Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kupię Daiwe Fuego nową ale nie używaną Batsona Rx8 2-10g XST1141F


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
210 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   TMedic3hs

TMedic3hs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 726 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomasz

Napisano 24 listopad 2012 - 15:38

Oczywiście nie ma problemów choć na prawdę nie wiem co to pomoże,przecież widzicie ewidentnie używany czarny smar na zdjęciu przedstawionym przez Zorra,nowe maszyny mają jasny i nie plują nim :) Ale z całą przyjemnością i satysfakcją zrobię zdjęcia !


Chciałbym przytoczyć tu zdanie cytując Kuba Standera z tematu serwis zamknięty i amen

"Ja myślę, że każdy kto prześledził radosną twórczość specjalisty od oleju wazelinowego i działalność Zorro do tej pory jest w stanie wyrobić sobie zdanie na ten temat.
Szczególnie mając w pamięci akcję wazelinową sprzed jakiegoś czasu. Cóż, Zorro chyba nie wyczuł haczyka... "


Po pierwsze to Ty człowieku nie myślisz bo jak by tak było, to nie robił byś fałszywego pomówienia nie mając tego w ręce i nie kupując co idzie za tym używając,żadna z osób,która pisała obraźliwe teksty i wymyślała wyimaginowane pomysły z dupy,tak by tylko mi zaszkodzić nie posiadała tego w rękach wirtualnie okrzyknęli ,że jest to wazelina i przylepili mi łatkę cwaniaka i oszusta.To tak się robi oskarża ludzi na widzi mi się .Poszliście jak baranki za Pasterzem ale to człowiek i nie ma nie omylnych postaci,urządził sobie teatrzyk na złość w jebanym zakłamaniu bo mu chyba osobowość tak podyktowała .Bo ja w życiu bym nie wymyślał bujd wyssanych z palca.Tłumacze to Tym,że dłużej się znacie i jeden drugiego adoruje jak w podstawówce .
A mówicie , cwaniak bo najpierw pierwsze poszły za darmo a potem chciałem 1zł bo przynajmniej chciałem aby się zwrócił koszt pudełek plastikowych.Ale pisali tak jak bym wołał 20zł od flakoniku :) Żal dowali my mu ile się da będzie fajnie !

Użytkownik TMedic3hs edytował ten post 24 listopad 2012 - 16:05


#82 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 24 listopad 2012 - 16:12

A tak w ogóle jest jakiś finał? dzwoniłeś?

#83 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 24 listopad 2012 - 17:02

Medics, jako ze wywołałeś mnie do tablicy a swoją działalnością na forum aż się o to prosisz, to napisze ci bardzo łopatologicznie i szczegółowo Wybacz, ale nie posiadam zbyt wielu nadziei, na jakąś sensowną odpowiedź, zwykle z twojej strony pojawia się jakiś bezładny bełkot, jakby sformułowanie kilku zdań z interpunkcją i podstawowymi częściami mowy było zbyt trudnym zadaniem,
Sam się przyznałeś, ze zrobiłeś w balona jednego z kolegów. Jak się kapnął, usiłowałeś odkręcić.
Akcja z olejami była cieniuteńka, bo jednak je sprzedawałeś po pierwszych kilku sztukach, o czym zapominasz jak widzę napisać. Plus, o ile pamiętam najpierw było to "to samo co Shimano", chwilę później "takie samo jak Shimano" a na końcu jeb "sprzedam resztę oleju wazelinowego za psią kasę" . Wcześniej miał być zajebistym high-endowym cudem, dostępnym dla nielicznych, okazał się być lokalnym wyrobem zakładów chemiczny w koziej wolce. Byłbyś z nami wystarczająco długo, to byś historię łożysk z Kraśnika najlepszych na świecie znał, a tak... musisz poszukać po forum, może jeszcze gdzieś to jest.
Oczywiście jak sprawa się rypła usiłowałeś obrócić kota ogonem, że niby to tylko testujesz czujność i takie tam pierniczenie. Nie wiem kto kupuje takie historie, ale chyba troszkę nas nie doceniasz.
Zorro zalazł ci za skórę, bo obnażył ściemę którą tu robiłeś. Dziwię się, że dał się złapać na haczyk, bo ja bym Ci nic nie sprzedał, z powodu właśnie Twojej "radosnej twórczości". Właśnie dlatego, by uniknąć podobnych akcji, które myślę że nie tylko dla mnie ale i wielu kolegów na forum są szytą grubymi nićmi ściemą, słabo trzymającą się kupy. Szczególnie w sytuacji, kiedy Twój brat posiada identyczną maszynę od lat, a Zorro wstawił fotki kręciołów znacząco odbiegające od zdjęć które wstawiłeś ty.
Ja pewnie jestem i stronniczy, i naiwny, ale mając do wyboru wersje kogoś kto jednego z forumowiczów zrobił w balona, reszcie usiłował wcisnąć coś co nie miało z deklarowaną firmą nic wspólnego, a z drugiej strony człowieka który sprzedał naście jak nie lepiej kręciołów ludziom z forum, serwisował za free czy za symboliczną kasę, wysyłał dobre, sprawdzone smarowidła a nie usiłował konfekcjonować i sprzedawać w pojemniczkach ordynarny olej po kilka zł za dużą butlę - wybacz, ale raczej wierze w to, że znowu, również z ta akcją coś jest nie tak na Twoim końcu.
Po prostu, mam prawo ci nie wierzyć, ponieważ do tej pory działałeś w sposób, który dla mnie jest nie przejrzysty i przypomina zwykłe kombinatorstwo.
I jest to moje prawo, by nie łykać Twojej wersji, gdyż do tej pory dowodów jako takich NIE przedstawiłeś. Nie jestem przekonany, że foto które wstawiłeś to Twój kręcioł, kupiony od Zorro, a nie kręcioł Twojego brata - posiada identyczny - jak sam napisałeś, i używa od dawna.
Zamiast się pieklić i pyszczyć - przedstaw dowody. I nie skacz mi do oczu, za to że grzecznie nie wciągam czegoś, co dla mnie jest zwykłą ściemą. Jak pisałem - mam do tego prawo. Uważam, ze większość kolegów jest w stanie między wierszami to również dostrzec.
Nie dziwię się też reakcji Zorro, który wkleił zdjęcia kołowrotków i nie bierze dalej udziału w żałosnej próbie linczu, którą chcesz to wywołać. Też bym z Tobą w takiej sytuacji nie gadał, w życiu są ciekawsze rzeczy.
Bardzo też nie lubię sytuacji, która tu robisz, która dla mnie przypomina zwykłe szczucie i robienie syfu komuś, kto niezbyt jak ma udowodnić, że nie jest wielbłądem a nawet jeśli to robi, jest zakrzykiwany jakimiś bredniami i oczekuje się od niego by udowadniał dalej.
Jak dla mnie - jest to chęć dojebania Zorro, zemsty za to, że w szprychy dobrze rokującego biznesu wstawił kij. Zwykle takie sprawy załatwia się na priv i dopiero gdy nie ma jakiegokolwiek odzewu idzie z tym na forum, a nie wiem kiedy później robi się szczucie i nagonkę którą tu uskuteczniasz. Daje się szansę wyjaśnienia wątpliwości przed próbą linczu, bo zwykle historia ma dwa oblicza. Ale to wśród cywilizowanych ludzi.
I tak na koniec - Zorra ani nie znam, ani w życiu nie spotkałem, nic nie kupowałem, kupować raczej nie będę, serwisuję sam i jest dla mnie podobnie nieznanym userem jak ty. Zadałem sobie trochę trudu i prześledziłem Waszą obecność na tym forum, dużo można z tego wynieść.

#84 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 listopad 2012 - 17:56

Dobre i prawdziwe.

#85 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 24 listopad 2012 - 18:12

Amen ;)

#86 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 listopad 2012 - 18:15

Amen ;)

Amen ;) .

#87 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 24 listopad 2012 - 18:18

Amen ;) .

Amen ;) .

#88 OFFLINE   krokop

krokop

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 558 postów
  • LokalizacjaHannover
  • Imię:Zbigniew

Napisano 24 listopad 2012 - 18:37

Argument porownania do Brata byl kluczem !! Nastepnie kolor smaru byl dopelnieniem 100 procentowym !! Psychologi nie da sie oszukac !! Pozdrawiam

#89 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2673 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 listopad 2012 - 18:39

Dobre i prawdziwe.AMEN ;) .

#90 OFFLINE   suli102

suli102

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 468 postów
  • LokalizacjaDerby/Glogow

Napisano 24 listopad 2012 - 18:57

Cwaniakow nie brakuje i niczego sie nie uczą.Amen

#91 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 24 listopad 2012 - 19:02

Żywcem linczowanie :lol:

#92 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 24 listopad 2012 - 19:05

I "karną babę" mu dać jako ostrzeżenie! :lol: ;)

Załączony plik  images.jpg   11,09 KB   100 Ilość pobrań

#93 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 24 listopad 2012 - 19:15

A płonący krzyż będzie...? ^_^

#94 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 24 listopad 2012 - 19:21

No i przypalanie rozgrzanym żelazem :P

#95 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1022 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 24 listopad 2012 - 19:31

Panie Tomku Pan się nie boi,cały naród murem za Panem stoi :)

#96 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 24 listopad 2012 - 19:47

I "karną babę" mu dać jako ostrzeżenie! :lol: ;)

Załączony plik  images.jpg   11,09 KB   100 Ilość pobrań


Nieeeeee, bo jeszcze ją na smar przerobi i w buteleczkach będzie sprzedawał. ;) :P :lol: :lol:

#97 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 24 listopad 2012 - 20:18

Swoja drogą kupować cokolwiek od gościa,który ma 7 słownie siedem negatywów na 312 na alledrogo toż to trzeba być samobójcą :ph34r:

#98 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15615 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 listopad 2012 - 20:20

Fakt . Ja mam na koncie firmowym prawie tysiąc samych pozytywów a na prywatnym 200.

#99 OFFLINE   w.d.wobler

w.d.wobler

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 546 postów

Napisano 24 listopad 2012 - 20:23

Fakt . Ja mam na koncie firmowym prawie tysiąc samych pozytywów a na prywatnym 200.

;)

#100 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 listopad 2012 - 20:45

Fakt . Ja mam na koncie firmowym prawie tysiąc samych pozytywów a na prywatnym 200.

Andrzej bo jak nikogo w h...a nie załadujesz to CI negatywa nie wystawi.Proste to jak gwóźdź!!!!!!!!!!!