Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery z Bielska

woblery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3679 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 11 listopad 2013 - 15:43

Łamańce 9 cm na sanowe głowatki :ph34r:

Załączony plik  9 cm łamaniec.JPG   76,19 KB   12 Ilość pobrań


  • tpe lubi to

#782 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3530 postów
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Napisano 11 listopad 2013 - 15:46

Łamańce 9 cm na sanowe głowatki :ph34r:

attachicon.gif9 cm łamaniec.JPG

 

Tylko tych głowatek niedługo może w Sanie już nie być... Podobno zagrażają rodzimej populacji troci wędrownej i łososia :o :ph34r:  Spróbuję się jutro dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.



#783 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 15:47

Gdybyś, szanowny @woblerowiec przeczytał uważnie mój wątek od początku wiedziałbyś, że firmę produkującą woblery założyłem w 1989 roku. Po kilku latach ją zamknąłem i zająłem się innymi tematami. Chciałem być bogaty :D

W międzyczasie robiłem z tatą woblerki dla nas i wąskiej grupy przyjaciół. Pracując w zawodach związanych z finansami dobrze zarabiałem, ale źle się czułem. W którymś momencie życia powiedziałem sobie - dość i wróciłem do czegoś, co sprawia mi radość. A że nie mam prężnej i znanej w świecie firmy? Cóż, już nie chcę być bogaty :) Ludzie którzy mnie znają wiedzą, że wolę żyć skromniej, ale spać spokojnie...

 

Co do szczupaków, zdarzyło mi się w życiu zrobić gorsze rzeczy. W tym złowić sporo większego szczupaka, którego miałem zamiar wypuścić, ale chęć zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć była tak silna, że przypłynąłem z nim do brzegu. W efekcie sesji już nie przeżył... Nie zjadłem go - w ogóle szczupaków nie lubię - a że padł, przyjaciel się nim zajął. 

Czy kłusownictwem jest zgodne z regulaminem zabranie ryby z łowiska? To znaczy, że mamy różne pojęcie kłusownictwa. Nigdy nie twierdziłem, że wypuszczam wszystkie ryby. Ba, można znaleźć moje wpisy na których wyraźnie zaznaczam, że ryby jadam. Wypuszczam znakomitą większość z tego, co złowię, nie rozdaję ryb znajomym czy sąsiadom, nie zapycham zamrażarki. Nie szarpię, prądem nie biję, sieci nie stawiam. Taki to ze mnie kłusownik...

 

Fajny pierwszy wpis :) Mam nadzieję, że nie ostatni. Poważnie, cieszę się, że zechciałeś poszukać wiadomości na mój temat. Najgorszą rzeczą w dobie internetu są ludzie, którzy korzystając z anonimowości udają kogoś, kim nie są. Ja nie udaję (za bardzo ;) ), więc nie mam się czego wstydzić B)

 

I na koniec, prośba o to, by nie zwracać się do mnie per "pan" dotyczy wszystkich kolegów (i koleżanki) "po kiju". Równiż tych, którym w życiu podpadłem :)

Janusz daj spokój.Chciał błysnąć no i błysnął złotym zębem.


  • woblery z Bielska lubi to

#784 OFFLINE   dzepetto

dzepetto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 postów
  • LokalizacjaŁężyca

Napisano 11 listopad 2013 - 16:12

Zapytałem o umiejscowienie steru, bo spotykałem się już z religiami, które mówią, że ster ma być w jedym miejscu i nigdzie indziej. ;)
Dla mnie numero uno z Twoich woblerów to "klasyk". Idealny odcień grzbietu wpadający w mój gust. Z nieskrywaną przyjemnością widziałbym jednak Twoją interpretację woblera w kolorze różowym. Moim skromnym zdaniem taki pedałek to pstrągowa kosa :)

Użytkownik dzepetto edytował ten post 11 listopad 2013 - 16:15


#785 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 11 listopad 2013 - 16:33

Zapytałem o umiejscowienie steru, bo spotykałem się już z religiami, które mówią, że ster ma być w jedym miejscu i nigdzie indziej. ;)

To zdecydowanie nie moje wyznanie :D

 

 

Dla mnie numero uno z Twoich woblerów to "klasyk". Idealny odcień grzbietu wpadający w mój gust. Z nieskrywaną przyjemnością widziałbym jednak Twoją interpretację woblera w kolorze różowym. Moim skromnym zdaniem taki pedałek to pstrągowa kosa :)

Najpierw poważnie. Małe rybki, gdy czują się zagrożone, zmieniają kolor grzbietu na szary. Próbując to naśladować łatwo przedobrzyć i uzyskać kolor czarny. Dzięki za docenienie moich starań.

 

Teraz z lekkim przymrużeniem oka:

Ale różyk taki bardziej cielisty, czy majtkowy? I ze zwykłą różową poświatą, czy może bardziej niebieskawą? Wstążeczkę dołączyć? :)



#786 OFFLINE   dzepetto

dzepetto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 248 postów
  • LokalizacjaŁężyca

Napisano 11 listopad 2013 - 16:40

Raczej różowe majteczki na różowej landrynce z wstążeczkami i koronkami. Do tego parę czarnych groszków. Co poradzę- tak lubię :)
  • woblery z Bielska lubi to

#787 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 11 listopad 2013 - 19:46

......bo skoro ma Pan fach w rekach i Wielką wiedzę....w produkcji woblerów,to dlaczego nie jest Pan posiadaczem dużej czy małej jak kto woli,ale produkującej i  znanej firmy od co najmniej kilkunastu jak nie dziesięciu lat...Tak ja wiele innych małych firm jedno lub kilu osobowych,wytwarzających rękodzieła w postaci woblerów...a jest ich w Polsce nie mało....../coś tu  pachnie..../ 

 

No dobra, skoro urazy poszły w niepamięć i mam nowego kolegę, pora wstawić się za Nim, przysparzając sobie jednocześnie ( mam nadzieję ) nowego wroga. Żeby było ciekawiej.

 

Słuchaj Woblerowiec, Twoje pytanie było co najmniej niestosowne, żeby nie powiedzieć głupie i bezczelne.

Co Cię obchodzi prywatne życie Janusza, jego sposób zarabiania pieniędzy i dbania o codzienny chleb??? Podobają Ci się januszowe woblery to je kupuj, a jak nie to nie kupuj. Ale nie zadawaj osobistych pytań i przede wszystkim nie komentuj. To bardzo niegrzeczne.

I co " tu pachnie "? Czyżbyś był jednym z tych " usłużnych ", co to swoich listów nie podpisują?



#788 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 11 listopad 2013 - 20:22

Jak dla mnie  @woblerowiec to zwykłe troll konto, ktoś cie musi Januszu nie lubić... ale mało ma jaj żeby ci to w oczy,czy też w słowie pisanym powiedzieć..



#789 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 11 listopad 2013 - 22:49

Dziękuję, koledzy :)

Za maile i telefony również :ph34r:



#790 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 00:23

No dobra, skoro urazy poszły w niepamięć i mam nowego kolegę, pora wstawić się za Nim, przysparzając sobie jednocześnie ( mam nadzieję ) nowego wroga. Żeby było ciekawiej.

 

Słuchaj Woblerowiec, Twoje pytanie było co najmniej niestosowne, żeby nie powiedzieć głupie i bezczelne.

Co Cię obchodzi prywatne życie Janusza, jego sposób zarabiania pieniędzy i dbania o codzienny chleb??? Podobają Ci się januszowe woblery to je kupuj, a jak nie to nie kupuj. Ale nie zadawaj osobistych pytań i przede wszystkim nie komentuj. To bardzo niegrzeczne.

I co " tu pachnie "? Czyżbyś był jednym z tych " usłużnych ", co to swoich listów nie podpisują?

albo,albo samotny desperad.Jak z piosenki Bajmu-"sam on śpi,sam on je,sam on sobie fajkę ssie.Człowiek gumaaaaa"


  • woblery z Bielska i Kuballa44 lubią to

#791 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 12 listopad 2013 - 00:43

Panie Januszu pozwolę sobie na skreślenie kilku słów...w końcu ma Pan rocznicę i należy ją podsumować....

Ponieważ "ciekawie" Pan pisze opowiadania,.....wiec zadałem sobie trochę trudu, poszukałem i zasięgnąłem języka o Panu......bo skoro ma Pan fach w rekach i Wielką wiedzę....w produkcji woblerów,to dlaczego nie jest Pan posiadaczem dużej czy małej jak kto woli,ale produkującej i  znanej firmy od co najmniej kilkunastu jak nie dziesięciu lat...Tak ja wiele innych małych firm jedno lub kilu osobowych,wytwarzających rękodzieła w postaci woblerów...a jest ich w Polsce nie mało....../coś tu  pachnie..../ 

Kto jak kto ale Pan nie powinien sie wypowiadać na temat kłusownictwa,cokolwiek by sie zawierało pod tą nazwą.Niech Pan sobie przypomni o dwóch dorodnych  szczupakach które złowiliście i uśmierciliście na j. żywieckim....zainteresowane osoby odsyłam do ;http://www.pzwbielsko.pl/?act=gal pod zakładką "Galerie" .To jak Pan sam przyzna jest lekko mówiąc nie etyczny w dobie kiedy w wodach Polski, jest deficyt szczupaka i temu gatunkowi przede wszystkim mówi się "no kill"...aby w przyszłości było go więcej.

Zostawiam to bez komentarzy,każdy ma prawo do własnej oceny i z góry proszę o nie odpisywanie i nie tłumaczenie sie dlaczego tak zrobiliście z kolegą.......jest Pan dojrzałym i rozumnym wędkarzem... domniemywam,że nie głoduje Pan...

 

Pozdrawiam.

Siedzieć kurna bez mała rok na forum i "wysrać" taki post..?!?!? :wacko: :blink:

Toż to obelga dla własnej inteligencji (pod warunkiem,że się takową posiada) :ph34r:

Kończąc OT (przepraszam Janusz) zachowanie co najmniej obelżywe... <_<



#792 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 12 listopad 2013 - 10:55

Odpowiadasz Krystianie w wątku, na post który pojawił się w wątku - nie przepraszaj, to nie jest OT :)

A że taki się pojawił... W moim okręgu jestem osobą rozpoznawalną nawet przez wędkarzy, których (jak mniemam) widzę pierwszy raz w życiu. A internet (i to forum) jest dostępne dla wszystkich, nie tylko tych, co mnie lubią :D

I uważam, że tak jest dobrze. Że jest świadomość, iż tak do końca nikt anonimowy nie jest. Że zawsze może pojawić się jakiś "uprzejmie donoszę" i zburzyć misternie tkaną bajkę o nas samych, wklejając nasze zdjęcie z wkładanym do bagażnika boleniem i nieprzestawioną datą w wewnętrznym datowniku. Może taka świadomość powstrzyma kogoś, kto chcąc zaistnieć za wszelką cenę przekroczy granice? 

Jeśli "ktosia" boli, że łowię szczupaki większe niż on, to niech sobie popatrzy :lol:

Załączony plik  szczupak.JPG   105,07 KB   4 Ilość pobrań

 

PS.

Rozmiar i inne punkty regulaminu JB zachowane B)

J.


  • Piotrek Milupa i wobek lubią to

#793 OFFLINE   BARENZ

BARENZ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 865 postów
  • LokalizacjaKałuszyn
  • Imię:Marcin

Napisano 13 listopad 2013 - 14:00

Ładna rybka :D

P.s. Mnie to nie boli tylko chwalę łowcę :D  Też mi się powiedzmy nie raz udaje :D.

Pozdrawiam.



#794 OFFLINE   MichałAspiusFishing

MichałAspiusFishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • Lokalizacjafacebook.com/aspiusasp
  • Imię:Michał

Napisano 13 listopad 2013 - 14:17

fajna ryba, dość ładnie ubarwiony :)

znów dopatruje się znajomych miejscówek w tle, to pewnie nie Międzybrodzkie ?

nie trafiłem pewnie znow :mellow: :lol:



#795 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 13 listopad 2013 - 20:41

Ale ładny, to ten dmuchany z przedpokoju ;)

 

I ty chcesz mnie podglądać jak łowię szczupaki? Żartowniś jesteś. :)



#796 OFFLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 13 listopad 2013 - 20:50

No , ładna rybka . Gratulacje Januszek :D



#797 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 13 listopad 2013 - 21:23

No tak, ale na tym zdjęciu to ja jeszcze młody byłem! :D  ;)

Gdzie ono jest zrobione?  :ph34r:

Mam milczeć, albo pewne części ciała, do których jestem mocno przywiązany, ulegną oddzieleniu pod pozostałych. Bez użycia narzędzi i bez znieczulenia :D

 

Z innej beczki. Gdy włączyłem światło lampy błyskowej, z ciemności wyłonił się obraz rodem z Sodomy i tej drugiej, co wszyscy wiedzą. Ja lojalnie uprzedzam, że z takiego pomieszania z poplątaniem to nie wiem co się urodzi. 

I alimentów też płacił nie będę.

Choć pewnie chętnie zwoduję :)

Załączony plik  Gdy gaszę światło.JPG   117,17 KB   4 Ilość pobrań



#798 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 21:48

aleś trafił a ja na gastrofazie.Normalnie bym je wszamał.Muszą być slodziutkie.Załączony plik  112.gif   1,41 KB   2 Ilość pobrańZałączony plik  112.gif   1,41 KB   2 Ilość pobrańZałączony plik  112.gif   1,41 KB   2 Ilość pobrań


Użytkownik Tomy edytował ten post 13 listopad 2013 - 21:51


#799 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 13 listopad 2013 - 22:27

Słodziutkie, ale z pieprzem :D



#800 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 14 listopad 2013 - 07:45

Ja tam widzę chyba coś dla mnie :) ;) :P

Jak wstanę to wysyłam :ph34r: bo dziś wolne :D







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: woblery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych