Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klenie 2013


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
990 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   erixon

erixon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 31 sierpień 2013 - 18:29

@

grunwald1980 ale byki !!! Gratulacje

#782 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 31 sierpień 2013 - 19:52

Przyszly sezon jednak sobie odpuszcze chyba z kleniami.Marza mi sie wieksze ryby :) klenie super sie lowi jednak powoli czuje przesyt.Pierwsze kluski sprawialy ogromna frajde, tymbardziej ze obiecalem sobie zlowic kiedys w zyciu 50tke.Pobilem juz 60cm i raczej nie wroze sobie duzych przebitek.Za szybko sie to wszytsko potoczylo.Fajnie sie je podchodzi, oszukuje ale nie ma tej adrenaliny podczas holu :) najsmutniejsze jest jednak to ze w naszych polskich rzekach nie mozna sobie pozwolic na taka frajde, ludzie wszytsko pozjadali, a mogloby byc tak pieknie. Pzdr wszytskich zakreconych i szczerze zycze najwiekszych klusek.


  • Winko lubi to

#783 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 31 sierpień 2013 - 21:01

.


Użytkownik c1esla edytował ten post 31 sierpień 2013 - 21:05


#784 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 31 sierpień 2013 - 21:02

Witam.

Dzisiejszy 48 cm , muchowy PB wziął na mokrą march brown hak 6

 

mam pytanko do kolegów którzy kręcą filmiki nad wodą , bo mam nagranie z holu i uwolnienia rybki , proszę o polecenie programu do obróbki wideo ?

 

pozdro

Łukasz

 

 

Załączone pliki


Użytkownik c1esla edytował ten post 31 sierpień 2013 - 21:06


#785 OFFLINE   jak6b

jak6b

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 204 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 01 wrzesień 2013 - 07:22

do du... czy nie do du... wazne ze regularność masz powalającą a rybki wielgaśne GRATULEJSZYN grunwald


Użytkownik jak6b edytował ten post 01 wrzesień 2013 - 07:23

  • Negra lubi to

#786 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2077 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 01 wrzesień 2013 - 10:34

Gratuluje Panowie wynikow! U nas wczoraj na 3 ani jednej kluski :blink: Pstrazki tez tylko 3 wiec lipa niesamowita byla. @Grunwald co tu duzo pisac? Klaniam sie popas za regularnosc i piekne ryby.
  • Negra lubi to

#787 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 12:36

gratuluje lowcom :)

 

u mnie ryby sa nadal trudne, ciagla stoja daleko i/lub gleboko, trudno namierzyc miejscowke i dobrac wabiki ... w piatek znalazlem odpowiednie 2 miejsca i zlapalem dwa klenie na tonacego lipowego lipinskiego, ryby staly na kancie i wyskakiwaly zza kamieni, atakujac na okolo 2 metrach, a ze przez kilka dni padalo to woda w jeziorze (tym mniejszym) byla ostro tracona i ryby na 2 metrach byly praktycznie niewidoczne ... niestety zdjec nie udalo mi sie zrobic, poniewaz ryba nr. 1 uciekla mi przy odhaczaniu z mokrej trawy a ryba nr. 2 nawiala mi z podbieraka ... czyli obydwa kleksy zreleaseowaly sie same  :P  ... szkoda, bo ten drugi byl juz spory i podchodzil pod 60 cm ...

natomiast na jeziorze zug namierzylem spora gromadke poteznych matek, najmniejsza ryba miala ponad 60 cm, reszta z tendencja do 70+ ... ryby staly bardzo daleko od brzegu, tak ze musialem je kusic na male boelniowki lub spore woblery o bardzo drobnej akcji, niestety lochy byly bardzo bardzo ostrozne i pomimo, ze wychodzily do wabikow i za nimi podazaly, nie bylem w stanie wywolac odpowiedniej agresji i zachecic zadnej z nich do ataku, mialem tylko jedno delikatne tracenie, szkoda, bo ryby byly potezne ... next time  :)


  • marcin186 lubi to

#788 OFFLINE   tomas

tomas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 545 postów
  • LokalizacjaElblag
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Sieński

Napisano 01 wrzesień 2013 - 15:24

Witam.

Dzisiejszy 48 cm , muchowy PB wziął na mokrą march brown hak 6

 

 

 

pozdro

Łukasz

Gratuluje klenia.Na sprzęcie muchowym to pewnie frajda z holu takiego klenia. :P Oj ciągnie mnie do tej muszki...



#789 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5053 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 01 wrzesień 2013 - 16:58

@pitt na Twoją wodę polecam Ci wobler, który wykonuje czasem Wojtek Zwolski, bezsterowiec do wolnego prowadzenia i łowienia w opadzie, jestem przekonany, że lochy tego nie odpuszczą a lotność samej przynęty jest ponadprzeciętna. 



#790 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 01 wrzesień 2013 - 19:19

Pitt - jak daleko stoją takie mamuśki i czym się interesują?



#791 OFFLINE   c1eśla

c1eśla

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • Lokalizacjanad rzeką
  • Imię:Łukasz

Napisano 01 wrzesień 2013 - 22:08

Gratuluje klenia.Na sprzęcie muchowym to pewnie frajda z holu takiego klenia. :P Oj ciągnie mnie do tej muszki...

Tomas polecam bardzo , łowiłem do tej pory na spina i siadały rybki najwięcej w rozmiarze 30-45 max , raz poszedł mi taki 50+ a na muchę czy suchą czy mokrą rzadko trafia się ryba poniżej 40 :P , kolega mnie rok temu na muszkę namówił i ciężko żeby teraz mnie ktoś na klenie wyciągnął ze spinem :P

podro i dzięki za GRaty :D



#792 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 14:25

jak daleko stoją takie mamuśki i czym się interesują?

 

czesto stoja jakies 30-40 m od brzegu, interesuja sie roznie, wiadomo, w zaleznosci od formy dziennej, raz sa to woblery 4 cm, innym razem 5 a jeszcze innym 7 cm ... wspolna cecha to drobna a zarazem wyrazista praca i plywalnosc, na modele plywajace biora czesciej i chetniej niz na tonace ... to tak ogolnie

 

@guciolucky

nie znam :)



#793 OFFLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • Twórcy
  • PipPipPipPip
  • 5053 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 02 wrzesień 2013 - 18:45

@pitt warto się z nimi zapoznać albo zapoznać z nimi kleksy

 

qbv8.jpg



#794 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 19:38

a gdzie sie mozna z nimi spotkac i zapoznac? :)



#795 OFFLINE   Winko

Winko

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 534 postów
  • LokalizacjaGorlice
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Winiarski

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:32

Przyszly sezon jednak sobie odpuszcze chyba z kleniami.Marza mi sie wieksze ryby :) klenie super sie lowi jednak powoli czuje przesyt.Pierwsze kluski sprawialy ogromna frajde, tymbardziej ze obiecalem sobie zlowic kiedys w zyciu 50tke.Pobilem juz 60cm i raczej nie wroze sobie duzych przebitek.Za szybko sie to wszytsko potoczylo.Fajnie sie je podchodzi, oszukuje ale nie ma tej adrenaliny podczas holu :) najsmutniejsze jest jednak to ze w naszych polskich rzekach nie mozna sobie pozwolic na taka frajde, ludzie wszytsko pozjadali, a mogloby byc tak pieknie. Pzdr wszytskich zakreconych i szczerze zycze najwiekszych klusek.

Wpadnij kiedyś do mnie na Wennigsen? Za te słowa masz u mnie ogromny szacunek oraz dużego browca  ;)

PS:

c1esla Graty za tego okazałego klenia  :o


Użytkownik Winko edytował ten post 02 wrzesień 2013 - 20:32

  • c1eśla lubi to

#796 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 02 wrzesień 2013 - 20:57

Winko mam nadzieje, ze kiedys sie spotkamy i nie wazne gdzie, w Niemczech czy w Polsce.Oby tylko los sprzyjal :) Pzdr i dzieki za mile slowa



#797 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:24

Watek spadl wiec trzeba bedzie podbic.Zrobilem sobie mala przerwe aby znow poczuc glod walki z ryba.Dzisiaj juz mnie nosilo ale bez wiekszego entuzjazmu pojechalem nad wode.Jednak sie oplacalo,fajny klenik 50cm uderzyl przy samym brzegu

poszedlem dalej, miejsce takie sobie, pierwszy rzut nic drugi rzut plynie łabędz, mysle pozamiatane oby zdazyc poprowadzic smuzaka przed nim, i nagle jebut, dawno tak efektowanej zbiorki nie widzialem, klenik mierzyl 61cm mialem nadzieje ze pobilem rekord jednak zabraklo tyci tyci :) , szkoda ze nie posiadam fajnej kamerki, coz nie mozna miec wszytskiego :) Pzdr

a tu jak go wypuszczam, 

Załączone pliki

  • Załączony plik  k50.jpg   74,42 KB   165 Ilość pobrań
  • Załączony plik  k61.jpg   91,49 KB   227 Ilość pobrań
  • Załączony plik  61k.jpg   77,88 KB   189 Ilość pobrań

  • czocho i Winko lubią to

#798 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:44

...wyluzuj...ten sezon i tak już pozamiatałeś ;)



#799 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 03 wrzesień 2013 - 22:54

Juz niedlugo bede musial wyjechac wiec trzeba jeszcze troche rozkoszowac sie polowaniem na te piekne rybki :)



#800 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 03 wrzesień 2013 - 23:06

Piękna jest ta rzeka,nie taka marna :P Rybole extra,brawo po raz enty ;) Kamerki moim zdaniem nie musisz podnosic przy koncu holu,będzie widać podebranie i zaprezentować trofeum ładnie można.Graty powtarzalności.Mniejszych tam nie robią??? :rolleyes:  :lol:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych