Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Uwaga - wysyp kleszczy!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1796 odpowiedzi w tym temacie

#1061 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1563 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 13 wrzesień 2017 - 19:19

Mariusz... możesz się wybrać na w/w terapię... wiele nie placebo. Ze względu na jej niezgodność z opartą na dowodach wiedzą medyczną zaliczana jest do metod tzw. medycyny niekonwencjonalnej."


Podobnie jak Jerzy Zięba jest uważany przez polskie środowisko lekarskie jako szarlatana :) Polecam na sprawdzenie i zadanie sobie minimum wysiłku na zapoznanie się z metodami i sposobem działaniem a co najważniejsze z jej pozytywnymi efektami.Nie chce byc złośliwy w tej poważnej sprawnie ale życzę powodzenia w długiej ,wyniszczającej i nie dającej gwarancji sukcesu w leczeniu antybiotykami.

Użytkownik salmon1977 edytował ten post 13 wrzesień 2017 - 19:24

  • Robert Crocker lubi to

#1062 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 14 wrzesień 2017 - 18:35

Podobnie jak Jerzy Zięba jest uważany przez polskie środowisko lekarskie jako szarlatana :) Polecam na sprawdzenie i zadanie sobie minimum wysiłku na zapoznanie się z metodami i sposobem działaniem a co najważniejsze z jej pozytywnymi efektami.Nie chce byc złośliwy w tej poważnej sprawnie ale życzę powodzenia w długiej ,wyniszczającej i nie dającej gwarancji sukcesu w leczeniu antybiotykami.



Proponujesz coś co wedle nauki i doświadczeń nie daje żadnych rezultatów.
To o tyle ryzykowne że ktoś może się tym zasugerować i zrezygnować calkowicie z kontaktu z lekarzem.
Jako terapia uzupełniająca proszę bardzo 😂

#1063 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1563 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 14 wrzesień 2017 - 20:08

Doswiadczenia powiadasz?A żywe przykłady?Próbowałeś w ten sposób się leczyć?? Żadnych rezultatów powiadasz?Dwa przykłady ,jeden nie zwiäzany z tematem:kilka wizyt kobiety która miała łuszczycy jak skorupa na ciele,wiele wizyt u dermatologów-stwiedział że była królikiem doświadczalnych lekarzy (specjalistów)mega zadowolona z biorezonans.
Drugi przykład-młoda kobieta męcząca się ze skutkami bolierozy-kilkanaście wizyt polepszenie i ustąpienia objawów bolierozy.
Nikogo nie przekonuje tylko twierdzę że można się leczyć nie niszcząc zdrowia t.z.tradycyjnymi metodami.Podobnie jest z chemią terapiami itd...ale to nie temat.Życzę wszystkim zdrówka, bo to naj ważniejsze :)

Użytkownik salmon1977 edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 20:10


#1064 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 15 wrzesień 2017 - 08:01

Grzesiek, ja twierdzę uparcie że takie terapie mogą być uzupełnieniem tradycyjnej - klinicznie potwierdzonej. Nie mogą być jedynymi. To bardzo ryzykowna droga.

Oczywiście każdy decyduje za siebie i dobrze. Gorzej kiedy się namawia do tego drugą osobę...

Jestem przekonany że w dobrej wierze, aczkolwiek dobrymi chęciami to jest piekło brukowane.



#1065 OFFLINE   AdamCh

AdamCh

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 906 postów
  • Lokalizacjalubuskie
  • Imię:Adam

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:03

A ja twierdzę, że bolerioza jest często mylona ze zwykłą depresją...

Chciałbym po prostu zobaczyć wyniki badań, a nie zwykłe pisanie ludzi, że lekarze do dupy, że "szamani" lepsi.

Pozytywne nastawienie jest podstawą, dlatego czasem niekonwencjonalne metody pomagają w depresyjnej boleriozie ;)

Wyniki są podstawą oceny, a nie czyste opinie.

Przykład boleriozy i walki z nią mam w domu od kilkunastu lat.

Temat jest ciężki do ogarnięcia nie tylko u nas w kraju.

Jest to problem ogólnoświatowy i nie znaleziono jeszcze leku na tą chorobę.

A z lekami i metodami niekonwencjonalnymi jest trochę tak jak z Apapem, na mnie nie działa, pomaga mi Ibumprom...


  • Bartas93 lubi to

#1066 OFFLINE   Panek

Panek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2387 postów
  • Imię:Karol

Napisano 15 wrzesień 2017 - 11:54

Nie jestem przeciwko rozwiązaniom z medycznego punktu widzenia kontrowersyjnym ale bezsprzecznie skutecznym, jednak placebo i znachorstwo na własną rękę sobie odpuśćcie, a bynajmniej nie zachęcajcie innych do stosowania zamiast konsultacji z lekarzem. Jeden ,,oświecony" niedawno małe dziecko kozim mlekiem zagłodził bo rodzice uznali, że znachor lepszy niż lekarz, a podobnych przypadków istnieje na pęczki. Możliwe, że zdarzają się ludzie z darem, mający wiedzę i potrafiący to wykorzystać dla ludzkiego dobra, ale z nimi jest jak z wróżbitami, trafi się jeden na tysiąc albo i sto tysięcy nieuczciwych lub zwyczajnych idiotów wierzących w swój ,,dar", a ludzie zawierzają im swoje zdrowie i majątki w najlepszym wypadku idąc z torbami. Może korzystaliście i wam pomogli, a może pomogli tym, że nie zaszkodzili a przeszło samo, co nie zmienia faktu, że polecanie takich rozwiązań zamiast wykwalifikowanego specjalisty niesie za sobą dużo większe prawdopodobieństwo nieuzyskania odpowiedniej pomocy.
Dla tych, którzy wietrzą w służbie zdrowia spisków, nie ufają badaniom i nauce, wierząc w super moce podrzucam wspaniały kanał youtube, który pozwoli im zaoszczędzić na samochodzie i nie tylko ... wytrzymajcie 5 minut a nie pożałujecie. Żeby nie było tak śmiesznie zaznaczę, ze Pani ma wielu psychofanów gotowych oddać grube siano za wynalazki i naukę korzystania z ,,mocy plazmy".


  • AdamCh i cyprys19 lubią to

#1067 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 15 wrzesień 2017 - 12:01

Wytrzymałem 5 min i ... mam ochotę na więcej!!!

 

PS> dzięki za rozwinięcie tematu



#1068 OFFLINE   ObraFM

ObraFM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 518 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 wrzesień 2017 - 12:04

...................gotowych oddać grube siano za wynalazki i naukę korzystania z ,,mocy plazmy".

Na BBC Earh leci jakiś już czas cała seria dokumentów badająca wyniki  działania różnego typu wynalazków typu witamina C, antyoksydanty i inne tego typu wspomagacze zdrowia i długowieczności.


Użytkownik ObraFM edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 12:05


#1069 OFFLINE   Bander

Bander

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1000 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Radek

Napisano 15 wrzesień 2017 - 12:18

Skuszony poszperałem dalej w zasobach youtuba....

 

https://www.youtube....h?v=oxwbEld0FC0   

 

Cały wykład bardzo dobrze się ogląda (ze słuchaniem mogą wystąpić problemy u niektórych Panów)

Bez wątpienia przekaz energetyczny PŁYNIE mocny :)

Tak miło się oglądało że dotarłem do... 7:55 - o boleriozie !!! Słowo daję, nie miałem pojęcia że się na ten wątek w filmie natknę...

 

  Mam nadzieje, że obraz pomoże :)


  • Panek lubi to

#1070 OFFLINE   Voldemort

Voldemort

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • LokalizacjaMałopolska
  • Imię:Jacek

Napisano 15 wrzesień 2017 - 12:19

Jakbym polityka słuchał



#1071 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:01

Chętnie bym też zobaczył, ale Leżę już na plecach od dwóch godzin po punkcji , to pobranie płynu z kręgosłupa, jeszcze na dokładkę podejrzewają zapalenie opon mózgowych ,sam miód.

#1072 OFFLINE   fonix

fonix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 484 postów
  • LokalizacjaŁomianki
  • Imię:Tomek

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:18

Trzymaj się chłopie
  • Panek lubi to

#1073 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:35

Trzymaj się chłopie


Dzięki, wsparcie jest ważne ,jest raźniej.
  • Panek lubi to

#1074 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 wrzesień 2017 - 06:21

Wychodzę w końcu, wstępne badanie nie potwierdziło zapalenia opon mózgowych, lecz na 100% pewność będę miał za dwa tyg.Leczenie szpitalne zakończone ,przez miesiąc będę brał jeszcze jakieś leki ,ale co ważne w domu .Za pół roku wizyta kontrolna .Będę jeszcze działał na własną rękę w tym temacie ,o efektach tych działań poinformuje .

#1075 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15590 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 wrzesień 2017 - 06:25

Napisz o wynikach badań na boreliozę po miesięcznej kuracji.



#1076 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 08:47

Napisz o wynikach badań na boreliozę po miesięcznej kuracji.

Standardowe badania, które używa i uważa NFZ  czyli WB i test Elisa polegają na znalezieniu przeciwciał przeciw krętkowych. Problem polega na tym, że jeśli ich nie ma to nie oznacza, że jesteś zdrowy. Jeśli są nie oznacza, że jesteś chory, bo przeciwciała mogą utrzymywać się nawet całe życie  :D 
Nie ma żadnego badania, które by podpowiadało czy leczenie daje jakieś rezultaty i czy idzie w dobrym kierunku i czy zdrowiejemy. 
 



#1077 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 19 wrzesień 2017 - 08:58

Standardowe badania, które używa i uważa NFZ  czyli WB i test Elisa polegają na znalezieniu przeciwciał przeciw krętkowych. Problem polega na tym, że jeśli ich nie ma to nie oznacza, że jesteś zdrowy. Jeśli są nie oznacza, że jesteś chory, bo przeciwciała mogą utrzymywać się nawet całe życie  :D 
Nie ma żadnego badania, które by podpowiadało czy leczenie daje jakieś rezultaty i czy idzie w dobrym kierunku i czy zdrowiejemy. 
 

 

Czyli choroba widmo?



#1078 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1962 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 19 wrzesień 2017 - 09:35

Standardowe badania, które używa i uważa NFZ  czyli WB i test Elisa polegają na znalezieniu przeciwciał przeciw krętkowych. Problem polega na tym, że jeśli ich nie ma to nie oznacza, że jesteś zdrowy. Jeśli są nie oznacza, że jesteś chory, bo przeciwciała mogą utrzymywać się nawet całe życie  :D 
Nie ma żadnego badania, które by podpowiadało czy leczenie daje jakieś rezultaty i czy idzie w dobrym kierunku i czy zdrowiejemy. 
 

Niestety to prawda ... dlatego jeśli nie ma objawów lub są mało uciążliwe to .... ---> czytaj mój ostani post wyżej.



#1079 OFFLINE   radek_u

radek_u

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 324 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 09:40

Czyli choroba widmo?

Na tym problem tej choroby polega, że ciężko ją się leczy, ciężko diagnozuje, ale bardzo łatwo się ludzi naciąga. 



#1080 OFFLINE   MARIUSZ 69

MARIUSZ 69

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2042 postów
  • LokalizacjaLubelskie
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 wrzesień 2017 - 16:24

Pierwszy dzień po wypisie ,po 1.5 godz miałem jechać na sor ale jakoś nie dałem się, osłabienie organizmu .PO wyjściu ze szpitala czuję się gorzej zanim tam trafiłem .Miałem jutro połowić ale chyba ... .Zobaczymy co będzie jutro .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych