Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kupię Daiwe Fuego nową ale nie używaną Batsona Rx8 2-10g XST1141F


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
210 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1965 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 15 listopad 2012 - 11:39

TMedic3hs,jaki jest finał sprawy z tą Daiwa?

#22 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 15 listopad 2012 - 15:36

Nie mam żadnych informacji Zorro nie odpisuje może go nie ma i nie ma jak odpisać ?

#23 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 17 listopad 2012 - 09:30

Przesyłam foty Panie zorro Owego nowego kołowrotka,przez pół czasu spędzonego tutaj osłuchiwałem jaki to ja jestem zły.Chce zwrócić maszynę bo najzwyczajniej czuje się oszukany bo nówka to nie jest,najbardziej boli mnie fakt,że oczernialiście mnie na każdym kroku ale widzę,że i z Was jest dobre ziółko .

Załączony plik  DSC05293.JPG   24,79 KB   439 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC05295.JPG   36,3 KB   534 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC05296.JPG   35,43 KB   539 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC05298.JPG   33,06 KB   534 Ilość pobrań
Załączony plik  DSC05299.JPG   32,8 KB   429 Ilość pobrań

#24 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9664 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 17 listopad 2012 - 14:32

Panie Tomaszu prosimy o komentarz na zarzuty :o .

#25 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 17 listopad 2012 - 22:58

Tylko tyle...

Załączone pliki



#26 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 listopad 2012 - 00:14

Co tylko tyle,wciśnięty bubel używany zdjęcia nie kłamią chce zwrotu moich 900set złotych,wyszło szydło z worka jak to mówią.
Zamiast nówki,otwierana używka.Tyle w temacie czekam na odpowiedź na priv jak to załatwiamy.

#27 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15606 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 listopad 2012 - 00:43

Ciekawe...

#28 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 18 listopad 2012 - 00:58

Ciekawe...


A i owszem, ciekawe... Ale na szczęście jest pomysł, aby temat przenieść na priv...

#29 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 18 listopad 2012 - 02:08

A co się będziemy chować po privach, zaczęliśmy jawnie, kilku widzów też już mamy...

A że temat robi się rozwojowy, to mamy i sesję rozbieraną innej maszyny "dosłownie kilka razy na rybach":

Załączony plik  ss.JPG   40,05 KB   319 Ilość pobrań
Załączony plik  ss1.JPG   45,68 KB   346 Ilość pobrań
Załączony plik  ss2.JPG   46,51 KB   312 Ilość pobrań
Załączony plik  ss3.JPG   36,01 KB   302 Ilość pobrań
Załączony plik  ss4.JPG   54,53 KB   245 Ilość pobrań

I teraz całkiem już abstrachując od "kto i co komu wysłał", a stosując tylko skalę porównawczą, to Fuego z PanaTomkowych zdjęć wygląda na tak nowe, że chyba jest jeszcze w połowie taśmy produkcyjnej... :rolleyes:
  • lukgor lubi to

#30 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 listopad 2012 - 08:16

No tak myślałem,właśnie że będzie Kolega nie rzeczowo wyjaśniał sprawę,długo czekałem na odp na priv choć widziałem,że się Zorro loguje,także zdajesz sobie sprawę że wysłałeś mi używkę a nie nowy kołowrotek.Wychodzi na to,że twoje zdanie jest tyle warte co moje ale Ja w tym konkretnym wypadku zażądałem zwrotu kołowrotka i zadeklarowałem się na zwrot pieniędzy mam nadzieje,że tak też będzie w Twoim przypadku !!!Zdjęć kołowrotka ze środka nie robiłem,bo nie rozkręcam względem zwrotu,ale po śrubach i pracy czuje,że jest ukidrany po czubek.

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 18 listopad 2012 - 08:23


#31 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 listopad 2012 - 12:19

A jak już tak jawnie stoimy i poruszamy inne tematy maszyn to pozwolę sobie skopiować i wkleić prywatną wiadomość


Który napisał :
Cześć
Po przeczytaniu twojego postu powiem iż nie jesteś jedyny który kupił do niego nowe fuego a jednak używane.
Kupiłem na wiosnę nowe nowiutkie fuego i zapytałem czy mogę podjechać osobiście po odbiór.
Odparł ze jest taka opcja wiec że mam niedaleko ok 30 km do niego to pojechałem.
Zajechałem na późny wieczór,jeszcze u niego poprosiłem o mały przegląd emblema,nasmarował itd.co mnie zaskoczyło za free.Wiec nie przyglądałem się u niego na zakupione fuego,bo w życiu bym nie przypuszczał ze to używka.
Rano chcąc nacieszyć oko zauważyłem małe otarcia i ogólne zużycie kołowrotka.To co u Ciebie
I ja również zapłaciłem 900 zł.
Widzisz mój błąd ze przymknąłem na to oko bo możne teraz nie skrzywdził by Ciebie.
Pozdrawiam Konrad



Prawda że owy kołowrotek również nowy jak i mój sprzedawałeś koledze czy Tylko ja mam problem :) a On nigdy u Ciebie nie kupował.

Najbardziej mnie drażni,że poszukujesz poklasku i adorantów stu do tej parodii,i nie podejdziesz rzeczowo do całej sytuacji,gdyby to chodziło o Oliwę w dziale cafe to byś odpisywał raz po raz :)
Nie chcę się kłócić,robić tu na forum pokazówki ja nie z tych ludzi,wole żyć w zgodzie i miłej atmosferze a nie PROWOKOWAĆ CAŁY CZAS .Ja oczekuje jednego słowa Tak LUB Nie czy mogę odesłać kołowrotek który miał być nowy a jest używany ?

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 19 listopad 2012 - 05:43


#32 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 18 listopad 2012 - 21:42

Zajechałem na późny wieczór,jeszcze u niego poprosiłem o mały przegląd emblema,nasmarował itd.co mnie zaskoczyło za free.


Mnie też by zaskoczyło, że inny wędkarz chce mi pomóc za free. Od dzisiaj będę miał na cenzurowanym wszystkich z tego forum, którzy w jakikolwiek sposób mi pomogli.... :blink:

#33 ONLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 22:13

Mnie też by zaskoczyło, że inny wędkarz chce mi pomóc za free. Od dzisiaj będę miał na cenzurowanym wszystkich z tego forum, którzy w jakikolwiek sposób mi pomogli.... :blink:

Dobry wieczór
Po pierwsze ta wiadomość nie powinna się tu w ogóle znaleźć
Po drugie Kolego nikt nie prosił cie o wyjmowanie zdania z wątku.
A po trzecie dobranoc
  • Kaczor Marki lubi to

#34 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 18 listopad 2012 - 23:12

Po pierwsze ta wiadomość nie powinna się tu w ogóle znaleźć
Po drugie Kolego nikt nie prosił cie o wyjmowanie zdania z wątku.
A po trzecie dobranoc


Za "po pierwsze" podziękuj innemu Koledze.

"Po drugie", to ja odpowiadam za to, co piszę do ludzi, zatem daruj sobie Kolego osobiste wycieczki...

"Po trzecie" również dobrej nocy życzę.

#35 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2665 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 18 listopad 2012 - 23:16

Mnie też by zaskoczyło, że inny wędkarz chce mi pomóc za free. Od dzisiaj będę miał na cenzurowanym wszystkich z tego forum, którzy w jakikolwiek sposób mi pomogli.... :blink:

Gdyby umieścić kolegę ZORRO w NIE polecam kontrahenta, :angry: to automatycznie zmieniło by się w Jerkbait się śmieje :D

#36 ONLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 23:32

Za "po pierwsze" podziękuj innemu Koledze.

"Po drugie", to ja odpowiadam za to, co piszę do ludzi, zatem daruj sobie Kolego osobiste wycieczki...

"Po trzecie" również dobrej nocy życzę.

Z racji iż ciśnienie się waha i spać się nie da pozwolę sobie .
A za co ja niby mam odpowiadać twoim zdaniem????Coś nie etycznego napisałem???Coś CIEBIE uraziło że się unosisz.
To co napisałem to fakt który miał miejsce, wiec nie próbuj kierować mnie na inną drogę.
A to ze mi ktoś pomógł za free,to w dobrym tego słowa znaczeniu.
Więc nic Nikomu tłumaczyć nie muszę i nie będę.

Użytkownik kondzio 77 edytował ten post 18 listopad 2012 - 23:34


#37 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 956 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 19 listopad 2012 - 00:41

Z racji iż ciśnienie się waha i spać się nie da pozwolę sobie .
A za co ja niby mam odpowiadać twoim zdaniem????Coś nie etycznego napisałem???Coś CIEBIE uraziło że się unosisz.
To co napisałem to fakt który miał miejsce, wiec nie próbuj kierować mnie na inną drogę.
A to ze mi ktoś pomógł za free,to w dobrym tego słowa znaczeniu.
Więc nic Nikomu tłumaczyć nie muszę i nie będę.



Jeśli o tej pomocy napisałeś w dobrej wierze, to ja się Cieszę i obiecuję, że już nic w tym wątku nie napiszę :-)

#38 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 19 listopad 2012 - 05:27

Panowie ja usunę wszystko ba nawet nie będę wklejał i wyciągał nowych brudów,bo mnie to nie bawi w ogóle,tylko na razie czekam potulnie jak baranek na odpowiedź co robimy z używką ,Kolega siedział wczoraj cały dzień na forum znalazł czas na odpowiedź w dziale nie polecam siebie,ale żeby odpisać na jedną z wiadomości prywatnych lub wyjaśnić mi co i jak robimy to najzwyczajniej to olał.I jak mam się nie denerwować co jak co ale mi zarzucali wiele ale w porównaniu i odniesieniu do tej sprzedaży to parę myśli nasuwa się samych.Bo albo mi ktoś w końcu odpiszę czy mogę oddać tą używkę albo będzie nadal kłótnia. psd27 nie chodzi o smarowanko chodzi o kołowrotek który miał być nowy dałem za niego 900zł a okazało się że to używka i dość zużyta (ciekawe jak byś Ty się zachował) na pewno tak byś tego nie zostawił,chodzi po trybach na mechanizmie i ma szpulę uszkodzoną i jak tu plećki używać :(

Trzymamy się tematu co z tą Daiwą do diaska ?

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 19 listopad 2012 - 05:48


#39 OFFLINE   blackabyss

blackabyss

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 11:02

Jak jestes rozczarowany to zwyczajnie odeslij, koszty wez na siebie i tyle w temacie.
Ja niejednokrotnie kupilem np: kolowrotek, ktory zwyczajnie mnie rozczarowal. Poza jednym czy dwoma wyjatkami sprzedawca bral sprawe na klate. Zreszta sam czasem sprzedaje cos uzywanego i staram sie zawsze zastrzec, ze w przypadku braku satysfakcji sprzet mozna zwrocic w ustalonym czasie - dla mnie tak sie powinno postepowac z kazdym uzywanym towarem.

#40 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 19 listopad 2012 - 15:47

No widzisz ja tu nikogo nie oskarżam,na atak reaguje atakiem.Chce po prostu oddać używany kołowrotek nie robiąc przy tym wielkich kłótni ale nie można olewać kupującego i mu nie odpisywać.Nie długo będzie tak,że będziecie mnie szykanować za czelność zwrócenia uwagi,że się w ogóle odezwałem ,tak nie może być.Jak i od mojej osoby oczekiwano uczciwości tak i ja oczekuje ją od innych.Parę uwag wziąłem do serca i na razie nie mam problemów,jak był w jednym przypadku to zadeklarowałem się na zwrot pieniążków.I pisałem z kupującym chciałem aby odesłał maszynę.Nie chcę cały czas męczyć innych tematów chciałbym się dowiedzieć co z tym przypadkiem robimy i tyle.