Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ankieta - ile jestem w stanie zapłacić za Konto Premium


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta - ile jestem w stanie zapłacić za Konto Premium (26 użytkowników oddało głos)

Jak w tytule, chodzi o podanie ceny maksymalnej. Założenia: abonament Konta Premium obejmuje 12 miesięcy, uprawnienia dotyczą: brak wyświetlanych reklam, większy limit skrzynki komunikatora, wyróżnienie użytkownika na forum (np. grupa premium member)

  1. max . 200 zł (brutto) (1 głosów [3.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.85%

  2. max. 150 zł (brutto) (5 głosów [19.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 19.23%

  3. max. 100 zł (brutto) (20 głosów [76.92%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 76.92%

Głosuj

#41 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 październik 2013 - 12:47

Pytanie o to, czy tworzyć konta premium, czy nie, w zasadzie jest pytaniem, czym Jerkbait chce być. Ankieta w tej sprawie nie daje żadnego poglądu, bo wartość tego portalu nie leży w powielaniu przekonań większości, nawet tych powszechnych tu, na J.pl. Modertorzy i główni twórcy treści, powinni między sobą ustalić pewien horyzont i robić swoje, a nie odnosić się do tego, ile kto jest gotów zapłacić za bycie fajniejszym i z większym. Wyróżnikiem pod nickiem. Yo! :P

Kosztami prowadzenia strony można w 100% obciążyć handlowców z giełdy i chętnych na te nienachalne reklamy, które są i tylko ich. To jest OK i mieści się w ramach dobrowolności. Konieczność zapłacenia za funkcjonalność osiągalną poprzez istniejącą, dostępną i akceptowaną przez większość formą finansowania oraz robienie oficjlanych kast z użytkowników, zarżnie ten portal. Zaprawdę powiadam Wam, a będzie tego miejsca szkoda, choćby się wilczyca z młodymi trzy razy tego zaparła.
Gdyby była bida, to na serwer uzbiera się od chętnych co roku + abonament giełdowy, nie zjeżdżające na treść banerki i gra gitara.

Większa skrzynka - zacny pomysł, można zrealizować już dziś, a skąd wziąć na to pieniążek napisałem. ;)

Pozdrawiam
Grzesiek



#42 OFFLINE   zorro

zorro

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2676 postów
  • LokalizacjaWarszawa-Kamienne Skarżychoooo...
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Szczepanik

Napisano 24 październik 2013 - 13:19

A tak sobie siędzę i czytam i takie "różne member", kojarzy mi się ze stronkami "od lat 18"... Za free, to możesz popatrzeć jak pani wygląda w bieliźnie, "lepszy member" może zobaczyć jak Pani wygląda bez gaci, a "vip-gold-premium", może już posapać se w mikrofon, zaglądając pani w migdałki od dołu...

A na jerku co? Na ryby interaktywne będziemy chodzić..?

Faktycznie, jak brakuje drobniaków na prowadzenie stronki, to "opodatkować" wszystkich użytkowników, jak leci i po równo i po herbacie...


  • blackabyss i Wojtek B. lubią to

#43 OFFLINE   Maynard

Maynard

    Cast Spinn C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1912 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 24 październik 2013 - 13:42

Chętni na gołą babę w masce Zorro na bank się znajdą. A jak będzie można do niej posapać? 100 na tydzień jak nic. Za dwie stówki pani ładnie potrzyma dolnik (+50 za dolnik high modulus), a za 300 pokręci ząbkującą Daiwą, pomrukując do tego rytmicznie. Zorro, to jest pomysł za Milion $ - do roboty!!! :lol:



#44 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 24 październik 2013 - 18:07

zastanawialem sie, czy zabrac glos w tym temacie i stwierdzilem, ze dodam swoje 5 groszy, chociazby dlatego, ze mialem przyjemnosc nalezec zarowno do zalogi redakcyjnej jak i moderatorskiej, i od 2005 roku tworzyc podwaliny tego znakomitego portalu wedkarskiego ... czytajac ten watek mozna nie tylko dostac wirtualnej czkawki, ale i dojsc do roznych wnioskow, i bez roznicy czy patrzymy na temat z ekonomicznego, marketingowego, historycznego czy innego punktu widzenia, wszystkie one (wnioski) sa niezbyt strawne ... bynajmniej dla mnie nie sa ... (osobiscie) pomysl konta premium uwazam, za ... powiedzmy bardzo dosadnie ... chory i to z wielu powodow, wielokrotnie wyliczonych, pokazanych palcem i czarne na bialym:
  1. dlaczego placic za dojscie do otwartego forum?
  2. srednio-inteligentny komputerowy analfabeta potrafi sobie zainstalowac ad-blocka i ustawic filtry blokujace reklamy w 7 minut
  3. wieksza skrzynka wiadomosci? po co placic za cos, za co juz i tak placimy? nie ma skrzynek mailowych? whatsup? ... i co tam jeszcze?
  4. jak ustosunkuja sie i zachowaja sie uzytkownicy aktywnie tworzacy ten portal, czyli dodajacy tzw. content?
  5. czy uzytkownicy aktywnie tworzacy ten portal, czyli dodajacy tzw. content beda poratktowani inaczej, i jak ustosunkuja sie do nich ci userzy, ktorzy beda placic?
  6. pytanie: czy user placacy bedzie jeszcze bardziej roszczeniowy niz obecnie? jest bardziej niz retoryczne
  7. po co rozpalac ognisko we wlasnym mieszkaniu?
  8. o nieodrobionych lekcjach z marketingu, tudziez z ekonomii (np. prowizji za udzial w gieldzie) nie wspomne, poniewaz temat nieszczesnej gieldy uwazam za przezuty, przelkniety i przetrawiony ... najwyrazniej istnieje problem z wydaleniem, ale ze nie jestem proktologiem, to nic powiedziec nie moge, nie moja specjalizacja
  9. ergo: takie posuniecie zabije portal, na krotka czy dluzsza mete wynik moze byc tylko jeden: smiertelne zejscie jerka
ps. w ankiecie brakuje punktu: nie zaplace za konto premium ani zlotowki, poniewaz takiego konta nie potrzebuje :)


#45 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 24 październik 2013 - 19:18

Ludzie w swojej masie to konformiści. Rano idą do pracy, jedzą drugie śniadanie, po powrocie w domowe pielesze oglądają " Trudne sprawy " albo " Dlaczego ja? ", chodzą z wizytą do ciotki i wujka, latem jeżdżą nad morze i leżą plackiem w brudnym piachu aż im bąble wielkości przepiórczych jaj na plechach wyskoczą. Zimą czasami jadą w góry, pospacerować po Krupówkach i tyle. Nuda na maxa, ale im się wydaje że to lubią, bowiem zwyczajnie nie wiedzą że można inaczej, a w związku z tym nie czują potrzeby jakichkolwiek zmian.

Ale są też inni. Ci po górach chodzą, ba wspinają się ryzykując życiem i zdrowiem albo przynajmniej z tych gór zjeżdżają na nartach. Pływają po sztormowym morzu w listopadzie w poszukiwaniu dorszy, kręcą akrobację szybowcem albo driftują w chmurze dymu i smrodzie palonych opon. Są inni, mają ADHD, coś im nie daje spokoju. Często znajdują zainteresowanie szerokiej publiki oraz uznanie, a to jak wiadomo łechce ego. 

Jest w końcu trzecia grupa. Ci sztormów nie lubią, mają lęk wysokości, narty im się zwykle rozjeżdżają a spasiony brzuch i absolutny brak kondycji nie sprzyjają wspinaczce. Za to ego mają rozdęte do rozmiarów monstrualnych. Z czym w parze idzie zazwyczaj wybitna umiejętność konfabulacji, mizerne możliwości mentalne oraz absolutny brak predyspozycji do czegokolwiek. Ci łasi na podziw i uznanie współobywateli, chętnie wykupią konto premium i każdorazowo dostaną ślinotoku na widok złotego napisu Premium Member przy swoim forumowym awatarze.

Więc może jednak warto pociągnąć kaskę od tych pacanów???


Użytkownik skippi66 edytował ten post 24 październik 2013 - 19:22


#46 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 19:27

.. Za to ego mają rozdęte do rozmiarów monstrualnych. Z czym w parze idzie zazwyczaj wybitna umiejętność konfabulacji, mizerne możliwości mentalne oraz absolutny brak predyspozycji do czegokolwiek. Ci łasi na podziw i uznanie współobywateli, chętnie wykupią konto premium i każdorazowo dostaną ślinotoku na widok złotego napisu Premium Member przy swoim forumowym awatarze.

Więc może jednak warto pociągnąć kaskę od pacanów???

I hodować na forum stadko panoszących się parweniuszy?

Po co to komu, dla kasy?

Żadne pieniądze nie są warte użerania się z użytkownikami, których cechy tak ładnie ująłeś w słowa.

A mod oddelegowany do obsługi tej elity ma kozetkę gwarantowaną po miesiącu.

Druga sprawa to ludzie normalni, którzy zapłacą bo będą chcieli wspierać portal, nie wiedząc, że razem z "pacanami" do ogolenia trafili...

 

 

 

Edytuję, bo w głowie mi się nie mieści idea skubania użytkownika w sposób jaki opisałeś, kimkolwiek by ten użytkownik nie był.

Liczę, że fantazja trochę Cię poniosła, że żartowałeś...


Użytkownik Dagon edytował ten post 24 październik 2013 - 19:29


#47 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 24 październik 2013 - 19:51

I hodować na forum stadko panoszących się parweniuszy?

Po co to komu, dla kasy?

Żadne pieniądze nie są warte użerania się z użytkownikami, których cechy tak ładnie ująłeś w słowa.

A mod oddelegowany do obsługi tej elity ma kozetkę gwarantowaną po miesiącu.

Druga sprawa to ludzie normalni, którzy zapłacą bo będą chcieli wspierać portal, nie wiedząc, że razem z "pacanami" do ogolenia trafili...

 

 

 

Edytuję, bo w głowie mi się nie mieści idea skubania użytkownika w sposób jaki opisałeś, kimkolwiek by ten użytkownik nie był.

Liczę, że fantazja trochę Cię poniosła, że żartowałeś...

Panoszących się??? Zapewne zauważyłeś drogi Dagonie, że wszelkie próby panoszenia się, są natychmiast wychwytywane przez innych userów. W następnej sekundzie delikwent dostaje kopa w zadek, ląduje z ryjem w błocie i jeszcze zazwyczaj dostaje się pod glany. Potem albo się dostosuje albo już po nim. Exemplum wszystkie jaźnie customowego Wilka.

 

Oraz absolutnie nie żartowałem. Także fantazja mnie nie poniosła. Ostatecznie mamy kapitalizm i gospodarkę rynkową. Jeśli jest popyt, to trzeba zaspokoić żądze.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 24 październik 2013 - 19:52


#48 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 19:56

...Oraz absolutnie nie żartowałem. Także fantazja mnie nie poniosła. Ostatecznie mamy kapitalizm i gospodarkę rynkową. Jeśli jest popyt, to trzeba zaspokoić żądze.

Szkoda.

Dzień w którym j.pl zacznie działać w myśl zasady "golić frajerów" będzie początkiem końca tego portalu.

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.



#49 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 24 październik 2013 - 20:22

Koniec tak czy siak kiedyś nastąpi. Tego uczy internetowa praktyka.

Niezależnie czy dasz się ogolić czy sam ogolisz.

 

tak się zresztą tylko przekomarzam :)



#50 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9513 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 24 październik 2013 - 21:00

Szkoda.

Dzień w którym j.pl zacznie działać w myśl zasady "golić frajerów" będzie początkiem końca tego portalu.

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Też tak myślę. Niestety :mellow:


  • mifek lubi to

#51 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 24 październik 2013 - 21:13

Tak sobie czytam,nie pasuje w żaden sposób to portretu premium membera przedstawiony przez @skippi-ego  ,a wyraziłem chęć płacenia z j.pl.Nie odnoszę wrażenia również żeby ktoś tu chciał golić frajerów,raczej koledzy się trochę zapędzili z czarno widzeniem.Wychodzi też na to,że jeśli nie chcę sobie założyć blokady na reklamy to jestem co najmniej frajerem.Wychodzi też na to, że dobre może być tylko to ,co jest za darmo.........jakie to polskie :(


  • Friko, slawek_2348 i jbk lubią to

#52 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2013 - 21:25

@tofik - chęć golenia frajerów, czy tam pacanów, jak to ujął @skippi to przytyk i czarnowidztwo wyłącznie w kontekście jego widzenia "zaspokajania żądz". :)

Nawet przez moment nie pomyślałem, że jest to zamiarem władz portalu, sam fakt powstania takiej ankiety, nietrafionej trochę - owszem, przeczy podobnym intencjom.

Na całe szczęście. ;)

Co do deklaracji płacenia abonamentu to nie tylko Ty się deklarowałeś i jakkolwiek różne byłyby pobudki tych, którzy w ankiecie głosowali myślę, że większość z nich wynika wyłącznie z chęci wsparcia dla społeczności, którą razem tworzymy. Reszta, niegłosująca, najzwyczajniej w świecie uznaje inne możliwości pomocy finansowej, co zresztą przewijało się wyżej w wielu wypowiedziach.


Użytkownik Dagon edytował ten post 24 październik 2013 - 21:25


#53 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 24 październik 2013 - 21:26

@tofik, bo nie musisz pasować ;)

 

Jestem ZA ogólnoforumową "ściepą" w razie takowej potrzeby, jednocześnie mając w głębokim poważaniu "premiumy", "laurki", "wieńce" i tego typu wyróżnienia. Betonem z tego XXX zjazdu zajeżdża...



#54 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 24 październik 2013 - 21:32

Piątala? Hmm... nie, dychacza chętnie co miesiąc chłopakom odpalę za frajdę jaką mam na Dżerkbejcie. Więcej nie, bo za cały internet chyba ze 40 płacę, więc była by przesada. Niech mi tylko żadnego durnego statusu nie przyznawają.



#55 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9513 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 24 październik 2013 - 21:38

Znaczy, dychacza. Za takie "antypremium" :lol:

 

PS.

Jestem za ;)


Użytkownik popper edytował ten post 24 październik 2013 - 21:39


#56 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 24 październik 2013 - 21:44

A autor tej ankiety powinien przyznać sobie bana za sianie grozy i za sen zdjęty z powiek zatrwożonych forumowiczów. ;)  :lol:  :P


  • Friko lubi to

#57 OFFLINE   ...not here

...not here

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 24 październik 2013 - 22:16

Ankieta 3x na tak. Niech zyje demokracja i swoboda!

#58 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 24 październik 2013 - 23:21

Ja to po prostu przeliczyłem sobie na cenę jakiejkolwiek gazety miesięcznie ............za internet muszę płacić ,bo ......żona bez FB =ciche dni,więc mi rachunek wyszedł raczej na zero ;)



#59 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 24 październik 2013 - 23:27

A i świetnie wygląda liczba 25głosujących.............żenada jak na liczbę użytkowników.Widać wielu ludziom zależy na tym jerkbajcie :wacko:



#60 OFFLINE   Maciek_7

Maciek_7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1320 postów

Napisano 25 październik 2013 - 07:45

Trudno wybierać, gdy opcje wyboru zamykają się w setkach...