Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Może popłyniemy na dorsza w listopadzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 19 październik 2013 - 09:46

Panowie, właśnie wlazłem na stronę COŻ, patrzę a tam już jest 8 chętnych osób. Znakiem tego zdaję się że popłyniemy. :)



#42 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15591 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 październik 2013 - 22:15

Ja na 90% płynę. Tylko czekam aż ktoś  z W-wy się zdecyduje. Sam koszt paliwa przy moim smoku to 500-600 zł.



#43 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 20 październik 2013 - 08:39

Dlatego, jeśli jadę sam, wsiadam w pociąg. Mam takie połączenie z Łodzi, w ciągu dnia, za 65 zyli. Jedzie 7 h, więc tyle co samochód a 500 zł taniej. Potem wsiadam w taksówkę za 70 dyszek i wiezie mnie prościutko do Trzebieży. Albo jadę komunikacją miejską za 7 zł i też dobrze. Same autostrady kosztują 100 zł w obie strony. Toż za to można dwa obiady zjeść.

W Polsce jak zwykle czerpią z najgorszych autostradowych wzorców. A powinno być tak jak w Niemczech - za friko. Bo czemu nie?



#44 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 20 październik 2013 - 08:52

Dlatego, jeśli jadę sam, wsiadam w pociąg. Mam takie połączenie z Łodzi, w ciągu dnia, za 65 zyli. Jedzie 7 h, więc tyle co samochód a 500 zł taniej. Potem wsiadam w taksówkę za 70 dyszek i wiezie mnie prościutko do Trzebieży. Albo jadę komunikacją miejską za 7 zł i też dobrze. Same autostrady kosztują 100 zł w obie strony. Toż za to można dwa obiady zjeść.

W Polsce jak zwykle czerpią z najgorszych autostradowych wzorców. A powinno być tak jak w Niemczech - za friko. Bo czemu nie?

Bo Polak to frajer co sra kasą i na wszystko go stać :angry: 

Taki mamy niestety złodziejski rząd i państwo co ma za przeproszeniem obywatela daleko w czterech literach :angry:

Kilku byznesmenów :ph34r: urządziło się za publiczne pieniążkii teraz doją haracz od zwykłych zjadaczy chleba  :(


  • staszek lubi to

#45 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 20 październik 2013 - 09:40

No chłopaki! Jeszcze kilku i płyniemy. W tym jeden koniecznie z Wawy, bo inaczej Godski będzie stopem jechał. :)



#46 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 20 październik 2013 - 17:34

Skoro na pewno ominie mnie ta wspaniała impreza pozostaje mi tylko kibicować by, doszła do skutku i wszystko przebiegło z waszymi oczekiwaniami :) . No i, "kilo stopy pod wodą" :D .



#47 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15591 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 październik 2013 - 17:54

No chłopaki! Jeszcze kilku i płyniemy. W tym jeden koniecznie z Wawy, bo inaczej Godski będzie stopem jechał. :)

Do Łodzi mógłbym dojechać. Godzinkę autostradą..... 



#48 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 20 październik 2013 - 17:59

Do Łodzi mógłbym dojechać. Godzinkę autostradą..... 

Ok, bardzo fajnie, tyle że ja wyjeżdżam w środę. Muszę być dzień wcześniej, żeby się porządnie wyspać, umyć rano i w ogóle. Po całonocnej jeździe pociągiem, czy nawet samochodem z Tobą, będę zmęczony. A jak wyjdziemy w morze, już nie będzie dla mnie przebacz. Tym bardziej że nie wiem jakich będę miał oficerów i czy  w ogóle. No i muszę być od rana na statku jak się ludzie zaczną zjeżdżać. 

Ale zawsze możemy coś pomyśleć.



#49 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 20 październik 2013 - 18:22

Skoro na pewno ominie mnie ta wspaniała impreza pozostaje mi tylko kibicować by, doszła do skutku i wszystko przebiegło z waszymi oczekiwaniami :) . No i, "kilo stopy pod wodą" :D .

Jak ja nie lubie takich kategorycznych stwierdzeń: zawsze, na pewno, nigdy. Never say never . Pomyśl lepiej jak się załapać :)



#50 OFFLINE   robert67

robert67

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 995 postów
  • LokalizacjaSelestat(F)

Napisano 20 październik 2013 - 21:32

Jak ja nie lubie takich kategorycznych stwierdzeń: zawsze, na pewno, nigdy. Never say never . Pomyśl lepiej jak się załapać :)

 

Michał, podobnie jak Kuba Standera w przyszłym roku będę czekał na Twoje ew. zaproszenie :) .

Ten rok jest dla mnie szczególnie niesprzyjający w kwestii podroży ;) .

 

Nigdy (tak) nie mówię (nigdy)... :D ,wiem co znaczy dobre towarzystwo ;) :D i sporo staram się zrobić by...bywać :D .

 

Jak pożyjemy, damy rade ;) :D .



#51 OFFLINE   Pumba

Pumba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • LokalizacjaGdynia / Tobołowo
  • Imię:Łukasz

Napisano 22 październik 2013 - 13:57

Obsada rejsu została właśnie zasilona moją skromną osobą oraz wzmiankowanym wcześniej kolegą.



#52 OFFLINE   Norbert 78

Norbert 78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 504 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 22 październik 2013 - 15:38

Fajnie byłoby,gdybyście skrobnęli jakaś relację po powrocie. Tylko nie  w stylu  "było super dzięki za rejs"  ;)



#53 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 październik 2013 - 15:48

Obsada rejsu została właśnie zasilona moją skromną osobą oraz wzmiankowanym wcześniej kolegą.

Aha. To bardzo dobrze. Jutro zadzwonię do COŻ a potem napiszę na priv co i jak.



#54 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 październik 2013 - 15:53

Fajnie byłoby,gdybyście skrobnęli jakaś relację po powrocie. Tylko nie  w stylu  "było super dzięki za rejs"  ;)

Biorąc pod uwagę grafomańskie zapędy swoje oraz innych kolegów, możesz się spodziewać. 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych