Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kupię Daiwe Fuego nową ale nie używaną Batsona Rx8 2-10g XST1141F


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
210 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 24 listopad 2012 - 20:48

Najgorsze jest to ze wielu dalo wciagnac sie w ta gierke z jednej strony szukajac sensacji z drugiej ofiarujac wspolczucie i zrozumienie.Ja sam nie wiem kto kreci i prawde mowiac gdyby @zorro zechcial zabrac glos w temacie byloby to dobre dla wszytskich sledzacych ten watek.Jakby nie bylo kilka osob sie zaangazowalo i wypowiedzialo wiec sprawa tez dotyczy ich.O ile zdarzaly sie przypadki ze ktos komus sprzedal jakas lipe to jeszcze nie slyszalem aby ktos kupil cos dobrego i wkrecal ludzi ze sam zostal wykrecony.Nawet bym nie przypuszczal ze mozna miec taki tupet aby cos tak iscie szatanskiego zaplanowac.Uwazam ze wazne jest aby forumowicze poznali prawde i wyciagneli wnioski bo to naprawde moze okazac sie gruba sprawa.W zaleznosci od kolejnych wpisow ludzie staja sie coraz bardziej skolowani a to nie o to chodzi by dac sie wciagnac w gierke i zrobic z siebie kukielke w tanim teatrzyku.Mam nadzieje ze temat sie rozstrzygnie,ktos sie opamieta i wydusi z sibie slowa, moja wina,,,,To naprawde smutne i przykre.Wedkarstwo to zbyt piekny sport by grac tak nieuczciwie,forum powstalo po to aby sobie nawzajem pomagac a nie zerowac.

#102 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2673 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 listopad 2012 - 20:51

Pamięta jak będąc dzieckiem z wypiekami na twarzy oglądałem film 'Zorro. :) Film o szlachetnym bezinteresownym wojowniku, który pomagał swoim przyjaciołom i walczył z ich wrogami.Pamiętam gdy byłem już młodzieńcem oglądałem film ' Doktor Jekyll pan Hyde" :angry: .Jeśli ktoś próbuje mi wmówić że Zorro to tak naprawdę Jekyll-Hyde to chyba pomylił bajki.Ja wiem kto jest kto.Pamiętam że przeciw filmowemu Zorro też knuto intrygi.On jednak zawsze zwyciężał , a prawda wychodziła na jaw.Pamiętam też że Zorro zawsze wracał gdy tylko był potrzebny! :D :D :D

Użytkownik pisarz edytował ten post 24 listopad 2012 - 21:04


#103 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2536 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 24 listopad 2012 - 21:21

Pamięta jak będąc dzieckiem z wypiekami na twarzy oglądałem film 'Zorro. :) Film o szlachetnym bezinteresownym wojowniku, który pomagał swoim przyjaciołom i walczył z ich wrogami.Pamiętam gdy byłem już młodzieńcem oglądałem film ' Doktor Jekyll pan Hyde" :angry: .Jeśli ktoś próbuje mi wmówić że Zorro to tak naprawdę Jekyll-Hyde to chyba pomylił bajki.Ja wiem kto jest kto.Pamiętam że przeciw filmowemu Zorro też knuto intrygi.On jednak zawsze zwyciężał , a prawda wychodziła na jaw.Pamiętam też że Zorro zawsze wracał gdy tylko był potrzebny! :D :D :D

Głębiej w cztery litery wejść się chyba już nie dało.

#104 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 24 listopad 2012 - 21:21

Takie sprawy zawsze są przykre.Też nie tak dawno miałem akcję jak mnie i innych taki miś z Rzeszowa chciał naciąć, szybka akcja zrobiła swoje.

#105 OFFLINE   kolo575

kolo575

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad rzeką :)
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2012 - 21:26

Swoją fuego 2500 kupiłem od
chub norris jako używkę i kręcę już nią z rok więc nie wiem do czego pijecie ale fotki moge zrobić ...
ale myśle że potwierdzi że nie jest to kołowrotek z załączonego zdjęcia.

Użytkownik kolo575 edytował ten post 24 listopad 2012 - 21:51


#106 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 24 listopad 2012 - 21:27

Głębiej w cztery litery wejść się chyba już nie dało.


Brawo! A myślałem, że tylko mnie to drażni. Pomijając to ile osób jest jasnowidzami

#107 OFFLINE   kolo575

kolo575

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad rzeką :)
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2012 - 21:42

...

Użytkownik kolo575 edytował ten post 24 listopad 2012 - 21:43


#108 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2673 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 listopad 2012 - 22:07

Brawo! A myślałem, że tylko mnie to drażni. Pomijając to ile osób jest jasnowidzami

Są tacy którym bardzo zależało ,by Zorro wrócił.I wrócił.Powody odejścia podaje bardzo prozaiczne [Serwis zamknięty]. Faktycznie trochę mnie za bardzo poniosło.Ale to wina że jestem Pisarz.Urażonych przepraszam.Na szczęście koledzy czuwają i delikatnie zwrócili uwagę. :) :D

Użytkownik pisarz edytował ten post 25 listopad 2012 - 08:39


#109 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 24 listopad 2012 - 22:16

Chyba zbyt emocjonalnie to odebrałeś, bo przepraszać to nie masz za co heh ;) ;)
  • Negra lubi to

#110 OFFLINE   kolo575

kolo575

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad rzeką :)
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2012 - 22:18

Wszyscy powinni być happy bo "mistrz" wrócił
cel uswieca środki !

Nawet kosztem zgnojenia kogoś innego ...Nawet jeżeli ma rację ...

Użytkownik kolo575 edytował ten post 24 listopad 2012 - 22:19


#111 OFFLINE   kolo575

kolo575

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad rzeką :)
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2012 - 22:24

A nikt nie wspomniał że @Z..o miał tych Daiw chyba z 10 bo o ile sie nie mylę sprzedawał je od 2008r odsyłam do archiwum allegro .I nawet foty podobne ...I skąd pewność czy te zdjęcia nie są z przed np. 2-3 lat ?..

Użytkownik kolo575 edytował ten post 24 listopad 2012 - 22:35


#112 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 24 listopad 2012 - 22:38

Wynajmijcie sobie Monka niech zbada tą sprawę, oddajcie części do analizy do speców z NSCI potem spotkajcie się w sądzie by usłyszeć wyrok!

Gdzie jest ADMIN podobno dochodzenie spraw na własną rękę jest zabronione publicznie, a tu już 6 stron bicia piany z czego i tak nic nie wyniknie.

Brat przestał pisać ze swojego konta czy pisze teraz ta sama osoba z konta brata niby w jego imieniu???

Powiem Ci jedno zakupiony towar możesz zawsze zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny jeśli tego nie zrobiłeś nikt nie uzna Twoich zdjęć i innych argumentów, że to nie był ten kołowrotek. Miałeś bardzo dużo czasu by go zamienić, więc skończcie już te dochodzenia, bo strony zainteresowane reprezentuje tylko jedna osoba co mija się z celem dalszego toku postępowania.
  • Kuba Standera lubi to

#113 OFFLINE   piotrrd

piotrrd

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 551 postów
  • Lokalizacjasokółka

Napisano 24 listopad 2012 - 22:42

Powiem Ci jedno zakupiony towar możesz zawsze zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny jeśli tego nie zrobiłeś nikt nie uzna Twoich zdjęć i innych argumentów, że to nie był ten kołowrotek.


Nic dodać nic ująć.

#114 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2673 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 listopad 2012 - 22:46

Wszyscy powinni być happy bo "mistrz" wrócił
cel uswieca środki !

Nawet kosztem zgnojenia kogoś innego ...Nawet jeżeli ma rację ...

Myślę że wszyscy którzy się tu wypowiadają chcą dojść do prawdy.Faktycznie wszystkie wypowiedzi są tendencyjne w tą lub drugą stronę .Wszak to jest wolny kraj i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Na pewno nie chodzi o to by kogoś zgnoić,jeśli tak to odczuwasz to znowu przepraszam.To że Zorro wrócił pomoże dojść tej prawdy .Dlatego należy się chyba cieszyć .

Użytkownik pisarz edytował ten post 25 listopad 2012 - 00:11


#115 OFFLINE   dawm84

dawm84

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 111 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 listopad 2012 - 22:49

@Redzi,
z tym zwrotem w 10 dni to nie do końca tak jak piszesz. W tej konkretnej sytuacj takiej możliwości autor nie ma bo jego sytuacja nie ootyczy relacji sprzedawca - kosnument.

Użytkownik dawm84 edytował ten post 24 listopad 2012 - 22:49


#116 OFFLINE   kolo575

kolo575

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad rzeką :)
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2012 - 22:57

Nie, pisze to we własnym imieniu. Brata obecnie nie ma a widze że posty sie posypały .W przeciwieństwie do Was miełm ten kołowrotek w rękach ...I moje zdanie na ten temat jest w pełni uzasadnione .

Użytkownik kolo575 edytował ten post 24 listopad 2012 - 22:57


#117 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 24 listopad 2012 - 22:58

Hmmmm... Tak się kociłem i kociłem, i tak nie miałem przekonania, pisać nie pisać, gimnastykować się czy nie gimnastykować..?
Ale chyba jednak...
Generalnie, to chyba wszyscy mogą być troszkę skołowani i wcale Wam się nie dziwię... Ja tam może nie "zdezorientowany" ale jestem w tej lepszej sytuacji, że na "interiowej" poczcie mam "całokształt korespondencji" z Panem Tomkiem i jego Bratem z ostatnich trzech lat, a na jerkowej poczcie też małe "conieco"...
No i jak doszliśmy do etapu "Pasterzy" i "jebanego zakłamania"...
Myślę, że ciężko pisać o TEJ transakcji bez wtrącenia tego i owego ze wspomnianych "archiwaliów". Nie mogę powiedzieć, że pasjami jakoś przepadam za Panem Tomkiem ale nie jako człowiekiem (bo może w domu, na co dzień jest miły, uśmiechnięty, uczynny, dokarmia bezdomne koty, no może, to lux człowiek) tylko trochę mi nie po drodze z jego podejściem do drugiego człowieka... I z wyznawaniem filozofii Kalego, i z ciągnięciem kołdry w swoją stronę, i z przeliczaniem WSZYSTKIEGO na złotówki, i z niepohamowaną chęcią wydojenia mleka nawet ze zdechłego byka...
Trochę poznałem tę filozofię przez trzy lata naszych "kontaktów handlowych". Gdy cokolwiek ze swych rupieci wystawiałem na "pewnym portalu aukcyjnym", to po paru minutach - "jaka minimalna" i "jaka minimalna". Po odpowiedziach w stylu "a ile by Pan Szanowny zaoferował?" rozmowa się urywała... :rolleyes: Jedynie przy "zalakowanym" turku-X 3500C troszkę podyskutowaliśmy, nawet i Pan Kolo się włączył. Napisałem, że cena minimalna, to "równowartość 550$". Pan Kolo zaoferował 400 złotych :) , Pan Tomek 450, też złotych :) . Odpisałem, że 450, to trochę "przykrótko", a w odpowiedzi Tomek "poderwał się" na "ostatecznie dam 480" :D... Trochę, to wzbogaciło w mej wyobraźni "portret psychologiczny" "oferentów". Pomijając różne różności i "jaki kto tam jest", i "kto od kogo", to mnie osobiście byłoby trochę wstyd składać innym takie propozycje, bo to nieomalże tak jakbym chciał ich okraść... No trochę chyba głupio..?
A teraz rzeczone Fuego 2500. Pan Tomek chyba jeszcze w lipcu już je kupował po raz pierwszy. Chyba 7 czy 8 lipca napisał, że 10 zrobi przelew. Poczekałem równy miesiąc, a w tym czasie "zero kontaktu", nawet "pocałuj mnie w..." (to tak na zarzut, że bywam na forum i się nie odzywam :D ). Teraz też jakoś 29 października poprosił o "dane przelewowe". 1 listopada napisał, że DOKONAŁ przelewu. Prosił też o szybką wysyłkę :) . Szóstego zapytał czy "kasa już doszła", ja na to, że "poprzednio szła miesiąc, a teraz minął zaledwie tydzień", Pan Tomek na to, że jak dojdzie, to prosi o szybką wysyłeczkę, a ja na to, że poczekam jeszcze do jutra... No i siódmego listopada pieniądz doszedł, tak na marginesie wysłany też siódmego... :rolleyes: Ósmego paczkę wysłałem, w końcu człowiek prosił "szybko" i tyle...
Resztę już wszyscy znają. Trzynastego mamy "pokaz slajdów"... Piętnastego, "na priv", "informacja o wpisie na forum"...

I abstrahując od całej sytuacji, to jest majstersztyk i czapki z głów!
Jak się Zorro "odmieni", to znaczy, że wysłał syf. Jak się Zorro nie zechce odmienić, to znaczy, że sam jest syfiarz i oszust, bo przecież wszyscy "widzieli na obrazkach"... :rolleyes: I co by Zorro nie zrobił, to i tak jest ugotowany.. :lol: :lol: :lol: No i trochę jest, bo żeby teraz "nie wiem co", to smrodzisko i tak pozostanie... :wacko:
A teraz trochę odbijemy z backhand'u.
Gdybym Panu Tomkowi sprzedawał używkę, to zapewniam (mocno nieskromnie), że NA PEWNO nie czułby żadnych "zgrzytów-srytów", a raczej nie wiedziałby, że w środku jest jakaś przekładnia i gdyby to miała być maszyna łowiona, to pewnie bym to napisał... :lol: :lol: :lol:
Przez chwilę nawet się zastanawiałem czy faktycznie, mimo wszystko nie "odwrócić" tej transakcji ale od razu przypomniał mi się motyw SS-II Pana Rajfla ("kilka razy na rybach") i całkowity brak pewności, że nie dostanę podobnego "składaka".. :rolleyes: . I co? Potem ja mam opisywać to na forum..? Przecie "wysłałem grata, to i grata dostałem".. :lol: :lol: :lol:
No i takie tam...

A wszystkich Panów serdecznie przepraszam za "tę akcję" i swoją, chyba nadal bezdenną, głupotę i "wiarę w człowieka".. :)

#118 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 24 listopad 2012 - 23:01

Nie tak do końca, gdyż jakby na to nie patrzeć transakcja została zawarta. Kolega otrzymał kasę na co są na pewno kwity z przelewu, a drugi kolega otrzymał towar za który zapłacił. Więc zależność sprzedawca - konsument zachodzi. W każdej takiej sytuacji masz prawo do zwrotu towaru jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań, a jeśli się nie mylę to na forum rozmowa się toczyła w tej sprawie kupna (gdzieś mi to mignęło że panowie o tym rozmawiali). Nie wiem jak się dogadali, ale na pewno rozmowy prywatne też jedna ze stron powinna mieć.

#119 OFFLINE   kolo575

kolo575

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad rzeką :)
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2012 - 23:05

Wszytsko elegancko ale co ma piernik do wiatraka , wtrącił Pan w tą wypowiedż swoje 5 gr . Że pytam ile za krecioł to nie znaczy że jestem oszustem , no chyba że mamy inne zdanie .??? Jak sprzedawałem nówke strdica 3000X ktoś mi zaproponował 200zł no i ma do tego prawo ,ja tylko pisze czy się godzę na ofere czy nie ?Kto pyta nie błądzi ...
Daiwe miałem w rękach i nówka to nie jest , chyba zdawał sobie Pan z tego sprawe .

Użytkownik kolo575 edytował ten post 24 listopad 2012 - 23:11


#120 OFFLINE   kolo575

kolo575

    Forumowicz

  • TWÓRCY+
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaGdzieś nad rzeką :)
  • Imię:Kamil

Napisano 24 listopad 2012 - 23:08

Ma Pan dziwną pocztę ze archiwizuje do 3 latach no ale ok...

Użytkownik kolo575 edytował ten post 24 listopad 2012 - 23:35