Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Promocje wędkarskie (około wędkarskie...)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5450 odpowiedzi w tym temacie

#5041 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4900 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 11 grudzień 2022 - 07:46

I kwintesencja - przewaga konkurencyjna i dominacja to cel i stan najłatwiej osiągany przy pomocy tłumu wielbiącego dużotaniotesco  :)   



#5042 OFFLINE   MaleX

MaleX

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaTeren prywatny
  • Imię:Marcin

Napisano 11 grudzień 2022 - 20:08

 Moim hobby jest, prócz wędkarstwa, wiara w normalność.

A myślałem, że sianie defetyzmu i ogólne biadolenie nad złym losem :D. Przepraszam, musiałem ;).

Kilku klakierów znalazłeś, ale niewiele sensu w tej przydługiej (zgodzisz się?) tyradzie... Kostium dziadersa jest teraz w modzie - wszystko wokół do d., kiedyś to było... A świat dalej się kręci, starzy narzekają od tysiącleci, a młodzi biorą świat na klatę i żyją pełnią życia, ot jedyny porządek. Kwestia spojrzenia na szklankę ;).

 

Edit.Wracając do wątku w dyskusji... Znam kilka malutkich sklepów, które w tej chwili operują na powierzchni Lidla i mają się świetnie, bo założenie sklepu nie polega na zasadzie: "Marian, łowisz ryby to otwórz sklep", to umiejętność odnalezienia się w marketingu, promocji, finansach, nowych możliwościach sprzedaży itp., internet nie jest wrogiem tylko trzeba do tego mieć jakieś sensowne podejście, czasami spory kapitał... 


Użytkownik MaleX edytował ten post 11 grudzień 2022 - 20:14


#5043 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 grudzień 2022 - 22:19

Dziękuję Ci za merytoryczny komentarz do mojego postu i podanie definicji jedynego porządku. Nie jesteś osamotniony w takiej ocenie rzeczywistości. Mnie i kilku moich klakierów może to niepokoić, ale skoro życie pełnią życia (cokolwiek by się nie kryło pod tym pojęciem) jest najważniejsze, robię dwa kroki w bok, zapraszam i życzę powodzenia.

#5044 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4900 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 12 grudzień 2022 - 07:33

MaleX - czyli młodzi tylko oficjalnie są przeciw ruchowi degrowth? No tak, jasne, przecież nie przyklejają rąk w supermarketach  :)


  • Marcin Rafalski, Maciej W. i coma lubią to

#5045 OFFLINE   MaleX

MaleX

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaTeren prywatny
  • Imię:Marcin

Napisano 12 grudzień 2022 - 09:12

Dziękuję Ci za merytoryczny komentarz do mojego postu i podanie definicji jedynego porządku. Nie jesteś osamotniony w takiej ocenie rzeczywistości. Mnie i kilku moich klakierów może to niepokoić, ale skoro życie pełnią życia (cokolwiek by się nie kryło pod tym pojęciem) jest najważniejsze, robię dwa kroki w bok, zapraszam i życzę powodzenia.

Rzeczywiście sądzisz, że Twój wpis był merytoryczny? Zebrałeś do kupy masę ogólników, zresztą znanych i wałkowanych od dziesięcioleci, i na ich podstawie zbudowałeś narrację w duchu defetystycznym (i trochę wieszczej tonacji ;)) - a zatem użyłeś stosownej retoryki :). Na podstawie tych samych ogólników, ktoś inny mógłby zbudować podobną narrację, ale w duchu entuzjazmu. Tak widzisz rzeczywistość i tak ją opisujesz, masz do tego prawo, ale to tylko Twoja narracja, jedna z możliwych ocen rzeczywistości. Tak, świat dalej się kręci, ten porządek oparty na opozycji, którą przywołałem, opisali już starożytni, może się mylili...

 

Zmieniając temat, czyli do meritum: kupuję sprzęt wędkarski we wszystkich możliwych miejscach, w necie, w stacjonarnych, małych, dużych, na bazarach, giełdach itp. Dla mnie istotna jest dostępność towaru, potem cena, potem pogaduchy w sklepie, dopiero na koniec zastanawiam się, kto mi wyprał mózg i podprogowo wcisnął garść krętlików.

Dam jeszcze taki przykład konsumpcjonizmu :): kilkanaście lat temu znalazłem w sieci butelkę Bordeaux, ofertę przygotował sklep stacjonarny, mający sprzedaż wysyłkową, cena tej butelki pozwalała (serio!) na kupienie biletu do Paryża i z powrotem, zakup jej we francuskim markecie i jeszcze zostawało w kieszeni sto polskich złotych. Identyczną butelkę kupiłem w pobliskim markecie za cenę zbliżoną do francuskiej... I kto tu napędza takie zło jak Amazony i tym podobne? :D


  • Kopytko lubi to

#5046 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8447 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 12 grudzień 2022 - 09:21

Panowie może już darujcie sobie, wątek miał służyć dzieleniem się ciekawymi promocjami znalezionymi w sieci [ ...]



#5047 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisano 12 grudzień 2022 - 09:37

 

 

Zmieniając temat, czyli do meritum: kupuję sprzęt wędkarski we wszystkich możliwych miejscach, w necie, w stacjonarnych, małych, dużych, na bazarach, giełdach itp. Dla mnie istotna jest dostępność towaru, potem cena, potem pogaduchy w sklepie, dopiero na koniec zastanawiam się, kto mi wyprał mózg i podprogowo wcisnął garść krętlików.

Dam jeszcze taki przykład konsumpcjonizmu :): kilkanaście lat temu znalazłem w sieci butelkę Bordeaux, ofertę przygotował sklep stacjonarny, mający sprzedaż wysyłkową, cena tej butelki pozwalała (serio!) na kupienie biletu do Paryża i z powrotem, zakup jej we francuskim markecie i jeszcze zostawało w kieszeni sto polskich złotych. Identyczną butelkę kupiłem w pobliskim markecie za cenę zbliżoną do francuskiej... I kto tu napędza takie zło jak Amazony i tym podobne? :D

Dosyć dobitny przykład na to o czym pisze Maciej. Najpierw dostępność, potem cena. Dużo, tanio i szybko. Sam towar - to w sumie trzeba się dostosować co dają.



#5048 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1056 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2022 - 10:00

Panowie może już darujcie sobie, wątek miał służyć dzieleniem się ciekawymi promocjami znalezionymi w sieci [...]

Piotrze, czuję się w obowiązku poddać Twój post moderacji. Ostatnie słowo mógłbyś przynajmniej zmienić na zwrot "odchodzenie od tematu wątku". Apeluję o odrobinę szacunku do piszących. Zgodnie zresztą z regulaminem. Korzystając z okazji, pozdrawiam Cię serdecznie.


  • MaleX, jasku10 i coma lubią to

#5049 OFFLINE   MaleX

MaleX

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaTeren prywatny
  • Imię:Marcin

Napisano 12 grudzień 2022 - 10:06

Dosyć dobitny przykład na to o czym pisze Maciej. Najpierw dostępność, potem cena. Dużo, tanio i szybko. Sam towar - to w sumie trzeba się dostosować co dają.

No niestety, żeby kupić mąkę musi być dostępna. Allegro daje jeszcze inną możliwość, możesz wyszukać towar i otrzymane wyniki odwrócić według porządku ceny od najwyższej - będziesz wówczas miał, mało, drogo, prestiżowo :D. Co kto lubi ;).


  • Artech i Kopytko lubią to

#5050 OFFLINE   Pluszszcz

Pluszszcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 617 postów

Napisano 12 grudzień 2022 - 10:30

W takim układzie wystarczy dbać o niskie wymagania klientów (podprogowo i tradycyjnie) i utrwalać poczucie luksusu z byle czym w ręce. Chińczycy pod swoimi negatywami na allegro życzą czasem swoim klientom szczęśliwego życia :)



#5051 OFFLINE   MaleX

MaleX

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 487 postów
  • LokalizacjaTeren prywatny
  • Imię:Marcin

Napisano 12 grudzień 2022 - 10:47

W takim układzie wystarczy dbać o niskie wymagania klientów (podprogowo i tradycyjnie) i utrwalać poczucie luksusu z byle czym w ręce. Chińczycy pod swoimi negatywami na allegro życzą czasem swoim klientom szczęśliwego życia :)

Grunt, by zachować dystans i dobry nastrój ;). Oooo, nie wiedziałem, że jacyś Chińczycy urzędują na allegro ;). Od lat kupuję u tej samej grupy sprzedawców i czasami odbieram osobiście. więc pewnie coś mnie ominęło. Zmiany, zmiany, zmiany...



#5052 OFFLINE   Flame

Flame

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Tarchomin
  • Imię:Patryk

Napisano 12 grudzień 2022 - 11:42

Cześć, czy mieliście styczność ze sklepem https://www.reelsdiscount.com ? Mają fajne oferty, ale w sieci niczego nie mogę o nich znaleźć.


Użytkownik Flame edytował ten post 12 grudzień 2022 - 11:42


#5053 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 783 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 12 grudzień 2022 - 11:48

Cześć, czy mieliście styczność ze sklepem https://www.reelsdiscount.com ? Mają fajne oferty, ale w sieci niczego nie mogę o nich znaleźć.

Zapłac paypalem. Maja go w dostepnych opcjach. Jak towaru nie dostaniesz to paypal zwroci kase. Juz to ze maja paypal uwiarygadnia sklep :). Zawsze tak robie jesli sie da i nigdy nie zawiodło. To nie ty uzerasz sie ze sprzedawca jak towar nie doleci

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik selk edytował ten post 12 grudzień 2022 - 11:48

  • Flame lubi to

#5054 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8447 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 12 grudzień 2022 - 11:53

Piotrze, czuję się w obowiązku poddać Twój post moderacji. Ostatnie słowo mógłbyś przynajmniej zmienić na zwrot "odchodzenie od tematu wątku". Apeluję o odrobinę szacunku do piszących. Zgodnie zresztą z regulaminem. Korzystając z okazji, pozdrawiam Cię serdecznie.

 

Takie masz prawo i jak najbardziej zgłoś, mnie za to wyleczono z obserwacji tego wątku.



#5055 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4577 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 12 grudzień 2022 - 11:59

Panowie to może tak: Piotrek wróci do obserwowania wątku, a moderacja przeniesie dyskusje na temat powiedzmy, że przemyślanych zakupów do nowego wątku 😉
  • Piotrek Milupa i eRKa lubią to

#5056 OFFLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 613 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 12 grudzień 2022 - 12:49

Cześć, czy mieliście styczność ze sklepem https://www.reelsdiscount.com ? Mają fajne oferty, ale w sieci niczego nie mogę o nich znaleźć.

 

 

Trochę się to nie klei, wystarczy spojrzeć na niektóre ceny/przeceny, jedne z lepszych przykładów poniżej:

Daiwa Tournament Basia  QD - 90 $  --- cena sklepowa to ponad 3k PLN

Abu Garcia Revo MGXtreme    97 $   ---   cena sklepowa ok 1400 PLN

 

 

Patryk jeżeli coś tam kupisz i dojdzie beż problemu to oczywiście daj znać.



#5057 OFFLINE   Flame

Flame

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Tarchomin
  • Imię:Patryk

Napisano 12 grudzień 2022 - 12:56

Wrzuciłem do koszyka towar, przechodzę do płatności i tam tylko master/credit card. Napisałem do nich czy można paypal i czekam na info.



#5058 OFFLINE   Szczepek2

Szczepek2

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Szczepkowski

Napisano 12 grudzień 2022 - 13:09

To jest zbyt piękne aby było prawdziwe.

Użytkownik Szczepek2 edytował ten post 12 grudzień 2022 - 13:10


#5059 OFFLINE   Flame

Flame

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 339 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Tarchomin
  • Imię:Patryk

Napisano 12 grudzień 2022 - 13:24

Ciekawe jest również to, że mają ogólnie kołowrotki z angielskiego rynku, pełno karpiowych big pitów i wolnych biegów, a przecież w USA tego jest niewiele. Muchowe z kolei tylko marki angielskie. Coś czuję, że nie odpiszą więc sobie odpuszczę ;)



#5060 OFFLINE   selk

selk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 783 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Zbyszek

Napisano 12 grudzień 2022 - 13:45

Wrzuciłem do koszyka towar, przechodzę do płatności i tam tylko master/credit card. Napisałem do nich czy można paypal i czekam na info.

Jak nie ma paypal nie kupuj . Masz chargeback z kredytowki ale nasze banki w przeciwienstwie do zachodnich bankow nie uznaja w wiekszosci tej usługi

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik selk edytował ten post 12 grudzień 2022 - 13:45

  • Flame lubi to