Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SZOK i SKANDAL = FISHING.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 04 listopad 2007 - 10:42

i jeszcze pare fotek...
oczywiscie ryba wrocila do domu.... swojego ... nie mojego

Załączone pliki

  • Załączony plik  4.JPG   39,89 KB   810 Ilość pobrań
  • Załączony plik  3.JPG   142,83 KB   837 Ilość pobrań
  • Załączony plik  2.JPG   97,38 KB   824 Ilość pobrań
  • Załączony plik  1.JPG   43,67 KB   833 Ilość pobrań


#62 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 04 listopad 2007 - 12:08

Mifciu, ryby to macie piękne ale ... one są bez ogonów :D tzn. na zdjęciach są bez ogonów :D

Pozdrawiam
Remek

#63 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 04 listopad 2007 - 12:14

Rafał gratuluje bardzo ładny szczupak fajnie ubarwiony. Co do ogona Remku to taki specjalny gatunek :lol: wpuścile żeby nie mógł uciekać od przynęt tylko je pożerać i stąd tam takie efekty :huh: :lol:. Swoją drogą to u mnie też by mogli takimi zarybić :unsure: :D

#64 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 04 listopad 2007 - 13:04

:lol: to, żem nie wiedział :D

Mifciu ... popatrz na zdjęcie. Skierowałbyś szczupaczka na swoją prawicę a nie chowałbyś gdzieś pod pazuchą z lewej strony. Wtedy wyszłoby idealne zdjęcie.

Pozdrawiam
Remek

#65 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 04 listopad 2007 - 14:05

Szok normalnie .
O tak mial mifek pozowac :mellow:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d9f7a895870a2ed.h tml
http://www.fotosik.p...3fee3d92f8.html
O i widze ze sprawdzily sie te ,te doze wabiki :D


#66 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 04 listopad 2007 - 14:58

nastepnym razem pokaze wam tylko zdjecia z ogonem ;)

marudy jedne... ;) wiem ze fotki nie sa wysokiej jakosci ale... milo wczesniej malo nie wyskoczyl z lodzi za tym szczupcem i w trakcie robienia fotki jeszcze nie doszedl do siebie - ja zreszta tez...


PS> obiecuje sie poprawic i wiecej nie grzeszyc... a za pokute biore sobie kolejna niedziele na tej samej wodzie i weekend bez mojej (nie)ślubnej :mellow: oj... będzie sie działo
:mellow: / mam nadzieje

#67 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 05 listopad 2007 - 09:55

Mifek fainy rybek, jak będę w twojej wiosce, to znalazłbyś trochę czasu na ryby , a nie tylko pracujesz :lol:


A co do sprzętu, to niektórym wychodzi taniej łapać na jaxony :huh: . Poznałem rok temu bardzo rozrywkowego gościa, kasiory ma full, a łapie właśnie na masówkę. Po prostu lubi łączyć Zabawę i wędkowanie. W chwilach trzeźwości obliczył sobie że utopiony jaxon to mniej niż utopiony Loomis :lol: .

Nie tak dawno bylem w jednam z Warszawskich sklepów, stal tam bardzo przyjemny kijek, robiony przez jakiego gościa,który cos tam kreci w domu i potem sprzedaje. niestety przy wymachu przelotka szczytowa wystartowała niczym sojuz ktorys tam :huh: .

To tak humorystycznie dodałem, bo zamiast iść na ryby, Musze pędzić do klienta więc nie lubię poniedziałków :lol:

#68 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 listopad 2007 - 10:13

Mifek, a najlepiej same trzciny, jezeli juz trzeba cos wstawiac... :unsure:

Co do dywagacji roznych, to wszystko zalezy od przyjetych proporcji...
W minimalistycznej wystarczy podjechac gdzies blisko nad Wiselke, postawic na masce samochodu pare bełcikow. (nalezy miec na uwadze, ze jego posiadanie wiaze sie ze sporym ryzykiem - policja, stłuczki)
W zwiazku z czym najlepiej obalic bełciki nie wychodzac z domu albo na lawce pod sklepem.
Tanio, bezstresowo, po prostu pewnie... :D

Gumo
p.s.Ja z kolei tez cos slyszalem, jak ktos gadal, ze slyszal, jak taki jeden widzial, ze takiemu skads tam cos nie podpasowalo... :lol:

#69 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9503 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 05 listopad 2007 - 10:17

i jeszcze pare fotek...
...


I kto tutaj ma groźniejszą minę :mellow:
Gratuluję Mifciu. Piękna rybka....czy rybki. Woblery jakby różne są :huh:


#70 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 05 listopad 2007 - 10:53

no gdzie spogladnąć to mifek :lol: a te foty to tak z podświadomosci wyszły,bardziej był fotografowany chyba ten okonek DR 14 niz tem szczupak SDR 100 :lol: :lol: :lol:
,a i musze przyznać,że chłopaki tymi czcinami dobrze zakamuflowali miejscówę :mellow:

#71 OFFLINE   Czesław Stryczek

Czesław Stryczek

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 05 listopad 2007 - 13:36

Witam!
Jestem właścicielem firmy Fishing-Mart. Muszę sprostować treść wypowiedzi na temat reklamacji wędki Team-Dragon.Pan ************* [moderator: brak prawa do publikacji nazwiska i imienia] z Poznania zgłaszając reklamację podał iż przesyłka doszła do niego NIEUSZKODZONA w grubej tekturowej tubie. Po 30 sekundach rozmowy zgodził sie na ODPŁATNĄ naprawę wędki bez żadnego protestu. Otrzymał naprawioną wędkę przy czym Fishing-Mart pokrył z własnej inicjatywy koszt przesyłki.
Dopiero po otrzymaniu naprawionej wędki pojawiły sie z jego strony zarzuty a w końcowej fazie rozmowy groźby iż w przypadku braku zwrotu należności za naprawę wędki oczerni on firmę Fishing-Mart na forum wędkarskim co też uczynił.
Wg posiadanych przeze mnie informacji Pan *********** [moderator: brak prawa do publikacji nazwiska i imienia] wysłał złamaną szczytówkę do reklamacji w Design Fishing Sp. z o.o gdzie servis importera potwierdził iż uszkodzenie wędki nastąpiło z winy użytkownika .
No cóż nic dodac nic ująć.
Bardzo łatwo oszkalować bezkarnie firmę w internecie nic nie ryzykująć-najwyżej swoją reputację.

Czesław Stryczek


#72 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2420 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 13:49

na rynku wtórnym można kupić markowe perełki z dawnych (dla nich) lat za przyzwoite piniądze

Potwierdzam. Kiedys ktos mi sprzedal starego przerobionego Cormorana (czy to cos markowego??) Black Star Pro 240 2-15g i niczego innego do lekkiego spiningu nie potrzebuje.
Z tym, ze tych kijów juz nie sposób kupic...rocznie pojawia sie jeden, moze dwa... :wacko:


#73 OFFLINE   Czesław Stryczek

Czesław Stryczek

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 05 listopad 2007 - 14:00

jakiś obciążony genetycznie analfabeta nie potrafił napisać poprawnie twojego adresu na przesyłce i...paczka wróciła. Efekt? nadal nie masz kopyt...


Tak opisany pracownik to pracownik Poczty Polskiej która wróciła paczkę po ..........2 dniach od odbioru z firmy Fishing-Mart

A tak a pro-po!!
Skad takiżałosny jezyk rodem z rynsztoka.........
To jakiś nowy styl.........
Moze sposób na pozyskanie przyjaciól.........

Czesław Stryczek


#74 OFFLINE   admin1348902092

admin1348902092

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 05 listopad 2007 - 14:13

Witam,
Panowie rzeczywiście myślę, że troszkę zboczyliśmy z głównego tematu. Rozumiem, że wystąpiły jakieś problemy z realizacją zamówienia - dodatkowo zostały one tutaj opisane i na tym chyba powinniśmy poprzestać. Obrażanie osób trzecich na tym forum jest niemile widziane. Z mojej strony przepraszam, że nie zauważyliśmy (moderatorzy) tego wcześniej. Zamykam wątek.

Pozdrawiam
Administrator