Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BIG GAME - popping, jiging


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
365 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3433 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 24 sierpień 2024 - 21:55

2 pytania:

 

1 Czy na Andamanach w Pazdzierniku trzeba sie obawiac komarow (jakies ciuchy. malarony etc?)

 

2 czy wy sie miescicie w 30 kg bagazu w sumie na osobe? Bo mam 3 loty w jedna strone i gdybym chcial osobno wazony bagaz sportowy dolozyc to doplate mi krzykneli 300e w jedna strone. A mocna tuba + 2 wedki 1+1 to chyba z 1/3 jak nie polowa standardowych 30 kg.



#362 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1064 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 26 sierpień 2024 - 15:28

 

2 czy wy sie miescicie w 30 kg bagazu w sumie na osobe? Bo mam 3 loty w jedna strone i gdybym chcial osobno wazony bagaz sportowy dolozyc to doplate mi krzykneli 300e w jedna strone. A mocna tuba + 2 wedki 1+1 to chyba z 1/3 jak nie polowa standardowych 30 kg.

 

Czym lecisz?
Właśnie kończe wyjazd na Mauritius i przyleciałem tutaj Emiratami. W emiaratach na bilet są 2 bagaże po 23kg na osobę (na Afrykę, bo na inne to chyba po 30kg). Jedna skrzynka wtedy idzie na tylko sprzęt wędkarski, a druga na ciuchy ze sprzętem 



#363 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3433 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 26 sierpień 2024 - 16:59

Ostatni lot jest vistara pozostale edihadem. Za vistara:
: *The maximum weight permissible in a single piece of baggage is 32 kg in all cabin classes. Checked-in Baggage should not exceed the sum of the 3 dimensions (length + breadth + height) in excess of 62 inches or 158 cm
  • SzymusS lubi to

#364 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5848 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 30 sierpień 2024 - 11:52

U mnie bagaż to głównie sprzęt wędkarski bo ciuchów to biorę coraz mniej. I tak chodzisz głównie w klapkach i krótkich spodenkach. Niektóre linie obchodzi suma bagażu i ilość nie jest ważna. Trzeba tak się spakować żeby się zmieścić. Zostaje jeszcze podręczny gdzie można zabrać trochę przynęt i kołowrotki. Ja nawet jigi przewoziłem bez kotwic i przechodziły.
  • Darek_W lubi to

#365 OFFLINE   gooral

gooral

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3433 postów
  • Lokalizacjairlandia

Napisano 30 sierpień 2024 - 18:32

Tak. To mam przecwiczone zawsze musze sobie dodac na bramkach 10 minut na odpakowywanie woblerow etc... :) a ciuchy i pare crocksow zwykle uzywam do zabezpieczania bagazu w srodku. ale przy tym sprzecie zaczynam sie spinac z pakowaniem.
pilkery sa ciezkie. Kolowrotki wielkie, a i 2 wedki 1+1w tubie to z 5kg+.
Bede musial na wage wszystko wrzucac po koleji.

Malaria sie nie spinac?

#366 OFFLINE   GregORnot

GregORnot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 156 postów

Napisano 04 wrzesień 2024 - 06:54

Na komary uważaj wszędzie w tamtych rejonach. Ostatnio dengi dużo było w tych rejonach. Kolega z zanzibaru wrócił to coś przywiózł i po dwóch tygodniach umarł, a jego kobita się ledwo wylizała. Na Maledivach byłem w styczniu to tam też kilka osób chorych wróciło..
Poszczep się na co możesz, muga i uważaj żeby cie nic nie wybzykało 😬




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych