Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędkarski kajak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2477 odpowiedzi w tym temacie

#2021 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 05 czerwiec 2019 - 22:20

@Blackstarpro jestem niezmiernie wdzięczny ,za tak miłe słowa

Chłopaki więcej wiary w ludzi

Pozdrawiam

#2022 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 czerwiec 2019 - 10:46

Arek, moim zdaniem uniknął byś wielu nieprzyjemności tu na forum, gdybyś powiedział jasno, jaka jest Twoja rola w dostarczaniu kajaków do klientów i co Cię łączy z firmą Hobbie?
Bo na dzień dzisiejszy cała Twoja działalność wygląda jakbyś był np. przedstawicielem handlowym tej marki.
  • Tapirro lubi to

#2023 OFFLINE   Tapirro

Tapirro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • Lokalizacjaokolice Wrocławia
  • Imię:Janusz

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:25

Jak mozesz wstaw foto swojego patemtu.

Wózek do mojego kajaka Elling Kardinal 370 wykonałem na szybko, przed wyjazdem na jezioro Tarnowskie, z tego co miałem pod ręką. Kajak leży na mim idealnie i spokojnie dałem radę przeciągnąć cały załadowany kajak, po trawniku, wybojach oraz gruncie trochę grząskim ale lekko nie było. Dla tego traktuję go jako prototyp i na jego podstawie wykonam docelowy. Wózek wchodzi pod balony za pawężą.

 

Jest zrobiony ze sklejki o szerokości ok 15cm. Nie patrz na karimatkę, bo sklejka jest ławeczką z mojego pierwszego kajaka i nie chciałem jej zdejmować. W nowym modelu sklejkę zrobię tej samej szerokości ale będzie wycięta na kształt litery H. Tam, gdzie przechodzi pod burtami, pójdą krótkie.ramiona, myślę że po 15cm w każdą stronę, wzdłuż burt. Zapobiegnie to obracaniu się całego wózka przy najechaniu na przeszkodę, która przytrzyma koła. Przy tym wózku, żeby tak się nie działo musiałem bardzo mocno zaciągać pas.

 

Te łukowe elementy to kliny pod koła przyczepki - krzywizna idealnie pasuje do Kardinala. Są niepotrzebne i w nowym modelu ich nie będzie. Pozwoli to mocować wózek bliżej środka ciężkości kajaka, przed pawężą. Myślę, że jeszcze przed akumulatorem, który stoi przy pawęży. Bez tych klinów będzie można montować go w każdym miejscu, tak żeby sobie idealnie wyważyć kajak, w zależności od aktualnej potrzeby. Teraz było trochę ciężko właśnie przez konieczność mocowania za pawężą.

 

Kółka od starej kosiarki zamocowałem w bardzo prosty sposób na kątownikach ze sklepu metalowego i tak zostanie. Kółka będą pompowane, 26cm jak z castoramy. Poprawi to właściwości terenowe i będzie się jechało lżej po grząskim. Przy większej średnicy będą wystawały ponad sklejkę - to chyba nie będzie przeszkadzało. Sklejka będzie musiała być na tyle długa żeby nie tarły o zewnętrzną burtę. Można zrobić większe kątowniki ale zwiększy to dźwignię wyłamującą mocowanie ze sklejki. Zwiększy za to prześwit. Nie wiem trzeba się zastanowić.

 

Mocowanie do kajaka zostanie takie jakie jest. Przewiercę sklejkę, przewlekę repka ale nie dam kauszy i zacisków, tylko założę na całej długości repka jakiś wężyk, który na pewno pozytywnie wpłynie na właściwości użytkowe. Długość tych sznureczków trzeba dobrać tak, żeby je złapać po obu stronach burt pasem napinającym.

 

Powinno działać świetnie w mojej 370tce. Podstawową zaletą jest prostota i mega stabilność w trudnym terenie, z powodu dużego rozstawu. Tą szerokość bardzo doceniłem na wertepach trawnikowych, małej skarpie i dziurach. Gdybym zamontował kółka do pawęży, to przy takim małym rozstawie, cały kajak by mi się przewracał. Na bank miałbym straty w sprzęcie.

 

Na koniec całe podwozie chowam do samochodu, a jeśli jest za daleko, jesteś sam i boisz się zostawić sprzęt. kładziesz wózek na balonach za pawężą. Tylko nie wiem jak z tym H będzie się układało - wyjdzie w praniu.

 

Szczupak nie za duży ale na własnego woblera. :)

 

Pozdrawiam

Załączone pliki


  • SID lubi to

#2024 OFFLINE   Tapirro

Tapirro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • Lokalizacjaokolice Wrocławia
  • Imię:Janusz

Napisano 06 czerwiec 2019 - 11:26

Arek, moim zdaniem uniknął byś wielu nieprzyjemności tu na forum, gdybyś powiedział jasno, jaka jest Twoja rola w dostarczaniu kajaków do klientów i co Cię łączy z firmą Hobbie?
Bo na dzień dzisiejszy cała Twoja działalność wygląda jakbyś był np. przedstawicielem handlowym tej marki.

Tak, ale moim zdaniem większym problemem jest agresja i czepiani się pierdół. To w ogóle taka ogólna uwaga.


Użytkownik Tapirro edytował ten post 06 czerwiec 2019 - 11:43


#2025 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 12:03

Tak, ale moim zdaniem większym problemem jest agresja i czepiani się pierdół. To w ogóle taka ogólna uwaga.

 

 

I jedno i drugie jest problemem.
Podałem ostatnio link do niedrogiego kajaka to zaraz zostało to skometowane przez "przedstawiciela" Hobie. Nikt tutaj głupi nie jest i wiemy o co chodzi.

 

DO MODERATORA - kolego, dlaczego chowasz głowe w piasek, napisalem post i został usuniety, rozumiem, ze trudno rozwiązac problem nachalnej, dyskretnej reklamy ale podnieś rękawice i walcz a nie uciekaj od problemu.


Użytkownik brzoza edytował ten post 06 czerwiec 2019 - 12:16

  • Tapirro lubi to

#2026 OFFLINE   Tapirro

Tapirro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • Lokalizacjaokolice Wrocławia
  • Imię:Janusz

Napisano 06 czerwiec 2019 - 12:15

I jedno i drugie jest problemem.
Podałem ostatnio link do niedrogiego kajaka to zaraz zostało to skometowane przez "przedstawiciela" Hobie. Nikt tutaj głupi nie jest i wiemy o co chodzi.

 

DO MODERATORA - kolego, dlaczego chowasz głowe w piasek, napisalem post i został usuniety, rozumiem, ze trudno rozwiązac problemnachalnej, dyskretnej reklamy ale podnieś rękawice i walcz a nie uciekaj od problemu.

Właśnie.

 

Kiedy chodziło o bicie piany, obrażanie i dyskredytowanie innych, to reakcje Tu nie ma ryba. i Kayaka Fishinga Polanda były natychmiastowe. Kiedy spytałem o możliwość zastosowania Sevylora do wędkowania, licząc na merytoryczną dyskusję, to fachofcuw już nie ma. :huh:

 

Ja wędkuje dopiero od roku i wszelkie uwagi są dla mnie cenne. Może jednak pogadamy o tym:

Załączone pliki


Użytkownik Tapirro edytował ten post 06 czerwiec 2019 - 12:17


#2027 OFFLINE   Tu nie ma ryb.

Tu nie ma ryb.

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 06 czerwiec 2019 - 13:57

Tapirro i brzoza

Już tłumacze :
Przy sprzedaży kajaków kierujemy się tylko i wyłącznie dobrem klienta (w co napewno nie uwierzycie , nie chce zagłębiać się czemu ale mam swoją teorie :P ) Ja i Arek w
Ostatnich paru miesiącach odwiedziliśmy wszystkie liczące się targi w Europie , efttex , Berlin , Düsseldorf widzieliśmy dotykaliśmy i pływaliśmy na większości kajaków dostępnych na rynku. Jest to wiedza której nikt na naszym rynku oprócz nas nie posiada, dla tego się nią dzielimy. Niestety niektórym jej przyswojenie przychodzi ciężej niż powinno.

Teraz chwila na kalkulacje:

Na tanich kajakach marzą sięga 80-100%. Średnio te kajaki są 2-4 razy tańsze od marki która jest waszą solą w oku a pamietajmy że tani produkt sprzedaje się masowo.
Wiec zarobek na tanim produkcie jest pare razy większy niż na drogim bo poprostu robi się to ilością. KFP może być dystrybutorem każdej z Marek dostępnych na rynku,słownie każdej a jednak nie jest.

Nie wspomnę o tym ze marża na hobie nie sięga 1/5 marży produktów z Chin, na które dodatkowo nie ma 25% cła tak jak na produkty z USA

To forum zrzesza naprawdę dużo osób ,cześć z nich jest tu tylko po to by poczytać o kajakach, często tez trafiają na wpisy o genialnych tanich rozwiązaniach idealnych pod każdym względem i oczywiście tańszym o polowe od hobie.
Sporo osib nawet kupuje te sprzęty zachęcona pozytywna opinia przeczytana tutaj. Oraz zniechęcona różnica w cenieni amerykańskich marek.
Niestety potem okazuje się ze kajak kiepsko pływa jest nie ergonomiczny i poprostu kiepsko wykonany ale jak ma być inaczej jak wyprodukowanie i przywiezienie do polski kosztuje 350usd

A To tez jest nic , najgorsze jest to że zdarza się że kupują te kajak osoby mało zamożne i jest to dla nich bardzo duży wydatek, na który kolejny raz nie mogą sobie pozwolić...Finalnie albo zostają z nietrafionym produktem bo na rynku wtórnym jest on nie sprzedawałby albo upłynniania z potężna utrata wartości. Czesc z nich znowu wydają swoje pieniądze by kupić coś tym razem poleconego przez ludzi którzy maja jakieś pojęcie o tym co mówią czyli od nas albo naszych znajomych z czego 100% jest potem zadowolona.

Takich przypadków było tu na forum dość dużo. Na szczęście duza cześć z nich udało się przesiąść na porządne kajaki nie zawsze na literę H... Za co są bardzo wdzięczni i szczerze dziękują. Co jest bardzo miłym aspektem tej całej przepychanki.

Dzieje się Głównie przez ludzi waszego pokroju , mających nikłe pojęcie o tym co mówicie a co gorsza polecacie. Ludzie wydają ciężko zarobione pieniądze na badziewie. Wiem ze nie robicie tego celowo , najzwyczajniej w świecie nie macie odniesienia bo się nie znacie. No ale skąd macie wiedzieć przciez większość rzeczy o których tu dyskutujecie widzieliście tylko z poziomu ekranu komputera.

Stąd „agresja” po mojemu zwana nietolerancją głupoty. Trudno jakoś przeżyje ze nie będę lubiany ale nie godzę się na krzewienie głupoty i kłamstwa na kosztem innych. Tyle z mojej strony
I więcej nie mam zamiaru pochylać się do waszego poziomu dyskusji.

Ps : Arek wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D
  • urasenty lubi to

#2028 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 czerwiec 2019 - 00:08

Dzięki Łukasz
Wydaje mi się , że raczej niczego nie ukrywamy
Dwie naprawdę przesympatyczne imprezy organizowanye przez ludzi z forum ,integracyjno - handlowe
2018 i 2019

Ps. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na następne jest naprawdę super
Ten przystojniejszy i wyższy po lewej to ja 😃
6af953e22e7ddedb58ddefef211af39b.jpg7e680c438ac9e92cba33fea9a080e27f.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 07 czerwiec 2019 - 00:30

  • Paweł J lubi to

#2029 OFFLINE   Tapirro

Tapirro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • Lokalizacjaokolice Wrocławia
  • Imię:Janusz

Napisano 07 czerwiec 2019 - 07:31

Tapirro i brzoza

Już tłumacze :
Przy sprzedaży kajaków kierujemy się tylko i wyłącznie dobrem klienta (w co napewno nie uwierzycie , nie chce zagłębiać się czemu ale mam swoją teorie :P ) Ja i Arek w
 

Proszę moderatora o nieusuwanie tego wpisu, ponieważ jest to merytoryczna odpowiedź na wpis skierowany do mnie.

 

Po przeczytaniu tego tekstu mam kaca moralnego. Mam wyrzuty sumienia, że śmiałem podważać to cą chcą przekazać innym,  w ich najlepszym interesie, tak szlachetne osoby. :blink: Taki kac moralny, połączony z uczuciem jak po zjedzeniu słoika miodu.

Fishing Kayak Poland napisał wcześniej, że „Internet jest straszną bronią i niektóre firmy to wykorzystują dla szkalowania konkurencji” i wie co mówi, bo sam z niej bezwzględnie korzysta. Marketing robi ludziom wodę z mózgu. Ale taki, ze szkoły amerykanskiej, to "mistrzostwo" świata.

 

Tu nie ma rybo. Gdyby to co napisałeś było prawdą, to mój pierwszy wpis nie zostałby skrytykowany, bo nie ma w nim nic czemu można by zarzucić brak rozsądku. A po drugim wpisie, w którym nie ma nic złego dla innych, nie zostałbym przez ciebie wyszydzony!! :doh:

A potem to już była wojna o to żeby nie uznać mojego kajaka za kajak, zakończona chamstwem z twojej strony. Cel w tym widzę jeden: wykluczyć Kardinala z tego wątku jako niekajak. Wg tego co napisałeś, ktoś kto po moich wpisach, zdecydowałby się na zakup kardinala, popełniłby dramatyczny błąd, wykosztowując się na  3000zł , co zrujnowało by nieomal jego finanse i nie pozwoliło by mu na zakup, w bliżej nieokreślonej przyszłości, Hobiaka za kilkanaście tysięcy. A tylko to mogło by go uszczęśliwić :doh:

 

Gdybym w zeszłym roku dał się namówić na Hobie za 17 tysięcy, a byłem bardzo namawiany, bo wiosłowanie kajakiem wędkarskim, to przecież mordęga, a Hobie to szczyt ewolucji kajakowej (bzdura) teraz bym siedział, kwiczał i szukał kupca za połowę ceny, bo to nie jest kajak dla mnie. Weź więc pod uwagę, że pedał kajaki nie są dobrym wyborem dla wszystkich. A i w ogóle polietylenowe też pewnie nie każdego zadowolą.

 

Ale przecież nie o to chodzi. To jest jak jazda po deszczu, kiedy kierowca ma w głębokim poważaniu ochlapywanych pieszych, a w sytuacji podbramkowej zawsze można ściemnić, że jechał ratować dzieci z domu dziecka, bo gdzieś się coś paliło, i myślał, że to tam. Jeśli dostałby mandat, to zaraz znajomy dziennikarz zrobiłby aferę, że policja krzywdzi tak szlachetnego człowieka, który chciał poświęcić życie by ratować dzieci.

Ktoś napisał wcześniej, że ten wątek jest jak meksykańska knajpa. Wygląda na to, że tak. Gdyby u mnie w domu ktoś chciał robić meksyk, to bym go wyprosił, a nie pozwalał, żeby powychodzili, albo zaszyli się w kontach, inni goście. Normalnie powinienem rozmawiać z wami używając słów, które moderacja zaraz by usuwała ale nie chcę, bo ja nie jestem w meksykańskiej knajpie.

 

Moim zdaniem ten wątek jest jak dołek mrówkolwa. Dookoła krąży dużo rowek i jest szansa, ze jakaś wpadnie i da się złapać. Gdyby mrówkolew postawił szyld p.t. "Dołek Mrówkolwa", to szansa na mrówkę znacznie by spadła. Tak odnośnie założenia komercyjnego wątka Hobie.

 

Generalnie, to to co odczuwam z twojej strony  i twojego kolegi, w tym wątku, odbieram jako hejt. Proponuje się pohamować.


Użytkownik Tapirro edytował ten post 07 czerwiec 2019 - 08:12

  • Biesan lubi to

#2030 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4899 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 07 czerwiec 2019 - 07:50

Nie znam się na kajakach - chociaż nimi pływałem.. :) Jednak nie darzę pneumatyków zaufaniem, uważam je za drugorzędny sprzęt pływający - coś w rodzaju nieskomplikowanego erzatza typu tratwa albo dętka. Dwa razy uległem pokusie - raz był to stomilowski Pasat, drugi raz ostatni hit z kevlaru - i dwa razy ledwo wróciłem.. :)



#2031 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 czerwiec 2019 - 08:09

@Tapirro ,,Szkoła Amerykańska "

Wreszcie jakiś komplement, dziękuję

Janusz masz 100% racji , może szliśmy troszkę jednotorowo
Twój środek pływający jest naprawdę super
fajnie, że otworzyłeś nam oczy na niektóre zagadnienia
Najważniejsze dla nas jest to , żeby wędkarz był zadowolony z tego na czym pływa

Pozdrawiam

Ps. Janusz mam prośbę czy mógłbyś usunąć część edytowanego tekstu Łukasza, ponieważ strasznie dużo zajmuje miejsca , a jest w całości na poprzedniej stronie
Wystarczy wpisać @ i Nick osoby do której się zwracasz

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 07 czerwiec 2019 - 08:20


#2032 OFFLINE   Tapirro

Tapirro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 320 postów
  • Lokalizacjaokolice Wrocławia
  • Imię:Janusz

Napisano 07 czerwiec 2019 - 08:14

@Tapirro ,,Szkoła Amerykańska "

Wreszcie jakiś komplement, dziękuję

Janusz masz 100% racji , może szliśmy troszkę jednotorowo
Twój środek pływający jest naprawdę super fajnie, że otworzyłeś nam oczy na niektóre zagadnienia
Najważniejsze dla nas jest to , żeby wędkarz był zadowolony z tego na czym pływa

Pozdrawiam

Ps. Janusz mam prośbę czy mógłbyś usunąć część edytowanego tekstu Łukasza, ponieważ strasznie dużo zajmuje miejsca , a jest w całości na poprzedniej stronie

Brzmi to trochę jak pocałunek śmierci. ;)



#2033 OFFLINE   Tu nie ma ryb.

Tu nie ma ryb.

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1200 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 07 czerwiec 2019 - 08:59

Tak Janusz masz racje , to wszystko było spiskiem przeciwko tobie i ukraińskiej myśli technicznej w postaci Kardinala motokajaka. Prześwietliłes nas bezbłędne, byles i jesteś krok przed nami! A motokajak to rewolucja na skale żarówki Edisona.
Dziękuje ze otworzyłeś mi oczy. Rzucam dystrybucje Hobie !
Bardzo cieszę się również że nie dałeś się bardzo namówić na hobie za 17K bo w twoim przypadku były by to pieniądze wyrzucone w błoto.

Ps : Uzgodniliśmy z moderacją ze koniec bezsensownych przepychanek w tym wątku jedyna logiczną metoda na to jest zaprzestać dyskusji z tobą @tapirro. Nie psuj tego założenia i tez się do nas nie odzywaj. Pozdrawiam Łukasz
  • urasenty lubi to

#2034 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 czerwiec 2019 - 09:37

@Włóczykij
napisałeś , że pominąłem w moich opisach firmy które produkują dobre kajaki wędkarskie

Mam prośbę

Czy mógłbyś napisać, jakie to firmy ?

@brzoza
Czy możesz podać jeszcze raz link do twojej propozycji ?
Bo w tym zamieszaniu jakoś mi to uleciało

Tylko proszę oferty europejskie ,bo w przypadku rynków Wschodnich, trzeba często zakupić cały kontener

Pozdrawiam

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 07 czerwiec 2019 - 09:51


#2035 OFFLINE   Hurrican

Hurrican

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Piotr

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:00

Ech, co za syf się robi na stronie ...

 

Więc tak dla rozluźnienia atmosfery ..... Ktoś tak potrafi cwaniaki? Stawiam kratę browara, niezależnie czy to będzie hobie, feelfree, pompowany, dmuchany czy inny. Może woda schłodzi trochę głowy co niektórym, piwo też powinno zadziałać, hehe.     

 


  • Adam K., Goliat i reszka lubią to

#2036 OFFLINE   GoloGolo

GoloGolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaPogorzela
  • Imię:Grzegorz

Napisano 07 czerwiec 2019 - 11:25

Ja na moim Jacksonie potrafię przełożyć Bronka z ręki do ręki ale nie umiem się tak obracać bo wypadam z kajak i dostaje w łeb wędka i wiosłem.

Liczy się?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#2037 OFFLINE   brzoza

brzoza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 11:59


Ps : Uzgodniliśmy z moderacją ze koniec bezsensownych przepychanek w tym wątku jedyna logiczną metoda na to jest zaprzestać dyskusji z tobą @tapirro. Nie psuj tego założenia i tez się do nas nie odzywaj. Pozdrawiam Łukasz

 

 

Dobra propozycja. Do mnie też możecie się nie odzywać i ja nie będę do Was. Super atmosfera.



#2038 OFFLINE   Piotrekdk

Piotrekdk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 97 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Piotr

Napisano 07 czerwiec 2019 - 16:54

Tak jak ktoś napisał wcześniej, ktoś tu sobie przywłaszczył ten wątek na własność. Ja sam parę miesięcy temu szukałem informacji na temat kajaka wędkarskiego. Tu się tylko dowiedziałem że mam kupić markę X ostatecznie Y a reszta to tania chińszczyzna i gdy to kupię to tylko wyrzucę pieniądze w błoto potem przyjdę na kolanach kupić markę X 😀.
Na szczęście przepowiednie się nie spełniły i jestem zadowolony z zakupu.
Marka X czy Y jest dobrym produktem, tego nie neguję, ja po prostu nie lubię przepłacać, a tak się robi kupując marki "premium". W cenę trzeba doliczyć marketing, sponsorat na Youtube, instagram itd, nagrody w konkursach i zawodach plus sporą marżę.
Denerwuje mnie tylko jak ktoś tu próbuje zgrywać dobrego wujka i samarytanina.
Wydaje mi się że moderacja powinna tym sie zająć i pomóc stworzyć niektórym profile handlowe a nie tylko wpadać i gasić pożary. Wątek i forum tylko na tym traci.
A jako że mamy piąteczek, to życzę wszystkim dobrego weekendu i połamania kija😀🎣
  • brzoza, adamos i Tapirro lubią to

#2039 OFFLINE   Włóczykij

Włóczykij

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1252 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 czerwiec 2019 - 17:00

@Hurrican, myślę że mógłbym dać radę ;)
Tylko na prawdziwym kajaku, nie żadnym wędkarskim ;P

@KFP, pisałem że pomijasz produkty uznanych firm kajakowych, a większość z dużych producentów kajaków ma w ofercie modele wędkarskie. Ten fakt dla mnie podważa Twoją wiarygodność jako niezależnego eksperta. Ale jest zrozumiały w przypadku przedatawiciela konkretnych marek.

#2040 OFFLINE   @Brig

@Brig

    Przedstawiciel marki KFP Watersports

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1914 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Arek

Napisano 07 czerwiec 2019 - 17:38

@Piotrekdk już kiedyś napisałem Nie oceniaj ludzi po sobie
nigdzie nie musisz przychodzić na kolanach bo mieszkasz za granicą więc i tak bym ci nic nie sprzedał bo nie mogę
Całe szczęście że kupiłeś sobie Kajak który ci się podoba

Możesz wstawić zdjęcia z pływania ?

Bo tu jeden kolega już też dmuchańca kupił , ale do tej pory zdjęcie nie wstawił

Zresztą chyba musi mieć bardzo dobre koneksje w SG , bo ja usiłowałem przetestować ich kajak dmuchany
I w tak dużej firmie jak Savage Gear Polska takowego do testów nie posiadają ,a jemu się to udało

@Włóczykij
Musisz zrozumieć jedno ,że po to żeby być niezależnym ,ekspertem" jak to nazywasz świadomie zrezygnowałem z członkostwa w Team Hobie Fishing Europe do którego należałem reprezentując Polskę na zawodach międzynarodowych

Więc proszę nie pisać Team Hobie bo nim nie jesteśmy , jesteśmy KFP

Po drugie moglibyśmy mieć dilerstwo wszystkich innych Marek kajaków produkowanych na świecie oprócz Jacksona z uwagi na to, że Jacksona sprzedaje nasz kolega Mariusz

My sprzedajemy tylko dobre rzeczy sprawdzone przez nas , które są niezawodne i są dobrej jakości
Jeżeli kupujesz coś dobrej jakości, będzie służyć ci długie lata i nie traci szybko na wartości
Nie jak tutaj ktoś pisał ,że tracisz 50% wartości
Jeszcze o takim przypadku nie słyszałem ale chętnie bym kupił z takim rabatem 😃

W myśl hasła: jestem za biedny by kupować rzeczy które szybko się niszczą

Jeżeli coś w naszej Oceanie jest słabym produktem nawet nie dotykamy tego paluszkiem
Propozycji współpracy mamy wiele ,a w szczególności od chińskich producentów kajaków

I tam to dopiero idzie zarobić 😃

Ja wiem, że Polak Oczekuję czegoś taniego ,ale tanie i dobre to nie idzie w parze
Poprzez wciskanie ludziom kitu tracisz swoją wiarygodność o którą tak dbamy

Sam zostałem kiedyś oszukany przez znanego dilera kajaków w Polsce , wydając całe oszczędności na słaby produkt , więc wiem jak się wtedy człowiek czuje
A była to znaczna kwota

Niektórzy przyjeżdżają i nie pływając kupują Kajak za naście tysięcy polegając tylko na naszym słowie
Ja uważam że kajakiem przed zakupem trzeba najpierw popływać i to popływać paroma modelami by mieć jakieś swoje zdanie
Dlatego do testów Mamy przygotowane kajaki różnych marek nawet te których nie jesteśmy dilerami

Proszę przypomnij mi jakiego producenta kajakowego pominąłem który robi dobre kajaki wędkarskie

Ps @Włóczykij żebyśmy się dobrze zrozumieli
kajak model wędkarski to nie jest dla mnie ten który ma tylko przygotowane dwa otwory na wędki 😃
To jest prawie wędkarski 😃

Użytkownik Kayak Fishing Poland edytował ten post 07 czerwiec 2019 - 18:32