Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ankieta - ile jestem w stanie zapłacić za Konto Premium


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta - ile jestem w stanie zapłacić za Konto Premium (26 użytkowników oddało głos)

Jak w tytule, chodzi o podanie ceny maksymalnej. Założenia: abonament Konta Premium obejmuje 12 miesięcy, uprawnienia dotyczą: brak wyświetlanych reklam, większy limit skrzynki komunikatora, wyróżnienie użytkownika na forum (np. grupa premium member)

  1. max . 200 zł (brutto) (1 głosów [3.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.85%

  2. max. 150 zł (brutto) (5 głosów [19.23%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 19.23%

  3. max. 100 zł (brutto) (20 głosów [76.92%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 76.92%

Głosuj

#61 OFFLINE   Krzysiek_W

Krzysiek_W

    -

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 25 październik 2013 - 09:20

Pojawiają się tu sugestie jakoby posiadanie konta premium było związane z dostępem do treści forum. Nie ma o tym mowy w pytaniu ankietowym.  



#62 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 październik 2013 - 09:51

Faktycznie nie ma. Podsumowanie.

 

Głos Ludu został wysłuchany :)

 

Z uwagi na małe zainteresowanie zgłoszonym przez kilku użytkowników pomysłem "Konta Premium"  (patrz: wyniki ankiety) oraz widoczną paniką jaką sam ten pomysł wzbudził wśród rzesz pozostałych forumowiczów :)  oczywiście nic z tego nie będzie. Wątek zamykam zatem.

 

Ale to było ciekawe i pouczające doświadczenie muszę powiedzieć, tak że dziękuję wszystkim którzy zechcieli zabrać głos w dyskusji. Od siebie nic nie napiszę bo to co musiałbym napisać napisali już koledzy @Dagon i @tofik więc nie będę po Nich powtarzał ;)

 

Życzę wszystkim spokojnego i bezstresowego weekendu.

 

Pozdrawiam


  • Wojtek B. lubi to