Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

INTERNETOWY SKLEP PIRANIA KRAKÓW - OPINIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
362 odpowiedzi w tym temacie

#161 OFFLINE   G_rzegorz

G_rzegorz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1342 postów
  • LokalizacjaKujawsko pomorskie
  • Imię:Grzegorz

Napisano 16 luty 2016 - 21:26

Kilka razy zamawiałem i jak dotąd bez najmniejszych problemów. Do tego bardzo szybka wysyłka.
Jeśli o to duże zamówienie chodzi to chyba nie ma nic prostszego niż dodawanie do koszyka. Na maila pisać mi by się nie chciało. ..przecież to strasznie czasochłonne ☺

#162 OFFLINE   Zander+

Zander+

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 84 postów
  • LokalizacjaWlkp.
  • Imię:Andrzej

Napisano 16 luty 2016 - 22:36

Zakupy w Piranii robię od kilku lat i tylko raz zdarzyła się mała wpadka...w paczce brakowało 2 szt gumek....a podczas zakupu były w ofercie...ot taki mały poślizg...za to doskonały i błyskawiczny kontakt...na pewno będę tam jeszcze się zaopatrywał bardzo duży wybór z oferty spiningowej i fajne ceny np. Keitechy...śmiało POLECAM...



#163 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6269 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 16 luty 2016 - 22:52

Złego słowa nie powiem, zawsze super obsługa klienta, polecam.



#164 OFFLINE   NERO HTF

NERO HTF

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 17 luty 2016 - 13:54

Po pierwszych zakupach jak najbardziej na plus. Świetnie zapakowane, bardzo szybko wszystko zrobione.



#165 ONLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 17 luty 2016 - 14:06

Też ostatnio brałem i wszystko ok



#166 ONLINE   Robas

Robas

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2120 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Robert

Napisano 17 luty 2016 - 14:14

Próbowałem się dziś do nich dodzwonić,czy to z komórki czy to z telefonu stacjonarnego i oczywiście nikt nie odbiera.

Na wysłanego e-maila nie odpowiedzieli,wysłałem go po raz 2-gi i czekam...

to napisz tutaj , jest zarejestrowany na forum http://jerkbait.pl/user/51498-pirania/



#167 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 luty 2016 - 19:44

to napisz tutaj , jest zarejestrowany na forum http://jerkbait.pl/user/51498-pirania/

 

wiesz co kolego,odpuszczam sobie całkowicie ten sklep,bo skoro jego właściciel ma takie podejście do klienta,że nie potrafi odebrać głupiego telefonu lub odpisać na e-maila... 



#168 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1400 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 luty 2016 - 09:43

wiesz co kolego,odpuszczam sobie całkowicie ten sklep,bo skoro jego właściciel ma takie podejście do klienta,że nie potrafi odebrać głupiego telefonu lub odpisać na e-maila... 

Co za niereformowalny typ! Wszyscy piszą że sklep polecają (swoją drogą ja również), podpowiadają itp. a ten cały czas jedzie tym głupim hejtem. Po to tylko żeby się w necie rozprzestrzeniały negatywne opinie? Sprawdźmy czy w Tarnowie nie ma jakiegoś sklepu wędkarskiego którego właściciel nazywa się Wojtek.  



#169 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 18 luty 2016 - 10:17

wiesz co kolego,odpuszczam sobie całkowicie ten sklep,bo skoro jego właściciel ma takie podejście do klienta,że nie potrafi odebrać głupiego telefonu lub odpisać na e-maila... 

 

Wyobraź sobie, że w takiej firmie pracują ludzie (!!!), którzy mają przerwy w pracy, albo akurat robią coś innego i po prostu nie mogą odebrać każdego telefonu. Popracowałem trochę w branży i za żadne pieniądze bym nie wrócił pracować u prywaciarza a tym bardziej w sklepie wędkarskim  :D Nie sądziłem, że jest tylu buraków, którzy wędkują. Od małego byłem przekonany, że to sport dla normalnych ludzi  ;)

 

Chciałbym się odnieść do gościa, co z tabletem chciał zostać kluczowym graczem na rynku sprzętu wędkarskiego. Otóż nie ważne, czy wydasz jednorazowo 2 tysiące czy 20 zł - nie jesteś panem świata i nigdy nie będziesz. Wiem, smutne to ale prawdziwe. Dla tak dużego sklepu jak Pirania zapewne nie ma znaczenia, że wydasz raz na dwa lata 2 tysiące przy tym pokazując swoje buractwo z najlepszej strony. Zawsze cenniejszy jest klient, który kupuje za 200 zł ale regularnie i z kulturą osobistą.

 

Rabat się należy. CZEMU SIĘ NALEŻY? Jesteś kombatantem wojennym, kobietą w ciąży czy może jesteś laureatem pokojowej nagrody Nobla? Uważasz, że kupujesz główek i gum za dwójkę to kurier przywiezie ci towar opancerzonym Mercedesem S 600?  :D   :D  :D Tankując paliwo na stacji prosisz o rabat? Kupując w delikatesach prosisz o rabat? No słucham.

 

 

Pomyślmy, jaki jest zarobek na takich przynętach i główkach? ZNIKOMY. Żeby sprzedać, trzeba dać niską cenę. A jak ktoś jeszcze chce rabat, koszty pakowania (na stronce że niby za darmo ale nic nie ma za darmo), opłacenie pracownika i lokalu to tak na prawdę oddajemy przynęty z zyskiem kilku - kilkunastu groszy na sztuce. 

 

Wyobraź sobie, że przychodzi do ciebie klient. Ty mu mówisz, że jesteś elastyczny (tak jak to napisałeś) i się dopasujesz. No to klient myśli, że skoro elastyczny to i pewnie ciasny a jak ciasny to da się go dobrze wydymać. Chce rabat na usługi bądź towar, chce czerwonego dywanu, wypastowania butów i córki na noc bo przecież PŁACI to wymaga. Co zrobisz? 

 

STWIERDZISZ ŻE TO BURAK I KAŻESZ MU SPADAĆ.

 

Oczywiście mamy prawo WYMAGAĆ ale co niektórzy mają zakaz myśleć i rozumieć innych.

 

Pirania to sklep, który nie narzeka na klientów jak widać po tym forum. Pójdziesz sobie do innego sklepu robiąc ponownie to samo i tak w kółko. W końcu narobisz sobie wrogów w całej handlowej PL  :lol:

 

 

Sory, że tak z rana, ale musiałem  :D



#170 OFFLINE   Voiteh

Voiteh

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Wojtek

Napisano 18 luty 2016 - 15:28

Co za niereformowalny typ! Wszyscy piszą że sklep polecają (swoją drogą ja również), podpowiadają itp. a ten cały czas jedzie tym głupim hejtem. Po to tylko żeby się w necie rozprzestrzeniały negatywne opinie? Sprawdźmy czy w Tarnowie nie ma jakiegoś sklepu wędkarskiego którego właściciel nazywa się Wojtek.  

 

"niereformowalny typ","cały czas jedzie tym głupi hejtem"  :huh:

posłuchaj "typie" po 1-wsze nie życzę sobie żebyś mnie obrażał w ten sposób,po 2-ie nikogo tutaj nie hejtuje i nie rozpowszechniam negatywnych opinii o czyimś sklepie tak jak Ty to stwierdziłeś,bo widocznie czegoś nie doczytałeś,po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat podejścia właściciela do klienta,chyba mam do tego prawo prawda?

skoro próbuje się do kogoś dodzwonić,kilka razy,czy to z telefonu stacjonarnego czy to komórki( w godzinach pracy sklepu),pisze e-maila z dwóch rożnych adresów po to tylko żeby się dowiedzieć czy chwilowy brak towaru będzie w najbliższym czasie uzupełniony,mam tu na myśli wędzisko i kołowrotek którym byłem zainteresowany,a którego nie ma w tym momencie w sklepie u tego pana,a on po prostu nie odbiera ode mnie telefonu,nie odpisuje i nie odpisał mi do tej pory,i takie podejście do klienta według Ciebie jest w porządku i normalne tak? a według mnie nie! 

 

Ja nie twierdzę że ten sklep jest zły,bo mają naprawdę fajną ofertę sprzętową jak i różnorodność przynęt w dobrych cenach...

i nie wiem czy zauważyłeś,ale nigdzie też nie napisałem,że odradzam robienie zakupów w wyżej wymienionym sklepie.

 

Ja po prostu napisałem,że nie mam zamiaru dłużej czekać na odpowiedz i po prostu na chwile obecną odpuszczam sobie zakupy u tego pana i tyle w temacie.


Użytkownik Voiteh edytował ten post 18 luty 2016 - 15:40


#171 ONLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 18 luty 2016 - 15:41

Dość tej wymiany uprzejmości



#172 OFFLINE   blackfury

blackfury

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:02

Witam

orientuje się ktoś może co dzieje się z Piranią?  Od kilku dni nikt nie odbiera telefonu, nie odpowiadają na maile ,

a moje opłacone zamówienie zawisło sobie w czasoprzestrzeni. Też tak macie czy tylko ja mam takie "szczęście"? :angry:



#173 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15616 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:24

We wszystkich sklepach jest podobnie. Sezon za progiem.



#174 OFFLINE   blackfury

blackfury

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 80 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:35

Trochę to przykre, że właściciel ma czas na wstawianie zdjęć i promowanie nowych produktów na Facebooku,

nie może za to znaleźć czasu dla klientów i odpowiedzieć na maila.



#175 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 06 kwiecień 2016 - 14:49

Co jak co ale tak duży sklep powinien pomyśleć o czymś takim jak dział obsługi klienta.
  • TOMI803 lubi to

#176 ONLINE   grzegorzyk

grzegorzyk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 296 postów
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Grzegorz

Napisano 06 kwiecień 2016 - 15:34

Coś tam rzeczywiście jest nie halo, zamówienia długo wiszą a sporo przynęt widocznych na stanie nie ma w magazynie.



#177 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1692 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 06 kwiecień 2016 - 16:07

Poza tym @Pirania jest na Forum i chyba zagląda (przynajmniej wczoraj zaglądał) możesz spróbować spytać bezpośrednio.



#178 OFFLINE   Pirania

Pirania

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 kwiecień 2016 - 23:11

Blackfury zanim dokonałeś zakupu w sklepie "Pirania" trzeba było się zapoznać z tym:

http://jerkbait.pl/t...-kraków-opinie/

miłego czytania ;)


I co tam wyczytaliście strasznego? Szpieg z Fishingmartu zawitał do wielkiego sklepu Pirania i zdał relację. Zajmijcie się ważnymi sprawami jak zdrowie i rodzina a przesyłki jak dojdą z opóźnieniem to chyba nic strasznego.

#179 OFFLINE   Pirania

Pirania

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 06 kwiecień 2016 - 23:14

Telefonów nie odbieram ponieważ nie stać mnie na pracownika do Infolinii. Niestety pytania są tendecyjne więc szkoda czasu, niestety nie wiem jaki kolor jest odpowiedni. Chętnie doradzę kupno wędki :-) tylko nikt nie pyta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#180 OFFLINE   Robert Crocker

Robert Crocker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1967 postów
  • LokalizacjaNYC
  • Imię:Bobby
  • Nazwisko:Crocker

Napisano 07 kwiecień 2016 - 06:43

Dla zainteresowanych mam piękne screenshoty z rozmowy z właścicielem Piranii. Pokazana jest tam nieprawdopodobna buta, chamstwo i arogancja właściciela, który najpierw nie przesłał zamówionego sprzętu, następnie odmówił jego dosłania i zwrotu pieniędzy. Steki wyzwisk i buractwa w stosunku do klienta. Z całą mocą nie polecam tego sklepu. Potwierdzam nie odpisywanie na maila i nie odbieranie telefonów.