Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kupię Daiwe Fuego nową ale nie używaną Batsona Rx8 2-10g XST1141F


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
210 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 22 listopad 2012 - 20:19

Panowie tak to juz jest z uzywkami, nie jeden musial przelknac gozka pigolke porazki.Czekal na super zajebisty kreciol bez luzow wad itp a dostaje maszynke +liczydlo zeby tryby sobie policzyc i jedyny plus tego ze o dziwo wszytskie zeby sa ziec nie jest tak zle :) moim zdainem wszytsko w watku zostalo powiedziane.To jak w watku o firmie przewoznicy wedkarscy.Ktos im zarzuca brak rzetelnosci a oni bronia sie jednym postem i wiara w to ze dobre imie wystarczy.Nikt na tym forum nie jest idiota i wyciaga sam wnioski.Kolega @zorro sie nie broni mimo tak ostrych zarzutow,moze nie ma nic na obrone a moze mu wstyd a moze wie ze sie nie musi bronic,ale my tego nie wiemy,Kolega @TMedic3hs tez sie troszke pograzyl mowiac ze krecil waly na innych,bardzo odwazne choc glupie ale za to meskie,bo jak powiedzial czegos sie nauczyl.Watpie aby ktos kupujac nowy kolowrotek za duza kase,chcial krecic jakies waly,raczej by sie cieszyl jak dziecko z udanej transakcji.To ze tu piszemy niczego nie zmieni,nikogo do niczego nie zmusi.Ja ze swojej strony apeluje do zdrowego rozsadku kolegi ktory miesza i wprowadza zamieszanie na forum czyniac je targowiskiem z przekupkami, aby sie ogarnal zachowal sie po mesku i raz na zawsze zakonczyc temat.To jest forum poswiecone pasji a nie kolorowe pisemko dla plotkarzy szukajacych sensacji latwych pieniedzy i wszechuwielbienia ze strony innych forumowiczow

#62 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 listopad 2012 - 20:43

Zgadzam się mądre słowa, ale z wałami to przesadziłeś ja sugerowałem tą nie szczęśliwą SS2,gdzie zadeklarowałem się oddać pieniądze.
Nie szukam sensacji,szukali jej inni mowa o domniemanych oszustwach jakie robiłem niby,potrafili przez 4 lata sprzedaży jebać mnie za 2 przypadki gdzie chciałem załatwić sprawę jak należy (oddając pieniążki)
dwa naśmiewali się,że sprzedaje wazelinę choć capy nie mieli jej w rękach pomówienia i oskarżenia za wodzą przenajświętszego ...
Dlaczego tu napierdzielam bo jestem zdesperowany brakiem odpowiedzi wyjaśniających i jakiego kolwiek zainteresowania ze strony sprzedającego na moje privy .
Ten czarny smar miejmy nadzieje przybliżył nam obraz sytuacji.

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 22 listopad 2012 - 20:50


#63 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15611 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 listopad 2012 - 20:54

To nie jest rodzaj zemsty na Zorro? Nie przepadaliście za sobą. Nie trzeba było tego wyjasniać na forum. Telefon pan Tomasz zdaję się że ma.

#64 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 listopad 2012 - 21:04

Broń Boże,zemsta najzwyczajniej świecie szkoda mi prawie tysiaka na kołowrotek w takim stanie.Czy widzieliście na forum,żebym zaczynał jakieś zaczepne posty,ten może być tak traktowany jako pierwszy ale nim nie jest kocham maszynki Fuego i tak jak było napisane zacierałem rączki na kolejny taki egzemplarz w moich filmikach tylko tych maszyn używam tak mi przypadły do gustu.A telefon raz mi Zorro do siebie podawał ale niestety nie zapisałem ale jeżeli do jutra nic nie odpiszę będę starał do niego dodzwonić bo już nie widzę innego wyjścia :(

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 22 listopad 2012 - 21:05


#65 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 22 listopad 2012 - 21:04

Zdaje sie ze nie odbiera.A to tez przemawia na jego niekorzysc.To troche takie niedojrzale.Kupil chlopak mlynek i mimo ze nie znam zadnej ze stron to kolege @zorro uwazalem za naprawde fachowego czlowieka, jednak po tych zajsciach nie odwazylbym sie od niego niczego kupic.A tak bez wazeliny to od kolegi @godski kupilem mlynek i tranzakcja wygladala jak miala wygladac.Telefon rzetelne odpowiedzi na pytania i sprzet zgodny z zapewnieniami, paczka otworzona przed placeniem za zgoda kolegi.Obylo sie bez uwag na forum bez zarzutow.Da sie??da ;)

#66 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 listopad 2012 - 21:09

Widzisz dla mnie to też dziwne bo o dziwo miałem dobre zdanie o Zorro :) Nawet po tych rozróbach paru.Szkoda,że nie wziąłem paczki za pobraniem i do tego za zaglądnięciem do środka uniknęli byśmy tego .Pamiętajcie jeden nie wyjaśniony przypadek nie czyni z człowieka złego,ja twierdze,że to ten sam Dobry Zorro tylko dziwi mnie,że się do mnie nie odzywa może obraził się :)Ale to ja powinienem się obrazić bo powinien odpisać na priv a na swoje usprawiedliwienie skopiował stare zdjęcia z przed x czasu i zainsynuował Bóg wie co,w wątku ku chwale adwokatów :) Ja nie szukałem takiego rozwiązania ...

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 22 listopad 2012 - 21:22


#67 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 22 listopad 2012 - 21:16

A co się będziemy chować po privach, zaczęliśmy jawnie, kilku widzów też już mamy...

A że temat robi się rozwojowy, to mamy i sesję rozbieraną innej maszyny "dosłownie kilka razy na rybach":







I teraz całkiem już abstrachując od "kto i co komu wysłał", a stosując tylko skalę porównawczą, to Fuego z PanaTomkowych zdjęć wygląda na tak nowe, że chyba jest jeszcze w połowie taśmy produkcyjnej... :rolleyes:


Może mi ktoś pojaśnić ten post, według mnie Zorro w nim chodzi o to, że wysłał kołowrotek w stanie w jakim przedatawia to TMedic3hs, ale według Zorro ten stan jest jak nowy?


Edit:
Tak naprawdę nie znam, żadnej ze stron, ale gdyby TMedic3hs najpierw "zdobył" nr Zorro i zadzwonił, albo Zorro odrazu zareagował sprawa by nie istniała, a tak mamy telenowele :D

Użytkownik apioo edytował ten post 22 listopad 2012 - 21:18


#68 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 22 listopad 2012 - 21:21

Przecież nr tel Zorro jest przy jego nicku ;)

#69 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 22 listopad 2012 - 21:23

A co sie tyczy kolegi @TMedic3hs to jest to osoba mi obojetna z wzajemoscia, nie znam i nie staje po jego stronie.Widzialem jednak filmiki jego autorstwa na yt i pomijajac to co mowi :) bez urazy to widac ze chlopak naprawde zakochany jest w sprzecie wedkarskim i ma super kolekcje mlynkow.

#70 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 22 listopad 2012 - 21:23

Przecież nr tel Zorro jest przy jego nicku ;)


Hahaha, dobre :D

#71 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 listopad 2012 - 21:32

Wiem,poczekam do jutra i będę dzwonił.Kocham wędkarstwo i nie robił bym jakiś spisków między nami Wędkarzami,kto mnie zna ten Wie.Wyłożyłem kawę na ławę choć nie chciałem,i miałem nadzieje załatwić to wszystko poprzez privy nie przyniosło to rezultatu dlatego stało jak się stało.Jak już pisałem gdyby miał zamiar zemną się porozumieć Zorro na pewno by to zrobił wolał nagłośnić sprawę w Serwisie i Amen, miał czas odpisać mi,nie odpisał na żadne zapytania,pytania i wiadomości tak więc niech do Was to dotrze !

Grunwald1980 dobrze,że przypomniałeś mi na czym nasza Pasja polega bez względu na jutrzejsze telefoniczne rozstrzygnięcie sprawy z Zorrem do jutra postaram się aby zakończyć i usunąć ten temat ja nie zbiednieje od tych 900zł a na forum które cenie uspokoi się i będzie bez nerwowo pozdrawiam

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 22 listopad 2012 - 21:35


#72 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 22 listopad 2012 - 22:07

Czyżby wreszcie zbliżał się koniec noweli "Zorro Reel"? :rolleyes:

Załączony plik  $T2eC16h,!zEE9s3!Z)+DBQFfIGTBy!~~60_57.jpg   42,46 KB   76 Ilość pobrań

#73 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 22 listopad 2012 - 22:35

@makamba, oj umiesz ty się posługiwać internetem... :)

@TMedic3hs, a chociaż zapakowany ten kołowrotek był przyzwoicie? Jeśli tak to choćby z tego można się już cieszyć, bo byli tu i tacy, co Stradic'i bez pudełka w kopertach bąbelkowych wysyłali :)

#74 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 22 listopad 2012 - 22:58

@makamba, oj umiesz ty się posługiwać internetem... :)

@TMedic3hs, a chociaż zapakowany ten kołowrotek był przyzwoicie? Jeśli tak to choćby z tego można się już cieszyć, bo byli tu i tacy, co Stradic'i bez pudełka w kopertach bąbelkowych wysyłali :)


Niestety i ja doświadczyłem takiej przesyłki, tylko i wyłącznie koperta bąbelkowa. Nie wiem jak to sie stało ale kołowrotek był cały i zdrowy. Jednak sam widok takiej przesyłki mnie zamurował.

#75 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 23 listopad 2012 - 03:57

E tam zamurował ;) Ja ostatnio od listonosza odbierałem przesyłke to o mało nie osiwiałem.
Patyk zapakowany w firmowy pokrowiec i owinięty folią :angry:
A sprzedawca zapewniał ze bedzie porządnie zapakowany. ZGROZA :lol:

#76 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 23 listopad 2012 - 05:51

Nie,zapakowaniu nie mogę nic zarzucić a raczej pochwalić ale tylko to :) reszty już nie komentuje.
Szkoda,że się do mnie nie odezwał przez tyle czasu bo już by było dawno po sprawie i wszystko było by Top secret :)

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 23 listopad 2012 - 05:55


#77 OFFLINE   sebson

sebson

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1274 postów
  • LokalizacjaKielce
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:M.

Napisano 23 listopad 2012 - 16:51

Ja kiedyś wysyłałem woblerka zapakowanego w kopertę bąbelkową do kolegi z forum.
Wyobraźcie sobie że znalazł go w swojej skrzynce pocztowej solo tj. bez koperty bez pudełka taki golas był :D

#78 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 24 listopad 2012 - 15:00

Panie TMedic3hs prosze zrobic fotki kolowortkow Pana i Pana brata ! obok siebie !! z kilku stron !! pozdrawiam

#79 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 24 listopad 2012 - 15:00

i oczywiscie wstawic tutaj na forum !!

#80 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 24 listopad 2012 - 15:25

Ojj, zaczyna się robić ciekawie ...