Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Piketime!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 09 maj 2007 - 05:16

a ja dostalem wczoraj ostateczne rozliczenie, w sumie na dwa tygodnie lowienia, w osmiu, na czterech lodkach zlapano: 800 szczupakow, w tym 20 metrowek, kilkadziesiat 90 i kilkadziesiat duzych 80


#42 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 maj 2007 - 07:21

A ja w tym roku nie udostępnię takich danych :D Żadnych setek, dziesiątek itd. Liczy się tylko ryba powyżej 90+. Tak więc mogę przyjechać z ZEREM.

Pozdrawiam
Remek

#43 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 maj 2007 - 07:35

[quote]
Ano tak 12F to nielot. Nie ma co ukrywać. Mnie zawsze doprowadzał do szewskiej pasji więc ... dałem sobie spokój. Teraz tym woblerem jedynie trollinguję. Rzeczywiście 8cm lata bardzo ładnie ale to nie moja wielkość na szczupaka.
[/quote]

Ja bym nie przesadzał. Może rekordu świata w długości rzutu się nie pobije, ale rzucać można spokojnie okonkiem 12. A może ja mam jakiś felerny egzemplaż który przez przypadek się nie plącze. Moim zdaniem znacznie większym nielotem jest skinner (choć muszę przyznać, że ostatnio zdażyło mi się łowić nowym skinnerem i latał bardzo przyzwoicie. Chyba zostało mocno zmienione wyważenie w stosunku do starszych wersji). Ja mam trochę opory przed ph 12 bo on jest jakiś taki trochę mały. Zdecydowanie wolę PE16
[/quote]

Phala, rzeczywiście za bardzo uogólniłem. Perch lata, to fakt ale to co mi najbardziej nie odpowiada to splątania. Dla mnie jak na 10 rzutów 2 są splątane to już taką przynętą nie łowię chyba, że jest to JACK (jedyny wyjątek). Po prostu szkoda mi pary w mięśniach na puste rzuty. Poza tym jest to jedna z bardziej skutecznych przynęt na trolla.

Skinner ... o tu ... tak. Ale zauważyłem, że z wędki castingowej statystyki są lepsze. Ze spinningu skinner jest mistrzem plątaniny :D (wersja 15 cm). Dlatego zamieniłem skinnera na Babcię (Grandma) oraz JAKE (podobne do grandmy). Te nie plączą się.

Pozdrawiam
Remek

#44 OFFLINE   and1

and1

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 09 maj 2007 - 08:44

Mój czas się zbliza na Szwedzkiego szczupak, za tydzień wyruszamy z Ziomami w okolice Blankahol. Mam nadzieje że metrówki padną. :lol:

#45 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 maj 2007 - 09:17

Mój czas się zbliza na Szwedzkiego szczupak, za tydzień wyruszamy z Ziomami w okolice Blankahol. Mam nadzieje że metrówki padną. :lol:



Czego Tobie życzę :D

Pozdrawiam
Remek

#46 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 09 maj 2007 - 10:41

@pitt -i wszystkie wrocily do wody ,procz kilku na obiad. :D

#47 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 09 maj 2007 - 16:27

nasza ekipa nie zabrala nigdy nawet jednej ryby :D

#48 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 09 maj 2007 - 20:49

Szkoda Phala ,że nie poszaleliście :wacko:
Szczerze mówiąc to strasznie wam zazdrościłem ,że jedziecie w tym czasie ,bo dla mnie to wspomnienia obfitych łowów na Old Bay.
Az mi trudno uwierzyć że wyniki były słabe :huh:
Łowiliście w miejscach które ci opisałem? Może nie trafiliscie z przynętą i taktyką?
Temperatura wody z tego co piszesz była optymalna.
Tak czy siak ważna jest przygoda :mellow: a na nie znanych miejscach to nawet na szkierach ciężko połowić.
Nastepnym razem weźcie mnie na przewodnika :lol: :lol: B)


Tak, łowiliśmy na miejscach przez Ciebie wskazanych a raczej próbowaliśmy łowić bo słabo nam to wychodziło. Co do przynęt i taktyki to może i nie trafiliśmy ale daliśmy z siebie wszystko :lol: Na przykład w okolicy trzech braci nie złowiliśmy nic, mimo że miejsca fantastyczne. Prawie szystkie ryby złowiliśmy w tej dużej zatoce na południowo zachodnim brzegu. Może zabrakło nam umiejętności a może trochę szczęścia... nie wiem.

P.S. Relacja już napisana.

#49 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 maj 2007 - 21:02

P.S. Relacja już napisana.


Send to remek please :D

Pozdrawiam
Remek


#50 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 09 maj 2007 - 21:06

wysłałem tuż po napisaniu :D

#51 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 maj 2007 - 21:19

wysłałem tuż po napisaniu :D


Za 10 minutek będzie na stronie :D No może za 20 :D

Pozdrawiam
Remek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych