Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery BONITO strugane z lipy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

#121 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 15 styczeń 2014 - 20:16

Bujo ta uklejka jest z innym sterem,drobniej i płycej pracuje


No to znowu wydatek :) ten ster to mocniejszy jakiś ?

#122 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 12 luty 2014 - 18:41

Czy mocniejszy chyba nie.Na starym dobrym poziomie.Tylko inny i w innym miejscu.

#123 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 12 luty 2014 - 21:18

Bujo ta uklejka jest z innym sterem,drobniej i płycej pracuje

Czyli zblizona do rapali orginal? :) lusterkuje..



#124 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 13 luty 2014 - 18:50

Zgadza się zbliżona do rapalki

#125 OFFLINE   rybplay

rybplay

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 luty 2014 - 10:19

Dzień Dobry.

Całkiem przypadkowo w połowie stycznia w moje ręce wpadło kilka woblerów trociowych - jako nowość Bonito. Bardzo byłem ciekaw co to może być, tym bardziej że wieści z nad Drwęcy były niesamowite, wiele ryb złowiono na te nowości. Pierwsze wrażenie zanim wrzuciłem je do wody było takie - bardzo agresywna ogonowa praca, po wrzuceniu do wody totalne zdziwienie, przy długościach ok. 8 cm dość drobna intensywna praca całym korpusem przy jednoczesnym "myszkowaniu". Kawał naprawdę udanej roboty. Dodam tylko że test odbywał się na Drawie, gdzie woda pędzi jak w górskiej rzece. Taka praca woblerów bardzo mi odpowiada, nie przepadam za zamiataczami.

A za chwilę w Orzechowie poszukam srebrniaków, Panie Jacku czekamy na bezsterowce w ofercie.



#126 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 14 luty 2014 - 13:15

Dzień Dobry.
Całkiem przypadkowo w połowie stycznia w moje ręce wpadło kilka woblerów trociowych - jako nowość Bonito. Bardzo byłem ciekaw co to może być, tym bardziej że wieści z nad Drwęcy były niesamowite, wiele ryb złowiono na te nowości. Pierwsze wrażenie zanim wrzuciłem je do wody było takie - bardzo agresywna ogonowa praca, po wrzuceniu do wody totalne zdziwienie, przy długościach ok. 8 cm dość drobna intensywna praca całym korpusem przy jednoczesnym "myszkowaniu". Kawał naprawdę udanej roboty. Dodam tylko że test odbywał się na Drawie, gdzie woda pędzi jak w górskiej rzece. Taka praca woblerów bardzo mi odpowiada, nie przepadam za zamiataczami.
A za chwilę w Orzechowie poszukam srebrniaków, Panie Jacku czekamy na bezsterowce w ofercie.



Witam,Pana dziękuję za miłe słowa.A co do bezsterowców to mała niedyspozycja w postaci grypy pozwoliła na wystruganie nowych modeli na jazie,klenie no i wspomniane bezsterowce.A w przyszłym tygodniu zamówię foremki o ile testy wypadną pozytywnie.Załączony plik  DSC_1065.JPG   44,44 KB   15 Ilość pobrań
  • Krystekwolf lubi to

#127 OFFLINE   Darekspin

Darekspin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Mrongas

Napisano 14 luty 2014 - 21:52

Witam...woblery BONITO to jedne z moich ulubionych na które od kilku lat łowię w odrze klenie i jazie.Wyróżniają się dużą skutecznością.Świetnie trzymają się wody ,nie wymagają żadnej korekty,nie wykładają na boki,podczas prowadzenia ich praca nie gaśnie nawet w zmieniającej się sile nurtu oraz tworzących się bełtach i prądach wstecznych,  podobają  się rybom ,sprawdziłem osobiście ...... i o to chodzi !!! Polecam z czystym sumieniem.

 

xixg.jpg

htgw.jpg


Użytkownik Darekspin edytował ten post 14 luty 2014 - 22:02

  • Maciek Rożniata, Mariano Mariano, Zwierzu i 4 innych osób lubią to

#128 OFFLINE   salmon1977

salmon1977

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1565 postów
  • LokalizacjaIńsko-STARGARD
  • Imię:GrzehU

Napisano 14 luty 2014 - 22:04

Zgadza się zbliżona do rapalki

Super :) a masz takie 9cm? pozdrawiam 



#129 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 15 luty 2014 - 12:48

Nie,ale mam zamiar mieć

#130 OFFLINE   Darekspin

Darekspin

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Mrongas

Napisano 15 luty 2014 - 22:19

Dla potwierdzenia skutecznosci dwie foteczki w klimatach BONITO .....klen i jaz :) Pozdrawiam serdecznie .....

 

uizz.jpg

 

awm3.jpg


Użytkownik Darekspin edytował ten post 15 luty 2014 - 22:20

  • Maciek Rożniata lubi to

#131 OFFLINE   pawełd1980

pawełd1980

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Durczak

Napisano 16 luty 2014 - 15:38

Witam Wszystkich!

Jestem nowy na forum i od razu chcę pogratulować Twórcy woblerów BONITO . Jest to strzał w dziesiątkę. Używam tych woblerów na rzece Warta poniżej Częstochowy na pstrągi. Sprawdzają się wyśmienicie, szczególnie wzór Sandacz i Okoń. Mają super pracę (ta agresywność ;) ) Coś w sobie mają. Kilku moich kolegów również z nich korzysta i też się cieszą ze zdobyczy. Ja reprezentuję Klub spiningowy Spiner Częstochowa. Co roku organizujemy zawody spiningowe Puchar Warty na początku wiosny. W tym roku 6 kwietnia. Może któryś z kolegów jest zainteresowany udziałem w zawodach? Jest super zabawa, ryby zapewnione (pstrągi) i cenne nagrody. Turniej cieszy się dużą popularnością, a dowodem jest duża liczba uczestników, oraz łapanych ryb. Szczególnie zapraszam twórcę woblerów, będzie mógł się tam pochwalić swoim rękodziełem.

Pozdrawiam



#132 OFFLINE   Domixon37

Domixon37

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • Imię:Dominik

Napisano 16 luty 2014 - 20:53

Ja również mogę wszystkim polecić woblery BONITO ;) Świetnie sprawdzaja mi się na kleniach.
  • Zwierzu lubi to

#133 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 22 luty 2014 - 22:49

Witam Wszystkich!
Jestem nowy na forum i od razu chcę pogratulować Twórcy woblerów BONITO . Jest to strzał w dziesiątkę. Używam tych woblerów na rzece Warta poniżej Częstochowy na pstrągi. Sprawdzają się wyśmienicie, szczególnie wzór Sandacz i Okoń. Mają super pracę (ta agresywność ;) ) Coś w sobie mają. Kilku moich kolegów również z nich korzysta i też się cieszą ze zdobyczy. Ja reprezentuję Klub spiningowy Spiner Częstochowa. Co roku organizujemy zawody spiningowe Puchar Warty na początku wiosny. W tym roku 6 kwietnia. Może któryś z kolegów jest zainteresowany udziałem w zawodach? Jest super zabawa, ryby zapewnione (pstrągi) i cenne nagrody. Turniej cieszy się dużą popularnością, a dowodem jest duża liczba uczestników, oraz łapanych ryb. Szczególnie zapraszam twórcę woblerów, będzie mógł się tam pochwalić swoim rękodziełem.
Pozdrawiam



Dziękuje za miłe słowa pod adresem moich wyrobów.Na zawody chętnie się wybiorę pod warunkiem że mi czasu wystarczy.

#134 OFFLINE   rafix

rafix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaMiasto nad Wisłą
  • Imię:Rafał

Napisano 13 marzec 2014 - 20:57

Witam

Wątek trochę zakurzony.Dzisiejsze rybki na woblerki bonito - 4cm.

 

 

 

 

 

Załączone pliki



#135 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 16 marzec 2014 - 20:11

Witam a to dzisiejszy wypad sprawdzający czy wirus nie wkradł się w ustawieniach kątów wycięć sterów.I kilka rzutów a efekt 62cm pstrągZałączony plik  DSC_1078.JPG   86,17 KB   9 Ilość pobrańZałączony plik  DSC_1081.JPG   61,08 KB   11 Ilość pobrańPstrążek zapalił w klenia 3.5cm

#136 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 17 marzec 2014 - 01:49

62 cm!

Ło matulu. Jak mała głowatka :D

Nie będę Ci gratulował, bo szczerze zazdroszczę. Takiego na własne oczy nie widziałem :(



#137 OFFLINE   Pasta

Pasta

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 972 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:P

Napisano 17 marzec 2014 - 12:00

62 cm!

Ło matulu. Jak mała głowatka :D

Nie będę Ci gratulował, bo szczerze zazdroszczę. Takiego na własne oczy nie widziałem :(

 

"Gratulacje – najpiękniejsza forma zawiści"

Julian Tuwim

 

Tak więc wszyscy szczerze gratulujemy ;)



#138 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 17 marzec 2014 - 21:28

To moze i ja cos wrzuce z dzisiaj :) (ostatniej rybce nic sie nie stalo, kotwiczka nie wbila sie w oko)

Załączone pliki

  • Załączony plik  b4'.jpg   42,44 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  b'.jpg   50,76 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  b1.JPG   47,87 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  b2.JPG   48 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  b5.JPG   55,86 KB   9 Ilość pobrań
  • Załączony plik  b3'.jpg   48,14 KB   9 Ilość pobrań


#139 OFFLINE   wobek

wobek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 343 postów
  • Lokalizacjapłock

Napisano 19 marzec 2014 - 07:21

Fajne rybki.Ja nie mam czasu na jazie i klenie.Zrobiłem cztery nowe wobki na klenie i jazie i nie mam kiedy wrzucić fotek.Co zrobię to sprzedam za nim aparat wezmę do ręki.Ale może tą partyjkę przed wyjazdem uwiecznię na zdjęciach.

#140 OFFLINE   lukaszryba

lukaszryba

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 259 postów
  • Lokalizacjatarnow

Napisano 22 marzec 2014 - 00:25

Witam, takie mam pytanie bo swego czasu były dostępne takie wobki bonito chyba okon2 niecałe 3 cm takie troszkę splaszczone z boku sąmoże jeszcze dostępne bo juz długi czas nie mogę je znaleść i jeszcze drugie woblery a mianowicie smuzaki pływające też nie mogę ich znaleść a zostały tylko dwa w pudełku a na moją wodę to jest ideał pozdrawiam