Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pstrągi 2024


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   DominikSy.

DominikSy.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 242 postów
  • LokalizacjaOPO BB KAT
  • Imię:Dominik

Napisano 24 lipiec 2024 - 17:18

Pytanie do tych co mają takie piękne zdjęcia z pstrągami, jak to robicie :D ? Ktoś z wami jest, czy macie jakieś statywy na telefon?
Ja zawsze jestem sam, zależy mi aby rybka odpłynęła w świetnej kondycji, rozstawianie statywu i ustawianie, wydaje mi się śmiercionośne dla rybki, tym bardziej w lato, chyba że trwa to 10/20 sekund? 

Pytam trochę z zazdrości i ciekawości  :D bo moje zdjęcia zazwyczaj wyglądają jak wyżej. 

Pozdrowienia dla pstrągarzy  ;)  :D

 

Jak jestem sam, to robię bardzo rzadko zdjęcia,nosze mini statyw lub po prostu ustawiam telefon na plecaku, kamieniu itp.Ryba  w moim przypadku jest nad wodą maksymalnie parę sekund, samowyzwalacz naciskam na tel,podnosze rybe z podbieraka,który zawsze jest w wodzie ,ryba  jest na małej wysokości do zdjęć.Jak się zdarzy ,że pstrąg jest wyjątkowo nieposłuszny to po pierwszej nieudanej próbie już go wypuszczam. Jak jest kolega obok-sprawa jest jeszcze prostsza...Tak jak kolega wyżej pisał-są takie momenty w roku ,że ryby wypinam w wodzie i nawet przez myśl mi nie przyjdzie wyciągać ich na słońce.


  • Darek P i strary lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych