Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

INTERNETOWY SKLEP PIRANIA KRAKÓW - OPINIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
362 odpowiedzi w tym temacie

#181 OFFLINE   Elton

Elton

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 389 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 07:04

Ja już też zamówiłem raz sprzęt u "biznesmena" co wiecznie głuchy telefon miał. Tydzień minął, kasa przelana, wszystko na stanie, a kuriera brak. Kij oczywiście na wyjazd specjalnie zamówiony i się obeszło smakiem. Dopiero miła pani na maile raczyła odpisywać, że tego nie mają, tamto w drodze od producenta itp. Kopa nerwów i złych emocji, bo gdyby nie setki kilometrów to osobiście sprawdziłbym, gdzie moja paczka. Tak zeszło dwa tygodnie. Olewactwo klienta i tyle.Dobrze znajomy z hiszpani prowadzący hurtownie sprzętu powiedział: "w Polsce to ludzie mają chyba za dużo pieniędzy, ugadujesz, chcesz wziąć za ciężką kasę towar, a na każdym kroku łaska i problemy..."



#182 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 07 kwiecień 2016 - 07:09

True, true, true ...



#183 ONLINE   kondzio 77

kondzio 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 481 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 07:24

Jest tyle sklepów na rynku ze jest w czy wybierać.
A jeśli właściciel sklepu Pirania nie widzi problemu to w niedługim czasie sam będzie robił zakupy w swoim sklepie

#184 OFFLINE   blackfury

blackfury

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 kwiecień 2016 - 18:42

Poza tym @Pirania jest na Forum i chyba zagląda (przynajmniej wczoraj zaglądał) możesz spróbować spytać bezpośrednio.

Idąc za Twoją radą próbowałem. Niestety brak odzewu.

 

 

Telefonów nie odbieram ponieważ nie stać mnie na pracownika do Infolinii. Niestety pytania są tendecyjne więc szkoda czasu, niestety nie wiem jaki kolor jest odpowiedni. Chętnie doradzę kupno wędki :-) tylko nikt nie pyta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Po co w takim razie na www. wisi informacja o numerze telefonu?? Taki ozdobnik czy o co chodzi?

Próbuje od kilku dni kilkoma kanałami komunikacji otrzymać odpowiedź na nurtujący mnie problem i zapewniam, iż nie chodzi o kolor gumy.

Według mnie pytanie o to co się stało z moimi pieniędzmi nie jest tendencyjne i nie chodzi o 10PLN.

Chętnie dowiem się coś na temat jakiejkolwiek wędki tylko u diabła jak mam to zrobić. Gołębia pocztowego mam wysłać, czy posłańca jakiegoś?



#185 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 20:06

 Zajmijcie się ważnymi sprawami jak zdrowie i rodzina a przesyłki jak dojdą z opóźnieniem to chyba nic strasznego.

Ty jako właściciel sklepu mówisz tak na serio??? :o  Żenujące podejście do klienta,


  • Sebo lubi to

#186 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 09 kwiecień 2016 - 22:36

Po serii bzdurnych pytań każdy by zmienił podejście :D

Nie proście o rabaty to w Piraniii będzie infolinia ;-)

#187 OFFLINE   wędkarzKP

wędkarzKP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 81 postów
  • LokalizacjaKuj-Pom
  • Imię:Karol

Napisano 20 kwiecień 2016 - 13:43

Mądry Polak po szkodzie ... :( Tydzień temu złożyłem zamówienie (ponad 299zł, więc wysyłka kurierem gratis). Nie doszło do piątku, co mnie delikatnie zdziwiło, ale cóż napisałem maila z pytaniem o zamówienie - otrzymałem odpowiedź, że  w poniedziałek zamówienie powinno wyjść. Niestety do dnia dzisiejszego cisza, telefonu nikt nie odbiera, numer gg niedostępny, a na kolejnego maila już nikt nie odpisał. Przykro mi tym bardziej, że do tej pory zamawiałem kilka razy coś z Piranii i zawsze było ok. Jak na złość tym razem miał być to prezent - który nie dotrze :( Myślę, że właściciel powinien przemyśleć funkcjonowanie sklepu i w "sezonie" (czyli np. teraz przed majówką) zwiększać moce przerobowe. 



#188 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 27 kwiecień 2016 - 09:42

Czy ktoś coś ostatnio zamawiał może w tym sklepie? BO czekam na przesyłkę i się doczekać coś nie mogę... oczywiście kontaktu żadnego nie ma.... 



#189 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1399 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 27 kwiecień 2016 - 12:04

Ja zamawiałem 20.04. Wysyłka, z maila jakiego otrzymałem, miała miejsce 26.04...fakt że jest trochę wolniej ale mamy majówkę za pasem.



#190 OFFLINE   Alaryk

Alaryk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 880 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Jarek

Napisano 28 kwiecień 2016 - 05:14

Kiedyś tam zamawiałem, bo mieli duży wybór,ale mylili się i zawsze na moją niekorzyść, to dałem sobie spokój; jest wielu innych, o wiele bardzie solidnych sprzedawców.

#191 OFFLINE   sslonio

sslonio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Tomek

Napisano 29 kwiecień 2016 - 06:46

Po tygodniu od zamówienia przesyłka do mnie dotarła. Przesyłka się zgadza.

#192 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 maj 2016 - 12:20

Co wy chcecie od tego sklepu, jak dla mnie zaje**sty, właśnie byłem tam na miejscu wybrałem sobie kijek macalem chyba 15sztuk dziwię się sprzedawcy za cierpliwość(plus jeszcze kontakt facebookowy), ja już bym dawno stracił cierpliwość, oprócz kijka kupiłem jeszcze parę rzeczy ale to mniejsza z tym, dużo ludzi narzeka że ma nie ten kolor co trzeba czasem może się zdarzyć jak jest tyle rzeczy, przynęt do ogarnięcia a nie zawsze to pakuje właściciel tylko zatrudnione osoby, niema co narzekać

#193 OFFLINE   bony20

bony20

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaNowe Miasto

Napisano 18 maj 2016 - 13:13

Zero kontaktu. Kiedyś było lepiej.

#194 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 maj 2016 - 13:36

Może i lepiej było ale ja nic od tej strony nie mogę powiedzieć bo mi się nic takiego nie zdarzyło, może właściciel lekko wysiadł przy takich drobnostkach?

#195 OFFLINE   mi106

mi106

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 18 maj 2016 - 14:58

A z tym czasem wysyłki to wielu osobom się wydaje że jak zamówią i zapłąca to paczka powinna dojść do nich zanim wstaną od kompa po zakupach....to jakaś paranoja się robi...dzień ma tylko 24h i jak jest sporo zamówien przed sezonem to robią się opoznienia...



#196 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 maj 2016 - 15:21

A z tym czasem wysyłki to wielu osobom się wydaje że jak zamówią i zapłąca to paczka powinna dojść do nich zanim wstaną od kompa po zakupach....to jakaś paranoja się robi...dzień ma tylko 24h i jak jest sporo zamówien przed sezonem to robią się opoznienia...


Dokładnie chociaż ja i tak miałem bardzo szybko, może niewielka odległość to powoduje
  • Miru i tomkosto lubią to

#197 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 498 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 18 maj 2016 - 15:51

Koledzy mi106 i Fishmaker nikt nie oczekuje wysyłki zanim wstanie od kompa po zrobieniu zamówienia.Jako klienci oczekujemy przede wszystkim normalnego i poważnego podejścia sprzedającego do sprawy oraz normalnego kontaktu.Czy to wymaga jakiegoś nadludzkiego wysiłku ?



#198 OFFLINE   Jopek1971

Jopek1971

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaTaplary
  • Imię:Kaziuk
  • Nazwisko:Bartoszewicz

Napisano 18 maj 2016 - 16:59

Ja czekam na przesyłkę już 12dni i ch...d...i kamieni kupa.



#199 OFFLINE   Engimabaits.pl

Engimabaits.pl

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 548 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 maj 2016 - 17:31

Co to zamowiles?
Dziwne trochę :/

#200 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 3966 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 18 maj 2016 - 18:41

Potwierdzam,zamawiałem dwa czy trzy razy,i wszystkiego nie mieli,"ale jak się pan upomni przy następnym zamówieniu to dołożymy",nie dołożyli,bo już nie zamawiam!!!

Sam trochę sprzedaje i zawsze coś dokładam od siebie,bo wiem jak cieszą nowe graty w pudełku,a jak mam obsówę  w wysyłkach to przepraszam i daję w ramach rekompensaty gratisy,bo zawaliłem,a klient ma być zadowolony!


  • lysy69 i Engimabaits.pl lubią to