Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Joker - historia przynęt Roberta Ciarki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3684 odpowiedzi w tym temacie

#1481 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 14 luty 2014 - 22:41

Patent z krwią sprzedajcie do salmo lub rapali:)<br /><br />Żarty żartami a ja chcę nad wodę...<br /><br />Chce upolować pstrąga.... Oczywiście na Rio grande:p

#1482 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 14 luty 2014 - 23:12

Rafał nie podniecaj sie tak ze masz kolekcjonerskiego kielbia bo Joker wypuści całą serię takich błędnych i w Twoim nie bedzie nic szczególnego :P

Kiedyś stałem po środku rzeki próbując zdjąć killera z drzewa. Woda sie wlewala do spodniobutow a ja juz na palcach stałem. Przyszedł koles skontrolować licencję i sie pyta co ja robię :) dla irlandczyka wchodzenie do wody za przyneta jest czymś szalonym. Odpuścił kontrolę i poszedł. Po 5 min w końcu dorwalem przynete. Wychodząc z wody złapałem sie galezi, która sie złamała. Pełna kąpiel w temp 1st na zewnątrz nie jest niczym przyjemnym. Ale bylo warto!


Joker otrzymałem dzisiaj przesyłkę z cukiereczkami :) wyglądają obłędnie nam nadzieję ze ich szybko nie pourywam :)
  • joker lubi to

#1483 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 15 luty 2014 - 08:46

Rafał nie podniecaj sie tak ze masz kolekcjonerskiego kielbia bo Joker wypuści całą serię takich błędnych i w Twoim nie bedzie nic szczególnego :P

Kiedyś stałem po środku rzeki próbując zdjąć killera z drzewa. Woda sie wlewala do spodniobutow a ja juz na palcach stałem. Przyszedł koles skontrolować licencję i sie pyta co ja robię :) dla irlandczyka wchodzenie do wody za przyneta jest czymś szalonym. Odpuścił kontrolę i poszedł. Po 5 min w końcu dorwalem przynete. Wychodząc z wody złapałem sie galezi, która sie złamała. Pełna kąpiel w temp 1st na zewnątrz nie jest niczym przyjemnym. Ale bylo warto!


Joker otrzymałem dzisiaj przesyłkę z cukiereczkami :) wyglądają obłędnie nam nadzieję ze ich szybko nie pourywam :)

 

 

To prawda. Każdy ma jakiś błąd ;)

... a to oczko, a to plamka, tu kreska inna, czasem łuk skrzelowy inaczej odcięty. Same błędy. Efekt zamierzony - podniesienie wartości wyrobu wraz z upływem czasu. :)


Użytkownik joker edytował ten post 15 luty 2014 - 08:46


#1484 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 15 luty 2014 - 15:06

.......... 

 

To apropo filmu "Kod linii". Pięknie wyszedł jak na pierwszy raz z bezpośrednią narracją. Podejrzałem na aparacie i do kompa go. Usunąłem zapis z aparatu, siadam do kompa by wrzucić do programu w celu montażu i nic nie ma. Zero baitów! 

 

............

 

 

Dzisiaj już tylko Maliniak czyli dwójniak i okrzyki przy zdobywaniu drugiego złotego medalu przez Kamila Stocha przede mną. Jutro znów podejdę do filmiku.  :huh:


Użytkownik joker edytował ten post 15 luty 2014 - 16:23


#1485 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 15 luty 2014 - 15:25

22 lutego w sobotę będę na targach w Poznaniu. Jeśli ktoś tam również będzie w tym czasie, a chciałby porozmawiać o moich woblerach lub po prostu poznać się, to zapraszam. :)

Będą też woblery do obejrzenia na jednym ze stoisk. Jak długo na nim będą tego nie wiem. ;) Być może wezmę kilka jerków do pokazania na żywo, bo to łatwiej opowiadać o ich zastosowaniu. Dzwonić już na miejscu 695 979 987. Może będę chodził z czapeczką z avatara. Jasno szara, z tyłu naszywka Jerkbait :)

 

Stoiska, które z pewnością odwiedzę.

Art-Rod

Daiwa

Dragon (Mustad, Salmo)

Expert (Gamakatsu)

Graff

Normark (Shimano, Rapala)

Phoenix

Pleciona.pl

Salix Alba

Sasame


Użytkownik joker edytował ten post 15 luty 2014 - 16:25


#1486 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 15 luty 2014 - 15:33

Ja bede w niedziele - szkoda  :(



#1487 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 15 luty 2014 - 16:25

Najpiękniejszy offtop jaki mogę zrobić.

 

Zbyszek Bródka złoty medal olimpijski na dystansie 1500m w panczenach! Co za niespodzianka. Maliniak już otworzony  :D

Pewnie do skoków go zbraknie   ;)


Użytkownik joker edytował ten post 15 luty 2014 - 16:26

  • woblery z Bielska lubi to

#1488 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 15 luty 2014 - 16:27

Ja bede w niedziele - szkoda  :(

 

Nic to, może jakiś wypad zorganizuję wiosną na wasze rzeki, bo mam taki plan na mini tajny zlot   :ph34r:


Użytkownik joker edytował ten post 15 luty 2014 - 16:27

  • Karol Krause lubi to

#1489 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 15 luty 2014 - 16:31

Robert wpadaj od wiosny kiedy chcesz  ;) popływamy i pokaże kawałek rzeki  :)  :)  :)


  • joker lubi to

#1490 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 15 luty 2014 - 18:58

Joker nie jedź na targi :P targi są złe. Właśnie wróciłem z targów w Dublinie. Plan był pojechać i poszukać jakiegoś kijka do 120-150g. Wróciłem z pudełkiem woblerków pod pstrąga i kijaszkiem 1-8g :D troszkę różnica


  • platynowłosy lubi to

#1491 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 15 luty 2014 - 21:08

Najpiękniejszy offtop jaki mogę zrobić.

 

Zbyszek Bródka złoty medal olimpijski na dystansie 1500m w panczenach! Co za niespodzianka. Maliniak już otworzony  :D

Pewnie do skoków go zbraknie   ;)

Masz jeszcze jakąś buteleczkę maliniaka? Dobrze dla naszych medali się przysłużył. 

No i dzięki za Twoją postawę. Ku chwale Polskiego Sportu Zimowego poświęciłeś się go wypić. Warto było :D


  • joker lubi to

#1492 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 16 luty 2014 - 16:21

Joker nie jedź na targi :P targi są złe. Właśnie wróciłem z targów w Dublinie. Plan był pojechać i poszukać jakiegoś kijka do 120-150g. Wróciłem z pudełkiem woblerków pod pstrąga i kijaszkiem 1-8g :D troszkę różnica

 

 

Karta i gotówka zostają w domu jak jadę na targi. Kanapki i termos, to jedyny sposób na dobrą zabawę w czasie wystawy ;)



#1493 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 16 luty 2014 - 16:28

Masz jeszcze jakąś buteleczkę maliniaka? Dobrze dla naszych medali się przysłużył. 

No i dzięki za Twoją postawę. Ku chwale Polskiego Sportu Zimowego poświęciłeś się go wypić. Warto było :D

 

 

Już wymyśliłem, że wspieranie Olimpijczyków jest najlepszym sposobem na rozpicie narodu. Zyski z akcyzy przez złotych Polaków będą też rekordowe ;)



#1494 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 18 luty 2014 - 13:50

Drugi film mi nie wyszedł. <_< Aparacik, którym próbuję kręcić nie daje rady. Poddałem się po drugim nawijaniu sobie a muzom. :mellow: 

Póki co zrobię jakieś zdjęcia i opisy do nich stosowne. Wieczorem to zrobię w jakiejś przystępnej formie. Jeśli będzie niedosyt lub brak zrozumienia tematu, to zdobędę gdzieś kamerę i skręcę ten filmik po raz trzeci.



#1495 OFFLINE   maykel

maykel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 590 postów
  • Imię:Michał

Napisano 18 luty 2014 - 13:57

Właśnie miałem pytać kiedy obiecane filmiki ;)



#1496 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 18 luty 2014 - 23:54

Z uwagi na pewne "dziury" w poglądowym materiale, chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. 

Z grubsza rzecz ujmując materiał pokazuje wszystko co potrzeba do samodzielnego wykonania swojego kształtu pod przyszły wobler. Pokaz kieruję do początkujących, doświadczeni twórcy mogą się pośmiać :)

 



#1497 OFFLINE   RUDI75

RUDI75

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 847 postów
  • Lokalizacjafarbyrudi.com
  • Imię:MARCIN

Napisano 19 luty 2014 - 00:36

Materiał Robercie pierwsza klasa :D , jeszcze kilka filmików z malowania pędzlami i będziemy mieli tu taki wysyp Jokerów..........., chociaż nie, Joker na JB może być tylko jeden ;) . Rewelka



#1498 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2133 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 19 luty 2014 - 01:11

Śmiać się........, nie ma z czego,po prostu podstawy strugania powtarzalnych kształtów woblerów.Może pominąłem w trakcie oglądania/czytania,ale do wykorzystania tego "kodu",przydatne będzie jednak zrobienie szablonu dla każdej opcji liniowego podziału ,składającej się na kod docelowy.Pamięć jest zawodna,a stworzenie  szablonów do każdego z cięć ułatwi właśnie tą powtarzalność. :)

Kształt mamy opanowany,teraz pozostaje zrobienie prostego wzornika do nacięć na ster...........,kształt samego steru dobieramy nad wodą,powtarzalność jego lepiej zlecić komuś/firmie.Wyważenie woblera -wyczytałem że Twój film nie dotyczy  tej opcji,a również można ogarnąć przy pomocy prostych czynności. Początkujący niech myślą,a Ty,jak Ci się chce ,pokaż im kolejny film ..........będzie im łatwiej nie myśleć :)


Użytkownik tofik edytował ten post 19 luty 2014 - 01:45


#1499 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 19 luty 2014 - 06:43

Nice


Użytkownik ezehiel edytował ten post 19 luty 2014 - 13:13


#1500 OFFLINE   tesar

tesar

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • Imię:Bartłomiej
  • Nazwisko:Tesarski

Napisano 19 luty 2014 - 06:47

Bardzo ładne wobki :) gratulacje.