Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ankieta - ile jestem w stanie zapłacić za Konto Premium


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta - ile jestem w stanie zapłacić za Konto Premium (26 użytkowników oddało głos)

Jak w tytule, chodzi o podanie ceny maksymalnej. Założenia: abonament Konta Premium obejmuje 12 miesięcy, uprawnienia dotyczą: brak wyświetlanych reklam, większy limit skrzynki komunikatora, wyróżnienie użytkownika na forum (np. grupa premium member)

  1. max . 200 zł (brutto) (1 głosów [3.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.85%

  2. max. 150 zł (brutto) (5 głosów [19.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 19.23%

  3. max. 100 zł (brutto) (20 głosów [76.92%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 76.92%

Głosuj

#21 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 23 październik 2013 - 20:55

 Rozumiecie? Chcę być normalnym członkiem, niekoniecznie z ramienia i wysuwającym się na czoło. :)

 

Już chciałem napisać ,że chyba przespałeś jakąś lekcję na biologi , a tym czasem ... ;)

 

[ cenzura ]


Użytkownik Friko edytował ten post 23 październik 2013 - 21:25


#22 OFFLINE   deichkind

deichkind

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 738 postów
  • Lokalizacjałódzkie

Napisano 23 październik 2013 - 20:57

makamba :  o kurrrrr.....czaki!! heh no to ja już pytan nie mam ;)



#23 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4914 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 23 październik 2013 - 21:14

A może warto spróbować też skręcić w stronę oficjalnej branżowej reklamy , całkiem transparentnie otworzyć się na oficjalnych sponsorów i donatorów , uhonorowanych zakładką na stronie głównej ?



#24 OFFLINE   Manniek66

Manniek66

    Manniek66

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2343 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Bartosz

Napisano 23 październik 2013 - 21:15

Bartek...tym razem rozwaliłeś system :D Dawno się tak nie uśmiałem 



#25 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 23 październik 2013 - 23:04

Już chciałem napisać ,że chyba przespałeś jakąś lekcję na biologi , a tym czasem ... ;)

 

[ cenzura ]

Vipy, srypy, dostępy, podstępy, równi, równiejsi... Tak się zaczynają zjazdy po równi pochyłej, a takie wpisy (zastępujące tekst oryginalny) jak ten zielony, to przeważnie gwoździe do trumny...


Użytkownik zorro edytował ten post 23 październik 2013 - 23:05

  • rapala, Maciek_7 i skippi66 lubią to

#26 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 24 październik 2013 - 04:09

Vipy, srypy, dostępy, podstępy, równi, równiejsi... Tak się zaczynają zjazdy po równi pochyłej, 

Zgadza sie, jak sie nie myle to juz byl jakis pomysl utworzenia elity jb. teraz premium. 

Wystarczy byc tu kilka miesiecy zeby zobaczyc kto co soba prezentuje wtedy szacunek czy drwina mowi sama przez sie. 

Mysle ze im mniej wyszukanych tytulow i pieniedzy tym lepszy lad i porzadek.

A jesli juz bedzie tak zle ze przed jb.pl stanie widmo plajty wtedy skrzyknac te 9 tys. zarejstrowanych niech kazdy da po chocby zlotowce ;)

PS. Z tymi reklamami jakos da sie zyc, ale jesli ktos moglby je wyrzucic z mojego tv to napewno zaplace nawet  konto exlusive  :)



#27 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 04:09

@zorro - jak chcesz sobie pooglądać męskie członki to są inne strony -  mnie akurat nie kręcą takie rzeczy więc będą takie wpisy jak ten zielony.

 

Gratuluję udanego coming out'u   B) 



#28 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 24 październik 2013 - 07:30

Ja tam jestem za. Uważam że takie płacenie za coś z czego korzystam i co daje mi jakąś tam przyjemność się opłaca. Żadnego tytułu PRO czy VIP nie potrzebuję,choć jeśli opcje byłyby dwie ,tzn ci co płacą ,i ci co wolą patrzeć na tego gościa co mu nogi tylko spod auta wystają,albo na tą krwiożerczą bestię w czarne kropki ........to chociaż kolor nicka mógłby się jednak różnić.Zastanawia mnie podejście ludzi do tego tematu,kupując jakiś branżowy periodyk płacimy za kilka słów ,dajmy na to M.Szymańskiego,a poza tym pewnie 50% to reklamy ,i jest fajnie.W zamian nie dostajemy nic więcej,a tu za jakąś tam średnią cenę w przeliczeniu na miesiąc,mamy możliwość dyskusji,oglądania dobrych zdjęć,zyskalibyśmy wolność od reklam, mamy dostęp do wiarygodnych informacji na temat sprzętu ,no i pohandlować można.Ta ostania opcja dla mnie najmniej ważna ,rzekłbym nawet , jestem za jej likwidacją lub jej odpłatnością,bo liczba użytkowników ,a co za tym idzie większy koszt utrzymania całego portalu,jest w dużym stopniu zasługą tej giełdowej zakładki.

Osobiście opłacenie takiej składki/abonamentu ,dałoby mi też świadomość tego że jestem w porządku wobec administracji i całej społeczności,zdecydowanie bardziej w porządki niż stosując jakieś sposoby co by te reklamy omijać ,bo jednak  w jakimś celu one się tu znalazły.


  • Friko lubi to

#29 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 24 październik 2013 - 08:49

Vipy, srypy, dostępy, podstępy, równi, równiejsi... (...)

Mnie nie interesują żadne widoczne dla innych wyróżnienia. Z reklamami byle dziesięciolatek też sobie poradzi - jeśli będzie chciał. Mnie interesują dwie rzeczy:

1 - Chcę by portal trwał i się rozwijał. Ilość świetnych osób, które poznałem dzięki J.PL jest dla mnie warta swojej ceny.

2 - Skrzynka pocztowa. Jest dla mnie niezwykle irytujące, że muszę pozbywać się części korespondencji, którą chciałbym zachować. Jeśli mogę zapłacić i znacząco zwiększyć ten limit - ma to dla mnie sens.

 

Kto jest jakim człowiekiem trudno w dłuższej perspektywie ukryć. Konto VIP prawdy o człowieku nie zmieni. Natomiast jeśli spełni moje dwa powyższe postulaty, z chęcią zapłacę.


  • Friko lubi to

#30 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 24 październik 2013 - 09:39

Jako aktywny forumowicz, a za takiego sie uwazam, czuje sie dostarczycielem tresci - "kontentu" na jerkbait.pl

Czynie to z  i dla przyjemnosci - gratis.

Placenie za nowe funkcje na forum, lub rozwiniecie dotychczasowych nie miesci sie w tej formule.


  • kotwitz lubi to

#31 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 10:15

Daniel, niby racja ale moim zdaniem pod warunkiem że czujesz się wyłącznie dostarczycielem, a nie czujesz się w ogóle odbiorcą ;)

 

Taki czysto teoretyczny komentarz z mojej strony, gdyż sam nie jestem szczególnym orędownikiem kont premium (aczkolwiek z innych powodów)



#32 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 24 październik 2013 - 10:25

Daniel, niby racja ale moim zdaniem pod warunkiem że czujesz się wyłącznie dostarczycielem, a nie czujesz się w ogóle odbiorcą ;)

Taki czysto teoretyczny komentarz z mojej strony, gdyż sam nie jestem szczególnym orędownikiem kont premium (aczkolwiek z innych powodów)


Chyba niemierzalny bilans wkladow i zysków jest bardziej determinujacy niz poczucie wyłączności w jedna czy druga stronę.
Nawet niestrudzeni w swej misji moderatorzy czerpia wiedze z forum.
Więc wyłącznie tej czy innej roli nikt tu nie odgrywa wśród Forumowiczów... pomijam masy bedace rzeszami czytelników których wkład to ruch na serwerze.
Ale oni to ogon komety. Zjawisko konieczne

#33 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 24 październik 2013 - 10:26

Jasne dla mnie jest, że bardziej doświadczony wędkarz-użytkownik, będzie częściej dawcą, niż biorcą informacji. Ale nikt nie jest alfą i omegą i każdy znajdzie tu coś, co go zaskoczy. Nawet makamba zobaczy tu czasem wabik, którego on nie ma :D

 

 

A co do samych opłat, uważam, jak koledzy powyżej. Jeśli są potrzebne środki na utrzymanie, rozwijanie itd. portalu, to trzeba się zrzucić i tyle, każdy wg swoich możliwości(a te są zapewne skrajne) a nie wyróżniać odznakami, podpisami, czy kolorami, bo ten dał stówę, a ten tylko 20pln. Dla kogoś te 20 pln może mieć większą wartość, niż dla drugiego stówa. A klasyfikowanie userów ze względu na finanse uważam za najgorsze z możliwych.

 

 

Pozdrówka

Kamil



#34 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 11:02

Również uważam formę zrzutki na utrzymanie j.pl za najrozsądniejszą i chyba najmniej kontrowersyjną. Przyjdzie pora na to, puści się moderatora po kolędzie i ludzie dadzą, przynajmniej większość (ma się tę wiarę w człowieka B) ).

Ewentualnie, jak proponował Sławek ruszyć w przebogaty świat wędkarskiego biznesu i znaleźć sponsorów, w try miga mielibyśmy banerek z Dragonem. ;)

Co do wyróżnień typu VIP, Premium czy inne pomysły, zakończy się to kwasem, jak to u nas, rozsądni potraktują to jak wyróżnienie a ci mniej rozsądni jako mandat do bycia sobiepaństwem, zaraz znajdą się tacy co to VIP em będą rzucać w twarz userom, nawet modom. Będą się czuli wolni od konsekwencji a gdy w końcu konsekwencje poniosą, będą piać o zadośćuczynienie BO ZAPŁACILI.

To skrajny przykład, ale tak będzie, wystarczy, że wpadnie Wilk-Reaktywacja, zapłaci i mamy pół roku czytania o tym co sobie prężył, gdzie mu klekotało i jakie to omszałe grimuary ostatnio wertował...


Użytkownik Dagon edytował ten post 24 październik 2013 - 11:04


#35 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 24 październik 2013 - 11:18


Co do wyróżnień typu VIP, Premium czy inne pomysły, zakończy się to kwasem, jak to u nas, rozsądni potraktują to jak wyróżnienie a ci mniej rozsądni jako mandat do bycia sobiepaństwem, zaraz znajdą się tacy co to VIP em będą rzucać w twarz userom, nawet modom. Będą się czuli wolni od konsekwencji a gdy w końcu konsekwencje poniosą, będą piać o zadośćuczynienie BO ZAPŁACILI.

To skrajny przykład...

Jak znam życie, to wcale nie taki skrajny... Podejrzewam, że tak wyglądałaby zwykła szara rzeczywistość dnia codziennego...



#36 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 11:23

Jak znam życie, to wcale nie taki skrajny... Podejrzewam, że tak wyglądałaby zwykła szara rzeczywistość dnia codziennego...

Wziąwszy pod uwagę pojawiające się już wcześniej na forum wpisy w stylu "jako klient tego portalu..." czy też inne perełki, głównie walczących o przestrzeń życiową na giełdzie - możesz mieć rację. ;) 


  • Friko lubi to

#37 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 11:31

Ty to Kol. @Dagon musiałeś być / jesteś jakimś adminem albo modem ;)  bo czasem jak napiszesz to jakbyś w myślach czytał normalnie...



#38 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 11:32

Byłem...

...i nigdy więcej.

 

:)  ;)



#39 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 11:33

ha ha, tak coś czułem :) 



#40 OFFLINE   shorty

shorty

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 348 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 24 październik 2013 - 11:54

Również uważam formę zrzutki na utrzymanie j.pl za najrozsądniejszą i chyba najmniej kontrowersyjną. Przyjdzie pora na to, puści się moderatora po kolędzie i ludzie dadzą, przynajmniej większość (ma się tę wiarę w człowieka B) ).

Ewentualnie, jak proponował Sławek ruszyć w przebogaty świat wędkarskiego biznesu i znaleźć sponsorów, w try miga mielibyśmy banerek z Dragonem. ;)

Co do wyróżnień typu VIP, Premium czy inne pomysły, zakończy się to kwasem, jak to u nas, rozsądni potraktują to jak wyróżnienie a ci mniej rozsądni jako mandat do bycia sobiepaństwem, zaraz znajdą się tacy co to VIP em będą rzucać w twarz userom, nawet modom. Będą się czuli wolni od konsekwencji a gdy w końcu konsekwencje poniosą, będą piać o zadośćuczynienie BO ZAPŁACILI.

To skrajny przykład, ale tak będzie, wystarczy, że wpadnie Wilk-Reaktywacja, zapłaci i mamy pół roku czytania o tym co sobie prężył, gdzie mu klekotało i jakie to omszałe grimuary ostatnio wertował...

Mogę się pod tym tylko podpisać. Nic dodać nic ująć, może tylko: Nie wywołuj wilka z lasu! (albo jednego z jego licznych wcieleń) :)