdaniem dno...

 

To nie chodzi o bicie piany czy zazdrość. Chodzi o to, żeby ryb w okresie ochronnym nie męczyć. Nie łowić celowo, a jeśli się przyłowią to odhaczyć w wodzie i wypuścić. I tak, jest na to przepis, Kolega wcześniej go przytoczył. Świat się nie skończy od tego co typ zrobił, ale to podejście jest równie ważne w sportowym połowie ryb i szacunku do przyrody co samo dosłownie rozumiane C&R. A koleś sobie tą rybę odkłada na beton i lansuje w internecie. Właśnie przez takich przygłupów jak on coraz trudniej spotkać młodego wędkarza, który jakkolwiek szanuje przyrodę zamiast drzeć się "eeeej mordooo", a ryby wypuszcza je...ęciem z zamachem z dwóch metrów bokiem na wodę. Jego zachowanie szkodzi naszemu hobby, psuje młodzież, którą - o zgrozo - być może wychowuje na swoich filmach. Nie tego rodzaju wrażliwości powinno się uczyć. 

 

No i jest to zachowanie zwyczajnie nietaktowne, pozbawione klasy. To jest elementarz. Jak widzimy rykowisko to tez się nie wbijamy między byki drąc ryja, ptaków nie niepokoimy przy gniazdach. Znam miejsca, gdzie ryby w marcu czy lutym biorą jak szalone, ale nie idę tam łowić "bo to nie moja wina co bierze". Jak chcę połowić w zimie płotki na ultralighta, to też nie rzucam w miejsce gdzie stoją jedna na drugiej (bo przecież biorą na spinning, co z tego że się dużo podczepia). Tłumaczenie, że wypuścił, albo nie wiedział co weźmie, w tym wypadku przypomina mi zawsze skuteczne "myślałem że to dzik". Być może dla każdego przytoczone zachowania znajdują się na skali przewinień w innym miejscu, na to nic nie poradzę. 


Użytkownik Dziad Wodny edytował ten post 04 marzec 2024 - 23:11


#12379 OFFLINE   Tomasz79

Tomasz79

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaZĄBKI
  • Imię:TOMASZ
  • Nazwisko:GREGUŁA

Napisano 04 marzec 2024 - 23:05

Ten typ tak ma i jest niereformowalny na zwracane uwagi.W tamtym sezonie zwróciłem mu uwagę ,odnośnie kładzenia ryb na betonie...,to mnie zapytał czy używam gumowych kotwic

Użytkownik Tomasz79 edytował ten post 04 marzec 2024 - 23:13


#12380 OFFLINE   JG39

JG39

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 142 postów
  • Lokalizacjatam gdzie są ryby

Napisano 04 marzec 2024 - 23:54

Więc dlatego najlepszym rozwiązaniem jest nie bicie piany jeszcze na tym forum.Wszelkie kometarze linki dodatkowe do filmu robią mu reklame i nie potrzebnie zwiększają zasięg.G...mu zrobicie złowił i wypuścił jak mu udowodnisz że złowił sandacza celowo???Zresztą w większości krajów wszyscy mają w d....wymiary limity okresy każdy robi co uznaje za stosowne.Tylko nasze PZW samo stawia rybaka przed wędkarzem i wymyśla coraz więcej durnych przepisów odnośnie limitów wymiarów i zakaz tu zakazu tam.W normalnych krajach rybę zabijasz i zjadasz albo ją wypuszczasz jeszcze w innych masz obowiązek ją zabrać.Więc to raczej w PL coś jest nie tak.PZW jeszcze nie tak dawno zrobiło strefę no kill na Kanale Żerańskim dla wędkarzy a rybak na wejsciu z zalewu ZZ stawiał siaty legalnie to samo w ujściu Bugu do ZZ na zimowisku.Głupie przepisy dla wędkarzy nie zmienią rybostanu naszych wód.W PZW jest dopiero patologia a nie tam jakiś gościu co złowił zareklamował a teraz jeszcze zwiększacie oglądalność. A  jeśli o rykowisko chodzi to chyba nie byłeś nigdy na polowaniu....i gumowymi kulami się nie strzela.


Użytkownik JG39 edytował ten post 04 marzec 2024 - 23:57

  • spinnerman i ODYSEUSZ lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych