Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dorsze z kutra


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
934 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 27 luty 2015 - 18:47

ja jutro ruszam z Ostrym, dam znać 



#382 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1724 postów
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Napisano 27 luty 2015 - 20:13

ja jutro ruszam z Ostrym, dam znać 

Koniecznie. Ja jeszcze mam 2 tygodnie i nie mogę się doczekać.



#383 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 28 luty 2015 - 20:51

Wróciłem i odwołuję promocję we Władku. Wyniki od 3 szt do 20 na osobę na łódce. Sporo wymiarowych. Najlepiej gryzły na pchełki/myszki imitacje wszy morskiej. 



#384 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 luty 2015 - 22:30

Wróciłem i odwołuję promocję we Władku. Wyniki od 3 szt do 20 na osobę na łódce. Sporo wymiarowych. Najlepiej gryzły na pchełki/myszki imitacje wszy morskiej. 

Juz nie mają co jeść w tym naszym bałtyku więc na wszy i pchły się przerzuciły. Panowie, iskać się przed dorszową wyprawą   ;)  :ph34r:


Użytkownik godski edytował ten post 02 marzec 2015 - 00:56


#385 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 28 luty 2015 - 23:57

To widzę i jak czytam inne fora że są duże rozbieżności. Chyba że na tych forach internetowych ci co piszą to armatorzy i szyprowie i mówią że jest grubo, a rece bolą od wymachiwania i mówienia machaj wedą to i ryby będą.

#386 OFFLINE   slawito

slawito

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 595 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Sławek

Napisano 01 marzec 2015 - 07:35

Juz nie mają co jeść w tym naszym bałtyku więc na wszy i pchły się przeżuciły. Panowie, iskać się przed dorszową wyprawą  ;)  :ph34r:

Akurat szprotkę wypluwały.

 

To widzę i jak czytam inne fora że są duże rozbieżności. Chyba że na tych forach internetowych ci co piszą to armatorzy i szyprowie i mówią że jest grubo, a rece bolą od wymachiwania i mówienia machaj wedą to i ryby będą.

Ręce to bolały ale od wyciągania pilkerów 200 gr z 70 metrów.



#387 OFFLINE   popek

popek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 13:37

Byłem w sobotę we Władku i rybka współpracowała aż  miło,średnio od 40-70 ryb na głowę,przeważnie boli......



#388 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 10 marzec 2015 - 12:06

Wczoraj byłem w Darłówku na motorówce. Pogoda mimo mało optymistycznych prognoz całkiem odpisała, mniejszy wiatr. Do 13 tej ryby jako tako wychodziły. Później tylko sporadycznie. Wielkościowo osobiście jestem zadowolony, kilka grubych ryb, był i drobiazg. Nie wiem co na innych łódkach bo jednostek z wędkarzami było jak na lekarstwo.

#389 OFFLINE   magik

magik

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 51 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 marzec 2015 - 19:23

Możesz podać na jakiej motorówce byłeś



#390 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 marzec 2015 - 00:04

My ruszamy na motorówke Marinero w piątek. Napiszemy co i jak. Mają byc wraki grane... . 9 osób w tym większość z forum. Nie byłem na dorszach ponad 10 lat.

Wtedy się łowiło zupełnie inaczej. Linka min. 40 lb. I wielkie , cieżkie morskie młyny. Teraz z powodu karłowatej populacji wystarczy podobno linka 20 LB. Zobaczymy.



#391 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 11 marzec 2015 - 09:09

My ruszamy na motorówke Marinero w piątek. Napiszemy co i jak. Mają byc wraki grane... . 9 osób w tym większość z forum. Nie byłem na dorszach ponad 10 lat.
Wtedy się łowiło zupełnie inaczej. Linka min. 40 lb. I wielkie , cieżkie morskie młyny. Teraz z powodu karłowatej populacji wystarczy podobno linka 20 LB. Zobaczymy.

Czyli łódka typu Alvor patrząc na zdjęcia, we Władku wraków dostatek, tylko aby rybki współpracowały. 9 plus cały bałagan to już pełna łajba. Napiętych kijów życzę.

#392 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 11 marzec 2015 - 09:21

Na te rybki co ostatnio się łowi wystarczy 10LB hahaha. Pozdrawianki dla Marcina Ortela Tornado

#393 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 marzec 2015 - 14:28

My ruszamy na motorówke Marinero w piątek. Napiszemy co i jak. Mają byc wraki grane... . 9 osób w tym większość z forum. Nie byłem na dorszach ponad 10 lat.

Wtedy się łowiło zupełnie inaczej. Linka min. 40 lb. I wielkie , cieżkie morskie młyny. Teraz z powodu karłowatej populacji wystarczy podobno linka 20 LB. Zobaczymy.

No i d...a blada. Wyjazd odwołany. Pogoda.



#394 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 12 marzec 2015 - 16:16

Przez najbliższe 10 dni będzie ciężko wypłynąć, chyba że coś się zmieni w wiatrach i lżej powieje. Ja teraz mam coś na koniec miesiąca. Może się uda jak Neptun będzie łaskawy.

#395 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 12 marzec 2015 - 20:02

Teoretycznie w przyszłą sobotę i niedzielę mam wypłynięcie z Darłowa. Zobaczymy, jaka będzie aura...

#396 OFFLINE   alex62

alex62

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 499 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 12 marzec 2015 - 20:10

My ruszamy na motorówke Marinero w piątek. Napiszemy co i jak. Mają byc wraki grane... . 9 osób w tym większość z forum. Nie byłem na dorszach ponad 10 lat.

Wtedy się łowiło zupełnie inaczej. Linka min. 40 lb. I wielkie , cieżkie morskie młyny. Teraz z powodu karłowatej populacji wystarczy podobno linka 20 LB. Zobaczymy.

W lecie byłem na motorówce w Darłówku i kapnąłem się na łajbie że mam tylko sznurek 0,24 , myślałem że szału dostanę . Szyper mi mówił że on łowi 0,14 do 0,16 max - takie czasy :D .



#397 OFFLINE   russian80

russian80

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 915 postów
  • Lokalizacjadarłowo
  • Imię:Radek

Napisano 12 marzec 2015 - 21:45

jakby ktos panowie chcial mam duze znizki w darlowie na kutrach,ze wzgledu ze kuzyn w sumie dwoch kuzynow ma 4lajby.. dla chlopakow z jb zalatwiam znizki ;)


  • sacha i Tomek88 lubią to

#398 ONLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15608 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 marzec 2015 - 22:12

jakby ktos panowie chcial mam duze znizki w darlowie na kutrach,ze wzgledu ze kuzyn w sumie dwoch kuzynow ma 4lajby.. dla chlopakow z jb zalatwiam znizki ;)

Pomyslimy, pomyslimy. A łowni są  ;) ?



#399 OFFLINE   wiwaldi1970

wiwaldi1970

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • Lokalizacjapomorskie/Warszawa

Napisano 12 marzec 2015 - 22:32

jakby ktos panowie chcial mam duze znizki w darlowie na kutrach,ze wzgledu ze kuzyn w sumie dwoch kuzynow ma 4lajby.. dla chlopakow z jb zalatwiam znizki ;)


A konkretnie ile? I na jakich łajbach? Jak nie chcesz pisać oficjalnie to na PW.

#400 OFFLINE   russian80

russian80

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 915 postów
  • Lokalizacjadarłowo
  • Imię:Radek

Napisano 12 marzec 2015 - 22:37

spoko spoko w pracy jestem i tak zerkam tu co chwila... mam wejscie na kuterek alisia  ,pilot 55 ,shanon,zlota rybka, i bomik.. nie ukrywam ze alisia wlascicielem jest moj kuzyn i dobry kolega wiec tu napewno sie dogadam.. Jacek [alisia] ma kuter od 2lat przedtem plywal za szypra na dar 116, a jeszcze przedtem od urodzenia :) na swoim kutrze dar 130 ..wiec lowiska ma w malym palcu